90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sivocka
12. aug 2010

@yanni , co sa tyka tej fotky na FB, ten stihlucky dojem vyvolavaju tie cierne gate a to, ze mam v kope stehna, nieje ich totizto vidno.....sak, ako som ti uz pisala, ukazem ti tie defekty... 😉

@bea44 , ved presa nenadarmo sa hovori, ze vsetko zle je na nieco dobre...keby sme nepribrali, malo by sme potom chudli a boli by sme demotivovane....takto aspon prichystame riadne zaklady pre vyraznejsie uspechy.... 😀

@yanni , inak ked citam, co si zasa dnes uz pojedla.....aby si nepraskla.... 😀 , ziena, ty pridaj v jedeni, lebo budes plakat, ked my ostatne schudneme 1,5 za prve dva tyzdne, ty pojdes dolu len par dkg....sak ty si uz teraz podvyzivena......kde mas nieco teple do seba????? ze banan, slivku, hrusku a nektarinku.....a na obed jogurt......vsetko studene a kysle....tam si navar kapustnice a z tej sa bude tesit aj tvoja kolegyna..... 😀 😀 😀

Ale dost srandy, fakt si myslim, ze papas malo.....vsetko take dietne.....poriadny kus masiska kazdy den by si mala....sem tam vymenit za ryzu, ci zemiaky.....ale ty furt len ovocie a ovocie a ovocny jogurt....sak si cez dietu nemohla ovocko ani citit....sa ti vratili chute??????

@marianca , ako pekne si opisala tvoj dnesny obedik.....ozaj mnam....nikdy by som neverila, ze mi bude vzacny sunkovy chleba... 😨

nelinka79
12. aug 2010

ahojte chcem sa spýtat kedy ste zacali badat prve vysledky ?

sivocka
12. aug 2010

Yanni, kde sa opravuju preklepy? to by sa zislo aj mne, tiez mi tu obcas vynechava...myslim pismenko

sivocka
12. aug 2010

@nelinka79 , ja som vydrzala nevazit sa tusim do druheho tyzdna...aby som sa neodradila, ale asi po 14 dnoch som mala dolu 1, 5 kila, takze som sa velmi tesila.....mozno uz aj po tyzdni uvidis vysledok, ale po dvoch tyzdnoch bol taky uspokojivejsi... 😉

nelinka79
12. aug 2010

sivocka ja som len tento týžden zacala ale sa pýtam tak pre povzbudenie 😉 sem tam vas citam a aj obdivujem ako sa drzite

sivocka
12. aug 2010

@nelinka79 , ja osobne som poctivo bez prehreskov vydrzala prve tri tyzdne, potom uz prisli nejake prve grilovacky....a uz aj porusenie pravidiel, ale stalo sa nam to kazdej, az na par vynimiek....na dalsi den sme pokracovali, akoby sa nic nedialo....a vaha isla stale dolu, aj ked u mna mozno potom uz pomensie, ale isla....takze ti drzim palce, aby si vydrzala co najdlhie...a uz si sa teda odvazila odvazit? ci este si pockas?

nelinka79
12. aug 2010

mna nejak vahu "nezaujima " skor cm alebo to ze mi budu volne nohavice 🙂

marianca
12. aug 2010

How how how devy nebeské 😉
@nelinka79 no ja nejak brutálne na kg nechudnem, skôr tak opticky na cm.....Niekedy ma to serie, ale keď mi druhí hovoria, že ako som schudla a ja mám dolu ledva 4-5 kg tak si poviem, že aj tak dobre. ja sa radím do radov bea yani, ani u u mňa to asi nebude nejaký brutálny výsledok na kilách....
Ja som držala poctivo tú diétu asi prvé 2 týždne podobne ako siv. A to som si počítala aj kusy ovocka a tak. Ale potom ma to nejak prešlo a keď aj niečo zjem neserie ma to....Lepšie dať si dve kocky čokošky ako zožrať potom celú bombošku, nééé? Chute sa unormálnia a ja som spokojná...Inak mne by stačilo ešte nejaké 3 kg a bola by som spokojná. Len ono to už keď je tých kíl menej na chudnutie aj raz tak ťažko to ide dolu 😒
Yani a čo brácho, ešte nefrfle, poslúcha??? 😀
Ja som bola dnes aktívna a vozila som kameň okolo domu, chcela som ohromne pomôcť mužovi a teraz mám mozole, ja chúďa 😝šááák keď ma nikto neľutuje poľutujem sa ja 😝

yanni
12. aug 2010

😀 @sivocka jaaaaaaaaaaaaj tak to ty tak, maskujes ten brutus spek 😀 😀 😀 😀 😀
No ja som len dnes bez normalneho jedla, vcera vecer sme prisli taki vyhladnuti z toho jarmoku ze sme zozrali vsetky cestoviny. Tak dnes len tak na oklamanie. Zajtra bude to maaaaaaasko a zjem z neho aj dnes vecer ked budem varit. A mozno este salat k tomu a bude brasulo chciet. On ma totiz dnes ovocnickov, no neviem ci uz nie je niekde prtvy pod stolo. Este som v kancli tak sa necham prekvapit 😀 😀 😀 😀
No a ovocko no este mi neprisli chute, ked mam nieco riadne so sebou tk kolkokrat aj banan ostane v sufliku. Ale ked nic nie je tak si aspon ovocia nabalim aby aspon daco bolo.A ked ma chytia hlady tak potom aj to zjem.
No neviem, ja som sa este nerozozrala. Ale asi by som mala, lebo takto nebude nic z dalsieho kola, nezhodim ani gram ked si telo az prilis tna takyto prisun-neprisun potravin zvykne.Ale ked ja sa strasne bojim joja. A to kilo tam skace stale. Ma to serie. Asi si dam na spln preventivne vodu. Ja by som tak strasne rada este tie nejake 3 kileckla zhodila. Lebo to este stale nie je ono.

@nelinka79 ja som poctivo 1,5 mesiaca a potom som ani nemala ze nejake brutus prehresky, len som si kazde rano dala cappuccino. takze tam hned mlieko aj ked sa nemalo. U man to tiez na kg velmi nezavazilo, len 5,5 kg dole, ale nemala som nadvahu alebo podobne, chcela som len trocha modelovat 😀 ale zato cm isli dole. Perfektne mi napr sadnu gate co som vlani v lete vobec nemala na sebe lebo sa mi do zadku zacvikovali 😕

@sivocka jaj zabudla som, dnes mi kolega povedal, ze si mam doniec plechovku s tuniakom a otvorit jej to tu priamo v kancli nech si fujka ako chce. A ina kolegyna mi povedal, ze tu uz kolegovci stavkuju ze ako dlho to s nou vydrzim v jednom kancli. No dlho uz nie, pre dovoskou napisem sefke mail, nech ma od 01.10. (ma sa tu nieco menit) aj na mna mysli. Tak uvidime.

@marianca a ty co makas, ze kamene vozila. To co, chces byt stihla milionarka ci co? 😀

No brasko este nefrfle ani sa nestazuje a zatial povedal len raz, predvcerom, ze ho nejako hlad obchadza. V nedelu ho nazeniem na vahu tak uvidime. Minulu nedelu sa vazil na moje velke prosikanie 😀 , tak mal ca. 1,5 kg dole a to len po troch dnoch diety. Ale to bolo vsetko viac.-menej voda, u neho sa moze s tukom ratat asi tak od 5 kg. No ved uvidime. Mozno sa mi podari ho dnes nahnat na vahu, ja som viac zvedava ako on. Jeho vaha vobec netankuje. Ja ju pocujem vzdy zo spalni ako krici ze "pod sa vazit" a on nic. A to potom ma tak drazdi, ze ja skacem na vahu a ma slahina co to jedno kilo tam stale vyskakuje ako na trampoline 😠

bea44
12. aug 2010

ahojte. dak ja stale do obeda len na ovoci 😉 a ani mi nič ine nechyba. akurat najvačsi problem je u mna ten, že nsa mi nechce varit len pre mna. tak ked mi nepasuje čo je navarene, hadzem do seba vačsinou zeleninu a k tomu syr alebo rybu. ale neviem si odpustit hlieb 😨 to sa musim velmi naasrrat aby som obmedzila. a vecera - včera melon a zmrzka a dnes pizzovy rozok a čokoladka. 🤐 super kombinacie. ale som zvedava čo to so mnou urobi. asi pojdem od pondelka do roboty. tam som disciplinovanejsia 😀
dnes u nas bol dom poistovak . spisat zaznam. to bolo nervov. dokazovania. normalne povedal ze staci vymenit v plavajucej podlahe len tych par dielcov, co sa odulo. a nie celu podlahu. som myslela, že mm klepne pepka.sa s nim natahoval a skrina čo začina kvitnut doska. že stači vymenit stredove dosky. no neviem kto to dpokaze, a na posteli si mame dat vymenit zadne čelo ktore kvitne. čisty debil 😕 jasne že sme nesuhlasili. a že chceme všetko do povodneho stavu uviest. 😠 poviem vam, ked sa dari tak sa dari a ako sa hovori - na posrateho aj budar spadne 😅
ja len verim, že po zlom obdobi musi zakonite prist lepsie. tak ako po burke vyjde slniečko 😵
noo ale pri tychto anomaliach v počasi to uz ani nebude pravda 😨
@marianca - šak dobree nee ?? budeš mat svaly jak zora 😀 čista miss 😝

marianca
12. aug 2010

@bea44 pche jak že budeš ja som čistá miss, néééééé?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no ináč tieto doťahovačky s poisťovákom ti nezávidím....ale nedááj sa dievča nedáááj odrbkať 😀 😝 a ozaj po zdravotnej stránke si už v poho???
@yanni no také hyper super inteligentné kolegynky sa nájdu asi všade aj ja som takých zopár mala, ale to chce jedine ignorovať, s nejakou ťavou sa normálnym slovom nedohodneš 😝
Jáj a tvoj brácho iný flegmoš, no čo povedzme si na rovinu, čistý chlop 😀 😝
A musela som trochen mužíčkovi pomóóóct, chudákovi, veď maká jak fretka, na nočnú z nočnej makať a tak kolem dokola....a ja šááák dobrá ženička ochotná jak sviňa...ale keď ma videl jak som zobrala lopatu do ruky, hneď si sadol a pozeral, že čo z toho bude....no neurobila som toho moc, na také veci nemám cvik, ale snaha sa ráta 😉

sivocka
12. aug 2010

@yanni , no vidis, aka budes pochvalena, ked tetulu zlikvidujes.....kolegovia sa potesia...a robis na sude, vykrutis sa z hocicoho...mozno postaci aj ten tuniak...ale ta kysla kapusta...ver mi, mam s tym osobne skusenosti...tiez ma tak niekedy kolega provokoval....ale aby ta sefka nepresunula do inej kancelarie, ale aj spolu so starou kolegynou.. 😖

@bea44 , co znamena budar? u nas sa hovori aj hajzel spadne...to co bolo za dilina..ten obhliadac...to kto by takto riesil, mozno taky, co nie su poisteni.....joooj, normalne nasral aj mna.... 🙄 ...snad ste sa ale nedali oblbnut a nieco z nich vytlciete
a neboj Bei, ako si pisala, bude lepsie, ja zasa poznam takuto ukludnujucu hlasku: Zivot je ako zebra, cierne pruhy sa striedaju s bielymi...tak pockaj, uz sa zosmyknes do toho bieleho... 🙂

@marianca , ty si jaka dobra manzelka....ja som vcera tiez muza nahovorila na nieco, co sme uz davno planovali pred domom upravit ...akoze predzahradku, ale ziadna tam nieje, cize plocha od okien az po cestu....nieco sme urobili spolu a on potom sedel so susedmi na lavicke pred domom a ja som este rozbehnuta, plna energie trhala v kanali zelinu a to rozpraval mlademu susedovi, ze co mi kupil k narodkam, ze on si ma setri....a mlady na to, ze : "No to vidim" a ja v ruke motycku, metlu, hrable a furik pri sebe a makala- ......hlavne ze si ma setri... 😀 😀 😀

sivocka
12. aug 2010

Jeeej, uz vidim opravit preklepy....hihi, aj ja to maaaam....Yanni... 😉

Inak ako bea pises, ja odkedy som sekla s dietou, tiez stale ranajkujem ovocie a do obeda sa snazim nejest....akurat potom uz sa mi tak velmi nedari....ale tie ranajky mi vyhovuju a najma pokial je este stale kopec ovocia

bea44
12. aug 2010

tak som dozavárala uhorky a hodila sprchu. a idem do haján 😅

@sivocka budar = hajzel 😀 😀
@marianca - šikuľka 😉 v pondelok idem po vysledky z histolog. tak sa dam prekvapit 😅 ale ja verim, že to bude OK. 😵

yanni
13. aug 2010

Caute babulky,
aaaaaaale ste toho popisali. No to ja som uz o 10 davno drichmala. Uz pri telke brasko, ved chod soat a ja stale ved nespim, kukam, a ja drichmala na gauci, z filmu nic neviem 😀 😀 No ale to je u mna normalny stav. Vcera som bola hodinu dlhsie v kancli, nejak sa poobede roboty nakopilo a potom som rychlo varila na dnes, tak brasko bude mat masko so zeleninou a ja som si z toho dala vcera na veceru. No len ma potom straaasne chute na sladke chytili a som tak ozmyslala, co si mam dat: tu margotku alebo pernik alebo radsej sojovy sulok, to je najmensie, stale som slintala ako keby som slintacku mala ale nakoniec som si povedala ze nist nebude. dala om si pra orieskov ale na tie mi nesla chut ale nakoniec chut na sladke ako tak presla a ja som sa ovladla. vidite aka som ja disciplinovana 😀 😀 😀 😀

Bei a to ten poistovak nejaky cudny, kde to mate tu poistku uzavretu? No ja som sa nedavno smiala, otec rozpraval, ze by mu mohol niekto klepnut po zadku na nasej starej felde lebo mu tam zacina hrdzaviet a bolo by treba vymenit. Uz na nej velmi nejazdi, len v zime, lebo to on v zime zapotil, ze nove au´to na tie hrozne slovenske cesty drat a podvozok si od soli nicit???? 😀 Takze v zime väcsinou felda alebo brasko na nej brazdi cesty. A vlani ci kedy to bolo mu nejaky dobrak vrazil o dveri a mal ich trocha preliacene a poistovak povedal, ze no to vymenime cele dvere. A to takto stale, uz mame fakticky na tej felde takmer celu karoseriu novu len ten zadok by este chcel. Ja sa musim furt smiat ked to spomina. Takze bei, musis si zadovazit lepsieho poistovaka. Co ten chce s hnijucim nabytkom. A parkety by sa este dali len par dosticiek vymenit ale leminat mozes zahodit,. No on fakt nie je normalny. A tu robotu a tie nervy s tym, to vam kto zaplati. No ja by som mu svoje razne povedal. Vlani ked som kupila auto tak som cez internet na Sk objednavala zimne gumy aj disky (niekde ´v BA ci Trnave ci kde) maju aj kamenny obchod najskor ocovi a aj s anvlecenim a vyvazenim a potom asi po mesiaci mne. A jasne tom tam dala poznamku ze aj navliect aj vyvazit lebo to u nich nejakych 6 € stalo, cize super cena. No a ocovi prisli komplet a mne püo castiach. mamu skoro porazilo ked to doviezli. ZTak som im vynadala a ze co to ma znamenat a oni no ze kolega si poznamku nevsimol. Tak ja ze nech mi to neahradia. No tak sa radsej uz ani neozvali. To su slovenske sluzby. Tu v DE si zakaznikov vazia, hlavne take mensie sukromne firmy, co musia o kazdeho zakaznika bojovat, tu by som minimalne poukaznu na nejaku sluzbu gratis dostala.,. Musel mi otec potom dat skompletizovat tie kolesa za 20 europskych. No nezabila by si ich. Takze to mas tak Bei, clovek aby sa vkuse hadal a aj tak sa k pravde nedobijes. Ja ´by som sa uz na tvojom mieste isla stazovat k vedeniu poistovne. Ved darmo oni vymenia nejaku cas, ked to bolo vsetko mokre tak to aj po case moze zacat plesniet a nemusis o tom ani vediet. A hlavne drevo alebo bukas. No nehoraznost. A potom dychaj tie plesnove vypary.
Ozaj potom daj vediet ako vysledky u dokiho a tiez co ste poriesili s tou poistkou.

@sivocka jaaaj zabudla som ti k tym preklepom. Ale ty si sikulka sikovna nasla si to aj sama 😀 A ten tvoj chlap, ze vraj setri si ta, no taketo rozumy dava tomu mademu???? No no no.Zapriahni ho do zehlenia. 😀 😀 😀 Potom mu povedz, ved si ta chce setrit 😀 😀 😀

@marianca hej misska, no to uz nema obdoby. To takto nejde. Ved nemozes byt stihlejsia ako my s Beou. Tie najsamkrajsie a najsamstihlejsie sme predsa my dve 😀 😀 😀 😀 😀

Ozaj Bei a ta zmrzlinka chutila? 😀 Dufam ze ti ostalo v crevke este miestecko aj na tych 10 kolacikov 😀 😀 😀

Jaaaaj no to s tou kapustnicou, do dobry napad ale zle na transport do kancu. Ale zase od kapusty rit popusti 😀 😀
NO ak dnes stihnem pojdem za malym sefom (nie za velkou sefkou, tak aj tak nic nevyriesi, to je taka truba) a idem sa postazovat 😀 😀 😀 Lebo ta zenska tu fakt nie je normalna. Vcera kolega povedal ze oona je zrela na styry pismena=Haar. To je nedaleko Mnichova cvokaren 😀 😀 😀 😀

nikanika28
13. aug 2010

Cavenkooo, baby, ja mam dnes poslednu vodu 🙄 ..no a dorabam dnes tortu pre otca k meninam, tak neviem neviem, mame ist poobede na chalupu k nasim gulas varit a grilovat 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 ...
No uvidime, ako to vystreli nakoniec 😀

yanni
13. aug 2010

@nikanika28 juuuuuuuj tak sa drz a nemaskrt. Akurat tak pravu H2O mozes maskrtit 😀 😀

bea44
13. aug 2010

@nikanika28 . tak sa drž 😉 aj ked podla mojho nazoru. ta posledna voda je tam len na paradu 😀
@yanni samozrejme že sme sa s poistovakom vyhadali 😉 uznal celu vymenu podlahy a vymenu postele , ale na skrinu si budem musiet zohna t papier, že nie je rentabilne len vymenit stredove dosky 😅 . nam ju totiž robili na mieru a je atypicka. a vobec si neviem predstavi, žeby ju teraz niekto komplet demontoval a vymienal len určite dosky. a dohodli sme sa na doobhliadke cca o tyzden, že či niečo este nevyskoči, lebo voda sa liala cez stupačky v zachode a tam je tiez skrinka z drevotriesky, a nachodbe šatnikova skriňa detto 😅 . ked sa dari, tak sa dari... 🙂 odhadom škoda za 3.000,- Eur. tak asi tak 😖
a teraz k diete, ked je to tema o tom 😨 ja dnes do obeda 4 slivky, obed jogurt a pol rožka. / všimnite si že len 1/2 rozka/ 😕 viac doma nebolo 😀 😀 😀 a na večeru si asi spravim cestoviny . už som dllllho nemala 😉

bea44
13. aug 2010

ozaj a zabudla som 🤐 ku kave som si dala taku malu čokoladku. 😒 fuj , ale mam vyčitky 😅 ale ja viem čim to je, nesmiem nakupovat do zasoby 😠 zas som to dodrbala 😲

nikanika28
13. aug 2010

cafte, dnes je tu akosi tichuuucko...akoze..bea...provokujes s cokoladkou??? 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 Ha, ale sak aj mne konci pomaly dietka, tak haaaadam daka bude 😅 ...ako keby som doteraz dodrzovala 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 . No dnesna voda je tak trochen provizorna, v podstate som nic nejedla, len som kostovala..ked som robila spenat..potom zem. kasu ...sak ci som dost osolila, nie???? 😀

ninimini
14. aug 2010

nikanika tak čo aké boli výsledky však nám povedz mi sme už riadne nedočkavé ja som dnes mala ovocníčka a fuj ale vydržala som aj napriek tomu že mrcha zavítala to sa čudujem ale dni predtým som mala problémy tak som si občas niečo strčila do chlebníka 😀 a včera som bola u svokry a ten nemožem povedat že držím diétu lebo ona stále hovorí že som pribrala a bláblá aj ked stojím na váhe dost dlho to je jedno naštastie nám dala nejaké malé pizze a nanuk tak som až tak nezhrešila 😀 😀 mala som Uh len som to nemala kombinovat ale čo neurobíš pre to aby ma potom nekontrolovala že kolko som dala dolu no proste psycho 😒 a dnes ste sen ani nenakukli grilujete čooo 😀 😀

marianca
15. aug 2010

Čaute hladošky 😀 😀 😀
no a kde sa flákate??? 😕 😕 😕 😕

@nikanika28 verúúúú aké máš výsledky, trochen nás inšpiruj 😀 😀

@ninimini kašli na svokruš, závidí ti... 😝 😝 😝 a nech sa hlavne stará o seba, čo ona má čo riešiť tvoju váhu, šááák to je tvoja vec nééé????ale zas na druhej strane počúvať tie múdre reči, verím ti že je ti jednoduchšie, hrať mrtveho brouka 😀 😀 😉
@bea44 dobrá, že len 1/2 rožka, idéééš 😀 😀 😀 😀 a čokoška sa v tej rýchlosti stratí, šááák si mala nervy s poisťovákom tak treba sa trochen ukludniť, nééé??
@yanni no a čo ja sa nemôžem pridružiť k vám najsamkrásnejším a najsamštíhlejším?????či čo? 😀 😀 😀 😀 😀
no a tú trtnutú kolegyňu ti nezávidím, len sa drž, aby si jej nerozbila hubu 😀 😀 😀 😝
@sivocka šetrí si ťa mužíček šetrí, zatiaľ síce len slovne, ale aj to sa ráta 😀 😀 😀 😀 ale to máš tak čo si neurobíš sama.....
jáj baby ja mám dnes ovocko, ale nejak som ten ovocný deň zazdila....totiž tie tri dni predtýmdržím v poho, ale to ovocko ma serie a vždy si spravím na ovocko mix troch predošlých dní....tak som sa rozhodla, že na ovocko budem mať jeden deň z tých troch, podľa toho čo zrovna varím...a tak 😨 😨 😨 😨 😨 😨
neny to síc búh ví čo, ale lepšie ako žrať všetko na kopu, nie???? 🙂
to viete, ja čakám od vás odobrenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a inak tu nejak prší na striedačku, no počasko jak v apríli...
dnes sme pôvodne chceli ísť do ZOO, ale nakoniec sme to presunuli na včerajšok, aj tak dobre....
a už sa neprežierajte a poďte sem kuk 😝

nikanika28
16. aug 2010

Cafteeee, kua baby akoze kde ste??? 🙄 🙄 🙄 🙄 sak tu je akosi ticho 😝 ... a ja ze sem hodim dake tie ciselka...a ked tu nikto neni..nic nehodim 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀
Dneska posledny den diety...traaalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ninimini
16. aug 2010

nika to je užasnééé my ideme na 3 dni do Mederu tak určite nebude nič dodržané 😒

marianca
16. aug 2010

čafte
@nikanika28 no hádž, hádž tie numerá 😀 jáj posledný deň, supiš 😉
jáj a kde ste???

nikanika28
16. aug 2010

no konecne tu sem niekto nakukol 🙄 😀
tak baby, moje posledne meranie a vazenie...
....................I.voda...............II.voda..............III. tretia voda.............spolu
stehna........-5.......................-1..........................-1............................ -7cm
boky............-3.......................-1..........................-2............................ -6cm
pas............-11......................-1...........................-3............................-15cm
hrudnik.......-6.......................0 🙄 .....................-3............................-9cm
ruka.............0..........................-2.........................-2...........................-4cm

no a vaha....-10kg...chybalo mi 0,01kg, aby sa mi ukazala ta vytuzena 6-tka 🙄 ..ale co uz 😅 😀 , aj tak som rada, ze som rada 😎 😀 😵

marianca
16. aug 2010

@nikanika28 no super, krásne čísla, ty kokšo v páse 15 cm....dobrá si, gratulejšn 😉 😉 😉 😉 😉 inšpirujem sa 😉

nikanika28
16. aug 2010

@marianca dakujem 😵 ..no ved ja som aj mala v pase najviac 😝 😝 ...este furt je co chudnut..ale davam pauzu a potom na jesen idem asi znova 🤐 😀
Baby, nemate niektora tu druhu cast knihy??? zeby som si ju aspon prestudovala trochu?

yanni
16. aug 2010

Caute zenule,

jaaaaaaaaaaj krasne cisielka. Kde sa ja hrabem s mojimi 5 kg.

Ozaj no ja som tiez tu ale nejak nestiham. Dnes roboty vyse hlavy a vikend bol totalne rozhadzany. V sobotu som sa hodila o 6 vecer na gauc ze si hodinku schrupnem a ja spala az do rana. Len co ma brasko okolo 10 vecer vyhnal ze mam ist do spalni, ze on chce telku kukat. No a vcera sme boli po stopach Winetua 😀 aj som myslela ze nikam nepojdeme, tak rano lialo ale potom sa vycasilo a o 11 se vyrazili a prisli domov o pol 10 vecer.

A musim sa priznat, zrala sooooooooom ako diva. V sobotu v pekarni hned zrana jeden praclik a potom som stale vydlabavala kaiserky. No take teple su fajne. asi zo 5 som vydlabala. Ale ked sa to zrata, tak to hadam ani jedna cela nebola. To tej sriedky je za naprstok 😠 No poobedae akoze obed to mal byt som uvarila zemiaky a len tak s lecom, brasko mal skroby. A vcera som si riadne dala do nosa. Na ranajky müsli s jogurtom podla delenej, potom niekedy poobeden v tom parku 2 celozrnne rozky so syrokremom, a neskor banan a hrozno a vecer som sa nazrala z Tex-Mex-svedskeho stola az az. 2 male kuracie stehienka (take mini len na kostovku), 3,5 Chicken Nuggets (tiez take mini) potom volake chili nieco v zupane (bol tam syr a chilli), salatu az az, jeden zemiak no a isla som praskunut. A moj brasko svedomity, ten na ranajky len banan a potom poobede tiez 2 celozrnne rozky ale nie so syrom, len volaku taku vcelijaku pomazanku som mu tam namastila a zabudla som este papriku som hodila na tie rozky a vecer on zjedol z toho tex-mex len vela salatu a skusil troska z toho chilli cuda a jeden chicken nuggets, takze to ani velmi nezhresil. No a ja som si este duplu bola zobrat a on nie. No zaujimave.

Ale tiez hodim cisielko, takze brasko po 10 dnoch v nedelu rano mal takmer 3 kg dole. Takze uz hadam zacina tuk zhadzovat nie len vodu 🙂 Inak on fakt poctivo, akurat na posledne bielkoviny som mu povolila jeden jogurt a on zhltol 2 😠 ale no co uz, ved to hadam az tak nezavazi.

No a ja dnes rano o 5 len kappuccino a cele doobedie nic, nebol cas a teraz zatial jeden jogurt a este jeden maly mam a aj ovocko, tak hadam este daco zhltnem.

@nikanika28 napis mail poslem ti tu knihu.

sivocka
16. aug 2010

Dievcence moje, ja po tomto narocnom vikende s malou dusickou prispievam do tejto temy, pretoze...ja uz asi s chudnutim nemam nic spolocne.... 😢 , ale dovolim si aspon pogratulovat:

@nikanika28 ....uzasne, gratulujem, obdivujem, ze si to zvladla....krasne cislo a to si zober, keby si isla na 99 % (100 sa podla mna neda).
😵
🙂
😉

@marianca , ked spominas ZOO, my sme sa vcera vybrali do bojnic....v Prievidzi nas policajti otocili, ze sa do bojnic neda dostat...tak sme isli cez nejaku dedinku...tusim KOŠ sa to volalo, ale baby.....posrana som bola riadne....zo zaplaveneho pola sa valila voda cez cestu....vela aut sa otacalo....ale my, ved teda ked uz sme sa priblizili 2 km od Bojnic nevzdame to....tak sme to prebrodili.....kamoska ma fotky, ak mi ich posle, hodim Vam ich sem.....bolo to nieco hrozne, normalne nas unasala voda z cesty do pola, ja som sledovala, kedy sa mi popod dvere natlaci dovnutra blato, myslim, ze sa v aute ani nedychalo, moj 6 rocny syn plakal, ze chce ist domov.....ufff, nikdy som nic take nezazila....prebrodili sme sa, ale muzovi spadol riadny kamen zo srdca.....sam sa priznal, ze sa bal.....a to mame vyssie auto, (resp. malu dodavku, no byt tak vo fabii....uz by sme splavovali.....a ked som videla cestou spat tie zatopene domy.....baby nazivo je to fakt hroza...bolo mi do placu, pekne nove domceky a takato spust, do poly okien mali vodu,z garazovej brany trcalo asi 15 cm....ked to vidim v spravach je to nieco ine....ale takto nazivo...este teraz ma mrazi....
A vrchol vsetkeho bolo, ze sme sa teda uspesne prebrodili do Bojnic a uz stojime radu do pokladne na prehliadku zamku a vyhodili nas, vraj z technickych pricin musia zatvorit a ti, co mali uz kupene listky mohli ostat a ostatni sme museli odist....tam islo o minutku....taka som bola sklamana, nas Matejko znovu plakal, lebo on chcel vidiet brnenie.....jooooj, tak sme aspon do ZOO isli ,maly sa tesil ze "uvidi krala zvierat"... leva sa nam nepodarilo vidiet, aj ten bol zalezeny.....takze taky "uspesny" ☹ vylet sme mali....