90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
4. jún 2012

@sotia no veď už vidím,ja som si to zle prečítala...tak dobrú nôcku..

sotia
4. jún 2012

@miskakyska 🙂 🙂 🙂 🙂 , no už je pokročilý čas, poďme spinkať, dobrú noc aj tebe.

nellyza27
5. jún 2012

@miskakyska ahoj, mozem sa opytat kolko si schudla pomocou 90-dnovky? dakujem

miskakyska
5. jún 2012

@nellyza27 ahoj..môžeš,čo by si nemohla..9kg + - také hore dole skákajuce kg :o)) boli veru aj prehrešky,niekedy riadne....

nellyza27
5. jún 2012

@miskakyska tiez nad nou rozmyslam, som 4 mesiace po porode a do leta potrebujem dat aspon 10 kg dole, a kedy si snou skoncila? bolo to tazke vydrzat?

miskakyska
5. jún 2012

@nellyza27 zajtra mám tretiu vodu :o) nebolo to až hrozné..to Ti tu každa povie..tak jasnačka boli aj krízy a hlavne na začiatku..len ty keď máš malé bábätko a ak kojíš tak neviem,či by si nemala trošičku počkať s 90dňovkou..alebo kuknúť po nejakej inej dietke,.

zoya1
5. jún 2012

Ahojte kočeny. Tak dnes som sa zvážila a opäť 1 kg doleeeeeeee. Sa vytešujem jak malé dieťa 😀 😀 😀 Dnes mám škrobový deň, tak ryža s hráškom prichystaná.
@miskakyska Daj mi nejaká typ na UH deň - fliačky s kapustou, špagety a pizza mi už fakt nechutia 😎 s čím všetkým by som mohla zjesť napr. rezance??????

miskakyska
5. jún 2012

@zoya1 ahoj..ja som UH často jedavala cestoviny(špiralky) so šampionmy(udusiš cibuľu,cesnak,huby,zaleješ kečupom)toho som sa neobjedla :o) fliačky s makom,palacinky plnene šampiónmi(to som tu už písala recept) a sem tam som si kupila ten dobry hostinec(kura na paprike,hubovy paprikaš) a taaak..koolom dokola :o)

miskakyska
5. jún 2012

..a do všetkého kóóóópec pažítky! Tú zbožňujem.

miskakyska
5. jún 2012

------BABKYY,DNESKA MÁ TÁTO NAŠA DISKUSIA PRESNE 4 ROKY!----- Čo pijeme? :o)))

sotia
5. jún 2012

@miskakyska no čo....jedine vodu alebo čaj....

nellyza27
5. jún 2012

@miskakyska ja nekojim, takze mozem

zoya1
5. jún 2012

@miskakyska Na zapitie 4-tého výročia by som si dala Peach Vodku - tú ja zbožňujem. A keby som si na tie špirálky dala tavený syreček 1 ks - to by bol veľký prehrešok?????? Sampiony ani žiadne iné huby nejem - nechutia mi vraj už od detstva. ☹

miskakyska
5. jún 2012

@nellyza27 tak potom hej..juuuj len to ani nahlas nevrav,že nekojíš,lebo niektoré kojace matky sú na to háklive :o) ja som tiež po dvoch cisarskych nekojila...proste sa to nerozbehlo..vtedy sa môžeš aj poskladať a nič..ale kto nezažije,neuverí a u takych si potom za krkavčiu mater..

miskakyska
5. jún 2012

@zoya1 daaaj :o)

zoya1
5. jún 2012

@miskakyska Ze díky Broňa, ale neznelo to bárs presvedčivo 🙂))))))))

miskakyska
5. jún 2012

@zoya1 že není zač :o)) cválam do roboty,to pretoo..tak sa majte dievčence..

olga0251
5. jún 2012

@miskakyska tí, ktroí to odsudzujú, nie su normálni. Nie každá matka kojiť môže a myslím, že žiadna z nich kvôli tomu nie je sťastná.
@nellyza27 Kľudne o tom píš, nemáš sa za čo hanbiť a tie ktoré to nechápu nech to nečítajú 😀 😝

olga0251
5. jún 2012

Začala ma baviť aj ta dvojka. Takže pokračujeeeem 😀

susi21
5. jún 2012

@nellyza27 Presne tak, len tu v pohode o tom napis, ved je to forum..... uzivaj si babatka a s dietkou ti drzime palce, pekne sa k nam pridaj 🙂

olga0251
5. jún 2012

@susi21 dala si sa na tú dvojku, alebo opakuješ tú jednotku? Aj tá dvoíjka je dosť dobrá, viac sa naješ 😀 😎

susi21
5. jún 2012

@olga0251 este som sa nejak nerozhodla, zatial pokracujem jednotkou, ale asi prejdem na tu dvojku. Uz som si to stiahla a vyzera to celkom fajn.... tak asi 90 dni pojdem na dvojku a potom zopakujem jednotku, lebo este nejake tie vankusiky musia ist dole..... 😀

susi21
5. jún 2012

takze do schudnutia, musim uz ist.... drzte saaaaa, ci vlastne drzme sa 😀

olga0251
5. jún 2012

@susi21 ahooooj. Pridaj na tu dvojku, aspoň budeme dve🙂 Pôjde nám to ľahšie 🙂 tak do schudnutiaaaaaaaaa 😀 🤐

olga0251
5. jún 2012

@zoya1 ja si na to robievam tak, že dám lečo, trošku podusím a pridám paradajkového pretlaku, dochutím koreninami. / ja používam bylinkovú soľ/.... tak dobrú chuť , ak použiješ napíš, či chutilo 😉

nellyza27
5. jún 2012

@olga0251 ahoj, ja by som bola velmi rada keby som mohla kojit, ale jednoducho o cisarskom sa mi mlieko vobec nevytvorilo. a ty si na tom ako s chudnutim?

miskakyska
5. jún 2012

..no čaaute..kde to viazne?? :o)

sotia
5. jún 2012

@miskakyska jéj ahoj ešte nespíš?Aj ja sa tu zrážam do polnoci a ráno, keď malá vstane, tak sa mi tak nechce z postele...zajtra máš vodu, čo?

sotia
5. jún 2012

@susi21
@olga0251
@nellyza27 kočky teším sa, že nás je zas viac....

sotia
5. jún 2012

@miskakyska aha sekla som sa o hodinu...už asi naozaj spíš