90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
11. jan 2014

ryza v ryzovom mlieku je skvelaaaaaa uz som hodila recept do kucharskej knihy 😉
tesim sa aj na vase receptiky
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

lydka84
11. jan 2014

@ketrinn
ahoj pozeram ze v tabulke si zapisana ze drzis 90 DD od dnes a mala si hrachovu polievku ??

ketrinn
11. jan 2014

@lydka84 nie od včera od 10-teho? čo som zle zapisala idem kuk dnes 11 škroby včera som mala bielkoviny brokolicuz vajcami🙂

ketrinn
11. jan 2014

@lydka84 haha dnes je 11 moja ja som zapisala dobre xixxi.,mam zapisane od včera 10.1.2014:)

lydka84
11. jan 2014

@ketrinn ja mam stale piatok asi, zle som kukla do kalndara, sorry 😉 😉

ketrinn
11. jan 2014

@lydka84 nevadi ja mam tiež chaos v dnoch včera moja prisla zo školy a ja že a ty čo doma ved je streda xixi ,tak to si na tom este dobre ja som meskala až o 2 dni xi.už som sa zlakla že som zle zapisala ,pretože ani ja nemam pojem o čase xiix

vevericka2002
11. jan 2014

@lydka84 lydka mozem na skrobovy den ryzove mlieko do kavy a na UH mozem spaldove? 🙂

rondicka
11. jan 2014

ahojte,, chem sa pridať k Vám🙂 dnes začínam 1.deň..už som sa hodila do tabuľky...minulý rok som tiež skúšala túto diétku,,ale žiaľ,vydžala som len 2 týždne☹ mojím problémom je sladkééé...aj celý den nič nejem poriadne ,ale sladkého veľa...už neviem,,čo s tým..preto je lepšie,,ak si nedám ani jeden kus..lebo potom sa obžieram daľším a daľším:-/

lydka84
11. jan 2014

@vevericka2002 v mojj knihe sa pise ze sa moze stale sojove -susene do kavy ...takze podla mna mozes v skroby ryzove a v UH pohankove urcite ....a spaldove mi vela nehovori idem kuk co to je zac 😉

lydka84
11. jan 2014

@rondicka vitaj medzi nami
jasom tiez taky sladky typ ako ty ale zas ja keby som si nedala aspon kusok tak po 2 tyzdnoch by som zjedla aj 300 gcokoladu na posedenie.... takze radsej kazde 4 dni nieco a je to v pohode ..... mne zacinaju kolisat hladiny hormonov tak som si dne urobila ryzu v ryzovom mlieku so skoricou a sladkost je na svete 😉 da sa stale nieco take uvarit aby si si pochutila aj na sladkom aj splnala zasady 90 DD
snad pomoze aj nasa kucharska kniha
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

ketrinn
11. jan 2014

moja hrachova už je v receptoch 🙂

vevericka2002
11. jan 2014

@lydka84 mali by to mat v dm-ku. 🙂

lydka84
11. jan 2014

@nika185 ahoj takze recept kde su fazulove struky so skoricou som uz pridala, mozes experimentovat 😉
https://www.modrykonik.sk/group/5470/bielkoviny...

lydka84
11. jan 2014

@vevericka2002 ako prazkove ci tekute to je?

lydka84
11. jan 2014

@vevericka2002
pozerala som zlozenia a na UH den spaldove mlieko mozes 😝 😝 😝 😝

vevericka2002
11. jan 2014

@lydka84 dakujem, lepsie su mi tie tekuet, lebo mi trosku ochladia kavu... 🙂

lydka84
11. jan 2014

@vevericka2002
NZ, mozno ja ja raz vyskusam

nika185
11. jan 2014

@lydka84 ahoj 🙂 , ďakujéééém, už sa idem aj pozrieť,pa 🙂

andrea1516
11. jan 2014

AHOJTE AKO SA VAM DARI?JA SOM DNESKA SKORO OBEDOVALA A O TRETEJ SOM BOLA VELMI HLADNA ALE VYRIESILA SOM TO S ORIESKAMY NESOLENIMY ASPON NA CAS ...OBED BOL UZASNY .TA riza je uzasna a ktomu som si spravila zeleninu na kari a cibulke ...tesim sa na zajtra pizza 🙂

dulkagabulka
11. jan 2014

@andrea1516 dnes kriza- vitaminy, hlad, hlad , hlad, z toho bolest hlavy

andrea1516
11. jan 2014

@dulkagabulka ja som si dala decku vyzivu alebo skuss si prekrojit jablko a do stredu kusok lekvaru a zapiect na par minut a pritom podlievat pomarancovou štavov najdes recept medzi receptami ja som tu uz jedla tiez fajnove a zasadne ten dej pijem caj ktory opsahuje sladke drievko zasity a nemas chut na sladke vyskusaj

lydka84
11. jan 2014

@lenka1408
dakujeme za uzastne receptiky, poznam kurca na kyslej kapuste le uz davno sme ho nerobili ale asi zopakujem niekedy v blizskej buducnosti 😉

walen
11. jan 2014

ahojte, ako sa vám darí?
Dneska som mala dosť nabitý deň .
Dnes bielkovinový spravila som si kuriatko grilované takže zajtra ho bude dojedať zvyšok rodiny .
Ja si zajtra spravím len prílohu , konkrétne ryžu mám na pláne samozrejme k tomu zeleninku a samozrejme aj vývar bude.
🙂

lydka84
11. jan 2014

@walen ahoj dari pomaly dari ja s prehreskom kopalicikovym ale uz som si ine na veceru nedala ..... som na seba nastvana preto a zajtra pizza co si dala do kuch knihy a bez kolacika kedze ten bol dnes...... uz teraz sa tesim na pizzzuuuuuuuuu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

matamisi
11. jan 2014

Ahojte...ja zatial bez vecsieho prehresku a aj cvicim kazdy den poctivo 😉 rifle si zajtra idem vyskusat o cislo mensie, lebo tieto co mam tak na riti a stehnach su mi velmi volne a to nemam rada.. 😉 zajtra budem robit cestoviny s kalerabom...mna uz teraz sa tesim.... 😵

lydka84
11. jan 2014

@matamisi uz si tie cestoviny s kalerabom robila ci prvy krat?

perla200
11. jan 2014

čaute babizne...ja dnes UHT - včera mi objednala omylom kolegyna namiesto rizota že palacinky s čokoladou🙂 tak čo som mala robit??? takže brutal prehresok....dnes poctivo UHT....zajtra nedela budem klepať rezne rodinke a sebe ovocko....no som zvedavá či odolam🙂
tento týžden 3x posilka - po hodine mokra ako myš svalovka ako hovado....ale som rada....

matamisi
11. jan 2014

@lydka84 jasne je to od macingova .... 😵 a su vyborne

lydka84
11. jan 2014

@matamisi mne viac chutia so spenatom 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
11. jan 2014

@perla200
sikovnaaaaaa
no a zapec si ovocicko aj ty si tak si pochutnas ze na rezne ani nepomyslis baby tu velmi chvalia tie pecene jablcka 😝 😝