90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka tak dufam, ze sa podari 😉
@cessy dobre ranko, aj ja som zjedla banan na ranajky 😉

nicollka
15. feb 2012

@1lubika tak to mame stejný den aj stejné jídlo 🙂 mnam

nicollka
15. feb 2012

tak jdu dát vařit těstovinky a namlet mák mnamky nej nej den 🙂

teda holky kolik toho ovoce ste ze začatku snědly? jen kolik si toho na zítra nakoupit, abych neumřela od hladu to bude moje smrt a pak tá voda 🙂

včera jsem sebrala odvahu a přeměřila jsem si cm na těle, fuuuuuuj to mě utvrdilo v tom že musim vydržet toto neni možne :(

@mijadave neboj aj miminko bude ;) ja na Sofču čekala 5 let už sem začinala být i zoufalá a je tu moc moc ti držím palce

zuzanat
15. feb 2012

ahojte, ja som sa celkom drzala, ale vcera sme prisli k rodicom, budeme tu do soboty, tak neviem ako sa mi podari dietovat 😖

mijadave
15. feb 2012

@nicollka dakujem, si zlata 😉 dufam, ze sa dockame 😉 tak ako sa teraz vytesujem z chudnutia, rada naspat priberiem kvoli tehu 😉

zanulienka
15. feb 2012

tak zacvicila som si aj za vas 😀 a idem si pripravit maso,kedze 1.den su bielkoviny...vy potom zvlast pripravujete jedlo pre ostatnych clenov rodiny ci ako to robite?napr.dneska nie,ale ked je napr.vitaminovy den...

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka ano, ked sa da, robim im rovnaky, ak nie, tak im zvlast... ale napr. na vitaminy si v poslednej dobe robim zeleninovu polievku a tu mozu aj oni, sice bez zemiackov a cestovin, no zatial sa nestazovali a chutila im 😉

nicollka
15. feb 2012

nevadi nudle s kakaem, misto máku? nemám doma mák odpoledne musím zajit do obchodu ani strouhanka tu není :(

a kdy se může jíst krupičná kaše s kakaem nebo skořicovým cukrem smí se? to milujeme s malým vaříme si ji dost často

mijadave
15. feb 2012

@nicollka no myslim, ze mozes s kakaom, no priznavam, ze nie som si v tom celkom ista... a co sa tyka krupicnej kase... aj ja ju zboznujem, no pocas diety sa mi zda, ze to nejde... krupicu myslim mozes na UH a mlieko na bielkoviny, cize nejde to dokopy 😒 teda aspon tak mi to bolo povedane...

zanulienka
15. feb 2012

ozaj a spargla sa moze?ak ano aka je to kategoria?

sisanka
15. feb 2012

@nicollka krupicovu kasu si mozes dat jedina na UH vecer-namiesto kolaca 😉

sisanka
15. feb 2012

@zanulienka myslim ze ta sa moze kazdy den...ved je to zelenina,nie? 🙂

nicollka
15. feb 2012

děkuji moc

zanulienka
15. feb 2012

@sisanka asi ano..

cessy
15. feb 2012

jeeej aka som hladna......

@mijadave ako si robievas tu zeleninku v dnesny ovocny den???

cessy
15. feb 2012

dnes by sa mohol zeleninovy vyvar???? vymyslam, lebo som hladnaaa

1lubika
15. feb 2012

možno že na nás všetky niečo vplýva, bud je to počasie, alebo prichádza nejaká kríza - dúfam, že nie hospodárska. ☹ ☹ Ja mávam tiež také pocity, že som hladná, ale dám si čaj, alebo vodu - a prídem na to,že to bol smad 😒 😒 Mne je dnes tiež nejako blbo - nič sa mi nechce a pritom mám kopu práce. 😠 Asi si idem dať druhú kávu - i ked ja zvyknem len jednu denne. 🙄 Nejaký mám útlm. Zjedla som tie rezance s makom - už som poobede, a žiadna nová sila do roboty - no skrátka nič. 🙄 🙄 Uvidím ... dám kávu možno sa preberem 😀 😀

zanulienka
15. feb 2012

ja tu tiez kmitam doma,len aby som do niecoho neuhryzla..pripravila som si salatik,uz aj kuracie masko je hotove...ty kokso,ale som hladna.ale chcem obedovat trosku neskorsie,nech nie som poobede rychlo hladna

mijadave
15. feb 2012

@cessy ja si ju len zvycajne trosku podusim na cibulke s cesnakom a okorenim (niekedy grilovacie, inokedy chilli a sipok, pripadne na cinu)... no uz som sa jej prejedla, tak som si dnes spravila zeleninovu polievku, mnam, ale bola fajnovaaaaaa...

mijadave
15. feb 2012

@1lubika inak ja som tiez nejaka otapena.... spala by som az by som plakala.... 😉 mozno je to pocasim, my vsetci tu v praci sme hotovi, zaspati....

cessy
15. feb 2012

@1lubika fuuu aja ze to je lem mne tak na nic.....tiez by som spala 😔

zanulienka
15. feb 2012

tak napapana a uvidime kedy sa ozve zase hlad 😅

mariannaz
15. feb 2012

@zanulienka no bohužiaľ, ak mám vitamíny, tak ostatným varím niečo iné, ale už mi to nerobí problém alebo navarím už niečo deň dopredu aby som vo vitamínový deň nemusela stáť v kuchyni 😀

mariannaz
15. feb 2012

@cessy ja si bud kupim nejaku fajnu kvalitnu mrazenu zeleninku , k tomu mrazenú karotienku , uvarím v osolenej vode a mňam, mňam 🙂

mariannaz
15. feb 2012

joj baby, ja dnes nejaká hladná ako pes a unavená 😒

zanulienka
15. feb 2012

kocky ..a ked napr.vecer nebudem hladna?musim jest aj tak?nemyslim,ze sa to stane,ale tak clovek nikdy nevie 😅

mijadave
15. feb 2012

@mariannaz ja tiez, hladna, ospala a unavena... a to chcem ist vecer na zumbu 😝
@zanulienka ja som uz raz tak nejedla, nebola som hladna, ale ja som mala aj crevnu virozu, cize to malo aj dovod... inak sa mi zatial nestalo, ze by som nechcela vecerat 😀

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave ako dnes mam bielkoviny,tak mozem aj jogurt,nie?napr.ten na veceru

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave skoda,ze mi tu nemame zumbu...rada by som ju vyskusala.zacala som z aerobikom,ale nejak ma to nechytilo..tak od piatka zacinam nieco ine.vola sa to G.A.P-cvicenie na stehna,zadok a ritku..

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka no neviem, vraj sa nema kombinovat mliecne a maso... takze ak si mala masko, mala by si ho mat aj na veceru... GAP, to nepoznam... 😉