90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka jezis veru to si neviem predstavit.....takeho by som nechcela ani keby bol zo zlata

mimika4408
24. feb 2011

no teda dievcata,vy ste sa od vcera vecera ale rozpisali, teraz som 10min len citala a citala , ved asi 5stran ste sem nabuchali 😉 . vsetkym gratulujem k ubytkom...ale sa nam to pekne rozbieha 😀 tolko heeeereciek ked vylezie po zime tie svoje krivky ukazovat 😀 . tym, ktorym to nejde podla ich predstav prajem vela sil a elanu a za kazdych okolnosti nevzdame sa!!! aj u nas v kn dnes svieti slniecko 🙂 , hned je ten den krajsi a veselsi. my sme uz poobede , robila som langose s cesnakom , boli dobreeee 😉 . po praci sa u mna zastavi kamoska na kavicku tak budem mat spolocnost a hned mi ten den rychlejsie ubehne 😉

ivella
24. feb 2011

ja bezim na orbitrek,tak pa

mimika4408
24. feb 2011

@ingridka22 strc prsty do zasuvky 😀 😀 😀

kubkovka
24. feb 2011

@ivella no vidis, co uz clovek navybera, ked pekni chlapi, myslim tych modelkovskych su fakt vacsinou blbci, vlastna skusenost 😀 😀 😀

nata_
24. feb 2011

inak trocha od temy, ale pozerate niekto bez servitky? ja nie,ale vcera sme mali zapnute nahodou, tam taki mladi ohrnali nosom nad fajnotkami, ze losos zapeceny so spenatom a este niecim v listkovom ceste...ja sliny po kolena a oni tam frflaliiii!!!....a potom mlada ze-ja si robim vifonky na intranku....pointa? do toho vietnamskeho svinstva davaju take oblbovaky na nase chutove pohare, ze uz clovek nevie, co je dobre jedlo 😀 😀 len vifonky by potom ludia jedli...moj tatko mal tiez take obdobie....doma navarene, on isiel do obchodu po vifonku....

katulik22
24. feb 2011

@nata_ hej dnes som videla reprizu...no poviem ti na toho lososa som mala sliny aj ja a riadne

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka to su nafukanci maju vysoke ego

suezana
24. feb 2011

@nata_ ja som pozerala v pondelok a bolo to hrozne trápne 😕 nejaké brzdy, čo sa len rehotali, ako... 🤐

suezana
24. feb 2011

@ingridka22 jéj ale si ma rozosmiala, že na hlavu a krk 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
24. feb 2011

To je hrozné, človek tu chvíľu neni a nejde vás dočítať...už neviem, na koho som chcela reagovať 😝 tak vám treba 😝

suezana
24. feb 2011

no a jasné, keď ja prídem, tak si tu vykecávam sama 😠

suezana
24. feb 2011

Inak aj mňa by sralo, keby mám sestry a tie sú štíhle 😲 mňa by porazilo...našťastie my so sestrou sme solidárne - v puberte sme boli obe buchty, potom sme obe schudli (nezávisle od seba) na 60 - takže kočky a teraz sme zas obe buchty....a ju asi v sobotu porazí 🤐 keď ma uvidí na oslave 😀 (dúfam, že nie ☹ viem, že ju to trápi, že jej nejdú tie mišelinky dole 🤐 )

suezana
24. feb 2011

Odchádzam 😲 keď tu na mňa všetci kašlú 😢 😢 😢 😢 😢 😢

veronikale
24. feb 2011

@kubkovka alebo OSTATNÉ BABY!!!
robila som si polievku - na oliv.oleji som popražila mrazenú zeleninu /hrašok, mrkva, kukurica/, pridala čerstvu brokolicu, vodu, uvarila som to, okorenila. Polievočka jak lusk 😀
a teraz pointa - to možem taku polievku v ovocný den? či nerobim niečo zle alebo tak... lebo som už mimo ako tu riešite tu kukuricu... To z konzervy sa nesmie? či ako... HEEEEEELP 🙂

suezana
24. feb 2011

@veronikale ja by som to robila len vtedy, ak už ozaj nevydržím ten ovocný deň. Je to lepšie, ako napratať sa niečím nedovoleným.

suezana
24. feb 2011

@veronikale raz som mala krízu - tak som si takto podobne urobila kapustnicu a hrozne mi to pomohlo a zjedla som celý hrniec 😝

ingridka22
24. feb 2011

@suezana, ja neviem, ako inak prebudím tú svoju lenivú štítnu.... som si myslela, že aj ju vymasírujem tým pásom (ktorý ešte doma nemám) a začne fungovať 😲 a tie segry, na porazenie, fakt, ako chrty, a ja + 30, akokeby som ani do rodiny nepatrila 😕 som zvedavá, aké budú na teba reakcie tých, čo ťa dlho nevideli 😨 😵 na oslave budeš hviezda 😵

ingridka22
24. feb 2011

@veronikale, polievočka v pohode, s tým hráškom a kukuricou opatrne, tie zaraď hlavne v škrobový deň... a vždy je lepšie si dať na vitamínový deň takúto zeleninovú polievku ako od hladu zjesť keksík alebo chlieb alebo mäso alebo... hocičo okrem zeleniny a ovocia 😉 aj keď najlepšie je byť v tento deň na surovej strave, čo napr. ja neviem vydržať... takže buď v pohode 😉

nata_
24. feb 2011

@veronikale ja mam tiez dnes vitaminy a mala som pecenu tekvicu.....noto sa neda jest surove 😖 😖 ...uz sa tesim na zajtraaaa

katulik22
24. feb 2011

@nata_ aj ja sa uz tesim na zajtra...jablko som uz ani nedojedla,liezlo mi hore krkom 🙂 radsej nic uz ako jablko 😀 😀 😀

nata_
24. feb 2011

@katulik22 co budes mat zajtra? maso, ryba salat?

kubkovka
24. feb 2011

@veronikale no kedze ty mas teraz problem nejest, tak si daj.........ono to casom prejde a nebude ti jedlo chybat, ako pisala suezana@ tak lepsie ako rezen

kubkovka
24. feb 2011

inak dnes mam chut sa uz na dietu vykaslat

katulik22
24. feb 2011

@nata_ zajtra mam chut na zavinace,tak si asi kupim tie 🙂 ty si co das?

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka preco???

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 vies ze ani neviem? ani nie som hladna ani nic, len mam nejaky blby den........ale ta chut tresnut s tym zatial nie je silnejsia ako schudnut.......len ked to nejde dole, stale len menzesujem, vyzeram jak po porode, nikto nevidi, ze som schudla........

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka moja urcite je vidiet,ze si schudla.....a ze si to nikto nevsimol,nie je pravda...urcite si to vsimli,ale casto clovek len pozrie a nic nepovie...poznam to....ked som ja dala dole prvych patnast kil,tiez ziadne ohlasy....urcite ti to pojde dole....nezastavilo sa to ver mi....ja som sa bala ist na tuto dietu velmi,myslela som si,ze ked sa mi to zastavilo a teraz zacnem nieco papat,tak ze zacnem aj priberat naspat,no nie je to pravda....kazdemu sa to raz zastavi,len treba vydrzat....potom sa nad tym uz len zasmejeme....chapem tie blbe dni,aj ja ich mavam....vsetko sa mi zda take pochmurne a sama seba sa pytam,naco so sebou ja vlastne takto nacvicujem,naco sa trapim....ked ine zeny su stihle len tak a ja si nemozem zobrat ani kusok keksu.....teraz v stredu sme boli v mlynoch po obchodoch a tam je aj cast kde sa papa a tak som sa zahladela na jednu,co ta papala a prebehlo mi hlavou aka je chuducka a ako sa vyatne napchava a ja len cakam,kedy si budem moct dat aspon kusok niecoho do ust.......este ze si nevsimla,ze na nu tak cumim,ta by si myslela o mne...aj ked vidim stihle baby,tak mi je to strasne luto,ze ja tak nevyzeram,ale co uz,nas Pan Boh stvoril preto taketo,lebo vedel,ze my sme silne a ze my schudnut dokazeme,ze nepotrebujeme ziadne prejedanie sa a ani vyjedanie nezdravych jedal....a ostatne su preto stihle,bo tam zase vedel,ze tie by schudnut nikdy nedokazali,tak ich radsej hned nechal chude .... my mame nieco,co oni nemaju....PEVNU VOLU a tu nam nikto nezoberie.....a tiez mame nadherne deticky,ktore su zdrave a robia nam a aj budu robit radost.....hlavu hore....ved sme tu s tebou....zajtra pride dalsi den a bude istotne krajsi......ved mame aj bielkoviny,pochutname si :D

perla200
24. feb 2011

@kubkovka no ani nehovor mna dnes strasne bolí hlava tiež zase menštruujem:(((( mna asi porazí naozaj:((( brucho nafúknuté ako hovado a tiež samozrejme prehrešok ved ako inak cez menzes to inak ani nejde tusím u mna 😠

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 dakujem pekne za povzbudenie, pomohlo mi to velmi, idem s malou sa prejst do obchodu..........trosku energie nacerpam zo slnka a vecer som tu, isto to budem potrebovat