90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
14. júl 2010

@sivocka poslala som priatelstvo fb

marianca
14. júl 2010

No dobre, brú nocku baby 😵
idem spať, lebo začínam byť hladná, no a nažer sa o 23.00, šááák to nee 😝 😀

sivocka
14. júl 2010

Baby, ste vsetky odpadli....no tak dobru noc....a dovi zajtra

sivocka
14. júl 2010

JOOOj, aj mne skrvka v bruchu.....som Vam aj zabudla napisat, ked tu lietali take srandovne temy...nie o dietach....som sa tak strasne tesila na zmrzku na veceru....a nakoniec sme museli ist pre syna k svokrovcom, lebo si zmyslel, ze tam nebude na prazdninach...vydrzal az jednu noc.... 😢 ☹ 😒 , a domov sme dorazili az po deviatej....a to mi uz prislo neskoro, tak som bez vecere....a to zajtra ovocnikovia a pozajtra druha voda......joooooj a taku dobru som si kupila....smotanovu s vlasskymi orechami z Lidl.....ale som na seba aj trosku hrda, ze som odolala....sak uvidim, ake cisla padnu po tej vode...ak ju zvladnem...

Ozaj sa tu spomenula Helenka z Nitry ...ano tie jej pekne torty a aj tusim copatu dcerku ma....sa dlho neozvala, ze?

A moja spolubojovnicka Nika...ta je v Chorvatsku...ale na vodu by mala byt doma...tusim pisala...tak snad sa nam ozve...

idris
14. júl 2010

Babule tak mne to nadsenie vyprsalo a znovu mozem zacat od znova :/ vrrrr ale ked ja som vecer taka hladna ze sa musim najest a nedokazem si spravit pravidelnost to je na tom najhorsie tak sa na seba hnevam a aj cil som zluskala dve nutelove buchty ☹ ☹

sivocka
15. júl 2010

😕 , kuk...a nic

yanni
15. júl 2010

@sivocka ja som tuuuuuuuuu. len asi vsetky este drychmu po tej preklebetenej noci 😀 No hrozne, prave dnes, ked nie je az tak vela roboty. Mam uz hotove a cakam na postu co prinesu o 10. Ale asi nebude vela, dufam.

Ozaj no ja dnes UH, uz som zbastila banan a hrozno. Ale neviem ci vydrzim do 12. Mam este vyzivu pre pripad. Na obed cestoviny s cinkou misungzeleninou a cinskym misungkorenim. No ja len same misungy. 😀

ninnaricci
15. júl 2010

ahojte baby...tak ja som sa konečne odhodlala...mám za sebou prvý deň...akurát som bola zvyknutá po jedle ešte niečo sladké zobnúť...tak teraz mi to robí trochu problém 😒 ale už po prvom dni mám pocit, že mi sfuklo brucho 😉
...len sa vynorila hneď prvá prekážka...v sobotu ideme na oslavu kde sa bude grilovať...a ja mám vtedy vitamínovy deň...môžem si ho prehodiť??? ...prosím poraďte...ja viem som len na začiatku...tak by hádam nebol problém začať od znova...len chcem vedieť aj pre budúcnosť..či si môžem dni prehodiť
...a ešte otázočka...kávu beriete ako jedlo alebo ako pitný režim? ...lebo mne káva zaženie hlad...tak som si ju hodila na 12tu...a potom obedujem až o 14tej

...a obdivujem vás...čo ste takto krásne vydržali dietovať...dúfam, že aj mne sa to podarí...teda mm mi velmi neverí...ale ja to chcem zvládnuť..

nikanika28
15. júl 2010

ahojteeeeeeeeeee, tak sme nazad z dovolenky 😵
No ani nejdem pisat, ako dopadlo dietovanie 🙄 🙄 🙄 ....tak ale pokracujem dalej 😅 😅
Co tu mate nove? nestiham vas citat, pracka huci od rana, vsade chaos ... 😅 🙄

Inak sme sa mali fantasticky, Klarka zvladala uplne v pohode, spavala dvakrat denne, tak ako doma, len mi more ofrflala, nechcela tam vobec ist, ale zase bola dost studena voda, tak sa jej ani necudujem 😖 . Ovocne ranajky som mala asi dvakrat za celu dobu 😅 ..a asi dvakrat sa mi podarilo oddelit jedlo..inak jedno cez druhe som zula, zmrlinku som si dopriala tiez zoparkrat...no ale co uz 😅

nikanika28
15. júl 2010

@ninnaricci vitaj medzi nami 😉
dni by sa nemali prehadzovat, ale ked budes hresit, tak s mierou, daj si len masko so zeleninou, maly kusok.... a kavu neberiem ako jedlo, to by som jedla trikrat denne len kavu 😀

nikanika28
15. júl 2010

@sivocka hooojky, som tuuu, chybala som ti?? 😀 😀 😵

ninnaricci
15. júl 2010

@nikanika28 ďakujem...presne tak som mala v pláne...mäsko so zeleninou..tak hádam to nebude také strašné 🙂

nikanika28
15. júl 2010

@sivocka ehhh, aky mame dnes den???? ovockooo?????? a zajtra voda????? vysla som z cviku akosi po tom tyzdni 😅 😅 😀 😀 🤐

sivocka
15. júl 2010

@nikanika28 , no vitaj spat, jasne ze si mi chybala...aaano, dnes mame ovocko....ja uz mam plnu misku suseneho ovocia pri sebe, kavu uvarenu...len nech vychladne a obed mam ochvilu zasebou...akurat ma syn uz vyhadzuje od pocitaca, ze si chce zahrat...to zdy, ked mensi ide spat a chcem, aby tu bol klud ho pustam....tak ja sa k vam dostanem mozno uz az vecer...
nika, aj sa chystas na zajtrajsi vodny den???, ja som dnes dostala mrchu, tak snad mi uz zajtra nebude zle a vydrzim tu vodu....dnes mi je vselijako, ale to ovocko hadam zvladnem

@ninnaricci , vsetkym nam tu tie opekacky naburavaju plany.....ale ved to neprzen a uz len ked si to sama opeknis a dovolis....nebudes mat vycitky... 😉 , potom treba pokracovat, akoby sa nic nestalo....a ta kava...ja ju pijem tiez trikrat, niekedy aj styrikrat dennne a neratam ju do nicoho, tu si nedokazem odopriet nikdy.

sivocka
15. júl 2010

@yanni , jooj, som sa viac neozvala...som odisla s deckami ku kamoske, nech sa trocha pohraju, aj mne dobre padne spriaznena dusa....inak vonku sa byt neda,je to katastrofa, na kolabs,sme boli na bicykloch, ale palava je nenormalna

nikanika28
15. júl 2010

@sivocka tak prave som to ratala a voda je dnes!!!!! 😨 😨 Kavu som vypila uz, trochu hrozna zjedla... 🙄 tak ale uz len vodu budem dnes 🤐 . Prvu sme mali 16.6. ...

sivocka
15. júl 2010

aj mne vbehla myska na datum a pozeram ze...15.7. a sa mi to nejako rozklada v hlave, ze sak tusim sme mali mat vodu dnes....no to ja som sa prave nafutrovala tym ovocim,cize ja uz dnes nijako nedobehnem vodny den...posuniem ho na zajtra...teda skusim

sivocka
15. júl 2010

ja som si len do knihy ceruzkou poznacila par zachytnych datumov, aby som vedela, kde prave som....no a vidis, to bude asi tym, ze som knihu uz v ruke nemala asi dva tyzdne a par dni som to riadne mixovala... 😨

yanni
15. júl 2010

@sivocka no ved neva. ja musim aj nieco robit ked uz mi to aj zaplatia 😀 😀 😀

Tu sa dnes trochu ochladilo. Je 30 stupnov 😀 😀 Ale slnka nemame az tak vela dnes. to je fajn, trosku aj vanok je. Bola v noci burka, som sa zobudila o stvrt na 3 na hromy blesky, no hruza ale dazd len tak 10 minut.

Ja som prave dojedla tie cestoviny ale dala by som si este nieco. No nic nemude. ;ozno o dakej pol stvrtej vyzivu lebo pridem domov a fofry, len sa rychlo prezliect a utekat na sport. Este 3 razy a je koniec. No neviem neviem ako to bude bez pohybu. Uz som sa fest rozhodla ze budem chodit vecer behavat.No uvidime ci radsej nebudem lezat vecer na gauci 😨

@ninnaricci vitaj medzi nami a dufam ze aj ostanes

🙂

a ved si daj. bez hresenia sa to asi ani neda vydrzat.jaapr. az tak nehresim a mala som stastie ze som nemusela ist na nijake party ale ja si zase doprajem oriesky a cappuccino aj ked nemozem. No tak tak 😕

nika a ty uz si doma? no ubehlo to ale rychlo.

yanni
15. júl 2010

baby vy ste dobreeeeeeeeeeeeeeeeee. no to tak potom dopadne, ked stale hresime, ze zabudneme to najdolezitejsie. VODUUUUUUUUUUUUUUUU 😀 😀 😀 😀
Aj ja hcem zabudnut. No mne sa to asi nepodari, ja mam od zaciatku v kalendari kazdy den poznaceny ze kede co mozem bastit. No a to nepovoli. No fuj so ma zla partacka 😀 😀

ninnaricci
15. júl 2010

ďakujem za privítanie baby 😵 dúfam, že to s vami vydržím...určite to je jednoduchšie...keď niekto bojuje s vami 😉
...takže malé prehrešky by sa dali 😉 ...hádam sa budem držať...zatial druhý deň je v pohode...

marianca
15. júl 2010

Ahojte,
fuj teplo je na skapanie 😢 už mám toho plné zuby.....ale aspoň som donútená piť....inak sa neviem premôcť a pit toľko koľko mám....

nikanika28
15. júl 2010

@sivocka nebud labut, pod na vodu, potom sa nam to domiesa ☹

nikanika28
15. júl 2010

babyyy, co to tu citam....a mna nestete na FB????? 😠 😠 😠 😀

marianca
15. júl 2010

Joo nika, hoď meno a posielam žiadosť🙂 😉

sivocka
15. júl 2010

@nikanika28 , joooj Nika, ja som pojedla tolko suseneho ovocia uz dnes, ze to nemozem ani pri najlepsej voli povazovat za vodny den a som si tento den stanovila ako taku dalsiu meeetu...cize chcem ist zasa na 100% ...teda + nejaka ta kava a uvidim, ci isla vaha dolu o nieco....takze prepaaac, pokaslala som to...to preto ze uz to platam vselijakym jedlom a nechce sa mi vyvarat...predtym som v knihe hladala inspiraciu...teraz sa mi uz nechcelo...a vidis ako to dopadlo

marianca
15. júl 2010

No ja to sušené ovocie nejak nemusím.....no neviem, ale to radšej nejem ništ ako to ovocie......

ninnaricci
15. júl 2010

baby..to ovocie môžem jesť celý deň? ...len dodržovať 2hod odstup? ...keď čítam že si veselo chrumkate sušené ovocie...

sivocka
15. júl 2010

@ninnaricci , ano, mozes...marianka pockaj, ked sa objes cersvtevo...aj susene ti bude dobre... 🙂

yanni
15. júl 2010

@sivocka jani dobre si to vystihla. aj mne sa uz objedlo cerstve tak to nahraszam susenym a detskou vyzivou.

Aj ja som na FB.

Nika a co ty premyslas? Ja som to pre vas vyriesila. daj si dve vody za sebou a budete zase spolu fakcit. Pockaj po dvoch vodnych dnoch aka budes sta lan 😀 😀 😀 😀