90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
4. feb 2011

Nemôžem dýchať ☹ čo toto je za chorobu 😖

kubkovka
4. feb 2011

@llumka ja sladke velmi nemusim

kubkovka
4. feb 2011

@suezana akoze nemozes? zle sa ti dycha?

perla200
4. feb 2011

@suezana no tak to by som ten chleba aj ja vyhodila ked som si prečítala tvoj príspevok🙂)) a naparuj sa so solou...to pomaha perfektne

suezana
4. feb 2011

@kubkovka nosom sa mi už nedá vôbec 😠 mám modafen, ten je super, ale dám si až keď pôjdem spať, to je dôležitejšie...možno by som sa mohla napariť...

kubkovka
4. feb 2011

@suezana no tak sa ponaparuj tu, mozno ti to pomoze 😀 😀 😀

suezana
4. feb 2011

@perla200 dobrá som, čo? Že som si to ja 2roky nehovorila, keď som sa po večeroch vykrmovala 😠 😝 😝 😝
Už sa varí voda 😉 Inak v lidli mávajú ten somár na naparovanie, ale 14eur 😖 je mi ľúto toľkých peňazí za takú umelú vec, kde dáš vodu, strčíš hlavu....ale zišlo by sa nám, my sme často chorí ☹

kubkovka
4. feb 2011

@suezana no tak ked to vyuzijete, kup........

perla200
4. feb 2011

@suezana a nemas zvlhčovač vzduchu? my sme váhali to kúpit ale ked mala ochorela na laryngitídu tak sme to kúpili a je to super vecička, síce drahé je to ako hovado ale to sa fakt oplatí

kubkovka
4. feb 2011

@perla200 ja potrebujem odvlhcovac

perla200
4. feb 2011

@kubkovka my mame tefal stal tusím 59 eur ale je super a teraz ked sa vykuruje stale tak to sa oplatí, my síce v dome nemame nejako vela stupnov ale predsa je tu suchý vzduch....

nata_
4. feb 2011

@suezana ten vyvar je aj taky oblbovak na zaludok, lebo sa nalejes teplou vodou a mas pocit sytosti...ale nie nadlho 🙂))

nata_
4. feb 2011

@perla200 mam dom kupeny aj syr, aj morcacie prsia v mrazaku a aj rybu ....uvidim rano 😉

kubkovka
4. feb 2011

inak baby, mam v sebe par koliecok salamy, ja mat masovu dietu, tak nehresim 😀 😀 😀

ingridka22
4. feb 2011

ahojte, tu sa ale vedú debaty 😉 @kubkovka, že "býčie" stehná 😀 si zabila 😀 vitamínový deň som nakoniec zvládla, po tých arašidoch už som nejedla nič, len som vypila šálku bujónu a stačilo... kríza bola, ale spomenula som si na vás, že tiež nejete, tak som si nedala nič 🤐 a len som pila čaje 😵 zajtra určite nejaké mäsko so zeleninkou alebo žeby tie plnené šampiňony??? uvidím 😉 babulky hurá, prvé "štvordnie" je za nami 🙂 🙂 🙂

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 no ved mi presne tak pridu, fuj.....ja uz nemam inspiraciu..........ach jaj 😖

suezana
4. feb 2011

@ingridka22 ale na vitamíny sa bujón nepije 😕 vieš? Len na bielkoviny a škroby, nie? 😕 😕 😕 😕

suezana
4. feb 2011

mm mi zobral počítač, ale už to vzdal 😝 a zas ma vychválil 😵 😵 😵 😵 keď som vyšla z vane 😵

perla200
4. feb 2011

@ingridka22 si super!!! ale inak ja som tiež nemala okrem tej kapustovej polievky nič v sebe 😀

ingridka22
4. feb 2011

@kubkovka, tie moje "stehienka" by tým tvojim určite mohli konkurovať, navyše ich mám poctivo zdobené celulitídou a je pravda, že stehná sú odjakživa mojou najhoršou časťou tela 😠 :- pekné nohy som nikdy nemala, ani sukne nenosím, len gate... možno na tom budeme lepšie, keď z nich tie centimetre ubudnú 😉

suezana
4. feb 2011

@perla200 my tu máme vlhko, okná sa rosia jak besné 😝 tiež by sme potrebovali to opačné - požierač vlhkosti. Malá našťastie nemá laryngitídu - to je hrozné 😔 nezávidím...taký záchvat neni žiadna sranda 😔

ingridka22
4. feb 2011

@suezana, čože??? 😕 😨 ja som bola v tom, že zeleninový môžem, ja ťava 😠 aj cesnak som si doňho pretlačila 😉

suezana
4. feb 2011

Inak naparená, ale vôbec nepomohlo, tak som si nakoniec šupla modafen - a super - do 10 minút som dýchala. Teraz zasa kýcham, ako zajac 😝

suezana
4. feb 2011

@ingridka22 ale nech sa aj niekto iný vyjadrí
@kubkovka ???? pre istotu

kubkovka
4. feb 2011

idem radsej spat, lebo som schopna vliezt do chladnicky a zozrat vsetko, teda okrem zeleniny 😀

ingridka22
4. feb 2011

@perla200, teším sa, že prvé 4 dni sú za nami, ale šťastná budem, keď to budú 4 dni do konca 🙂 😉

kubkovka
4. feb 2011

@ingridka22 mozes, ved ked si robis polievku zeleninovu, tiez tam das bujon, nie @suezana ? teda to si zas myslim ja, tiez neviem

perla200
4. feb 2011

@ingridka22 podobne a hlavne najstastnejsia budem ak pri tých posledných dnoch zistím že mi chýbajú nejaké tie kilogramy🙂

suezana
4. feb 2011

@kubkovka idem kuknúť do mailu 😉

ingridka22
4. feb 2011

@suezana, a keď sa môže zeleninová polievka, tak by sa ten bujón aj mohol, či nie? 😨 😵 @kubkovka, čo ty na to? nelez do tej chladničky, vidím ťa! 😀 😀 😀