90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
8. jún 2011

@dajna11 ako najedena??? moc???

@nicky182 ahoj ako sa drzis?????

ja som si dnes dala na veceru karamelovu zmrzlinku, to bola vecera..... 😀 😝 , ale ked je to v diete. 😝 .......co narobim.....

dajna11
9. jún 2011

@cessy no hej moc som bola najedená,lebo ja na večer nejem vela a už vobec nie mäsko.....mnamky.

borabora666
9. jún 2011

babulky ako sa drzite........ja nakukam,ale je tu nejak mrtvo...... 😒

nicky182
9. jún 2011

@cessy ahoj, drzim sa celkom fajn ...dnes uhlohydraty - cestovinky s paradajkovou omackou, mnaaaam ..milujem scestoviny a na vecer mam zamrazene fantasticke kolace od mamy - 3 kusky ....najhorsie je, ze moja dcerka ked nedoje piskotku alebo susienky nnormalne ma laka dojest po nej 😀 😀 😀 a v utorok som riadne zjresila ☹ ☹ ☹ malinovy pena na vecer , hehe ....no nemohla so odolat jednoducho ... 😀
a ty ako ?

tutifruti
9. jún 2011

Trápim sa baby riadne... také chute ma chytajú..... Predtým som tak netrpela 😅 som to akosi lepšie znášala.... No ale všetci ma chvália ako dobre vyzerám, že čo robím a tak... tak zatiaľ nežerem 😀 Teda nie somarinky... inak by som stále vyhrýzala... teraz si uvedomujem, čo všetko som bola schopná pojesť a podojedať po deťoch 😝

nicky182
9. jún 2011

@tutifruti ved toto je najhorsie, dojedanie 😠 😠 😠 aj ja uz pomaly zacinat mat chute na vselico, ale drzim sa, lebo musim zhodit 😒

tutifruti
9. jún 2011

@nicky182 No ved.... keby si ma videla, aké sliny mi tečú, ked babám natieram chlebík s nutelou 😅

nicky182
10. jún 2011

@tutifruti 😀 😀 booze, to si viem predstavit ...mna zas drazdi chlebik s masielkom, sunkam syr ...jaaaj, ked robim manzelovi desiatu alebo ham&eggs ....no nic, musime si pockat, ked ma taketo chute beru spravim si caj - spalovac tukov , h 😀 hihihh

tigrik81
10. jún 2011

Ahojte bojovnicky. Mozem sa pridat. Držim tuto neskutocnu dietu uz 6 dni 😀 co je u mna velky uspech. Kolko sa vam podarilo schudnut za mesiac ak ste vydrzali?

mimika4408
10. jún 2011

@tigrik81 ahoj 🙂 , tak bojuj a vydrz 😉 ...ja uz 4.mesiac drzim (sem tam uz sice porusujem 😒 ) ale mam dole 15kg 😉 ....prvy mesiac to islo najrychlejsie -7kg. potom uz pomalsie a pomalsie.....ale zotrvaj, drzim palce 🙂

suezana
10. jún 2011

@tigrik81 ahoj, ja som prvý mesiac schudla asi 6-7 kíl a bol to môj najkrajší a najúspešnejší mesiac 😀

borabora666
10. jún 2011

@tigrik81 ahojky...ja som ju drzala len mesiac,potom som to volako vzdala...no teraz idem znovu a mam 21.prvni vodu...v januari ked som to drzala poprve som dala dole 9kg😀

tutifruti
10. jún 2011

Caute baby.... tak som si dnes kúpila nové rifle.... ták sa teším... tie moje mi už brutálne padali.... Moje okolie je riadne všímavé, každý má chváli ako som opeknela a táááák sa teším.... To ma riadne motivuje k tomu, aby som si aj ten chlebík s nutelkou odpustila.... 😅 Inac aj mm musim pochválit, lebo drží so mnou, nemusím mu nič iné variť... nevyjedá po večeroch 😉
@nicky182 ja vždy aspon ovoniam chlebík so šunkou a syrkom 😀 😀 😀

borabora666
10. jún 2011

@tutifruti gratulka a tesim sa s tebou,ze mas radost z diety...ja to teraz tiez tak neja citim

suezana
10. jún 2011

@tutifruti tak to je super mať takého mm 😵 😵 😵

suezana
10. jún 2011

a samozrejme aj nové rifle 😉 aj ja chceeeeeem 😀

cessy
10. jún 2011

ahojte ja zas neako nestiham, dorabat torticky, venovat sa rodine...manzel mal narodky tak zas neaka prijemna vecera....a net?? len takto po nociach.
ja sa snazim dodrziavat, ale prehresky malinke mam.....ale idem dalej 😕 😨 😵

cessy
10. jún 2011

@tutifruti ja som si kupila nove saty na leto......pneumatika mi uz tak netrci.....hned to lepsie vyzera 😕 😀

tigrik81
10. jún 2011

@mimika4408 tak to je super ked si tolko dala dole obdivujem tvoju odhodlanost ale urcite to stoji za to 😉
@suezana podla mna aj u mna to bude uzasny mesiac ked to teda ten mesiac potiahnem 😀

tigrik81
10. jún 2011

vsetkym vam drzim palce a nech kazda schudne este o 3 kila viac ako by chcela 😵

suezana
10. jún 2011

@tigrik81 je to naozaj skvelý pocit a skvelá motivácia, keď sa meníš na počkanie 😵 žiaľ ja som teraz už po 90 dňoch a nejako sa neviem zmestiť do kože 😒 ale teda zajtra sa vynasnažím na maximum 😉 a mimika už spí asi a má dole 15 kíl 😕 😵 šikovnica je to 🙂

mimika4408
11. jún 2011

@tutifruti gratulujem 😉 a zlaty to manzel 😀
@tigrik81 dakujem, aj ty vydrzis urcite ....ved vidiet sa v novych plavkach to uz je motiv 😉 , a mne by este ozaj tie 3kg bodli 🙂

inak dobre ranko vsetkym 🙂 , konecne slniecko svieti

dajna11
11. jún 2011

@cessy ahoj,aj mne kupil mm šaty nové......tak sa mu páčili ked som si ich skušala....otec zasa že som super pochudla a na tých správnych miestach...všímavý 😀 😀 ....tak sa teším.....

borabora666
11. jún 2011

babule tesim sa s vami,ked to na vas uz ide poznat...me nakonci mesiace prijde manzel domov,tiez dufam,ze zbada rozdiel.....

cessy
13. jún 2011

@dajna11 super, urcie v nich dobre vyzeras 😵

ja som si kupila nove plavky a samozrejme aj letne veci, tak sa tesim 😵 😵 😵

cessy
13. jún 2011

@borabora666 jasne ze si vsimne a kolko si uz schudla????

borabora666
13. jún 2011

@cessy zatial co odisiel a vysadila som tu antikoncepciu co mi robila zle,tak v sobotu to bolo tyzden odkedy odisiel a ja mam 4,1kg dole 😀

dajna11
13. jún 2011

@cessy no tak normálne,zasa palica štíhla zo mna nikdy nebude🙂

dajna11
13. jún 2011

@cessy a už máme dve veveričky doma.....od včera.....tak sledujeme🙂

sedmolinka
13. jún 2011

ahojte, ja som už skončila cca pred 6 týždňami, schudla som 15kg, a oddnes idem odznova, ešte chcem dať dolu 5kg do dovolenky 😉 ...po diete som jedla normálne všetko, nepribrala som 🙂... má niekto skúsenosť s dietou po druhýkrát?