90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ninny
4. mar 2010

kwikwi wau, šikulka 🙂

nehceš sa dopísať do tabuľky?

mima, 34r, 3d, 74kg, 172cm, / -1 kg /
peterb, 33r, 55d, 83kg (-11 kg)
saraja, 2d, 70kg, 162cm
adamko, 29r, 9d, 65,2kg, 168 cm (-1 kg)
ejbyk 25r, 50d, 56kg (-4 kg)
ninny 22r, 4d, 72kg, 160cm (-2 kg)
yanna 22r, 9d, 73,2kg, 177cm (-1.8 kg)
lubikaf 29r, 39d, 68kg, 165cm (-3 kg)
zuzanaca 29r, 42d, 63kg, 170cm (-5 kg)
nelinka79 30r, 2d, 67kg
adrina 34r, 2d, 93kg, 183cm
hajda22, 31r, 59d, 86kg, 165cm (-6,5kg)
olianko 34r, 21d, 70kg , 175cm (-3kg)
lemge 29r, 60d, 69kg ,167cm (-11kg)
zuzulikZ 24r,3d,83kg,176cm (-1kg)

ninny
4. mar 2010

mima,
najlepšie to spraviť cez paint, ak chceš spravím to..

peterb
4. mar 2010

my mame popri bike aj sedacku do hor, je to ako pohodlny ruksak, je pravda, ze s 15 kilami sa niekedy slape tazsie, ale je to super aj pre dieta. Ked je rovinka, deti sa vysantia a ked je zly teren, tak ide na chrbat. Takto sme toho uz co to presli. Je to dost bezpecne, my sme absolvovali aj jeden celkom skaredy pad na kamenoch dole kopcom, ja som skoncil cely rozbity a roztrhany a nas maly okrem zlaknutia ani skrabancek.

Ak by ste chceli, tak ten nas napriklad na: http://www.mall.sk/detske-krosny-nosidla/deuter... teraz je v akcii

a uzivatelske skusenosti: http://www.childcarriers.com/Deuter-Kid-Comfort...

p.

mima
4. mar 2010

no mozes ja radsej robim v exc.

adrina
4. mar 2010

ja akurát obedujem..no dnes sa moc nenajem...nie som na takéto vitamínové dni ☹ ☹ ☹ ☹

nelinka79
4. mar 2010

mna by zas znicili zeleninove.pre mna uz udusena zelenina je len blato brrr a ovocie mi vobec nevadi.

adrina
4. mar 2010

ja zelinu zbožnujem..neli..sme nejaké naopak..hehhee..ja sa teším nazajtra..robíme kuracie stehna na zelenine a šalátik..a v sobota ryža s niečim..ešte neviem s čím..ale teším sa 😀 😀 😀 😀

nelinka79
4. mar 2010

ja sa tesim uz na tresku co ma tam caka a syr syr syr ...

adrina
4. mar 2010

treska???kedy??? 😕 😕 😕 😕 😕 nie s majonézou 😀 😀 😀 😀

mima
4. mar 2010

no ja mam dnes vitaminy a som mala na obed kelovu polievku a jáááááááááák sa tesim na zajtra, ze maso, manm 😀 😝

adrina
4. mar 2010

a to sa môže kelova polievka..lebo ja som prečítala všetky recepty a vo vitaminový deň samé ovocie 😝 😝 😝

ninny
4. mar 2010

mima, čo si budeš robiť zajtra?? ja kuracie prsia, ale ešte neviem ako... poradte niečo fajnové 😀

dnes sa mi z toľkého ovocia až hlava krúti...

mima
4. mar 2010

je tam pisane, ze ak nechuti ovocie moze sa striedat so zeleninou, mala by byt cerstva, ale ja nemusim furt ovocie a zeleninu surove, sak ovocko stale na ranajky, zelenina furt ako priloha, a kel.polievka je vlastne len kel uvareny vo vode a dochuteny, ja som mala bez zemiakov 😲

adrina
4. mar 2010

ta ja ani poriadne neobedujem...nechutí mi 😝 😝 😝

adamko05
4. mar 2010

baby, tiež tak ako mima... ja musím na obed teplé, a iné jak ovocie, lebo to som potom presladená, aj ked sladké moooožem... ale iné sladké... 🙂... ja tiež zajtra kelová polievka alebo udusená kyslá kapusta, uvidím ešte...

som zjedla tu tarhonu, pochutila, aj pomocník mi pomohol... 😵 , ale teda, chut na sladké jak svina, ale musím vydržat do večera.... 😠

mima
4. mar 2010

ninny, vzhladom na to, ze som v praci a kolega ma volno, som tu sama a tak nemozem zduchnut domov si navarit, tak len asi vybehnem kusok do restiky a este neviem co si dam... ale keby som bola doma som si chcela dat kuracie na rezance oprazene s gril.korenim a k tomu salat - lad.salat, uhorka,rajcina, mrkva a paprika, kukurica a dochutit oliv.olej, sol, korenie a dake celozrnne pecivko k tomu

adamko05
4. mar 2010

mima.... a inokedy môžeš zduchnut domov si navarit 😕 😕 😕 😕 ?

ja som si do práce veru nosila a ohrievala, vždy den dopredu som si chystala.... 😝 😝

adamko05
4. mar 2010

dietatko moje má dnes prvu dobru 5mintovku, hrá sa sáám 😵

mima
4. mar 2010

no inokedy sa da, vies ja mam sefa mm 😀

adamko05
4. mar 2010

mima... jáááááááj 😀

ninny
4. mar 2010

mima, to neni nejako moc na jeden obed? Ale cestoviny sa nemajú kombinovať z mäsom, nie? 😀

adamko05
4. mar 2010

mima nepísala o rezancoch ale o mase nakrájanom na rezance 😀 , ak dobre čítam 😉

lubikaf
4. mar 2010

ahojte, ja prave obedujem, doteraz nebolo casu, o dvanastej som si iba zacala robit salat, a potom som musela ist s malym von, lebo nechcel vnutri zaspat. potvora jedna. tak som sa s nim hodinu prechadzala.

salatik je vyborny a dnes som zatial bez prehreskov, tak dufam, ze mi to do vecera vydrzi 🙂

kwikwi to mas super ze 8kg dole za 3 tyzdne, ja mozem len snivat. a misinn podla mna aj 3kg za tyzden je dost.

lubikaf
4. mar 2010

ale som sa toho salatu napraskala, fuj az mi je zle teraz 😝

mima
4. mar 2010

ninny sak ja som myslela ze to maso nakrajam na rezance, nie ze s rezancami ? 😀

adrina
4. mar 2010

mne o chvíľku padla....sa teším domenkov...dnes som toho veľa nepojedla...aspoň sa mi zcvrkne žalúúúdok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra si hádam pochutnám na bielkovinách 😉 😉 😉 😉

ninny
4. mar 2010

jaj áno, tam bolo kuracie na rezance a ja som precitala že kuracie rezance 😀

pred chvíľou som si poriadne pocvičila, povysavala som byt a potom som Sebinkovi stvárala rôzne tanečné kreácie, ten sa šulal od smiechu :D

ninny
4. mar 2010

lubikaf aký šalat si robila 🙂

ninny
4. mar 2010

Hrianka s arašidovým maslo, majonézou, horčicou a chilli omáčkou... dobrééé :D

niektoré tehotné majú úžasné chute, vo filme určite... aj keď ani ja som na tom v tehu nebola najlepšie 😀 😀

lubikaf
4. mar 2010

ninny robila som si taky jablkovo-syrovy salat, nastruhas tvrdy syr, pokrajas jablko, jeden por, kukuricu a dala som tam biely jogurt. trochu osolit a okorenit, mnamko 🙂