90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 ja ciste mozem aj na litre🙂 no uvidim ako to poriesim...

andrea1516
4. jan 2014

@vevericka2002dakujem krasne...no yslim si ze je vela nas co ma daco v zivote ale podlamna je uzasne a hlavne velky krok ze bojujeme za svoje a aj ked opcas nieco porusime no a co ide sa delej 🙂

misena741
4. jan 2014

@lydka84 ja uz mam take svoje jednoduche oblubene jedla.to stale opakujem.zajtra pecene zemiaky s kys.smotanou.

andrea1516
4. jan 2014

@misena741 pecene zemiaky s kyslou smotanou?smotana nie je bielkovina ???ci ja som pomilena?

misena741
4. jan 2014

@andrea1516 sibe mi.z kys.kapustou 😉

andrea1516
4. jan 2014

@misena741 myslela som si preto som ty to napisala 🙂 ale kysla kapusta zo zemiakmy je mnam mnam nabuduce si dam aj ja si my narobila chute 🙂

lydka84
4. jan 2014

@misena741 no neskusala som este ale mozno raz

beani
4. jan 2014

@mirkapramukova jasne tak strukoviny nejem ani ja a este som vylucila aj kyslu kapustu pre istotu 🙂 ja som tuto dietu drzala aj po prvom porode ked som dojcila ale zacala som az ked dcerka mala 9 mesiacov ( to uz papala samozrejme aj prikrmi) a bolo to v pohode, dojcila som ju do 15 mesiacov 🙂 teraz som mala vsak trosku obavy ci do toho ist uz teraz ked ma dcerka este len necelych 5 mesiacov a papa este len moje mliecko, ale tak aj ja si myslim ze je to skor zdrave stravovanie ako dieta 🙂

nika185
5. jan 2014

ahojte, tak ráno začínam, idem na to poprvý krát, tak hádam to zvládnem, takže ako prvý deň je bielkovinový, však? Môžem sa ráno najprv napiiť vody a až potom ovocie? A ešte mi povedzte prosím Vás , či môžem kávu / nescafé/, lebo ráno ju musím mať, ☹ inak budem chodiť z ľadovým zaalpovaným obkladom a moje mužské stvorenia budú mať opäť šou 😠 a ak áno, či si tam môžem cvrknúť trochu mlieka, keď je to bielkovinový deň.
Ďakujem, ste zlaté a teším sa každej rade od vás 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
5. jan 2014

@nika185 dobre ranko, vitaj medzi nami 😀 😀 😀
na strane 1510 je odomna taka informativna sprava (zacina konci smailikami a je strasne dlha s modrymi linkami na stranky) kde najdes link na knihu ak nemas a linky na nase tabulky zapis sa aby si vedela ak chces prezrad aj vahu a miery ...su na to + je tam link na nasu kucharsku knihu kde najdes par typov na varenie verime, ze pridas aj svoje naj naj naj jedla aby sme aj my vyskusali 😉
cely den mozes vodu v pohode naj s citronom aj pred ovocim, cim viac vody vypijes tym lepsie...do 12-stej len ovocie a prvy den je bielkovinovy 🙂
kavu mozes aku chces, v knihe sa dporuca so sojovym napojom ale ak tam das "par kvapiek mlieka" nic sa nestane 😀 😀

lydka84
5. jan 2014

@moje2deti
mozes hodit do skupiny receptov recept na cesto na pizzu ??? ja by som si aj spravila ale nemam recept na dobre cesto ...a druha vec je ze nemam rada huby ale vcera som kupila cerstve sampiony tak chcem buduci tyzden vyskusat ze urobim cesto natriem niecim a na to sampiony, paradajky, olivy, kukurica, rukola 😝

lydka84
5. jan 2014

dievcataaa ak niekto mate hodte do nasej kucharky https://www.modrykonik.sk/group/5470/
cesto na pizzu / posuch
omacku na pizzu ten paradajkovy zaklad
+ napiste co vsetko na nu davate 😝
dakujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

nika185
5. jan 2014

@lydka84 ,ďakujem ti a tiež prajem pekné ráno, v tabulke som sa zapísala a už študujem čo ďalej 🙂

lydka84
5. jan 2014

@nika185
pokial nemas knihu, tak ju odporucam stiahnut , nasla som ju v slovencine na nete je to PDF subor ,stači prečítať prvých 8 dvojstranok (vysvetleny cely princip) to mas za 10 minut , zbytok su recepty 😉
http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

nika185
5. jan 2014

@lydka84 super 🙂 ,stiahnuté,dík, idem čítať 🙂 🙂

graceful9
5. jan 2014

Babule a cvici sa pred jedlom al.po jedle?

nika185
5. jan 2014

@lydka84 som pod 26,teraz som sa pozrela na to, ja som sa zapísala pred dvoma dňami aj som písala, že sa pridávam začínam 5.1. a že si to idem všetko popozerať a dnes som začala 🙂

nika185
5. jan 2014

@nika185 len pozerám, že máte aj druhú tabulku z mierami, tak sa pomerám a nahodím to, tam som sa nezapísla, dik za info

lydka84
5. jan 2014

@graceful9 malo by sa pred a aspon pol hodinu potom nejest ...ale ak cvicis rano tak aj keby si si za tym dala banan nic sa nestane 🙂 tak mi to tvrdil moj trener vo fitku roky ... a idelane je cvicit rano nalacno, viac spalis 🙂

graceful9
5. jan 2014

@lydka84 uff tak to este potrva, kym sa naranajkujem 😀 teraz som vypila L-carnitin, o pol hodinu si dam jill a potom este cakat 😀 ale budem pekna, stoji mi to za to 😀 inak na tej stranke co si tu davala o tej diete je hned prvy UH recept na pizzu...myslis, ze je to dobre cesto? 25dkg muky, 1,5g drozdie, 1/2cl cukru, stipka soli, vlazna voda...

lydka84
5. jan 2014

@graceful9
neviem neskusala som , al vyzera byt standartn...... preto som rano pisala ze ak nejaka baba ma nejaky dobry recept na pizzu + paradajkovy zaklad nech ho hodi do kucharskej knihy ....ja mam doma asi 10 ale ziaden nie je taky naj naj naj podla mna.... 😒

graceful9
5. jan 2014

@lydka84 nejake som videla aj v skup.o 90dd tak pojdem pozriet...a este sa chcem spytat, ked je v tej knihe recept, tak to je porcia na obed al.cely den a treba ju rozdelit?

lydka84
5. jan 2014

@graceful9 na cely den, navaris rozdelis na 2/3 a 1/3 a mas obed a veceru 🙂

lydka84
5. jan 2014

@graceful9 je ich kopa aj na nete len treba najst taky jednoduchy a niekym vyskusany ,..... @moje2deti pisala ze robila teraz tak snad prezradi recept aj nam 😝

graceful9
5. jan 2014

@lydka84 snad hej 🙂 idem asi nejaku upiect, nemam chut na cestoviny 😝 tie lubim so syrovou omackou, takze smola 😀

lydka84
5. jan 2014

@graceful9 skus a ak bude dobra hod receptiiik aby som mala o tyzden v nedelu aj ja nejaky dobry tip na recept a mohla robit pizzzzuuuuu 😝

graceful9
5. jan 2014

@lydka84 pizza nebude, nemam drozdie ☹ och tak predsa tie cestoviny...no nevadi uz...aspon menej zjem 😀

lydka84
5. jan 2014

@graceful9
2 x tegliky biely jogurt, 2 tegliky polohruba muka, 1 ČL sol, 1 ČL soda bikarbona, 2 vajicka

graceful9
5. jan 2014

@lydka84 nemam jogurt 😀