90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanda
16. máj 2009

adamko, to mi je ľúto Adamka 😢 😢 , ale je lepšie, že išli na pohotovosť, oni tam tuším aj pichajú vakcínu proti tej nákaze, budete mať istotu, že od neho nič nechytí ... držím palce

claudee, s tým heslom máš pravdu, sú aj dôležitejšie veci na svete, a ked nebudem toto leto ako modelka, tak do budúceho leta sa mi to snád podarí 😀 😀 😀

zuzanda
16. máj 2009

tinus, ahoj, tak ja ťa trochu inšpirujem 😉 ... pred rokom som touto diétou schudla za necelých 70 dní 13kg, ale bola som fakt megero 😖 ... teraz som na diéte nejakých 5 týždňov a je 5 kíl dole

tinus20
16. máj 2009

zuzanda...wow super,to je uplne perfektne,ja som pribrala z 64 na 76 a nehne sa to aj ked robim co robim...takze plati to ze:1 den bielkovinovy 2.den zeleninivo-struk.3 den sacharidy a 4 ovocie???staci to?? a ryby si jedla??to asi medzi bielkovinovy ze?? 🙂 no som zvedava idem od zajtra nato

adamko05
17. máj 2009

ahojte...

prečo mám zmeniť foto....??? 😠 😠

zuzanda
17. máj 2009

tinus, poslala som ti IP

adamko, prečo by si mala zmeniť fotku? 😲

tara2
17. máj 2009

Caute
adamko asi preto ti to napisali ze si mala na fotke deticky a nie seba (pokial si dobre pamatam), aj babam v nasej diskusii (novembrovky 2008) to napisali tak museli zmenit fotku 😉

ja mam dnes skroby...na obed budu zemiaky s lecom (samozrejme bez klobasy 😲 😀 )

adamko05
17. máj 2009

tak ale moje deti su fotogenickejšie, ako ja 😀

tiež škroby...zemiaky bez maska.... vyberiem z alobalu 😝 .. vonia to tu...

a na zajtra si pečiem na večeru bábovku... teda ak mi zostane vôbec 😀 😀 😀 ... si schovám 😀 😀

tara2
17. máj 2009

adamko vsak ani ja nie som velmi fotogenicka 😀 , no ale co uz nemozu byt vsetci pekni, nie? 😉 a s tou babovkou to je dobry napad mozno aj ja nieco take spacham poobede 🙂

zuzanat
17. máj 2009

ahojte, ja mam tiez skroby, dala som si pecene zemiaky s cibulou a zel.salatom, ale teda moc syta nie som, akosi nemam chut prave na to, co mozem, ale sak musim to vydrzat 😅
Ja si asi zajtra upeciem pernik, skusim opat v pekarnicke..

zuzanda
17. máj 2009

jáááj, fotku v pase, mi to nedošlo 😅 😅

aj my sme dnes škroby 😀 😀 , tatík navaril zeleninové rizotko so šampionmi 😝 , výborne navaril, ale už som skoro hladná 😉 tak zavčasu obedovať sa neoplatí ... cez týždeň stíham tak medzi 14-15 a to do večere v pohode vydržím ... dnes budem večerať asi o 17 😝 😀

adamko05
17. máj 2009

.. ja som mala tiež zemiaky....

.. ja obedujem vždy okolo 13tej a potom večeriam okolo 18.30 😉

.. mnááám, zuzi.. perník v pekárničke... 😝 .. daj viac rumu, potom je viac mnamky 😀 😀

adamko05
17. máj 2009

počítam, že aj túto fotku mi vymažú.... 😠 😠

tara2
17. máj 2009

adamko nie tuto ti nevymazu 😉

ja sa tiez necitim 2x syta, jedla som s malym o 12:00 inokedy obedujem neskor ale zda sa mi ze zje viac ked ma vidi tiez jest...ale pojdeme von tak snad nebudem mysliet na jedlo 🙂

zuzanda
17. máj 2009

to hádam nie, akí ste tam pekne zladení 😉

adamko, a to vydržíš 5 hodín medzi jedlami??? 😲 ... ja veru nie, ešte doobeda, kým nejem nič, je to v pohode, chodíme von, na nákup,... dojdeme na obed, začnem variť, ked krpec cez obed spí, takže jedávam až o tej 14-15, ale ked už zjem ten obed, tak akosi som rýchlejšie hladná a o tej 19 už musím najneskôr večerať, inak umieram od hladu 😅 😅 ... samozrejme to závisí, od toho či sme doma alebo nie ... ked sme mimo, tak je to jednoduchšie

zuzanda
17. máj 2009

tara, presne aj ja som jedla o 12, a veru už som zasa pred chvíľou nazrela do hrnca 😅 ... ked sa drobec vyspí, tak frčíme von, inak za seba neručím 😀 😀 😀

adamko05
17. máj 2009

zuzanda, väčšinou vydržím... lebo tak v strede - okolo tej 15.30 -16tej ma "zasýti" káva 😀 ... a potom už do tej 18.30 nie je daleko 🙂

tara2
18. máj 2009

Dobre rano 🙂
dnes som prva? 😕 😕 😕. Hlasim svoju dnesnu vahu 61,1 kg teda -3,5 kg 😎 a uz je to aj vidiet 😵. Vcera mi muz hovori ze tie rifle su ti uz nejake velke odstavaju ti (doteraz som nosila tehotenske 40 😅) a ja ze nie, urcite si robi srandu 😠 no a dnes som si vyskusala svoje nohavice spred tehu a z 11 obleciem 8 😕 😕 😕 😵 a zapnem ich normalne ziadne nasilnosti 😀 😀 😀 ale este mi treba dat par kil dole aby som zapla vsetky a citila sa v nich pohodlne dokonca som si dala zavazok aby boli aj trosku velke takze tu budem este chvilu strasit 😎 😀. Baby strasne som prekvapena z toho lebo som este ani nezacala cvicit 😅 lemra lemrava som 😔 musim este zredukovat to brucho a ked dam cm aj zo stehien dole tak to tiez nezaskodi 😀. A aj napriek tomu ze sem tam (a v poslednej dobe aj castejsie 🙄 ) porusujem tak to ide pekne dole 😕 😵...vy ste na tom ako?

zuzanda
18. máj 2009

dobré ránko 😉

tara, super, však je táto dieta perfektná? ja som práve dnes rozmýšľala, že ako je to možné, ved aj sladké si dám, aj zmrzku, v podstate všetko jem, a aj tak váha ide dole 😲 ...ved takto by som nechudla, keby som hladovku držala... moja dnešná váha je 73,8 😀 😀 😀... som síce iná váhová kategoria ako ty, ale táááák sa teším, toľko som vážila na strednej škole 😅 😅

zuzanda
18. máj 2009

dnes máme UH, si pôjdem kúpiť cesto na pizzu a obložím to šampiňonmi a nejakou zeleninou, cestovín už bolo dosť a na večeru ešte porozmýšľam, padali tu včera dobré nápady, bábovka, perník 😝 😝 , ale ja keby som niečo také upiekla, tak by som do toho ďobala, kým by som to celé nezjedla, tak si radšej len kúpim kúsok niečoho 😉 ... idem si urobiť kávu, keď ja musím do nej aj cukor aj mlieko 😅 , ale kedže váha ide aj tak dole, tak to neriešim

mysti
18. máj 2009

Ahojte babenky, dobre ranko, tak ja som sa po dlhom case postavila na vahu a po 6 dnoch som mala dole kilo, takze nic moc, ale upokojujem sa len tym, ze je to len 6-ty den. 😀
Ja mam dnes ovocny, joj, budem hladna!
Pocuvajte, poradte mi, zajtra mam bilekoviny, chcela by som rybicku, lebo som uz mala masko aj mliecny vyrobky, tak by som chcela ryby (zboznujem ich). Do roboty by som si chcela urobit nejaky tuniakovy salat, len mi musite poradit ako. mam doma tuniaka v paradajkovej omacke, aj vo vlastnej stave, tak mi dajte nejaky dobry receptik! 😒
Vcera som mala kolacik, mnam, mnam
Zuzanat - naozaj Filipoko je krasny, ale aj dalsie deturence z planovaciek, ja som sa k vam chcela pridat prave preto, ze ste planovali az o dost casu mat babo a vy takto...tak som tzo vzdala 😀 , ale vzdy si vas rada precitam, kuknem foto, ako vam deturence rastu a neuveris, ale tvoj pobyt v porodnici som sledovala spolu s babami z vasej temy a kazdy dens som sitala, ci este zuzka nic nema.... 😀 blaznive, vsak????

Povedzte mi babenky, po kolkych dnoch ste zacali chudnut tak, ze ste to na sebe aj videli?

tara2
18. máj 2009

zuzanda - hej hej tiez sa cudujem ze hocikedy porusim a vaha ide aj tak dole 😕 . Ja si dnes urobim asi placky a zjem ich s kecupom a zeleninou, celkom mi to chutilo minule 🙂

mysti - tak na mne si to vsimol muz vcera a to som dnes 19 den, ale vaha isla dole skor...

mysti
18. máj 2009

tara, tak to mam hadam este trosku cas, aby vaha zacala az tak viditelne klesat, inak citim na nohaviciach, ze nie su uz take velmi obtiahnute, ale na vahe je to zatial len -1kg. Tak sand, sa skusim odvazit zase cez vikend a uvidime, ze ci nieco zase pojde dole. tara, tie placky si robis na aky den? daj recept, placky som este nerobila cez dietu. To mas skrobovy? robis zemiakove placky? alebo ake?

tara2
18. máj 2009

ja mam dnes UH den...200 g celozrnnej muky, troska soli , lyzicku olivoveho korenia, 150 ml vlaznej vody, korenie
(provensalske, petrzlen. vnat, cesnak...mozes si pridat podla seba), zamiesas rukou, nechas aspon pol hodiny stat, vyformujes 6 guliciek, spravis z nich placky, rozvalkas a upecies...a jes teple napr. s kecupom...

mysti
18. máj 2009

tara, je to zaujimave, mozno to vyskusam...ja uz pomaly ale isto dnes umieram. ale zajtra sa chystam na tu rybku, mnam.
Ja len pevne dufam, ze zo mna tie kila pojdu dole a rychlo. Do jula by som chcela mat aspon tych 8 kg dole a potom mozno este viacej.
Ja sa inak tiez tak nesnazim ju velmi prisne dodrziavat a sem tam zobnem aj nieco ine (ale vo velmi malickom mnozstve),aby som potom zase nenabrala rychlo tie kila spat. Ale musim povedat, ze citim na tvari, ze mi prepadavaju lica, tak citim ako na prvom mieste, ze chudnem. Tak uvidime zase o tyzden, ci pojdu nejake kila dole, ci nie... ☹

tara2
18. máj 2009

mysti a k plackam samozrejme salat z cerstvej zeleniny a ja k tomu jem paradajkovo-paprikovu omacku z Lidla...tak mi to chuti 🙂

...a neboj sa kila pojdu urcite dole 😉 . Ja by som chcela schudnut dokopy 10 kg 😅 , 3,5 je uz dole, este 6,5 kg to nie som ani v polovici 😝 😝 😝 . A schudneme vsetky 😉 musiiiiiiiiiiiiime 😀 😀 😀

mysti
18. máj 2009

tara, jasne, ze musime, toho sa drzim aj ja! ja idem des do tesca z roboty sa mrknut a musim pozriet aj ja nejake take omacky, alebo co. Ale zajtra sa velmi tesim na rybicky, mnam, aspon sa poriadne najem!!!! 😀 😀

Som zvedava naozaj o tyzden ked s abudem vazit, ci nieco pojde dole. Inak, tych 10 dole by som brala aj ja, nic by som za to nedala, budem sa o to pokusat! 😵 😉

Nech dnesok rychlo prejde. Dnes si dam na veceru jahodovy kompot, boze ako strasne neznasam ovocne dni 😠

tara2
18. máj 2009

mysti hlavne dnes nemysli na jedlo lebo budes len hladna...skus sa s niecim zabavit 😉

zuzanat
18. máj 2009

ahojte, ja som nemala na ranajky nic, ako obycajne, len kavu a tiez si davam do nej mlieko a cukor, bez toho to proste nejde.
som sa dnes vazila merala a mam dole len kilo, ale z pasu mi ubudlo 2,5cm takze som celkom spokojna. Mohlo by to ist sice rychlejsie, ale na to, ze nemavam ovocne dni, tak to celkom ujde. A tiez obcas do niecoho dzobnem 😅 ale na rifloch citim, ze su mi volnejsie aj na nohach, tak sa hned lesie citim 🙂
Tie placky vyskusam nabuduce, lebo ked mam UH tak neviem co mam jest, dnes mam zase cestovinu so zeleninou a sojovymi granulkami...

mysti to som teda prekvapena, ze nas takto doverne poznas 😕 😀 ale ja tiez chodim smirovat do niektorych tem, aj ked neprispievam. Ale ty sa kludne pridaj, mozeme s tebou potom zacat druhe kolo, aj ked ja teda druhe zatial ani nahodou neplanujem.

tara2
18. máj 2009

aj ja chodim smirovat, vsak to je normalne...a tiez chodim smirovat do chladnicky 😀 😀 😀 hlavne ked si napeciem kolac na UH den 😎

zuzanat
18. máj 2009

ja si veru prave peciem pernik v pekarnicke, tak budem mat co robit, aby som ho cely nezjedla 😅