90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
12. feb 2011

@silvuska 😀 😀 😀 no neviem, či by si to so mnou vydržala 😀

ja som ešte okrem tých guličiek a kapusty na obed nič nejedla.... 😕 teraz sme cvičili s krpcom a predchvíľou zaúčinkovala tá senna čaj 🤐 😅 😝 au, au... a vôbec nie som hladná 😕

ingridka22
12. feb 2011

pomoooc, ja chcem jesť!!! baby, to je hrozné 😠 porušila som, zjedla som 5 slaných tyčiniek 😢 a som stále hladná 😒 ale už nedám si nič, nesmiem 🤐 @silvuska, veru veru, preventívne dnes zalezieme asi skôr do tých našich pelechov 😀 aby sme sa vyhli pokušeniu niečo zhltnúť 😉 @suezana, ja nemám doma ani slivky, ani mak a tuším ani med ☹ jéj, ale mala by som niekde mať schovanú výživu 😵 ešte ju stíham skonzumovať 😵 ale nemala by som, kvôli tým tyčinkám ☹ @kubkovka, skúsim ešte zajtra v takej pohotovostnej lekárni ( dnes sa mi už do mesta nechcelo kvôli divokému počasiu) a keď ani tam nekúpim, idem na to cez net 😉 už nech je zajtra, bielkovinový deň mám najradšej 🙂

kubkovka
12. feb 2011

@suezana ja tiez nie som hladna, ale zrala by som, take nejake dobroty

kubkovka
12. feb 2011

@ingridka22 no ja teda nezaleziem skôr ako o 22 hod, este ma caka kuchyna..........a periem........a nech si ten moj obrovsky zaludok nemysli, ze ma bude ovladat a budem sa pred nim schovavat.......nema nadomnu uz ziadnu moc, nech si vymysla kolko chce !

suezana
12. feb 2011

@ingridka22 nemala by si byť hladná... nemáš nejaký kompót? alebo nejakú zeleninu? alebo orechy, semená...

suezana
12. feb 2011

@kubkovka aký veľký žalúdok prosím ťa? veď ty máš už určite len žalúdoček 😀 však skoro nič neješ...

perla200
12. feb 2011

@ingridka22 no vidím že dnes vsetky krízujeme....fasa den:((( no ja som porusila sice na oslave bez prehreskov takže iba polka mandarinky na večeru a par kešu orieskov..... akože svokor ma zobral na nakupy a chudák to nemal robit.... no čo už...tiež v dr. Max fit drink nemali zato som kúpila sennu....

perla200
12. feb 2011

baby ako sa pripravuje tá zazvorová voda neviete tusím je to s citronom kúpila som si čerstvý zázvor

kubkovka
12. feb 2011

@perla200 a kde si porusila, ked nie na oslave?

suezana
12. feb 2011

@perla200 len pozor na tú sennu, lebo to má inú silu - ja dnes kebby nie som doma, tak neviem,neviem 🤐 🤐 😀

suezana
12. feb 2011

@perla200 ja som o zázvorovej vode nepočula 😕

perla200
12. feb 2011

@suezana viem už som to pila...iné lufty som mala.....

@kubkovka doma - načo chodit na oslavy nie?
hodím sem link na tú zazvorovú vodu - lebo zázvor majú v tescu v akcii...
http://lesk.cas.sk/clanok/85955/revolucna-dieta...

ingridka22
12. feb 2011

@suezana, dala som si pár orechov, pomohlo to 😵 popíjam minerálku, už to vydržím... v podstate to asi hlad ani nie je, skôr len chuť dať si niečo iné ako ovocko alebo zeleninu 😖 @kubkovka, máš pravdu, naše žalúdky a maškrtné jazýčky nám predsa nebudú diktovať, čo môžeme a čo nie 😀 😀 😀 @perla200, zázvorovú vodu som ešte nepila, takže ti neporadím ... a zajtra už bude po kríze 😉

kubkovka
12. feb 2011

no baby, ja dnes uplne zle, neviem, cim to je...........ale tak nevadi, od zajtra nanovo a vitaminak uz bude len tekuty a hotovo, tak som sa nasrala na seba........najskôr teda na mm a tym sa to spustilo, tie chute, ale nevadi, horsie veci su na svete

suezana
12. feb 2011

@ingridka22 super, veľmi dobré sú aj sušené slivky - super zasýtia, zásobuj sa na ovocné dni 😉 a ja si napr. doprajem nejaký fajnový džús - jahodový s dužinou, alebo ananásový....taký, čo si inak nekupujem. Alebo som si kúpila v lidli zavárané višne a zjedla som celý pohár za deň - 😵 výborné, len drahé ☹ 😝

suezana
12. feb 2011

@kubkovka to sa hneváš za tú rybu? 😕

suezana
12. feb 2011

@perla200 dobrý článok a Simona Krainová je kočka 😉

kubkovka
12. feb 2011

@suezana nie, stale nieco prezuvam, tu kúsok kolaca, tu kúsok cokolady a nie a nie prestat.........ale tak uz je vecer, idem za chvilku spat a zajtra nanovo.......a opravujem, nie som na seba nastvana, som skôr sklamana a smutna......

suezana
12. feb 2011

@kubkovka tak to ma mrzí...ale našťastie ty si pozitívny človek - od zajtra bude len dobre - aj ja som sa akoby po tých haluškách a torte tak nanovo naštartovala - asi za tie výčitky včera 😅 uvidíš, zajtra to bude OK 😉

suezana
12. feb 2011

práve som zjedla 2 banány, dúfam, že ma trochu zapečie 😅 a môžem vám tu zas vyplakávať, že nemôžem.... 🤐 😀

kubkovka
12. feb 2011

@suezana no aj ja si myslim, ze dnesok som asi potrebovala z psychickeho hladiska........ale tak vela robi ten blby menzes, len dufam, ze uz skonci.........

kubkovka
12. feb 2011

@suezana jééééééééééj, ja ze som pozitivny clovek? no to som si o sebe nemyslela, ale tak snazim sa

suezana
12. feb 2011

@kubkovka akože, a kto nás tu utešuje a povzbudzuje? 😉

Ja už nevládzem... dobrú noc všetkým 😔

kubkovka
12. feb 2011

@suezana dobru aj ja sa chystam, este umyt zuby a idem

perla200
12. feb 2011

@kubkovka si pozitívny človek! ja som asi dnesok tiež potrebovala z psychického hladiska, na jednej strane som smutná zo seba, na druhej strane akoby som povolila ventil....

suezana
13. feb 2011

Dobré ráno 🙂

shpirti
13. feb 2011

Dobre ranko vsetkym 🙂 ,tak vcera som mala aj ja obrovsku krizu...vitaminak!a prvykrat pocas diety som zhresila! ☹ vecer ma neskutocne bolela hlava a ukradla som manzelovi kusok musaky-Dost Velky Kusok!!! ☹ ☹ ☹ no nic,co uz...rano som sa odvazila a po 8dnoch diety mam -4kg 😵 ,tak som sa potesila,ze som zabudla na celu musaku a dnes s novym elanom pokracujem... 😎 a k tomu mam bielkovinovy den,dam si kubovkinu zapekanu brokolicku 😝

natsa
13. feb 2011

ahojte dievčence ja mám dnes ovocný den,chcem sa spýtat či možem jest v tejto diete výrobky z bielej muky
@shpirti nič si z toho nerob aj tak máš krásny vysledok ja som tiež včera trocha zhrešila mala som uhlohydraty tak som si včera uždibla kusokz mäska čo som piekla zajtra ho budem mat na obed a ktomu si dám cviklu mne hrozne chutí

perla200
13. feb 2011

@shpirti jeho oči tolko kilov? tak to ti gratulujem a obdivujem.....včera asi vsetky baby mali krízu🙂 ale dnes už hor sa do diéty....

suezana
13. feb 2011

ja som nemala 😎 😀
@shpirti ten výsledok hovorí o tom, že všetko robíš dobre, a občasný prehrešok príde - netreba sa stresovať, aby sa telo nenaplašilo 🤐 😀 každý ďalší ovocný deň je ľahší 😉 ja som raz ovocný deň úplne vynechala a mala som dva bielkovinové za sebou, lebo sme boli na oslave a nechcela som.... 🤐 byť trápna, že ja dnes len ovocie 😝 a napriek tomu o dva dni išlo ďalšie kilo dole 😵