90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
20. jan 2009

no popri tom som kazdy den byciklovala ako diva a pila este aj caje na chudnutie,,,no bolo to riadne vidno,,,10kg

aniel
20. jan 2009

to chce pevné nervy lebo moja si zoberie úterku na riady a o chvíľu ju niekde nájdem ako s ňou utiera DLážKU ona je taká moja pomocníčka 😀

zuza80
20. jan 2009

lucxy a vydržala si 90dní?
aniel aj ty napíš kolko si schudla a kolko dní si vydržala

lucxy
20. jan 2009

hej vydrzala po dakych 14dni som si potom uplne zvykla na sposob stravovania

zuzkaja
20. jan 2009

aniel len mne nic neprislo ☹

lucxy
20. jan 2009

zuzkaja skus si vymazat dake veci mozno mas preplnenu schranku aj mne to vtedy raz robilo

aniel
20. jan 2009

zuza80-vydržala saom 90dní,ale priznám,že s prehreškami a schudla som 8kg,ale bola by som viac keby som nebola pažravá 😀

zuzkaja-poslala som to 2 krát,skús pozrieť ešte raz,alebo pozri či si mi napísala dobrý e-mail.ja som ho skopírovala,tak som sa určite nepomýlila

zuzkaja
20. jan 2009

aniel poslala som ti este raz adresu

bystricanka
20. jan 2009

aniel..ty si držka. Ale asi aj ja skončím ako ty. Schudnem 8 kíl, lebo som pažravá 😀

lucxy..no pekne si schudla. Ja robím všetko to čo ty, len sa nebyciklujem. V takej zime sa nedá...a aj tak nemám bycikel 😅

aniel
20. jan 2009

poslala som ti to tak kuk na e-mail 🙂

miresta
20. jan 2009

ahaj žienky, ja vám len píšem že som mala dnes strašne namáhavý deň, asoň pre mňa - chodili sme po lekároch a prišli sme domov pred chvíľou, iba čo som dala malú spinkať, lebo už bola hrozne unavená.
Prečítam si vás až zajtra, idem si sadnúť pred telku, ale určite o chvíľu odpadnem do hajan. 😝

bystricanka
20. jan 2009

miresta....tak dobrú nocku. Oddýchni si a pekne sa vyhajaj 😉

aniel
20. jan 2009

prosím ťa a kade ste toľko behali,dúfam,že je všetko OK 😉

zuzkaja
20. jan 2009

uz to mam dakujem 🙂

aniel
21. jan 2009

tak dobré ránko.

zuzkaja-aký bol problém? 🙂 dnes začínaš? 😉 😉

včerajšok som zvládla-dnes cestovina alebo pizza

miresta-včera si to s dietkou zvládla keď ste celý deň behali po lekároch? 😉

miresta
21. jan 2009

dobré ránko,

aniel - ano zvládla, lebo sme šli hneď ráno, mne na krv, a potom na krčné a napäť k obvodnej, a na injekciu a naspäť a tak, ako blázni, a potom som počkala u mamky, tak som urobila pizzu, a poobede mala Eťka lekárku, takže som medzitým mala čas - aj som sa normálne naobedovala a celá rodina mala radosť z pizze, a robila som tri plechy.......no mala som dosť, ale mamka bola rada že som jej pomohla, lebo ona už nevládze. Bola tam sestra so synovcom (2 ročným), neterka, ktorá býva s babkou (3ročná) a moja, takže bola zábava, preto som prišla aj taká unavená.

zuza80- takže si mala včera cestovinky, no super, ja pizzu veľmi nemusím a včerasom ju robila.
Ale nie z droždím, ale len takú z múky a pridáva sa tam prášok do pečiva a je super.
No dnes som po včerajšku hrozne hladná, tak som zvedavá ako vydržím. Teraz pijem kávičku a pojdem si dať rýchlo ovocie, lebo zjem notebook.

aniel
21. jan 2009

daj receptík niekedy droždie nemám doma a potom musím letieť do obchodu.teda mala si tých behačiek veľa,to by som aj ja bola vyšťavená.Rýchlo sa uzdravte a daj vedieť ako dopadli výsledky 😉

miresta
21. jan 2009

recept na pizzu:
250g hladkej múky, 1dcl mlieka, 50g masla, 1 vajíčko, 1 čl prášok do pečiva, 1 čl soli.
Všetko spolu vymiešať, nechať 10 minút odstáť a piecť asi 15 - 20 minút. Vystačí to akurát na jednu veľkú okruhlu formu. A cesto je tenučké. Je výborná, ale jesť ju musíš teplú, potom trochu stvrdne, ale manžel si prihrial v mikre a bola super vravel. 🙂

zuza80
21. jan 2009

Ahojte.
miresta to behanie po dr. nazávidím.ja som mala čo robit,ked som bola tehotná, pretože ja mám z nich velký strach, dokonca aj z očnej, kde viem, že mi len premerá zrak 🙂 receptík som si už opísala aj ja. dík
tak dnes ovocíčko, ale my to zvládneme, zajtra bude masko 😉

morenka
21. jan 2009

Ahojte chudulky....

miresta - dufam ze budete coskoro zdravy....fakt...drzim palceky....

zuza80 - dneska ovocie???uuu...drzim palceky...ja dnes UH ale neboj zajtra ma to caka...🙂a ty budes papat mesko🙂)))

tak ja dufam ze sa mi tych 15kg podari schudnut...snazim sa nebyt pazrava a vsetko robit tak ako sa ma a este k tomu bicyklujem tak som zvedava...aj na aerobic sa chystam chodit kazdy pondelok...u nas v dedine cvicia tak sa asi pridam...len sa musim odhodlat🙂))

miresta
21. jan 2009

zuza80 -- tak som si dala jabko, také fajné velké. Ale teraz som bola už zase hladná tak som zjedla banán - no čo už aj ja si raz môžem dopraiať, nie? 😀

janiqa
21. jan 2009

Ahojte babenky. Tak ja som včera úspešne prekonala vitamíny. A dnes sa už teším na super obedík, mám zapekanú brokolicu s tofu... 😝

zoescott
21. jan 2009

jaj ja vas nestiham citat 😀

zuza80
21. jan 2009

ja som mala dve jablčka,ale také maličké, zatial je to o.k.ja banánik nemám, ale keby bol dobre by padol. mám zmrazenú jablkovú dren, tak na nu si robím chute, dám si ju na obed.
ja chcem aspon 20kg a ked to bude aj niečo cez 20 nebude zlé 🙂
a my to zvládneme morenka,nič neboj. ja chcem mat menej ako pred tehotenstvom. už sa však teším na jar, aby som mohla vytiahnut koliečkové korčule, to mám rada.

morenka
21. jan 2009

zuza80 - No ja by som tiez nenamietala keby to bolo 20kg...no uvidime na kolko je moj organizmus schopny to dokazat🙂)))ja by som chcela ist v lete na dovolenku svoju prvu lebo som este nebola pri mori v zivote....tak chcem vyzerat dobre v plavkach...aspon k svetu ked nie ako modelka🙂))) ja som si tiez minuly rok kupila korcule ale vela som im neublizila no mozno toho roku to napravim🙂)))

nawal
21. jan 2009

caute, baby ako sarobia zemiaky v supe? vobec neviem co dnes budem papat. inak mam skoro 2 kg dole a dnes mam 6 den 😀

bystricanka
21. jan 2009

ahojte
tak ako dnes? Kukám, že ranajky máte úspešne za sebou. Ja som ešte nič nepapkala, len liter čajíku som vypila. Ale idem si dať kiwi a pomaranč. To akože ranajky. No a dnes si varím špagety s kečupom 🙂

zuzi, morenka...tak vy chcete schudnúť tak 20 kíl. Tak sa pripájam k vám do klubu. Mne stačí 15kg, ale uvidíme. Aj 20kg poteší 🙂

morenka
21. jan 2009

nawal - staci ked das umyte cele zemiaky co vody a varis...sem tam do nich pichni ze ake su tak asi 20minut..nestopovala som to takze neviem ti presne povedat ale pichaj do nich a uvidis....

bystricanka - ja 15kg ale 20kg by potesilo este viac🙂)))) Ja dneska tiez spagetky este neviem s cim ale mam tiez chut len na spagetky s kecupom a troska poprazeneho masielka...to ked som bola mala tak som take papala tak mi na chut take prislo🙂))) Ja tiez za sebou len pohar caju a pomaranc a dzusika troska...

lucxy
21. jan 2009

alebo si mozte v uhlohydratovy den kupit plnene torteliny so spenatom,,,v lidli by to mali mat,,,,
ja som si potom ku koncu asi dva krat robila take hrubsie rezance s oprazenou struhankou na masle 🙂

bystricanka
21. jan 2009

lucxy...ja špenát veľmi nemusím. Ale tie rezance so strúhankou sa mi viac pozdávajú. Ale budem ich voliť ako ty...až na záver diéty 🙂