90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

agika1982
30. júl 2010

uz mi to aj prislo....paradicka...

marianca
30. júl 2010

@agika1982 moja ja som ťa nechcela odhovárať a viem, že keď nekojíš malej to neublíži, ja som myslela skôr na teba, či sa na to cítiš.....ale keď máš pocit ty že v pohode tak ok. Budeme si navzájom držať palčeky 😉
Ja som čisto len kojila do 7 mesiacov a potom aj so stravou do roka. A malý ma vyciciaval teda statočne, hrozne som bola z toho unavená a bez energie a v podstate som stále stále a ešte raz stále žrala, ale aj chudla..... 😉

agika1982
30. júl 2010

@marianca ved ja viem, ale ja sa necitim dobre...moj priatel vravi ze sa mu strasne pacim taka aka som, ale ja sa necitim dobre....neobleciem nic, rifle natiahnem ledva dopoly stehien...to takto nemoze ist dalej.....mozno tu dietu nebudem zvladat, ktovie...ved uvidime...v kazdom pripade je super, ak si budeme navzajom drzat palceky 🙂))

marianca
30. júl 2010

@agika1982 😉

bea44
30. júl 2010

@marianca modelky 😉 skoro som ta nepoznala 😕

marianca
30. júl 2010

@bea44 no jasan já to čistá modelka 😀 a to malé ee modelka to model 😀

ninimini
30. júl 2010

marianca: aké ste krásne 😀 ja akurtá dnes odnaučam malú od dudlíka bola nervozna a hodila ho v spálni na žzem a menohli sme ho nájst tak som jej povedala že vypadol von balkonom uvidíme ako bude zaspávat držte palce inak ja dnes na 101% 😀 😀

ninimini
30. júl 2010

agika ty máš ale krásne dievčatko 😀 ja by som tiež asi radšej počkala bude to pre teba dost vyčerpávajúce ale ved uvidíš ked chceš vyskúšaj a potom sa rozhodneš 😀 držím palčeky 😀

agika1982
30. júl 2010

@ninimini dakujem...je to nas pokladik.....je velmi dobrucka...sice niekedy su noci strasne, ale stoji to zato....este trochu pockam, ze coo to urobi, ci zhodim este nieco a pak sa dam na tu dietu

marianca
30. júl 2010

@ninimini nemprovokuj so 101% jóó????Ja bych už tiež stela odnaúčať, ale Bobo neste 😀 smraďoch malý a kujéééém 😉
@agika1982 to máš ešte také malinké čerstvé voňavučké bábatenko 😉 fuj fuj fuj veľa zdravíčka 😉

marianca
30. júl 2010

pche, ale kukajte jak úraduje 😀

gudulo
30. júl 2010

baby vy ste toho popisali....
ja som toho dnes zasa pozrala ☹ uvidim co na to rano vaha...

marianca
30. júl 2010

@gudulo vitaj v klube, já dnes že ovocko a žrala som všetko len ovocko nééé 😝

newyorkgirl
30. júl 2010

ahojte babule, mam otazku, tie ktore drzite, ci niektora z vas dojci? mam len 2mesacneho synceka a prave neviem ako by som zvladla tie ovocne dni, resp. on chcem aby dostaval do mliecka vsetky ziviny, tak neviem, ci mam s chudnutim este pockat... ale je to desneeee uz ma ta moja postava strasi aj vo snoch pomaly 😀

nikanika28
30. júl 2010

baby, aj ja sa pripajam k vam dnes do klubu 😝 😝 😝 ..akoze tieto kramy ma zabiju asi..resp. moju dietu 😅 .... otras 🤐
@newyorkgirl ja by som este pockala s dietou, viem ako sa citis, ja som bola presne na tom tak ako ty...ale pri kojeni by som moc nepokusala...zo zeleniny by mohlo malinkeho naduvat, nieje tu pravidelny prisun stravy...teda 5x denne..... ja by som to neriskovala...ja som kojila cez 9mesiacov a naberala som kila pomaly ale isto 😒 ..ty si daj hlavne pozor na sladkosti teraz, maj vyvazenu stravu a ak mas pocit, ze potrebujes sladke a si moc hladna, tak je mozne, ze ti chyba zelezo...ja som to zistila priiiilis neskoro 😝
Jaaj baby, sak mne chyba zelezo...preto tie moje chute...asi pojdem pohladat tie tabletky 😅

agika1982
30. júl 2010

@marianca xixi dakujeme...no ale mala uz neni xi..je z nej riadny cvalik

nikanika28
30. júl 2010

@bea44 @marianca poslala som vam ziadost na FB, tak sa nelakajte 😀 😀 😀

nikanika28
30. júl 2010

@marianca maly je bohovy 😵 😵

marianca
30. júl 2010

@nikanika28
@newyorkgirl ja by som podobne ako nika spomímala počkala, sú tam aj vodné dni čo je čistá hladovka a ovocné a to by bábatku asi neprospelo, bolo by mrchavé, bolelo by bruško a tak....tak skús počkať... 😉

marianca
30. júl 2010

@nikanika28 počuj deva a komu si ty tú žiadosť poslala, já nemám ništa 😲

marianca
30. júl 2010

@nikanika28 ááááá už ťa mám, už si tam 😉

yanni
30. júl 2010

boooooze baby, ste toho zase nasmarali. ja len tak na chvilu lebo musim ist do hajan, zajtra rano idem zase zarabat tazke prachy 😉

Ja dnes bielkoviny a soms a dusovala ze nejaky rezen si hodima nic nebolo, len 2 pracliky s horcicou. a chcela som ze daco sladke si dam, ked uz som v tej pekarni a to tiez nebolo. baby mne uz asi zasivbava, mne oci idu vyskocit z jamou od sladkeho hladu a si nenam a nedam do toho nosa. A take fajnotky tam mame. terza nehresim a pocas diety som cchela kona aj s kopytami zozrat.

juuuuuuuuuuuj a idem vas troska podrazdit 😀 😀 😀 😀 😀

marianca
30. júl 2010

kokóóóóós a toto je už čo?????????????????????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲
@yanni ja by som si dala z každej výlohy kúsok, to ako tam môžeš brigádovať a držať diétu???????
a inak vieš potešiť človeka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 pche

yanni
30. júl 2010

@marianca a ver ci never, ja z toho nic nejem.

ale som vas potesila coooooo? 😀 nieco vam poslem 😀

marianca
30. júl 2010

@yanni 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nikanika28
30. júl 2010

@yanni akoze dovi dopo 😝 😝 😝 😝 nedrazdi, lebo ta vykazeme z temy 😀 😀 😀 😀 😀 kua, ale hned by som ochutnala, ci sa nepokazilo daco 😀 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

to take na Slovensku nie je cooooooooooooooooooooo? 😀

augusricko nech nam nejake belgicke pralinky posle 😀 😀 😀

yanni
30. júl 2010

@nikanika28 no jasne ci sa nezosmrdli 😀 😀 😀 😀 😀

marianca
30. júl 2010

Brú noc devuchy 😔 😔 😔 😔 😔

gudulo
30. júl 2010

teda yanni, take fajnotky 😵