90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
2. jún 2011

@cessy tortujes? ja strasne rada peciem torty, ale neviem ich ozdobit ☹ mas nejake foto?

dajna11
2. jún 2011

foto!!!foto!!!foto!!!foto!!!foto!!!foto!!!fotoooooooooooooo 😀 😀

nicky182
2. jún 2011

Ahojte baby, som tu nova a mam na vas par otazok 🙂 Od pondelku drzim tuto dietu, zatial sa drzim, aje ked sa priznam, ze nemam pevnu volu ...lenze musim schudnut lebo som ako slon 🙂 🙂 Chcela by som sa vas opytat ci presne treba dodrziavat tie recepty ? je to fajn na inspiraciu , ale .....Dalej by ma zaujimalo, ci sa musi jest len 3x denne - ked o 12tej obedujem, o 18 vecerat sa mi zda strasne neskoro, a o 17 skoro .....doobeda celkom vydrzim bez desiaty ...
Dakujem za rady 😀 😀

dajna11
2. jún 2011

@nicky182 ked obeduješ mala by si večeru na bielkoviny mať o 4hod. a inokedy o 3hod. tak si to tak rozvrhni aby ti to sedelo.mne už teraz stačí jesť 3krát denne,telo si zvykne...vela krát si dám večer už len zeleninu.....no a tie recepty su také ako by mali presne byť,teda tá strava....ako si ju ty upravíš je už n tebe,ja som nikdy nevarila podla nich,robila som si podla seba,jasné že občas tm bolo čo nemalo,ale tak....sa zabijem🙂)

kubkovka
2. jún 2011

@nicky182 presne ako pise @dajna11 , ja dietu drzim uz treti raz, a z receptov z knihy som pouzila asi 5, urob podla seba, co mas rada a co mozes s cim, ak nieco nevies, spytaj sa.......a ja jem najneskor o 17 - 17:30 a potom uz nie.......a doobeda vacsinou len kavu.......

nicky182
2. jún 2011

@dajna11 ved toto, citala som o tych rozostupoch medzi jedlami ...lenze ja ranajkujem uz o 8mej, ked nachovam dcerku atd. ... obed o 12tej, a o 16tej by som teda mala vecerat ... tak to asi vecer budem taka hladna, ze az 😀 😀 😀 uz od januara nejem po 18 tej, nie je to pre mna problem vecer nejest....
Moze vyzerat napr. bielkovinovy den - na ranajky ovocie, na obed maso/rybka, na olovrant nizkotucny probio jogurt,na vecer polovica chcobeda ?

nicky182
2. jún 2011

@kubkovka ani ja uz vecer nejem davno, aj ked som kojila, nic mi to nepomohlo.. a teraz ked som prestala,dufam, ze aj vdaka tejto diete pojde nieco dole .. 🙂 🙂 🙂tebe sa kolko podarilo schudnut po prvy krat ?

dajna11
2. jún 2011

@nicky182 no aj ja som si myslela že umriem ale časom si zvykneš,aj telo...ja ráno vypijem kávu,pol litra čaju a to som do 10.00 plná...potom ranajkujem....obedujem o 12.00 a večeriam o takej 16.00....a ak si dáš maso na bielkoviny,nemožeš mlieko a jogurty a vajíčka....večer zas iba maso...ak si dáš na obed vajíčka,tak večer zasa iba vajíčka...ak budeš behom dna hladná,daj si ovocie,zeleninu...ja si pokrájam uhorku....alebo si dám zavárané,tie mám rada....

kubkovka
2. jún 2011

@nicky182 takto ti poviem..........ked chces fakt schudnut a hlavne zmenit metabolizmus, tak to dodrziavaj, cize ako sa pise, ked maso, tak maso, ked vajcia tak vajcia........skus radsej tu zeleninu alebo nejake ovocie.......ja som prvy krat schudla 10 kilov za 6 tyzdnov, potom som otehotnela s malym 😀 no a potom som chcela minulu jesen, ale neslo to, nebola som v pohode.......no a teraz sa mi podarilo 10 kilov a este potrebujem 15 kilov, tak znova drzim.......

bebebrumik
2. jún 2011

@kubkovka
@cessy dakujem 😉

nicky182
2. jún 2011

@dajna11 ahaaaa, tak to fajn, ze mozem pomedzi ovocie alebo zeleninku ... 🙂 verim, ze sa mi konecne stiahne zaludok, lebo som bola rozozrata 😀 😀 ja musim rano hned ranajkovat, potom mi je zle, boli ma zaludok - neviem bez toho fungovat ☹ cize mohla by som si spravit napr. na obed prazenicu ? to asi nie je velmi dietne ...hihi ...a kedy teda mozem zakombinovat na bielko.den syry alebo jogurt ? mam velmi rada mleicne vyrobky 🙂 A kombinacia biely jogurt ako dresing na zeleninovy salat moze byt ?
dakujem ti za rady 😀

kubkovka
2. jún 2011

@nicky182 no syr mozes dat s jogurtom, smotanou, ja som si robila taku brokolicu s tromi druhmi syra a smotanou, zapecene, bolo to fantasticke..........a ovociu sa skor vyhybat, je tam dost cukru, radsej zeleninu.......lebo napr. pohar dzusu sa tu rata ako porcia jedla.........a co ranajkujes?

nicky182
2. jún 2011

@kubkovka ano, urcite to chcem dodrziavat, len potrebujem ziskat co najviac info 🙂 preto vas tu budem asi dlho otravova otazkami, hihihihi ....to su perfektne vysledky , gratulujem ti 😀 😀 ja by som potrebovala schudnut 16 kg aby som sa dostala na svoju povodnu vahu ....ale realne aspon 5, viac realne 10 😀 😀 nikdy som nebola XS ale chcem byt aspon ako predtym ...ked som bola tehotna pribrala som skoro 30 kg...polka isla dole, v porodnici veela (pred porodom som sa zavodnila), potom to zastalao, a skusila som tu 13dnovu dietu, inak bola ucinna - z cm mi nieco ubudlo, sxhudla som 3,5 a slubovali 7-8 ....ale zaludok sa ihned vratil do povodnej "polohy" 🙂
Obdivujem ta, ze mas taku pevnu volu, drzim ti palce 🙂

kubkovka
2. jún 2011

@nicky182 no len pri tejto diete musis uz vacsinu zivota dodrziavat tie zasady, aby si znova nepribrala.........cize doobeda len ovocie zelenina a je aj kniha 90 dni potom, este som sa k nej nedostala...........lebo uz nauceny metabolizmus netreba potom sokovat povodnym stravovanim, ale je to v pohode, ja som uz na tom tak, ze ked zacnem jest normalne, cize prestanem delit, tak mi byva tazko od zaludka, hlavne v noci byva zle, takze uz aj telo protestuje a chce lahsiu stravu

nicky182
2. jún 2011

@kubkovka juuj, super recept, dakujem ....vies co, ranajkujem to co je napisane v receptoch, len namiesto fig a datli si dam nieco ine - nemam ich rada ....aj ja si myslim, ze v ovoci je vela cukru - skryteho ....teraz mame vyhodu, ze je cerstva fajna zeleninka, prehryznem si daku mrkvicku radsej ... a ty co ranajkujes ?

kubkovka
2. jún 2011

@nicky182 no ja len kavu, lebo ja nie som na sladke, cize nepijem ani dzusy, ani sladene napoje a ovocie velmi malo.........ale uz sa tesim na mrkvu, kalerab, to si budem davat na ranajky

nicky182
2. jún 2011

@kubkovka uhm, to som citala, aj kamoska to doteraz dodrziava, a uz je rok po diete ...asi na tom nieco bude 😎

kubkovka
2. jún 2011

@nicky182 ale tak kazdy sme iny, uvidime ako to pojde.......hlavne treba byt v psychickej pohode, lebo inak to nejde, vlastna skusenost

dajna11
2. jún 2011

@nicky182 no mliečne bielkoviny kombinuje spolu,ale nie s masom či vajcami....praženica alebo aj volske oká som si robila na bielkoviny.....dietne nedietne....tešila som sa na ne ako malá......a veru aj teraz by som si ráno na ranajky šupla nejaký toast...ale tak nejde to...škoda.aj ja soms i rbila šalát s fracuzkym dresingom.....mnamky.

nicky182
2. jún 2011

@kubkovka jasne, najviac ma aj tak laka sladke ... hlavne ked som v obchode, to je boj 🙂 🙂 🙂 a to je len 4 den za mnou, stale cakam , kedy pride kriza....predpokladam, ze moje telo funguje este zo "zasob" ...preto sa zatial citim v pohode, ci ?

nicky182
2. jún 2011

@dajna11 tak dobre, vyskusam, a francuzsky dressing je aky ? a este by som ta opytala - v tych receptocj pisu, ze obed zapit vyvarom, musi to byt ?nie ze by mi to nechutilo, len tak ma to zaujima 🙂 dalej, mozem jest pocas skoroboveho dna napr. zemiaky a uvarenym spenatom, brokolicou, karfiolom - bez vajca samoska ?

dajna11
3. jún 2011

@nicky182 francuzky je s cesnakom a kečupom....ja mám rda iba ten,ale všeobecne drsingy takéto majonezové a smotanové by a nemali....zdravšie su klasika olej ,nejaké bylinky,balzamico a tak...ale ja zasa také nemám rada takže občas maličko si dám takýto 😀 😀 😀 alebo ked už,tak biely jogurt s c 😀 snakom a korením a tým zaliať šalát,to je v phode...ale majonezové by sa nemali. vývar ani ja som nemávala stále,iba ak som sa po jedle ešte cítila nenajedená...al to bolo málokedy....a tie zemiaky so zeleninou samozrejme možeš....špenátik,brokolica....kludne.

cessy
3. jún 2011

ahojte, tak dnes mam skroby....no obed fazulova polievka....hadam vydrzim do vecera 😒

cessy
3. jún 2011

este som vam chcela napisat, ze dlho som mala problemy s ekzemom na nohe, maste, lieky nic nezaberalo, svrbelo jak šlak a teraz jak som zacala drzat 90dnovku, tak som si hned kupila aj spirulinu a mylsim ze mi na ten ekzem pomohla, najprv som myslela ze to dieta, ale teraz som nieco viac citala o nej, tak to asi z toho 😵 😵 😵

neviete niektora stranku Andy Timkovej, chcela by som este skusit aj zeleny jacmen, a chcela by som presne ten co ona propaguje. a neviem to najst 😠

nicky182
3. jún 2011

@dajna11 boooze, ved to poznam, heheh...mam ho doma casto, pouzivame na grilovane maso - len nazov je trosku iny 😀 😀 😀 dnes bielkoviny, taky fajny obed som so spravila - losos s kapustovym salatom (podla receptu z knihy len z malou zmenou v salate, bez karfiolu) ....mnaaam ....ty mas uz kolko dni za sebou ? ci si uz po diete ?

cessy
3. jún 2011

@nicky182 dajna to uz ma za sebou 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ina macherka

nicky182
3. jún 2011

@cessy jaaaj, ta sa maa, hihi ...a ty mas este kolko pred sebou ?

cessy
3. jún 2011

@nicky182 necele dva mesiace 😀 😀 😀 , ale teraz som mala dost prehreskov, tak od dnes som to zacala opat brat vazne 😀 😀 😀

nicky182
3. jún 2011

@cessy 😀 😀 😀 cize skoro v polke ...a drzis ju prvy krat ? ako si zvladla vodny den ?toho sa bojim najviac 😀

cessy
3. jún 2011

@nicky182 presne tak v polovicke....
no moj vodovy den obsahoval jeden banan a myslim ze aj jablko, uz si nepamatam 😒 😵