90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuuzka
24. máj 2010

Ahojte kocky....ja same porusovanie pocas piatich dni a preto dnes ovocny den a zajtra voda...dufam, ze sa to odrazi na mojich faldikoch ☹

yanni
24. máj 2010

Juj bei to fakt je fazula skorb? A ja som si myslela ze zelenina 😠

No ja nevynecham uplne veceru. Jedine co robim, nejem to co na oed. To mi nechuti. Ale salatik, alebo ovocie. A hladna nie som lebo vela pijem. Urobim si vecer caj a cuckam.

bea44
24. máj 2010

yani - no ked tam bude tych fazuliek 2-3 tak neva..... 😀
ked dobre pamatam, tak vsetky strukoviny - boli zaradene ku škrobom

ale, ak je to , ako si pisal na sposob gulasu - tak ...... ja so to uz jedla a tej fazule tam bolo teda dost, 😕
ale je to mnamka....... 😵

yanni
24. máj 2010

Bei no neviem, na 250 g mäsa 300 g fazul. Ale mam uz aj iny napad, len zeleninu s mäsom. Tu fazulu mozem aj tak na sucho na dalsi den, Budem aspon bosorke prdiet v kancli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudee
24. máj 2010

nikanika, nie, nie som večer hladná, lebo ja obedujem dosť neskoro...okolo 2, niekedy až skoro o 3, a tým pádom to mám celé posunuté..a vydržím večer v pohode 🙂 maximum to riešim čajom, ale dá sa...

no dnes teda raňajky práve za mnou, popíjam zelený čajík a listujem internet 😀 dávno som nepozerala čo je nové..

ejbyk
24. máj 2010

adamko...nevstavam na vahu radsej ale v kutiku srdca verim ze to nie je viac ako 60 kg no mozno aj 62 😒 žiadna sláva.
už som aj hladná, no mám len vývar, nič som iné nestihla a radšej som nevzala nic akoby som vzhala na zjedenie niečo nezdrave z domu.

adamko05
24. máj 2010

ejbyk... pri takej vahe by som na nu skakala každy den..že 60... nech už mám...
ale na váhe mi to akosi teraz nejde, su dole cca dve kg, ale cítim trochen na zadku, stehnach, na oblečení... to bicyklovanie že by?.. každy večer dávam 20 km, (čo je časovo cca 40-44 min, ako rychle šlapem) 😉

adamko05
24. máj 2010

@bea44 dôležité je, ako vyzeráš v oblečení, prípadne BEZ 😀 ,č o tam po číslach na váhe, tu so sebou nenosiš 😉

zdenka112
24. máj 2010

ahojte tak ja mám dnes vodný deň zatial liter vody v sebe a kavu...ale škrka mi v bruchu ,bože dúfam že to do večera vydržim,akurát chlap pri mne je a robí chute 😝

ejbyk
24. máj 2010

adamko...klobuk dolu za to sportovanie...keby sa mne tak chcelo. moj stacionarny veru place aky je opusteny. ale je to dobrá vec, ja ked som pravidelne slapala tiez tak cca 45 minut denne to bola postavicka, kondicka, aj som jedla co som chcela. joooj len sa dokopat k tomu. denne som vystavena z prace vecer, som rada ze si dam kavu a vylozim nohy 😖

bea44
24. máj 2010

adamko - ved hej 😉 je to lepsie , ale to brucho , nie a nie splasnut 😖 / zeby brusaky ??/
a BEZ - no su tam este rezervy 😀 😀 a dobreee 😠 🤐

zdeni 112 - mysli na zajtrajsok, 😉 o kolko menej bude ukazovat vaha 😵

adamko05
24. máj 2010

zdenka... drž saaaa 😵 😵 😵

ejbyk.. no, bez pohybu mi to dáko nešlo, resp. keby nemám prehrešky, možno ani pohyb nebol... škoda, že bicykel mám iba požičany... ☹... ale MM povedal, že ked mi to tak ide, tak by sme mohli aj my kupit, tak uvidím

som sa riááááádne napratala, ani nie tak cestovín, ale tej "čistej" polievky som mala veľa, som ju chcela dojest 😀

na večeru perník, čo som včera piekla, som ešte nechutnala ... sa teším....

a zajtra vynechávam vitaminy, dám bielkoviny 😉

adamko05
24. máj 2010

bea.. aj brušáky so pridala, šak nepretrhnem sa, ale treba mi, lebo brucho vytrča z riflí, ale iba z niektorych, zly strih asi 😀 😀 😀

claudee
24. máj 2010

zdenka, tiež držím palce, aby si to zvládla 🙂 ale netreba ísť cez mŕtvoly, aby bolo človeku zle 😝

zdenka112
24. máj 2010

Ďakujem baby zatial sa držim 😉 keby je aspoň krajšie vonku aby som mohla isť von,ale pred chvíľou dopršalo 😠

julca23
24. máj 2010

čaute kočky...nestíham vás,lebo sa učím a učím a učím.....včera vitamíny,tak dodržané,hoci okolo obeda som si dala jednu trubičku,čo mala nedojedla,ale mne tak treba nejakú energiu,že až. Dnes bielkoviny,a predstavte si uvarila som si po dlhom čase karfiolovú mliečnu polievku......tá by sa snáď dnes mohla,nie???a taká je vynikajúca mňam,mňam 😀 😀
ešte na večeru kúsok ostalo,ale dám aj jogurt
zajtra škroby,uvidíme čo vymyslí moja múdra 😀 hlavička....pekný deň

ivella
24. máj 2010

dievcata,ahojte,vidim ze sa chudne,to je dobreeee,,lebo aj mne konecne mm odfical do roboty,tak mam do soboty pokoj v jedeni,ziadne chutky(nastastie starsieho mi beru starkovci kazdy den a malemu stacia mrkvickove polievocky)
ja dnes pizza,ale na vrchu nic moc,teda opecena paprika a rajcina,kopec uhorky....no ale nahovaram si ze je tam aj salama..
vecer ma caka cele vanilkove cornetto,tak sa vytesujem,lebo zbytok rodiny ho zdlabol uz vcera a ja som slintala nasucho 😖
ja uz tiez normalne citim na riti(ako vzdy) gate povolnejsie,inde nic.
a mam nakupene na cely tyzden,aby som nahodou nepodlahla v obchode 😀
zdeni,neboj,za chvilu vecer,,este sa niecim zabavkaj a rano odmena v podobe minimalne kila dvoch dole 😀 😀 😀

sivocka
24. máj 2010

ahojte babulky, od minuleo tyzdna som tu nebola, citam, za viacere mate cez vikend problem....u nas v sobotu grilovacka, torta...uplne v pohode som to vydrzala....len ovocie a orechy, ale vcera som dostala menzes, no to bola teda kriza...tak som mala na vsetko furt chut, skoro som to vydrzala, az na veceru decka mali chlebik vo vajicku a opecene platky slaniny a jeden zostal...nikto ho nechel, tak som ho zozrala ja....truba....keby som zjedla grilovane maso, alebo aj na zmrzline sme poobede boli, aj to som vydrzala....no ja nezlvadnem platok slaninky...co uz. Ale pripisujem to tym menstruacnym hormonom, lebo dovtedy som sa velmi statocne drzala.
nikanika ,my mame tusim rovnaky den a dnes aj rovnaky obed..ja tiez zeleninove ritoto so sampionmi.... 😉
claudee, ako tak citam, ty obchadzas viacero pravidiel tejto diety a mas nadherny vysledok.....daj nejake tipy, co vsetko si nedodrzala a napriek tomu chudnes....dik

nikanika28
24. máj 2010

fiiii, ste toho popisali 😀
No ja tiez obeduje okolo pol druhej-druhej, podla toho, kedy Klarka zaspi...ale teda vecer som riadne uz hladna 😅 😨 🤐
Inac ja sa tiez akosi neviem dokopat k cviceniu 🙄 ..a to som chodievala, este ked sme Klarku nemali, 2-3x do fitka..teraz som mala tiez take obdobie, ze som chodila asi 2mesiece aspon raz do tyzdna...no len teraz..akosi nevydalo 😝 . A hlavne, ze mam doma kupeny orbitrek...chudacik tam stoji...masina cez celu spalnu pomaly..a taky paradny vesiak z toho 😅 Ale uz sa asi dva dni odhodlavam, ze teda aspon 7min pobeham trochen....a zase nevydalo 😅 😝 😀 😀 😀 ...Mozno ma osvieti a ked si teraz trosku oddychnem, tak ...no ...mozno... 🤐
Dnes som mala na obed zeleninove rizoto so sampionmi a s hlavkovym salatom..joj, to bola mnamica.... 😵

nikanika28
24. máj 2010

sivocka, ako chutilo rizotko?? 😀 mne teda velmi..ale asi preto, ze som bola hladna 😅

sivocka
24. máj 2010

nika, celkom to uslo, ale keby som nedietovala, bolo by slansie ....ale dalo sa a som zvyknuta na struhany syr navrch....tak aj to.....ale dobre bolo a celkom plnohodnotne jedlo, teda nechyba mi k nemu ziadne masisko. A co si das zajtra? ja rozmyslam nejake cestoviny a miesto vyvaru romyslam rozmixovany por, to by mohlo byt, nie?

nikanika28
24. máj 2010

sivi..no mne tam tiez ten syr chybal...a nehovorim, ked som si robila pizzu, polku pre mna a polku pre mm...tam koooopec syra...to bolo pre mna ako za trest..ja som velmi syrova 😨 . Dala si si tam ten bujon? Mne sa to zdalo dost slane..teda tak akurat... No a zajtra asi skusim tie placky, co su v receptoch, vyzera to celkom fajn, este si tam fuknem kopu cesnaku a bude 😀 . A aky rozmixovany por? s cim? 😕

ivella
24. máj 2010

tak ja som prave dovolala so sesternicou,posielala som jej tuto dietu pred mesiacom...moc sa jej nelubila,ale zacala a ma dole 7kil a jedine co cvici su korcule,tak mam novu motivaciu.
mna dnes boli hlava,ale nie z diety,uz mi sibe z pocasia,chvilu hic,chvilu leja..

nikanika28
24. máj 2010

no ja dat 7kilov dole za mesieac...nepredstavitelna predstava 😅 ...to je fakt super...kurnik, asi fakt pojdem oprasit ten orbitrek 😀

ejbyk
24. máj 2010

...ked sa poctivo dodrziava, alebo teda len male prehresky tak z vyssej vahy sa v pohode da za mesiac zhodit 7 kg. ja som z nizkej vahy dala za ten mesiac keby som sa drzala este lepsie tak 4 kg, co bolo super.

yanni
24. máj 2010

Caute baby,

no tak ja som uz navarila na zajtra, möete mäso so zeleninou. Uz som mala chut na mäso, davno som nemala, posledne tri bielkoviny len jogurty. No neviem co na skroby, boooooze mna toto varenie a vymyslanie zabija.

Eybyk mas pravdu, z väcsej vahy to ide sup sup. ja teiz len z nizsej vahy a za 3 tyzdne mam 3 kg dole. V sobotu prva voda, tak uvidime ci to vobec zvladnem 😕 😕

claudee
24. máj 2010

sivocka, co nedržím je len vitaminový deň, to nahrádzam tak, že si dávam viacej zeleniny k bielkovinam alebo este o kopec viac, ked mám škroby a tak.. a ešte ked je UHL deň, tak si nedávam na večeru sladkosť.. to sa mi zdá zbytočne do seba pchať, ked na to nemám chuť práve 😝
ale dnes som mala od začiatku diéty, vyše 2 týždne prvýkrát sladkosť, a to v rámci UHL dňa..dostali sme zákusky zo svadby, tak som ochutnala 2 🙂 to bola zároveň teda moja večera dnešná 😀

ejbyk
24. máj 2010

claude...ak ti mozem poradit..vitaminove dni som tiez vynechavala, ovocie cely den mi nerobilo dobre na zaludok tak som striedala tri dni. v UHL som tiez vypustila na veceru kolac alebo nieco sladke teda, lebo tiez nie som moc na sladke a malo co zjem keksik kolac a tak, tak som si davala radsej klasika kus co zostalo z obeda...ale o nejaky cas mi straaaaaasne zacalo to sladke chybat, som sa jedneho pekneho dna nevedela dojest a zastavit,. zistila som ze ma zmysel dat si ten 4 den fakt kolacik dobosku...a uz ked som si dala tak riadny kusisko. tot moja skusenost...i ked viem ze kazda sme ina.

zdenka112
24. máj 2010

ja stále vodujem,idem si spraviť cajik ten ma trochen zasyti 😝

yanni
24. máj 2010

ejbyk, no presne ako pises je to aj u mna. Ja tiez rozmyslam ze ten ovocny den vyhodim. Ja mam cez ovocny bud sra...u alebo zapchu. A davam sa tri dni dokopy a zese pride ovocny. Dnes mam prave ovocak a prdim ako blazniva. Nastastie je u nas sviatok, tak pustam spionov len doma 😀 😀 😀 😀 😀 A s tym sladkym napodobne. Ja som tiez nie velmi na sladke, ja som mäsozravec. A to doslovne 😀 Zo zaciatku mi vobec sladke ani na um neprislo ale posledne tri razy som si dala kolac. Taky "suchy" bez plnky a aj bez polevy, len aby bolo nieco sladke. A hned mi bolo lepsie. Ale cokoladu a zmrzlinu som este nejedla. To fakt nemusim. Takze baby vravite ze to nevadi ked bude clovek bez ovocneho? Ja si dam radsej viac salatu, ale ovocie eeee, to fakt uz nemusi byt. Uz ledva nasukam do seba ranajky. V sobotu mam prvu vodu tak to potom skusim bez ovocaku. Dufam ze sa tym moj zaludok konecne ukludni ale hadam aj nieco schudnem. Uz len nejake 3-5 kg a som spokojna 😉