90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
3. mar 2010

no tie fornetti su super, len ich u nas prestali robit v obchode a najlepsie su cerstve, take pizzove al. tie cerealne tycinky som mala rada.... 😝

misinn
3. mar 2010

mima, aj moj otec je tak...pozerie vsetko mozne a vaha sa mu nemeni...skoda ze som po nom nezdedila taky metabolizmus

adamko05
3. mar 2010

idem otvorit krpcovi dvere, nech sa vyvetráme pred tym obedom, si spííííí ... zlaty chlapček, aspon mama popísala, navarila, aj oddychla....

tak zas na daky čas poručam.... a potom napíšem, jako mi chutil obed 😉

mima
3. mar 2010

jaakajka, tak to ked kojis, tak radsej nie, ale zdravo sa da aj tak, trochu viac zeleniny a masko bez priloh vam urcite nezaskodi a aspon si mala na to zvykne, ja ked som bola doma s mojim mladsim synom tak som si stale vyvarala zdrave dobroty, ze dusena brokolica, karfiol, zelenina, varene zemiaky, ryza ..... som si chcela udrzat vahu lebo po porode mi nezostalo nic navyse, ako som prisla z nemocnice tak som mala svoju povodnu vahu ani neviem ako, a maly tieto jedla zboznuje doteraz tiez, no skod ze tie kila prisli neskor... ☹

adrina
3. mar 2010

nestíham dnes písať..mám tu managerku z KE 😔 😔 😔 😔
nelinka..ja som aj účtovníčka,čo potrebuješ??

mima
3. mar 2010

tak nica baby startujem do prace, po ceste necham maleho u mamy, potom docitam.... 😎

ninny
3. mar 2010

babule vy ste toho ale popísali 😀
to nemám šancu prečítať, drobec ma už ťahá za nohu 😝

my sme pred chvíľou došli z prechádzky... a pomaly si pôjdem chystať obed.. cestoviny s paradajkovou omáčkou.. mňam 🙂 môžem do omáčky pridať aj olivy.. to sa smie, že? 😉

ako sa darí Vám? čo máte dnes na obed? 😉

nelinka79
3. mar 2010

ja som akurat zjedla zeleninovu pizzu a mam pocit ze som zjedla slona. teraz caféééé aby som sa prebrala.

adrina napisem ti IP aby som zbytocne nenarusila temu...

ninny
3. mar 2010

ejbyk, a ty máš akú výšku?

u mňa to bolo podobné, tiež keď do môjho života vkročil muž, tak sa chudlo samo 😉

lubikaf
3. mar 2010

ninny jasne olivy mozes. vidis aspon si ma inspirovala, co si mam dat este do cestovin 😀

ninny
3. mar 2010

adamko, ty mas dnes skrobovy den? Zemiak sa moze miesat zo strukovinami? Keď si myslim, že už skoro "všetko" viem, chápem... tak vždy zistim, že to pravda nie je.. že toto sa môže a toto nie, a toto s tým a toto s tamtým a hento v žiadnom prípade sa kombinovať nemôže.. 😀
ale v podstate chápem... 😉

adrina
3. mar 2010

ja sa akurát napchávam špagetami...a nevládzem..to čo je?? 😀 😀 😀
mam obednňajšiu prestávku,tak môžem popísmenkovať

ninny
3. mar 2010

baby koľko tých cestovím môžem? mám to tak od oka, či povážiť? v surovom stave by to malo byť nejakých 10dkg, že? či viac, menej? 😝 😀 😀

adrina
3. mar 2010

ja sa vytešujem..na večeru mám tortu....škoda,že len kúsok 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

jaakajka
3. mar 2010

mima to máš dobre, že si zhodila po pôrode všetko, mne zostala pôrodná váha a malá má už rok a ja som stále nič nezhodila...ale čo je lepšie ani nepribrala....obávam sa, že bez diétky to samé nepôjde

nelinka79
3. mar 2010

adrina ja si dam vecer zase zmrzlinku alebo zeby som si kupila zakusok po ceste domov ... tot otazka

adamko05
3. mar 2010

tie placky nieee su zleeee... 😝 ... ako nie je to klasika, zemiaková placky, vajko, mliečko, muka 😅 , ale dá sa to jest a synátor sa tvári, že nič lepšie ešte nejedol 😀 , len som si to musela dosolit, som si málo 🙂

ja cestoviny od oka, dva "štuple" z dozy, v čom mám cestoviny zvyčajne dávam 🙂

adamko05
3. mar 2010

nelinka.... no, kusok zákusku a kusok zmrzliny 😝

nelinka79
3. mar 2010

adam posli receptik ... moja mala sa tak tvari pri sojovom nareze ze je to lepsie ako sunka a idem na nu zalovat včera mi zjedla zase na veceru moju rýžu a ja som hladovala o kukurici .

adamko05
3. mar 2010

ninny... no ja si myslím, že cez škroby sa kombinovat môže, niekto pisal, že nekombinuje, ja kedy ako... je to podla vyslovene zakázané iba cez bielkoviny 😉

adrina
3. mar 2010

ja tiež po ceste práce nabehnem do cúkrarne..a to som môjmu prostrednému sľúbila palacinky so šlahačkou a bábovku.... ☹ ☹ ☹ ☹ katastrofen..a dietuj potom 😀 😀 😀 😀 😀

adamko05
3. mar 2010

adrina... bábovku aj palacinky v UH dník akurát s vodou, nie s mliekom zarobené môôôžeešš... ja takéto dobroty slujem na ten den zvyčajne, ked sa dá 😉

adrina
3. mar 2010

ja viem..ale on je chudučký jak špageta..on musí na mliečku...a som rada,že vôbec niečo zje 😵 😵 😵 😵

zuzanaca
3. mar 2010

adrina....na večeru si tie palacinky so šlahačkou daj namiesto zákuska a čokoládu povinne všetci UH-toví!!!! 😀

ninny
3. mar 2010

ako funguje večera v UHL den?

to iste čo na obed + zákusok?
Samozrejme viem, že na večeru môže byť aj niečo iné ako na obed.. len neviem či to ma byť k tomu ten zákusok alebo večera ma byť čisto len ten zákusok... a ta kocka čokolády, to je akože povinná k tomuto všetkému? Alebo máme na výber.. buď čokoláda alebo zákusok?
Lebo ak aj aj, tak to sa mi zda nejako moc toho sladkého..
som nejaka dopletená 😀

adrina
3. mar 2010

ninny...len zákusok... 😀 😀 😀 😀 😀 nič,čo bolo na obed 😀 😀 😀 😀

adrina
3. mar 2010

zákusok alebo zmrzlina alebo čokopasik

zuzanaca
3. mar 2010

ninny......podľa mňa je ten UH deň taký za odmenu deň 😉 . Tiež (ešte vždy) presne neviem, čo mám na večeru jesť. Vacsinou si dám to čo na obed + čokoláda, alebo celý deň hreším na sladkou, ako dnes 😅 😕 😀 😝

zuzanaca
3. mar 2010

* na sladkom som chcela napísať 🙂

zuzanaca
3. mar 2010

Včera večer som upiekla vianočku, že budem mať aj ja dnes na večeru.........a už na raňajky som si dala...... 😝 😠 😠 😠 😠