90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lemge
2. jan 2010

dobru noc 🙂

bystricanka
3. jan 2010

dobré ránečko 😵

ja som už hore od 5.30h a tak som hladná, že by som aj surové mäso zjedla 😀 Ale musím to nejako prekonať 😝 Bože tieto začiatky su tak ťažké ☹

rinuska....tak ty máš doma hotovu posilovnu. Alebo skôr šatník? 😀 A ešte chceš dokupovať? No ty si teda. 😝 Manžel musí maťs teba radosť 😀

lucijja
3. jan 2010

rinuska, morenka: skupiny by sa nemali miesat. Ked maso na obed tak aj na veceru a tak. 😉

xerikax2
3. jan 2010

ahojky zajtra bielkoviny ranajky ananas obed a vecera ryba pecena medzi tym ovocny caj bez cukru

lucijja
3. jan 2010

ja dnes UH. na ranajky som si hodila len hrst suseneho ananasu do ust, lebo som nestihala pri malej 😀 A na obed bude pizzaaaaa...Mnam...

morenka
3. jan 2010

dobre ranko dievcence! tak ako sa dari?

takze nemozem takto miesat? ale ved bielkovina ako bielkovina,ci nie?

nadka001
3. jan 2010

Ahojte..aj ja som zacala drzat tuto dietu..od utorka. Dufam, ze vydrzim 🙂 . V tehotenstve som pribrala 20 kg, v utorok nam konci sestonedelie a zostalo mi 8kg. Tak to potrebujem zhodit, najlepsie 10kg, aby som bola na svojej povodnej vahe. Drzte mi palce 😉

morenka
3. jan 2010

nadka001 drzime palce🙂 ved sme zeny🙂

rinuska
3. jan 2010

ahoj ahoj , ja mám tiež dnes UH , ráno jablko , ale teraz som si trochu chlipla kur. vývaru ked som kŕmila malú , teraz si idem variť špagety s bol. om. , večer ešte neviem..
inak trpím ako kôň 😀 ved je to len hlad 😅

morenka
3. jan 2010

rinuska neboj od pondelka trpim s vami🙂 povedz si ze niesi v tom sama...🙂 a dobru chut k obedu🙂

lucijja
3. jan 2010

nie nie..to nie je hlad...to su "len" chute... 😀

livinka97
3. jan 2010

caute baby, mate nejake recepty k 90dnovej dietke? rozmyslam, ze sa k vam pridam... este mam zasoby zo sviatkov, ale ako nahle ich pojeme, zacinam... 🙂)

bystricanka
3. jan 2010

no tak ja už po obede. Dala som si zemiaky s kyslou kapustičkou 😵 Normálne som najedená 😝

rinuska...aj ja trpím. Ale to je len zo začiatku. Už o pár dní nám bude dobre a budeme machrovať 😀

morenka...takže rozhodnutá? Od zajtra ideš s nami?No dobre, dobre 😵

lucka...no čo? Pizza chutila? 😨

morenka
3. jan 2010

bystricanka jasne ze zacinam....!!! tam ma tu inspirujete ze musim...!!!🙂

livinka97pridaj sa! mi tiez este mame kolace a tak ale uz ani nemam chut...uz som prekolacovana🙂

livinka97
3. jan 2010

morenka: chut na kolace uz nemam ani ja, ale tak nevyhodim ich🙂)

bystricanka
3. jan 2010

morenka...tak to som rada, že začínaš 🙂

livinka....no to by bola fakt škoda vyhodiť koláče 😀

morenka
3. jan 2010

livinka97: 🙂 tak to mas pravdu ale ja to uz nechavam na inych clenov rodiny..🙂 aj mi mame v chladnicke este veci ktore ma budu pokusat ale aspon precvicim svoju volu🙂

bystricanka
3. jan 2010

no my to máme trošku ťažšie....zásoby ešte máme, ale aj manžel sa dal na túto dietu a tak nemá kto dojedať 😒 . Asi to dám susedovie psovi 😀

nadka001
3. jan 2010

Jete podla tych porcii ?.. ja nie presne.. lebo varim to pre troch.. mamina dietuje so mnou a manzelovi to prilepsujeme 🙂 ..tak neviem presne aka ma byt ta porcia..ale najem sa na obed normalne..aby som nebola hladna..a to v pohode vydrzim do vecera..aj vecer tak aby som nejak nehladovala..hlad pride az neskorsie vecer.. a hlavne tie chute su skor problem, ako hlad.. ale neviem ci to teda robim dobre. Niekde som citala, ze moze sa jest kolko potrebuje..ale iba to co je v knihe, tak neviem preco ste tak hladne.
Na ovocny den budem jest urcite viac ako je v knihe.. to by som umrela..tam je toho fakt malo.. ale nie predzgavat sa..len aby som neumierala od hladu..
Na veceru mam tu sladkost.. myslite, ze si mozem dat dva kolaciky ?..alebo iba jeden ? tusim tam pisali dva kusky torty.. plus cokolada. 😅

bystricanka
3. jan 2010

nadka....no tak ja som vážne hladná. Ved ja som ešte predvčerom jedla aj 10krát za den a zrazu šok. Ale ved zvyknem si 😝
no a tuším môžeš bud to alebo to. Nemala by si tortu a ešte aj čokoládu 😀

morenka
3. jan 2010

nadka001 ja som tiez zvyknuta jest ked som hladna a pri tejto diete 3denne, vies ovocie nezasyti na dlho...a najhorsie je na tom neskory vecer ked uz by si nemala skoro nic a hlad ta mata...ale v pohode to je o zvyku....

nadka001
3. jan 2010

aha..takze vy sa najete, ale potom ste skor hladne.. tak to je potom v pohode, ja ze ste hladne aj ked sa akoze naobedujete 🙂 ze si date take male porcie 🙂
ja som hladna skor vecer.. hlavne ked si manzel spravi kasicku 🙂 alebo si da cokoladu.. ale ked si dam pol litra tepleho caju..tak sa to da. Mne najviac chyba sladke..bola som zvyknuta to jest kazdy den.
Ked uz nevydrzim..tak si dam 3 hodiny po obede banan alebo nejake ovocie (kvoli tomu cukru) lebo som si davala pocas tehotenstva po obede malu cokoladku alebo kolacik 🙂))))))..s tym mam najvacsi problem.
Inak ked by som si nieco dala..tak sa napijem 🙂)))))))..uz som rozmyslala nad tym, ze by som si mala na chladnicku alebo niekde vycapit fotku, ako som vyzerala pred tehotenstvom.. to by tiez mohlo zabrat, ked pride kriza 😀
Zacala som aj cvicit.. na orbitreku. Som po cisarskom, tak hadam sa mi nieco neporobi..ale vobec necitim namahanie brucha a ani ma neboli, tak to bude podla mna ok. Vydrzim ale tak 20 min. a som hotova, raz som vydrzala 30. Dufam, ze mi to vydrzi a budem cvicit kazdy den.. tam je zaklad, pustit si nejaky dobry program v TV (to potom ten cas leti) + cvicit doobeda. (vecer to ma ovela mensi efekt)

morenka
3. jan 2010

no presne aj ja....rozmyslam nad dvojfazovom treningu aspon kym som doma...vo februari idem na privat a tam uz nebudem mat bycikel ale zas som pol dna na praxi takze pohyb tam bude.... a presne nadka ja tiez si idem vycapit fotku ako som niekedy vyzerala a ta fotka...chce sa mi pri nej plakat ale vycapim si ju aby som mala inspiraciu...🙂

lucijja
3. jan 2010

pizza bola mnam. Ked som zacinala zjedla som ju v pohode celu a teraz by som ju uz nespraskala ani keby co bolo. 🙂 Zaludok sa vam stiahne. Mne teraz na ovocny den napriklad staci jedno pomelo - polka na obed a polka na veceru. A medzi tym este pohar dzusu.

kolacik sa v UH dni moze. Aj cokolada. Ta je dokonca povinna (jeden pasik kazdy UH vecer aj s kolacom). Pisu kus torty, alebo tri mensie kusky kolaca. 😉

morenka
3. jan 2010

lucijja to je super! pre mna ovocny den bol kriiz ale zvladala som to aj ked niekedy s prehreskami, tak som zvedava ako to bude teraz🙂

bystricanka
3. jan 2010

jááj lucka....no vidíš. Tak som vás chcela ukrátiť o čokoládu. 😅 Ja som si myslela, že môže sa môže bud čokola alebo koláčik.

morenka
3. jan 2010

ale myslim ze to nieje az take hrozne dat si aj to aj to..ked je to v rozumnej miere tak myslim ze je to jedno...sa mi zda ze v knihe pisu ze ked chcete skor schudnut tak malinke porcie a prisne ale ked v pohode a mate cas tak porcie ake chcete len nie obrie samozrejme🙂

nadka001
3. jan 2010

morenka..🙂)))))))))) tiez si myslim, ze ta fotka pomoze.. hehe..
mamine som prikazala, ze ak budem chciet nieco zjest, aby mi pripomenula, ze nosim tehotenske nohavice a mam plnu skrinu veci..nic neobleciem.
S tym cvicenim.. pozerala som raz jednu relaciu na Spektre a tam spravili pokus :
3 ludia mali cvicit.. jeden rano, druhy na obed a treti vecer a merali ich vykony.. kolko spalili
Ten co cvicil rano strasne vela, na obed.. menej ale este sa dalo a ten co cvicil vecer..oproti tomu co rano, straaaasne malo.. hned povedali, ze vecer sa mu ani cvicit neoplatilo (aj ked ..vzdy lepsie ako nic 🙂 ) ale oproti tomu co cvicil rano, to bolo fakt o nicom..
takze CVICIT RANO alebo DOOBEDA 🙂..uz ked sa clovek trapi, aby to malo aj efekt..a napr. mne sa najlepsie cvicilo pri Telerane..to ma zaujimalo a ani neviem ako ten cas presiel.. 😉

martinkamm
3. jan 2010

ahojky babulky

luci ja som mala dnes spagety s kecupom a zeleninou som si pochutila a naozaj je to o zvyku prve dva dni to bol des ale teraz v pohode akosi ma ani jedlo nenapadne dokonca osm vcera zabudla vecerat a nestihla do 18 a po 18 uz nejem absolutne nic max.sa napijem vody.

takze som zvedava na vysledok po 90 dnoch 🙂 pekny dnik zelame a uz sa neviem dockat zajtrajska ovocneho dna 🙂

morenka
3. jan 2010

nadka001 to vazne? takze radsej rano? akoze viem ze vecer by sa nemalo cvicit koli tomu ze sa telo uz na spanok uklada ale ze je to az tak dokazane...no tak to musim prehodnotit vsetko....vies myslela som si ze ked by som rano cvicila tak potom este jem tak som myslela ze to nema vyznam....vies, ze vecer uz po cviceni nejem tak ze to skor zaberie....hm...je to na zamyslenie🙂