90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenca13
19. jan 2010

Ahojte tak vcerajsi ovocny som nakoniec ydrzala,dnes som si spravila zeleninovy salat o syrom 😉 tak som sa dobre najedla 😀 😀 😀
Lucija s tymi dietami mas pravdu,ja som drzala aj kavovu dietu 😀 😀 😀

lemge
19. jan 2010

jezis,ze kavova dieta...lenca aj si spavala?? 😀 😀 to sa stale pije kava ??😕

mili77
19. jan 2010

ahojte, som tu nová a chcela by som si prečítať ako vyzerá tá 90-dňová diéta, kde ju môžem nájsť? Ďakujem za odpoveď 😅

lenca13
19. jan 2010

lemge nie ona ma len taky nazov,tiez je tu zvlast aj na nu aj tema 😀 😀 😀

lucijja
19. jan 2010

fuuu, ze kavova dieta... 😨 A z ryzovej by som mal za chvilu sikme oci.. 😀 To sa neda, takto jest iba nieco...Tato 90dnovka je pestra, to je super... 🙂

mili: posli mi mailovu adresu v IP ja ti knizku poslem. 🙂

ejbyk
19. jan 2010

...znova by som sa s vami chcela este poradit. kedze sa tvarim ze mi z tej nie ktovie akej skvelej pizze co som mala dnes nezostalo, mozem si na vecer urobit cestoviny? kedze ozeliem kolac /nakolko sladke mi nechyba a nie som na sladke/ ci je to moc velky mix?? dakujem za odpoved.

a ahoj mili77...len sa pridaj, v spolocnosti sa to taha lepsie....

lucijja
19. jan 2010

ejbyk: urcite lepsie dat si nieco ine na veceru ako na obed ako porusit. Len si daj...dobru chut. 😉

rinuska
19. jan 2010

ahoj , ja som tiež mala na obed cestoviny s bolonskou omáčkou a na večeru cestoviny s makom 😅 sladkýým , namiesto čokolády
zajtra ovocie brrrrrrrr 😝

morenka
19. jan 2010

ahojte dievcata tak ja som sa konecne dostala domkou! juuj som dnes vymrzla a vycestovana....dnes mam ovocny a uuuf ale v pohode som spokojna...malo som sice pila ale zjedla som dva jablka a jeden kapustovy salat...teraz troska pijem dzusik s vodou a idem si dat kavicku...uz sa tesim na zajtra🙂
znova sme sa rozrastli to je super a luci mas pravdu s tym ze kazdy prepocitava hladuje a mi si tu vlastne pochutnavame na vsetkom...som rada🙂

ejbyk
19. jan 2010

...ja mám zajtra ovocko a normalne sa tešíííím! v práci to pojde lahsie a ja budem zas o niečo lahsia 😀

lucijja
19. jan 2010

ja zajtra uhlosky, rano si idem kupit fornettiky na veceru, uz sa na ne tesim. 😵

morenka: ozik, ty sa nevaz ak si dostala svoje dni alebo si tesne pred. Nikto to nerobte lebo budete demotivovaneee, mne to robi aj dve kila navyse a som opuchnuta ako zduta koza. Tento mesiac ma to riadne rozhodilo, mala som chut so vsetkym prastit. Takze damy - nevazit, az dva dni PO... 😀

bea44
19. jan 2010

kuk na vas,
ale ste toho popisali.
dobre sa drzite... vsetky 😎 / to bolo strachu na zaciatku/ 😵
lucii: super výkon 😉 😉 😵 😵

ja zatial 3 tyzden po a zistujem, ze zacinam zas bezhlavo jest co je v chladnicke 😔 ☹ 😠
a 1 kg je hore / 72/. chcela by som zist na 65 😝
takze sa co najskor pridam, luci pockam az budes mat bielkoviny 😀 😀 😀
aby sme mali robnake dni 😝

tak sa drzte a do schudnutia

lucijja
19. jan 2010

jeeej, ahoj bea, takze od piatku ides na to? 😀 😀 😀 Mam bielkoviny a vynimocne nejdem na maso, ale asi si dam mliecne vyrobky, bo uz mi zacinaju chybat... 🙂

morenka
19. jan 2010

lucijja chcela som ale nebudem uz teraz citim ake velke brucho mam...takze az v nedelu...🙂skooda🙂
chute mam brutalne tak som si dala kysle uhorky...trosku ma to ukludnilo🙂 uz sa tesim na zajtra🙂

lucijja
19. jan 2010

morenka: som zvedava na tvoj vysledok. 😉

morenka
19. jan 2010

ja tiez velmi dnes mam 16den a v nedelu bude 21 tak som zvedava kolko bude dole🙂dufam ze ma to potesi....🙂

lucijja
19. jan 2010

stavim sa o cokoladku ze hej... 😀 Alebo radsej o mrkvu... 😀

martinex
19. jan 2010

no tak ja mam prvy den za sebou,celkom sa to dalo...len mi chyba take zobkanie pocas dna, tu syrcek,tam keksik...ale kila nepustia a snad mam konecne natolko pevnu volu,ze to zmaknem... aj ked venovat sa malemu a este sa ucit do skoly da zabrat...a hlavne pri tom uceni mi chyba nieco na povzbudenie... ale uz sa tesim ked padne prve kilo,to bude moja motivacia... 😉

ako tak sledujem,fakt sa da papat vsetko,len s rozumom a po castiach...sak ked spravi aj gulas,tak jeden den masko,druhy zemiacky 😀

inuska79
19. jan 2010

Ahojte moje {ne}trpitelky!!!
niekto sa tu pytal na pizzu...ja robim{aj ked som ju nejedla.....uz asi 3mesiace, ale robila som ju min.tyzden a vraj baaaajkooo}....do 250g hladkej muky dam v malom mnozstve tepl.vody vykysnut kvasok z polovicnej kocky drozdia so stipkou soli a cukru...po 20.min prilejem 100ml teplej vody , 3PL oliv.oleja, sol a zhotovene cesto necham odpocivat, kym nenadobudne raz taky objem!
No a lubovolne ochutim....{davam ako masu male sklicko leca, kt.rozmixujem ponornym mixerom a pridam par.pretlak...to zvyknem ako zaklada pouzivat...snad som niektorym pomohla}

ja som dnes na ovocku...pomelo, hrozno, jablcka...zopar vlasskych orechov....a 1banan..dnes sa drzim...
Juuj Peter, Ty to beries pekelne striktne!!!!Len nam neodpadni!
Ja som si dnes kupila tie vapnikove tabl., kedze este vecer, v noci a nadranom kojim a dieta je dost chudobna na mliecne vyrobky...ale zajtra si doprajem mini mozzarelle s ladovym salatom...a mozno si po dnesnom ovocnom dni doprajem aj pangasia..Teeesiiimmm sa.

inuska79
19. jan 2010

juuuj, morenka, martinex!

Ja som robila statnice v juni 2009, bola som v 9.mes.!!!
Rok pred tym som si este aktivne vyfukovala Malborecky light pri uceni, nasledne nato sla von stitka, {to som pisala aj preco}...koneeec fajcenia, zobkala som ovela viac, nato to tehotenstvo, hormony na stitku...uff i ja som rada, ze som sa na dietu dala, lebo uz bolo na case.....
Kto prestal fajcit, urcite zajedaaaa......takze ta sebakritika a pohlad do zrkadla padol vhod....

Uz si ani nechcem predstavit ucenie!!!!ale drzim vam Paluchy!!!

lucijja
19. jan 2010

martinex: no vidiiiis, parada, ze?

trucko
19. jan 2010

Ahojte 😀 mozem sa k vam pridat? 🙂

ja som zacala drzat tuto dietu len pred 11. dnami. Ale zatial som velmi spokojna. Dnes som hladala nejake recepty (lebo tie z knihy mi pridu jednotvarne 🤐 tak ma potesilo ze som ich tu niekolko nasla 🙂 lebo vyzerali velmi dobre 🙂 no a na zaklade toho sa celkom rada zapojim do vasej diskusie. Zajtra ma caka ovocny den uz to bude moj treti ale zatial to zvladam dobre. Nebola som ani pred dietou zvyknuta vela jest takze mi to nerobi problem. Jediny moj problem je sedave zamestnanie a teda malo pohybu. Ale odkedy drzim tuto dietu donutila som sa konecne normalne dodrziavat pitny rezim a snazim sa vela chodit peso. Ked uz neostava casu na cvicenie aspon z niecoho mam lepsi pocit. A musim povedat ze uz po prvych dnoch som sa citila o dost lepsie. Aj fyzicky aj psychicky. Je to proste super...(a tolko som sa na to ododlavala) este stastie ze som konecne prekonala svoje JA 🙂 a prehovoril ma samozrejme aj pohlad do zrkadla 🙂 tak uvidim ale dufam ze vydrzim aj dalej a ze sa bude dalej darit.

este sa vas spytam. spominali ste tu kyslu kapustu a kysle uhorky. Do ktorych dni su vhodne? alebo azda do vsetkych? 😀 😝

tak dobru noc vam prajem a pevnu volu vo vydrzi

morenka
19. jan 2010

No ja idem bubat lebo sa uz tesim na zajtra🙂 chcem sa uz naaajest....🙂
trucko drzim palce!

dooobru nocc....🙂

inuska79
19. jan 2010

Morenka a vsetky dobruuu...
Aj ja sa tesim na zajtrajsi bielkovinovy....Morenka mas predstavu ako budeme spolu bojovat, ked budeme mat vodovy den?...neviem si ani predstavit vylet s kociarom a malou...ale nieco vymysliet musssiiiim

lilly21
19. jan 2010

jeej, martinex, cauko 😀 v dobrej teme sme skoncili 😀 ale je to super, ja mam -4... hlavne zo zaciatku to ide rychlo dolu..

inuska79
19. jan 2010

Lilly gratulujem!!!!

silviamt
19. jan 2010

lilly, inus kojite a drzite tuto dietku alebo? aj ja by som chcela zacat ale sa bojim ze pridem aj o tu trochu mlieka co mam

martinex
20. jan 2010

lilly ahoj.... no pekne sme sa nasli...ale tak co, po porode treba sa dat do formy...uz je najvyssi cas,ak chcem v lete s malym chodit k vode...a gratulujem k ubytku...sikulka 🙂

inuska79 na mna pozerali ako na prizrak ked som po skole chodila s bruchom....uz ostava len par mesiacov,to nejak zmaknem,len pri malom mam menej casu na ucenie,takze je to take vselijake 😉

ivella
20. jan 2010

ahojte,dietku drzim poctivo,len nestiham na kona,mam teraz plnu hlavu rekonstrukcie bytu...vidim ze zostava sa tu trosicka zmenila,no zdravim vsetkych,aj stare zname 😉 😉
som na 17-om dni a mam -6.8kg,tak som rada,ze dostavam uplne ine rozmery 😀 😀
no mojich vytuzenych -30 je este veeelmi daleko 😖
drzkajte sa,ked bude trocha casu,aj vas precitam.

lucijja
20. jan 2010

trucko: ahoj, vitaj a zarad sa. 😀 Kysla kapusta aj uhorky sa podla mna mozu kazdy den - je to zelenina. 😉

silviamt: baby tu koja aj drzia dietku. Ja si myslim ze by si nemala prist o mliecko, lebo v podstate je toto velmi pestre stravovanie. Aby baby mali dost bielkovin tak si to tu vyriesili tak, ze v bielkovinovy den si daju na obed masko a na veceru jogurt, alebo tvaroh alebo tak. 😉 Ved hadam ti poradia. 🙂