90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenca13
14. jan 2010

Luci Dik,aj tvoja mala je zlata 🙂
A ty si dobre schudla,kolko planujes este dat dole?
A tu je slubeny recept na grecky salat,
4 paradajky,1 uhorka,1 cibula,1 zelena paprika,5 oliv,zopar listov hlavkoveho salatu,20dg syru feta,1dl menej tuneho jogurtu.1cl olivoveho oleja,trochu oregana,sol,korenie
Vsetko nakrajame a premiesame,a polejeme jogurtovym dresingom.
Jogurtovy dresing pripravime z jogurtu trochu olivoveho oleja a bylinky.
Zjeme s krajcom celozrnnweho chleba,
Dobru chut 🙂

lucijja
14. jan 2010

lenca, no chcela by som este desat, ale ak sa mi podari pat, tak budem vdacna. 😉

morenka
14. jan 2010

dievcata normalne sa mi zatvaraju oci🙂 dnes som si dala spagetky s kecupom a som najedena a spokojna maximalne....tak moze sa na uhlohydraty miesto kolaca ta krupica? ci je to nepripustne?

dnes len upratujem a teraz som dobalila maso co nasi kupily...kuracinka! zasoby ako do konca roka🙂 ale ja som spokojna..,na dalsi bielkovinovy si upeciem kridelka!🙂 ved kuracina!🙂

lucijja
14. jan 2010

morenka: ja by som si tu krupicu mozno dala. Ved ked je povolena torta - kde je mlieko, vajcia, maslo, slahacka - tak krupica mi pride v pohode. 😉 A kridelka aj ja zboznujem..veru, aj ja si spravim v pondelok. Po tom vodnom dni mi padnuuu. mnam... 😵

lemge
14. jan 2010

ahojte babizne 🙂
lenca,aj ja mam dnes vitaminovy,asi sme len dve co ho dnes maju. 🙂

luci,ta fazulova co si robila,ako chutila?da sa zrovnat s takou klasickou fazulou na kyselo?pytam sa, lebo neviem ako chuti sojove mlieko..davala si aj ocot?

nadka001
14. jan 2010

ale ste toho popisali.. 🙂
ja som vcera zhresila..vecer o 10. som si dala roztek s pomazankou - tuniak, syr, cibulka 🙂))))))))
co uz..nebajem.. a mala osm bielkovinovy den..tak az taky prehresok to nebol..akurat ze vecer a uz po jednom jedle..
nejako som ochorela.. tak som si spravila pol litra cajiku s medom a citronom..dufam, ze pomoze..med bol potrebny zo zdravotneho hladiska 🙂)))))))))
a ze prve tri kila idu najlashie ?..tak ja to drzim viac ako dva tyzdne a schudla som 1,5 kg :(.. a to som fakt velakrat nezhresila..dufam, ze ja som iny pripad a mne to potom spadne zrazu.. 🙂)

lucijja
14. jan 2010

lemge: ano ano, je to ako klasicka fazulka na kyslo. Ja som ocot nedavala, lebo ja ju nedavam ani do takej "riadnej" (ked robim normalne s mliekom a udenym) ale to sojove mlieko je fajn nahrada. 🙂

nadka: ja vzdy zhresim ked mam mat svoje dni. Tie dva dni pred ja skratka nicomu neodolam... 🙂

rinuska
14. jan 2010

sasilinka , aj mne ten ovocný dáva riadne zabrať , som slabá, trrasú sa m i nohy , nemám energiu - ved z čoho aj 😀 z ovocia?
pa pa držíím sa

lenca13
14. jan 2010

Aspon niekto tu je kto ma dnes ovocny den,no zatial sa drzim 😉
Zajtra si spravim pangasia k tomu dajaky salat,v mraznicke mam uz nachystane kaiserky 😉

morenka
14. jan 2010

luciija dam na teba asi si aspon do pohara spravim tu krupicku...mam na nu strasnu chut! teraz som spalila asi milion kalorii...bola som u sesterky a ona ma dvojcatka a snim som sa natahovala pááánecku som utahana ako slon🙂 ale fajne...aspon som zabila cas🙂 zajtra ovocko ale aj sa tesim lebo po nom sa citim stale chudsie a chudsie🙂)))))

sasilinka
14. jan 2010

rinusko,
tak to mas stejne jako ja. Kolikaty den uz drzis? Snad ten dalsi ovocny bude lepsi, ale jak pises, taky se mi trasly ruce a vecer jsem s motala.

nadka001
14. jan 2010

podla mna ked cloveku nieco velmi chuti, tak by si mal dat.. aj ked iba trosku..ako napr. tu krupicu a este aj vtedy ked mozes mat zakusok, tak to je urcite v pohode a tym vobec neporusis..sladke ako sladke.. myslim, ze tam ide o to, aby mozog dostal nieco sladke a aby potom neprisiel kolabs..taky, ze si das na pockanie dve cokolady, lebo si tyzden nemala nic sladke..takto sa cely organizmus upokoji a ide sa dalej dietovat 🙂
dnes som si kupila handry a na moju povodnu velkost..obleciem to teraz, ale je to napasovane..tak dufam, ze sa k tomu dopracujem 😉
inak stale som chora, vobec mi nechuti jest, takze ani neveceriam dnes..ale spravim si caj s medom..dufam, ze to prejde velmi rychlo ☹

ejbyk
14. jan 2010

...je normalne ze mi ta vecera ani nejak nechyba?...keby sa to nemalo tak to normalne zvladnem asi aj bez! nechapem preco. dnes iba teraz veceriam a to len preto ze som si povedala ze uz ja najvissi cas si dat. a to som obedovala po dvanastej...dufam ze nepride po case nejaka kriza...ale zatial ok

morenka
14. jan 2010

Krupicka bola výýýborna som nasytena a pokojna🙂 este sa dnes hodim na stacionar a pre dneska koncim....zajtra ovocko...tak to bude zaujimave🙂ale celkom sa tesim....a hlavne na sobotu lebo idem na oslavu a mam bielkoviny a bude kuracinka!!!! tak to je super...aspon sa nebudem tak obmedzovat ze vsetci by jedli len ja salat...tak si dam aj mesko🙂 jupiii🙂

sloto
14. jan 2010

ahojte tak dnes som nestihla nic napisat tak aspon teraz. no na obedik aj veceru som si spravila pecene zemiacky so zeleninovy salatom - mnaaaam. inak drzim dietu len 6 dni a moje creva na to zacali uz reagovat, hned ako daco zjem, tak utekaaaam 😀 tesim sa na zajtra, asi si spravim cestoviny s paradajkovo sampionovou omackou. a na veceru nejaky vyborny zakusocek, alebo si spravim jogurovo piskotovo ovocnu bombu mnaaaam

lemge
14. jan 2010

tak ja sa hlasim znova,dnes som mala akcne poobedie a bolo super!bola som s kamoskami v bare kde jedna pracuje,super sme pokecali,no fakt mi to bodlo vypadnut z domu 🙂
nato ze mam vitaminovy dnes,vobec nepocitujem hlad,a stavy slabosti a malatnosti-ako cez prve dva vitaminaky 😵 vaaau ,tesim sa,no strasne vela energie som dnes mala,aj s malou som si zatrsala 😀

luci,jeeej, ja sa tak tesim,milujem fazulu nakyselo,dik ze si spomenula receptik so sojovym mliekom-urcite skusim 😉

nadka dobre sa vyspi,zajtra bude lepsie,sup-sup do duchien 😀

lemge
14. jan 2010

a este k tomu sojovemu mlieku:kedze je to mlieko ,obsahuje to aj mlieko 😕 ??ake to ma vlastne zlozenie,ked sa to moze vlastne cez skrobovy???pytam sa ako blb,ale nikdy som sojove mlieko nepila,ani ma nikdy nezaujimalo,ako teraz 😅
dostat ho vo vsetkych potravinach?

nadka001
15. jan 2010

dnes si aj ja dam tu krupicnu kasu s ovocim 🙂)))))))) uz sa neviem dockat

lucijja
15. jan 2010

lemge: obsahuje to: kukuricny sirup, sojovy olej, sojovy lecitin, sojova bielkovina, sojova vlaknina, fruktoza no a potom samoska nejaky emulgator a stabilizator. Ale vsetky bezpecne, som mrkla na tuto stranku - dost ju pouzivam. 🙂

http://www.sportujeme.sk/ecka-vsetky

sloto
15. jan 2010

ahojte, no uz sa neviem dockat obedika, uz aby bolo aspon pol dvanstej, lebo uz mam taku chut na dnesne cestovinky ze az. co si varite ostatne?

morenka
15. jan 2010

dobry dne dámy...tak sloto ja mam ovocko takze ziadna slava ale prezijeme....🙂ne? po ovocnom sa citim ze som schudla ale vazit sa nechcem az po dalsom ovocku...kazde dva ovocia by som sa chcela vazit...som strasne zvedava lebo citim na bruchu zmeny....🙂velmi by ma potesilo dalsie uspechy aby ma to hnalo dalej🙂

ejbyk
15. jan 2010

...ahojte baby...drzim palce setkym odhodlaným 😀! ja mám dnes cestoviny a tiez sa tesim, môžu byt inak aj s morkadelou? dufam ze ano! (niekde som citala ze moze byt aj zmes na spagety, co je teda asi ta morkadela). Zatial najvačšie pozivíum vidim v tom ze sa neprezieram, ze sa snazim vela pit, aj caju, večer takmer nie som hladna a hlavne ze ma uz nebolieva žlčníííík, ten ma trápil v poslednom období najviac.

lucijja
15. jan 2010

ejbyk: mortadela neviem...nie je tam soja? 😕

Ja mam tiez UH a zase pizzaaaa...mnam, neviem sa jej dojest... 🙂

ejbyk
15. jan 2010

..tvárim sa ze neviem ze je v morkadele soja 😒 ! do kelu a tak sa tesim na tie cestoviny...ale mam asi pol na pol s kecupom a sojove su tie fazulky v nej ci ako to je...tak to z tych cestovin nezjem 😉

morenka
15. jan 2010

aaale ejbyk myslim ze tolko soje vobec neublizia a je zdrava a je to lepsie ako keby si tam mala mat mäso....v pohode si daj...ja by som si dala.. ja som uprataala kuchynu a po jednom banane si davam cajicek....🙂

ejbyk
15. jan 2010

morenka...dakujem za povzubudive slovo, hned mi bude chutit lepsie 😉 . zajtra mam ovocny den a potom v nedelu by som sa rano chcela odvazit! dufam ze sa odvázim sa odvážiť a budem potešena 🙂

nadka001
15. jan 2010

ja mam dnes 17. den a schudla som zatial 2 kg.. 🙂 ..mohlo by to ist aj rychlejsie, ale som spokojna.. vydrziiim 😉

morenka
15. jan 2010

nadka001 ved to je super! pomaly dalej zajdes! ja sa bojim ze sa to zastavi ale ja stale mam s coho chudnut tak dufam ze to este stale pojde dole aj nejaky mesiac a pol sa to zastavi....ale nemuselo by sa🙂))))

ejbyk som rada....nech ti chuti🙂 a potom daj vediet kolko vaha ukazala minus a kolky den to budes drzat?

lenca13
15. jan 2010

Ahojte tak po vcerajsom ovocnom dni som nebola vobec hladna,rano mi stacila jedna mandarinka 😀
Uz si robim file,sice mala som nachystaneho pangasia ale bola som ho vratit neskutocne smrdel 😠
Urobim si este salat a mozem ist obedovat 😉

morenka
15. jan 2010

lenca13: dobruuu chut!!! ja som si minule robila pangasia a bol vynikajuci...tak neviem kde sa stala chyba....🙂