90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
26. júl 2012

@kacena24 ved ja viem a hlavne, ked uz vsetci spia a nik Ta nevidi, ze daco zujes 😀

lucky14
26. júl 2012

@mijadave Je uzasne ked si niekto vsimne za ako dobre vyzeras a daju kompliment. A ziadne rezervy aj ked to pride od rodiny isto to myslia tak ako hovoria. Takze supeeeer. 😀

kacena24
26. júl 2012

@mijadave presne tak 😉 vtedy by som do seba napchala aj nemožné 😀

lucky14
26. júl 2012

@mijadave No u mna to vobec neni o tom ze ci ma niekto vidi alebo nie. Zial ked ma prepadne hlad tak musim jest. Ako zmyslov zbavena ja viem. 😉

sajmonkaf
26. júl 2012

Ahojte,jéééj,vidim nove profilovky,jake ste peknučke kočky🙂 Ja som dnes statočne dodržala UH,som dnes na seba pyšná,žiadne prežieranie nebolo.zajtra ovocie,ale caka ma vikend s oslavami,tak budem sa snazit.

sajmonkaf
26. júl 2012

@lucky14 dakujem,že si si nasla čas,potom sa na to pozriem,už sa chystam do postele.

domyyy
26. júl 2012

@kacena24
@lucky14 kočky ste 🙂 ja fotky radšej ani nedám 😀

kacena24
27. júl 2012

@domyyy no myslím,že s kľudným svedomím dať možeš 😉 ďakujeme.... ak sa rozhodneš,tak radi uvidíme tú šikovnú kočenu 😉

lucky14
27. júl 2012

@domyyy Dobre ranko. No moja zlata o par hodin odlietas. 😀 Tak si to uzi ako budes moct vela plavaj opaluj sa a zabavaj. S jedlom tak ako sa bude dat hlavne sa nestresuj ved si na dovolenke!!!! Tam nechodis kazdy mesiac a dietku budes prisne drzat ked sa vratis. ....Velmi rady uvidime aj Tvoju fotecku. Ved sme kazda aka sme. Krasne sme vsetky....Dakujeme za kompliment. 😉

lucky14
27. júl 2012

@sajmonkaf S radostou som pomohla. Daj vediet ako sa Ti pozdavaju. A diky za kompliment. Ved aj Ty si kocena. A este aka budes ked budes mat nove vlasky. Musis vymenit profilovku moja nech Ta aj my vidime vynovenu. 😉

lucky14
27. júl 2012

Krasny den vsetkym!!! No koceny v pondelok nas tu zacina dietovat nova varka. 😉 Kto sa prida??? Cim nas bude viac tym nam to lepsie pojde. 😀 Uvidite!!! 😉

lenca23
27. júl 2012

ahojte kočky 🙂 tak ja začínam už od dnes a s radosťou s k vám pripájam 😝 túto diétku som držala mesiac pred svadbou a podarilo sa mi čo-to zhodiť, ale potom sa zo mňa stal lajdák.. takže nastupujem znova a tentoraz dokonca 😉 sa teším, aké budeme po troch mesiacoch všetky kočeny 😀

miskakyska
28. júl 2012

Ste sa zasekli heerečky?..človek Vás najskôr nestíha čítať a naraz také tichooo :o)

lucky14
28. júl 2012

@miskakyska Veeeeru. Aj ja len nazriem nikto nie je pritomny tak odidem. Asi vsetky vikenduju mimo domu alebo.... . Dufam ze sa vsetky maju krasne a oddychuju. 😀 A ako Ty herecka, dietujes poctivo?

whimy
28. júl 2012

@dannynka Tak sa pripájam, úspešne 4 deň za sebou bez nejakých problémov 🙂 Je to fajn, človek pri tom nehladuje a konečne si môžem s kľudným svedomím pochutiť aj na nejakej tej na sladkosti 🙂

miskakyska
28. júl 2012

@lucky14 ja už som po diétke..pokračovacia mi akosi nešla,tak som sa na to vykašlala..vyše mesiaca šrotujem všetko,čo mi príde pod ruku..aale ručička na váhe sa ani nehne...uvidíme dokedy :o)
@whimy ?..si tu videla aj nejakú dannynku?

mijadave
28. júl 2012

ahojte kocky, no veru, je tu ticho 😀 ja som vcera mala dlhy den v praci a potom sme boli u svokry, zajtra ma meniny... a vecer mi nebolo dobre, tak som si sla lahnut uz o 21.00 😉 a dnes sme boli na huby a potom navarit obed, potom na zahrade a potom huby pomrazit, upratat, poprat a teraz ma moj mm konecne pustil k pc 😀 dietka sa drzi celkom fajn, zajtra vitaminy, to bude tazsie doma, ked moji drahi maju zajtra reznicky a nove zemiacky... ale polievka je zeleninkova, tak si aspon to dam 😉 tak pa a prajem pekny zvysok vikendu 😉

whimy
29. júl 2012

Dievčatá, ktorá z vás držala túto diétu počas dojčenia, malá má o chvíľku 9 mesiacov, tak už nieje iba na mliečku, len by som si rada vymenila skúsenosti, či to dojčenie ovplyvnilo... 🙂

kacena24
29. júl 2012

babulky už od zajtra sa k Vám pridávam....teším sa 😉

miskakyska
29. júl 2012

@whimy heš,heš do svojej témy,ktorú si si založila..sme Ti neboli dobré,nedostaneš žiadnu radu... :o))

matchgame
29. júl 2012

čaute žienky, tak som sa teda rozhodla, že sa pridám aj ja! snáď to zvládnem, veď leto je už tu ☹

lucky14
29. júl 2012

@matchgame Ahoj a vitaj. Ides na dietku od zajtra s nami novo zacinajucimi??? Skusene a chudulinke kocky tu na fore su super velmi radi pomozu a povzbudia. Ked uz to nezvladnem s ich podporou a mojou spoludietarkou kacenou24 teraz tak uz nikdy. 😉

miskakyska
29. júl 2012

@matchgame no už je veru skoro po lete :o)
@lucky14 že jaky lichotník,hehe :O)

domyyy
29. júl 2012

Caute babyyy tazko sa tu chyta net tak v rychlosti dietu drzim ale je to tazke bez porusovania to nejde budem rada ak tu nepriberiem 🙂 inak je tu super

Drzim palce zajtra zacinaye viacere!!! 🙂

lucky14
29. júl 2012

@domyyy Dakujeme a uzivaj si ako sa len da! 😉

lucky14
29. júl 2012

@miskakyska No to nie su lichotky ale fakty tie vase stratene kila hovoria za vsetko a ste zlate vzdy ochotne poradit. My nove sme za to vzdy vdacne. Zaciatky byvaju tazke. 😒 Inak super ze teraz nedietujes a nepriberas. Kiez by som to ja raz mohla napisat. 😉

mpartlova
29. júl 2012

Ahojte baby,pripajam sa aj ja k zajtrajšej dietke 🙂 hadam to zvladnem 🙂 držim palce všetkym

miskakyska
29. júl 2012

@lucky14 no tak díík,keď si myslela aj mňa,lebo ja som sa zo srandy sama zaradila medzi tie chudulinky....

lucky14
29. júl 2012

@miskakyska No jasne ze aj Ty. 🙂

lucky14
29. júl 2012

@mpartlova Supeeeer! Vitaj prajem vela trpezlivosti a pevnej vole. 🙂