90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
10. jan 2010

ahoj kessy11 vitaj medzi nami. Ak chces poslem ti dietku mailom, len mi hod adresu do IP.

nadka: ja som dnes tiez nemala to iste na veceru co na obed. Na obed som mala fazulovu polievku so sojovym mliekom ale ledva som zjedla obed - som ju totiz presolila. TAk som si na obed jeden tanier nejako "nariedila" ale vecer sa mi veru do nej nechcelo, tak som si upiekla par zemiacikov v trube, len tak nasucho. A zajtaaa - pizzaaaa, huraaaa! 😀

lemge
10. jan 2010

🙂 veru konecne vecer.uz len pod perinu a chrniet.a vitaminovy den za mnou.huraaaaa 😵

boze baby,ked citam ako vsetky cvicite-no mala by som sa aj ja dokopat. 🤐 ale uz som si povedala,ze akonahle budem o nejakych par kil lahsia,bude sa mi lepsie hybat,a aj chut na cvicenie bube snad vacsia 😝 zatial som este taky lenochod 😀

morenka ,ozaj vazila si sa uz?

morenka
10. jan 2010

lemge nevazila...priatel povedal ze mam vydrzat a ze to bude vecsie prekvapenie tak som si povedala ze doobre...tak uvidim kedy ma moja zvedavost prekona a pojdem sa odvazit🙂zajtra mam ovocko tak mozno po ovocku🙂

lemge
10. jan 2010

potom napis kolko islo dole 😉 ja sa este vahy bojim-este sme sa neskamaratili 😀

morenka
10. jan 2010

lemge a ty kolky den drzis? no ja sa tiez bojim toho pekelneho stroja🙂 ale cim menej bude ukazovat tym vacsi kamarati budeme🙂)))

inuska79
10. jan 2010

heh caute..
Morenka, my sa zajtra umorime teda!! 😀 tiez mam ovocny den...ale vyhrabala som cez vikend vsetky mozne knihy co mam doma...aj z roku "6", kt.sa zaoberaju nejakou tou zdravou kuchynou {ajurveda, delena strava, varime sibalsky v kuchyni......} a nasla som recept na plnene jablcka...sice tam ide 50g piskot detskych, ale tie vynecham...hrozienka a mlete orechy {bez masla si dam ja, ak to budem teda zajtra aplikovat do svojho ov.dna}, vydlabat nejaku dren, zmiesat, naplnit olupane jablcka a zapiect...to len tak ako alternativu, aby to ovocie nebolo stale take surove a aby sa clovek trocha potesil, hm?

Inac, ja sa vahy bojim ako certa este...

Lucka, predstav si, ze ja som si nedala ani jednu nutelovu tasticku!!!!!a robila som ich take miniaturne ako tie pizzove kolaciky, kt.papas TY!!!
Inac congratulazioni ku 7.kg!!!!
Sak to je parada....
Ja som si uz napisala do kalendara 29.den v kalendari, kedy ma caka voda a okrem toho som si oznacila kazdy den , pre prehlad co ma caka..teda aky den mam..

lemge
10. jan 2010

morenka 😀 ja som o den viac ako ty.cize dnes 8.
inuska ,aj ja mam naznacene dni.uz aby bol ten 29 😀

inuska79
10. jan 2010

juuj, ja sa toho vodoveho bojim,, ani ovocnym nic extra....rozmyslam nad kupenou rezervou v chladnicke pre pripad...odtucneny 400g biely jogurt...zatial dietu dost dodrziavam, ale zasa na druhej strane aktivnejsie prikrmujem Sunarom dcerku, co neviem neviem, ci je velky uspech.....aspon, ze pitny rezim sa snazim dodrziavat,teda mam mliecko aspon na vecer, noc a popripade "na pocmulkanie"pocas dna 😀

lemge
10. jan 2010

to neviem ci by som zvladla-robit nutelove rozteky-a nadat si-to ti teda inuska tleskaaam 😉
vcera som mala taky nutelovy veeeliky croisant z lidla na veceru.usi som mala az na chrbate 😀 mnammm

inus ,aby si tu dren namala taku sladku ako ja. 😅 no ja som to asi prehnala.pomiesala som asi 5 druhov suseneho ovocia.mozno preto to bola taka gebuzina 😖

lemge
10. jan 2010

inuska uz davas malej aj prikrmy?

inuska79
10. jan 2010

ano, asi 3tyzdne aktivne, lebo naposledy sme boli u pediatra 30.12.a dost sa cudovala, ze vo veku 6mes.pribrala po mes.len 300g.Takze mi sama oznamila, ze asi mam uz malo mliecka....Takze aj ked ma manzel od diety odhovaral, aby som kojila, teraz ku 4.1.som sa aj koli tomuto faktu rozhodla, kedze prikrmujeme uz.

sloto
10. jan 2010

inuska - no som rada ze tu je niekto este kto tiez koji popri diete. ja ju soce drzim len druhy den 🙂 inuska nestratilo sa ti mliecko pri diete? lebo to by som bola nerada...

morenka
10. jan 2010

ja tiez mam v kazdom kalendari oznacene dni....juuuj uz aby bol aspon 50den🙂
no neviem co budem zajtra jest ja kedze nemam doma nic ale musim ist do mesta nieco nakupit lebo zomrem!
inak na bielkovinovy si chcem spravit pangasia pravy krat som ho kupila hodte tu nejaky recept na taku rybku🙂dakujeeem vopred!

idem ja do hajan tak pekne sny a zatra bojujeme dalej🙂

inuska79
10. jan 2010

nooo nedala som si...piekla som ich mamke na sviatok....ale hanba, zabudla som ich v doze na linke...
a ked sme sa vratili domov, tak si ich manzel proste vychutnal pred Tv...ani som nelutovala...boli pecene z lasky..
zato som si dala taky krehky kolacik s marhulovym kompotikom od mamky "na revanz" 😀

A Lemge...dren myslis z toho sus.ovocia?Ja som ten Tv.recept moc nezachytila, v podstate ani neviem co budem zajtra jest...
mam bananiky, hrusky a milovane jablcka...

inuska79
10. jan 2010

ahoj sloto!
pisala som prispevok, ze 30.12.u pediatra mi povedala lekarka, ze mala dost malo pribrala..Sice je pohybovo na tom masaker dobre heh...az nestiham, tak tvdila, ze asi aj strati popri papani nejake gramy, ale aby som viac zacala prikrmovat, lebo mam menej mliecka zrejme....
Som vdacna aj za aktivnych 6mesiacov cisteho kojenia!!!!
A snazim sa prikladam min.3x-4x do dna aj teraz {vratane vecera,noci, rana....}
Morenka, pangasius mnaaam!
robila som si ho na Vianky, ale v cesticku! Takze asi nejake koreninky na rybku skus...a na 2.KL oliv.oleja..

sloto
10. jan 2010

inuska tak my tiez nepriberame bohvieako, ale moj mala uz papa vsetko. ja sa skor bojim aby malo mliecko vsetky ziviny ktore ma mat. ja teraz kojim cez den 4 krat a v noci tak 2-3 krat ako kedy. tak uvidim. chcela by som schudnut 10 kil ale potesi i 5 🙂

lemge
10. jan 2010

sloto,ja kojim este tiez.vecer a nadranom 🙂

morenka, ja som robila paangasia tak narychlo:rozmrazit,osolit,ocitronovat,a okminovat,a na troske ol.oleja opiect.hotovka-chutne to bolo.k tomu som si dala lad.salat+por+paprika +rajcina-taky zmiesany a ochuteny proven.korenim a ol.olejom.

inuska,ano dnes som pomlela susene ovocie-proste bolo to moc sladkee 😝

fiha,tolko hodin uz je...idem spat aj ja.dobru noc vsetkym 🙂

inuska79
10. jan 2010

Sloto waw!, tak to mas este stale dostatok mliecka....
ja som pocitovala, ze je ho uz asi pomenej, do navstevy u pediatra spred 2.tyzdnov som jej dala asi len 4x Sunarik, takze to moje "dokojovanie"je dost vec aktualna....ale presne tak ako aj tato dieta...Neako to kontinualne splynulo...
Tiez chcem schudnut 10kg min...
a musim uznat, ze mas krasne, obdivuhodne fotky z bruska malej Nikolky.
DObru noc Lemge

lemge
10. jan 2010

no este som tu,nedalo mi ked hovorite o tom priberani deticiek.po 7 mesiaci ked sa mala zacala viac hybat,tiez sme velmi malo priberali..len pre zaujimavost.moje male sidlo ma 16mes.a 9kg!je nonstop v pohybe 😀

inuska79
10. jan 2010

fuuu, tak to sme na to myslim dost paradne este ...my sme ako 5mes.mali 6675g, teraz pred 2.tyzdnami 6970g...to akurat zacali aktivne kotule, tak robim zabrany okolo postele z perin, ak sa potrebujem na 20sec.vzdialit. 😀

sloto
10. jan 2010

lemge tak my teraz vazime 8370 gramov. ano mliecka je zatial dost, ale mala je taka chdulinka, priala by som si aby trosku pribrala ale stale je ako spagetka. dobre tak uvidim aky to bude mat vplyv na mliecko a podla toho budem pokracovat. ale naozaj by som uz bola rada, keby aspon trosku schudnem. ja som pri tehotenstve pribrala straaaasne vela, aj sa to hanbim napisat (25 kil) no 15 slo dole, ale 10 nie a nie, tak dufam ze toto tomu napomoze.

inuska79
10. jan 2010

Ja mam sloto tu smolu, ze beriem lieky na stitnu.
Ja som pri kojeni pocas pol roka nedala ani gram dolu...
Dokonca som po sviatkoch este aj 3kg pribrala...mam teda viac nez po porode...Vazim 68kg, od 4.1.som na diete, este som sa nevazila, pred 2.rokmi pred operaciou stitnej som mala 52!!!!potom som rok brala lieky...a ahaaaaa

bystricanka
11. jan 2010

dobré ránečko

tak ja mám dnes zemiačiky. Idem si upiecť v rúre americké zemiaky a dám si ich s kečupom. 🙂 Chcela som zemiaky so šampinonmi, ale nikde nemali šampinony 😒

a inak dnes ráno som sa vážila. Tak už som schudla 2,5kg. No pekne že? Za 9 dní 🙂

sloto
11. jan 2010

dobre ranko tak ja si dnes robim na obedik pizzu, teda ak zozeniem korpusy pretoze uz som ich dlho nevidela. a ak nie budu cestovinky s paradajkovo sampionovou omackou, mnamky.

bystricanka veru za 9 dn je to fakt dost..... dufam ze aj ja tak budem chudnut 😀

lucijja
11. jan 2010

aaaahojte! Aj ja mam dnes pizzuuuu. 😉

bystricanka gratulujem. Super, tesim sa s tebou.

Baby co ste sa bavili o detickach. Ja som jedna z tych smoliarok ktorej sa mliecko vobec nerozbehlo a to som prikladala 6tyzdnov a nic. ☹ Mala isla uz z porodnice s nutrilonom. Dnes uz tiez papame vsetko. Mala mi od narodenia malo priberala. Aj teraz ma este len 7kg. Ale vzdy bola spokojna, neplakavala, bola usmievava, tak som to neriesila. Doktorka ma uz chcela posielat na vysetrenia, ale ja som odmietla - pokial je mala spokojna tak sa nestaram. Porobila jej vsetky mozne krvne testy - ma spravene na vsetko a vsetko v poriadku. TAkze nevadi ze mame doma drobcov. 😉

lucijja
11. jan 2010

a uz mam odcvicene, liter vody za sebou a idem s malou von - do obchodu. papa

sloto
11. jan 2010

teda lucija ty si riadne aktivna🙂 teda ja neviem ako budem popri malej stihat aj cvicit. mam doma steper, ale neviem ci sa mi podari nan vyliezt, lebo moja mala musi byt vsade pri mne.... no a ja som kazdy tyzden od pondelka do piatku s malou sama, tak nevim - hadam len po veceroch ked ju uspim. lucijka a ty si kolko uz schudla?

emimka
11. jan 2010

lucija, liter vody v sebe a ideš do obchodu? a kde ideš na potrebu? 😝 Ja len čo nesiem maleho do škôlky, už bežím domov ešte že to mam tak 15 min.pešo. 😉 Ale nalačno liter naozaj neviepijem. ☹
bystričanka ty si začínala asi so mnou si naozaj dobrá. 🙂 Ja tiež cítim take kilo dva menej ale nevážim sa až po vode 30.teho. 🙂

lucijja
11. jan 2010

sloto: zatial mam dolu tak cca 7kg mozno viac. 🙂 V pondelok nahlasim. Budem mat po druhej vode tak sa odvazim. 🙂 Ja rano vstanem, vypijem 3dcl vody, dam malej ranajky, sebe ranajky, uvarim si pollitra caju, malu obleciem dam do pavuka a idem cvicit. Mam to tak na 15-20 min. to sa prebavi zatial, alebo sa na mne smeje. 😀 Tiez som sama cez tyzden, ocina mame len na vikend. Teda, chodi domov kazdy den z prace, ale az okolo pol siedmej - siedmej, to uz mala ide do postele.

emimka: no to je hrozny problem pre mna. Pol hodinu pred odchodom z domu uz nepijem ale aj tak sa mi chce hned ako vypadnem. A domov uz ledva dobieham. 😀

nadka001
11. jan 2010

ja som si spravila obedik..
cestoviny s rajcinkou a na lyzicke opeceny cesnak + bazalka a petrzlenova vnatka.. mnam ?)