90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
6. jún 2011

@dajna11 a asi to ide k nám 🤐 🤐 🤐 je tak tma 😕 😕 😕 😕 a hrmííííí....pomooooooc ☹

dajna11
6. jún 2011

@suezana no poslala som vám..nech si užijete aj vy🙂 😝 😝

suezana
6. jún 2011

@dajna11 😢 😢 😢 😢 ja chcem slnko, vetrík a more 😵 😵 😵 😵 nebudem mať nič 😲 len bezpečnostné dvere...

cessy
6. jún 2011

ahojte
tak uz prsi aj u nas, rano dobre ze nie 30 stupnou a teraz tma 😨

cessy
6. jún 2011

@suezana vlaknina kupena, kedy to ty pijes pred jedlom??? po????

dajna11
6. jún 2011

@suezana ale cítiť sa bezpečne je k nezaplateniu...či????musíš si to tak povedať...ani ja nebudem mať nič tento rok...určite....teda myslím more....inak mi nič netreba,máme zdravie a to je lavne lebo suseda má teraz ťažké obdobie a ja si tak hovorím že k šťastiu nám nič nechýba....sme zdraví.

dajna11
6. jún 2011

@cessy no veru.....prádlo na balkone a kočík vonku....super!!!

suezana
6. jún 2011

@cessy ja to pijem najčastejšie večer, keď dostanem na "niečo" chuť... keď už mám dosť čistej vody.... vlastne, ja túto diétu tak flákam v poslednom čase ☹

cessy
6. jún 2011

@suezana ved praveze aj ja som sa neako spustila.......ale stacia mi dat dole este 2 kg a budem spokojna, preto to hadam az tak vazne neberiem 😀 😀 😀

robila som si tu vlakninu pred chvilkou a to je ake dobre...cakala som ze to bude iny humes 😨 a som prekvapena

@dajna11 jaaaj moje kvety ani nehovor, potopa, cele okmasane.... 😠 😠 😠

suezana
6. jún 2011

@dajna11 máš pravdu...len keď počúvam všade naokolo, že plánujú dovolenky....tak by som išla 😒 ale vlani sme už šetrili na dvere a nakoniec sme šli na dovču, tento rok nám ledva na dvere vystane 😝 keďže už nerobím a veľmi sme ich chceli.....aj bezpečnosť, aj hlučnosť, aj teplo, a smrad z cigariet...bývame v činžáku... a všetko, čo rozprávame je počuť na chodbu 🤐 a hovorím mm, že vaneska ide do školy, tak potrebujem dvere, lebo na mňa sociálku zavolajú, keď budem po nej hučať 🙄 😉

suezana
6. jún 2011

@cessy ja viem, výborné to je a akú máš?

dajna11
6. jún 2011

@suezana no pekne ti to vysvetlil 😀 😀 😀 ..ale snád sa jej bdue dariť...aj brat si dával také krásne nové dvere do činžiaku......krása...my teraz vyberáme vnutorné,každý den ma mm otavuje že pozri na tieto,alebo tieto???bože v 😀 šetkyx su pekné...skoro..

cessy
6. jún 2011

aj ja chcem ist na dovolenku 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
6. jún 2011

@suezana kupila som si tu co si mi doporucila, aleoe vera 😵 , dikes

dajna11
6. jún 2011

je baby...my máme zajednaný párik veveričiek 🙂 🙂 🙂 ako sa teším na maličké mládatká....

cessy
6. jún 2011

@dajna11 parik??? to budete mat chovnu stanicu doma???? kolko mladat rocne vyprodukuju???? 😨 😨

petaboo
6. jún 2011

@suezana toto máme aj my, nad nami býva 4členná rodina v 2izbáku 😲 😲 😲 a ked sa bubertálna dcéra začne vadiť s bratom alebo nebodaj s matkou tak dovi !!!! 😲 😲 😲

petaboo
6. jún 2011

@cessy ja som len z nesolenie dala 2kilo dole, som nexápela, najprv som si myslela že je váh apokazená 😨

dajna11
6. jún 2011

@cessy
@cessy no plánovali sme mať párik ked budeme mať na dome volieru vonku....ale tak ked sa toto stalo a zdochla nám a malá stále smutila tak mm povedal že ok,kupime ,ale už dve aby im nebolo smutno....takže budu snád aj mladé....myslím že raz ročne maju mladatká...asi tak po 6kusov.....

cessy
6. jún 2011

@petaboo dikes skusim trosku obmedzit sol, lebo ja dost solim..... 😉

cessy
6. jún 2011

@dajna11 to je dost ze 6.... 😨 😨 😨

suezana
6. jún 2011

no však predajú 😉 nech sa vráti investícia....čo stojí taká veverička?

cessy
6. jún 2011

@suezana dajna pisala ze okolo 40 eur ak si dobre pamatam.....zasne s tym podnikat 😕 😀

petaboo
6. jún 2011

@cessy ja som v poslednej dobe veľa jedla slané olivy a hlavne šunku, vodu z kyslej kapusty a som nexápela, ked som to vylúčila z jedálnička tak zo dňa na deň -2kg 😲. Soľ drží vodu v tele bo jej telo potrebuje veľa na rozpustenie.

dajna11
6. jún 2011

@cessy ale nie,ved hlodavce mávaju vela mládat 😀 😀 😀 ...inak aj ja som začala soliť menej ale ja som ani v 😀 la nesolila....ale v dietke bolo napísane málo soliť radšej použiť bylinky....tak som nakupila bylinky a teraz robím tak....kto chce nech si osolí na tanieri 😀 😀

dajna11
6. jún 2011

@cessy budem chovatelka ako hrom....len kto to kupi odo mna také drahé...najde sa ešte jeden dilino ako ja??? 😝

nicky182
6. jún 2011

Ahojte kocky, tak ako sa vam dari ? Ja sa idem pochvalit - po prvom tyzdni diety som schudla 2kg ---neveriiiiiim 😀 😀 😀 motivovalo ma to teda riadne 🙂 🙂 dnes vitaminy 😒

cessy
6. jún 2011

@dajna11 ja tiez nevarim slane, lebo koli malemu, dosolime a dochucujeme na tanieri .
ale napr ja si solim aj tuniaka z konzery a ten je slany sam o sebe 😝 😝 😝 😝 😝 😝
uvedomim sa....na veceru nesolim 😎 😎

cessy
6. jún 2011

@nicky182 gratulacia....

petaboo
6. jún 2011

aké by to bolo super ak by sa dalo jedenie vypnúť v tele stlačením gombíka 🙂