90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
20. nov 2008

aniel to neva, hlavu hore a ideme ďalej. Ja som dnes vypila asi pol litra cocacoly zero (bez cukru), bolo mi z tej pizze ťažko, tak mi tá cola pomohla.

nice88
20. nov 2008

no tak ahpjte ja mam prvy den za sebou ...mam nevyhodu v tom ze cely den som v skole dost tazko sa mi sravuje takto, lebo som vcsinou na suchej strave..dnes som mala bielkovinovy den..mohla som si dat na obed cottece syr???....tak sa baby drzte a vydrzte to, ved sme silne 🙂

lucxy
20. nov 2008

hej nice kludne si mozes dat cottege alebo si kup mozarellu 😉

katarinka123
20. nov 2008

ahojte baby mozte mi niekto poslat postup tej 90 dnovej diety?
dakujem piste do ip

aniel
21. nov 2008

dúfam,že už sa konečne prekonám 😉

aniel
22. nov 2008

ovocko mám v pohode za sebou 🙂 pol kila dolu 😵

chasencha
22. nov 2008

baby tak mam za sebou 2.den a nemam zatial problem 🙂 uvidime dokedy mi to vydrzi ale som odhodlana vydrzat 🙂 ale moj priatel sa boji ze budem mat psychopaticke sklony ked budem hladna 😀

aniel
22. nov 2008

veď sa najedz tak,aby si hladná nebola .A postupne sa ti žalúdok stiahne 🙂

aniel
23. nov 2008

ja som dnes nedržala dietku,ale ani som to moc nepreháňala,tak dúfam,že zajtra nebude na váhe plus 🙂

lucxy
23. nov 2008

ahojte chudulky ako sa vam dari? napiste,,,,, 🙂

aniel
24. nov 2008

kilo dolu,ale asi si tu dopisujem sama so sebou 🙂

twins
24. nov 2008

ahoj aniel pod na skype

lucxy
24. nov 2008

nie aniel nedopisujes si sama zo sebou,,,,twins ako sa mas? 🙂

gucz
24. nov 2008

ja tiež kilo dolu, ale tiež som včera nevečerala čo som mala. Dala som si koláč, ale len 2 kúsky a už som viac nejedla. Dnes to bude tiež zabijak, o pol dvanástej idem k zubárovi a potom nebudem môcť asi dve hodiny jesť. Teraz som raňajkovala kivi a banán s malou na poli, tak si možno ešte o jedenástej dám jeden banán. No veď uvidím ako to bude.

aniel
24. nov 2008

skype mi nnainštalovali 🙂

aniel
24. nov 2008

g ucz- bojím za teba

twins poď na g-mail 😉

catherine1
24. nov 2008

Caute kocky,

zaujala ma tato dieta. Bola by som velmi vdacna, keby mi ju niekto mohol poslat v elektronickej podobe, recepty len privitam. katarina_kozarova@hotmail.com

Snad sa tu coskoro stretneme, a ja budem prispievat ako aktivny clen aj so svojimi skusenostami.

Dakujem a zatila drzim palce 🙂

aniel
24. nov 2008

catherine1-máš to poslané.Veľa zdaru 🙂

gucz
24. nov 2008

Baby zajtra máme ovocníčkový deň, normálne sa teším 🙂. Nakúpila som si ovocíčko, tak snáď nezhreším 😎

lucxy
25. nov 2008

baby ako? dneska ovocie,,,,no mam dake zasoby doma tak ale dam si aj zeleninu 🙂

aniel
25. nov 2008

ja si asi nastrúham jablko s mrkvou.Inak ja som už od piatej hore aj s malou 😉

lucxy
25. nov 2008

ahoj aniel vies co mi zacalo strasne chutit cinska kapusta s nastruhanou mrkov a polejem to olivovym olejom mnaammmmm 😝 no mne vcera zaspala o 21,30 a o 5,50 uz hore 🙂

aniel
25. nov 2008

to by som si tiež mohla spraviť,mám doma čínsku kapustu aj mrkvu 😉

lucxy
25. nov 2008

aniel vyskusaj,,,,ja som to mala aj vcera na ranajky 🙂

gucz
25. nov 2008

ahojky baby, zasa Vás tuším nestíham. Ja som raňajkovala banán a kávu s mliekom. Mám nachystané na dnes jabĺčka, mandarínky (mali v akcii v lídli), ananás, banány a kivi. Aj ja lúbim čínsku kapustu, ale akurát doma nemám. Akurát obyčajnú kapustu. To je čo iba zelenina? Alebo sa môže len na škroby? Chcela by som spraviť červenú kapustovú polievku, len tak bez mäsa (alebo možno aj s na mäsový deň, ale ešte neviem) poraďte prosím. diky

aniel
25. nov 2008

Sprav zajtra,to myslím môžeš.Ja mám doma len jabĺčka,1 grep,mrkvu a tú kapustu 😉

chasencha
25. nov 2008

AJ JA MAM DNES VITAMINOVY DEN A TERAZ CHRUMEM CINSKU KAPUSTU TROCHU,BABY A TO OVOCIE SI NA OBED AJ NEJAKO TEPELNE UPRAVUJETE ALEBO...? 🙂

gucz
25. nov 2008

ja som si raz piekla jabĺčka so škoricou, ale už viac nebudem, radšej surové ovocie. Keď chceš dačo teplé, udus si zeleninovú zmes. A nepíš veľkým písmom, lebo ťa zmažú

gucz
25. nov 2008

teda tvoj príspevok, nie Teba 🙂

chasencha
25. nov 2008

jaj tak to som si ani nevsimla ze som pisala velkym 😀