90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

clostilka
14. sep 2010

ahojte kočky aj ja som s vami 🙂 😉 dnes som 16 deň -4kg, moja konfekčná veľkosť 44 keď budem mať mojú váhu na začiatku s číslom 6 (to je môj sen) tak sa budem veľmi tešiť ale to ešte musím poriadne zamakať. Držím vám palčeky

@andrea100 na obed keď sú UH tak ešte napr. krupicová kaša (uvarená v pohánkovom mlieku), cestoviny s hubami - (na cibulke udusené huby, rasca, vegeta, zelenina) alebo cestoviny s cukinou ( na cibulke udusená cuketa, rajč. pretlak, cesnak, oregano, bazalka, vegeta ) je toho dosť alebo aj palacinky 😉 .........................
@jazminn teba som videla v téme s adipexom - tak to nie je košer dieta ako sa tu mi poctivo trápime s 90 -dňovkou

@miki060707 súper sa držíš 😉

jazminn
14. sep 2010

@clostilka veď ja tu nepíšem o postupe chudnutia.

gabika38
14. sep 2010

@miki060707 mne vsetci vravia, ze to je na mne vidno, a zacinam to trochu citit na nohaviciach. Moj problem je, že konfekcna velkost vrchnej casti tela je ovela vacsia ako spodnej, tak sa bojim, ze odkial tie kilecka pojdu prec 😕 😕

lubikaf
14. sep 2010

@nikanika28 ja mam ovocie zajtra, a tiez ma mrakoty obchadzaju 😀 no pojdem do tesca nakupit nejake banany, od mamy som si dnes zobrala dve jablcka, a kupim si aj nejak dzusy, tak to snad nejak vydrzim 😉

@agika1982 dakujem, a ak mozem poradit, nerobte velku svadbu, teda neviem, akej povahy je tvoje dietatko, ale moj Filip bol z celej tej svadby total hotovy, chudacik uz tyzden pred tym bol nesvoj, asi citil zo mna stres, kakal aj styri razy za den a celu svadbu preplakal, vydrzal len na rukach u mamy alebo u otca. takze ja by som uz taku velku s malym dietatom nerobila 😉

a baby ja mam dnes UHT a veceriam slivkove gule, to sa mooooze??? ked nie, tak smola, lebo uz som zjedla asi 5 😀

miki060707
14. sep 2010

ahojte baby, dnes som si spravila placky, zemiaky, cukinu a cesnak a dala som si tam fazulu a to som si vysmažila a jak som to jedla, kokso som musela isť na vecko, normálne mi bolo zle z toho oleja, takže dnes som skoro nič nejedla, lebo som večeru vygrcala, nebolo to zle, len mastné, čo už
zajtra si varim cestoviny a rajčinovú omáčku....

lubikaf
15. sep 2010

ahojte 😉 ja mam dnes prvy krat vitaminy, zatial sa drzim, pijem kafco, a za chvilu si pojdem dat asi vyzivu detsku, nejak nemam chut na jablka. a ine ovocie doma nemam. musim si ist nakupit.

agika1982
15. sep 2010

ahojte kocky, tak ja som tento vikend sice zhresila a velmi ale pokracujem dalej...dnes mam bielkovinovy den...zhodila som tri kila....
@miki060707 moja ja mam 97 vahu...tri kila dole..ale chcem iost aspom na 80....tak si drzme palceky...dneska chcem papat hribiky

agika1982
15. sep 2010

ja len dufam, ze huby mozem, bo su to bielkoviny...a kocky poredte mi, kedy papate soju....bo raz pisu ze su to bielkoviny a raz ze skroby....tak ja neviem...

agika1982
15. sep 2010

@clostilka adipex?? to je strasne svinstvo...kolegina ho uzivala, no desne...bola z nej troska...vraj to obsahuje potkani jed

clostilka
15. sep 2010

@agika1982 agi ja nie som zástancom adipexu je to bordel, keď čítam čo baby skúšajú na sebe a robia zo seba pokusných králikov namiesto toho aby "nežrali" ale jedli. Mňa to len napadlo keď jasmi tak pekne napísala ako pekne schudla a pritom bola na adipexe a teraz jej nerobí dobre tak radšej nech chodí sem ku nám ako do témy adipexu - toť môj názor. Ja mám dnes bielkoviny tak sa vytešujem z maska. Huby sa podľa mňa môžu jesť stále je to nekalorická potravina, podľa delenej stravy neutrálna - ja to jem s bielkovinou, aj škrobmi aj UH 😉 soja by mala byť bielkovina aj keď to mýli lebo je to rastl.pôvodu

agika1982
15. sep 2010

ja neviem, bo kamoska zto jedla napr.s ryzou v tejto diete.....tak som z toho jelen....

marianca
15. sep 2010

čafte 🙂
@agika1982 ja jem sóju vtedy keď mám škroby, to znamená zemiaky, ryža, strukoviny.....a tak sa to opisuje v tej diéte, takže tak.
A baby, ja končííííííím 😉
Moja konečná váha 53,5 kg, v páse dolu 8 cm, v bokoch 3 cm,, na prsiach 3 cm a na stehnách 4 cm. takže v pohodke.
Ďalej sa budem pokúšať stravovať podobným spôsobom ako je táto diétka, tak uvidíme 😉
Ale budem Vás chodiť kontrolovať, či sa držíte 😝 😀 😉

miki060707
15. sep 2010

@agika1982
@clostilka
tak s adipexom mam obrovsku skusenosť, síce som schudla na nepoznanie, takých 30 kilov a tak, ale som rada, že žijem, to je asi všetko

miki060707
15. sep 2010

@marianca jeeej tak gratulujeme, supeeeer, sa tešime s tebou.. 🙂

miki060707
15. sep 2010

ja som mala uhlohydráty, dala som si na obed cestoviny s kečupkom a na večeru žemlovku, nič sladké sme iné nemali a teraz reku kuknem kusok čokolády 🙂 zajtra mam ovocie, musim si kupiť banan, lebo už mi nič z ovocia nechutí, sakra...asi zas ďžus si kupim, banan a jadierka....

agika1982
15. sep 2010

@miki060707 ty si ho brala?? za kolko si tolko schudla? si mala asi vedlajsie ucinky
@marianca normalne ti zyvidim..juuuj....taku vahu mat..ale bude mi stacit 80

miki060707
15. sep 2010

@agika1982 ja by som tiež chcela 80, no brala som, ja som schudla tak vyše 30kg do pol roka, ale to som nič nejedla, som sa musela vzchopiť, aby som aspon pol bieleho jogurta, potom som mala dalšie lieky a potom som začla priberať a to somnemala ani 70xi, tak som si dala po druhý krát zase adipex, ale to mi volali záchranku, to som mala asi 4 tabletky len, to mi došli febrilné krče do nôh, rúk, srdce mi išlo roztrhnuť a ja nie a nie sa nadýchnuť, tak som hučala v robote, že neviem dýchať a ani chodiť, nič, tak ma niesli, došla záchranka a mala som šoky aj v sanitke, ale mi niečo pichli a dali na aro..ale na druhý den som bola ok a mi kázali isť psychologičke, že jak som dobre vyzerala a že som chcela schudnuť, no šiši, keby som to vedela, že jak dnes dopadnem 😒a to som zas sa dala na chudnutie a si predstav dala som si vybrať mandle, a som nejedla a behala, cvičila, plávala.a ja som vyše 12 kg pribrala, tak som chodila doktorom....bohužial mi tak telo reagovalo. .....a dostala som sa na stovečku, ale deti som nechcela odkladať...teraz kludne môžem chudnuť a zdravo papať, to som zvedavá, ako dopadnem 🙂

andrea100
15. sep 2010

@clostilka vďaka za nápady na varenie, určite vyskúšam 🙂

@marianca gratulujem že si to dotiahla do konca, a zdravo sa stravuj aby si nepribrala 🙂

@miki060707 je to smutné, ale hlavne že to dobre dopadlo a verím že sa ti podarí schudnúť. Držím ti palce a snáď sa z tvojho príbehu poučia ostatní

a ja som už na 25 dni tak za pár dní ma čaká prvá voda 😀

agika1982
15. sep 2010

@miki060707 to mi je lo ze mas vlastnu skusenost.. 😒

idris
15. sep 2010

O adipexe prvy krat pocujem tu ale to asi preto ze som nikdy neriesila ziadnu dietu 😎 😎 no ja sa drzim tak ze nedrzim nejako mi chyba vola ale tak sa tesim ze sa vy drzite, ale priznam sa odkedy papkam pravidelne hoc z casu na cas je to nepravidelne tak 2 kg su dole 😀 ako ja mam teraz 80 kg no pred 9 mesiacami som mala 65 po porode, tolko som nemala ani ked som bola na ZS 😀 😀 to som bola prilis vychudnuta a mala padnute oci a aj stehna ma boleli,takze tehotenstvo ma celkom vycucalo z beznej vahy a potom po 3 mesiacoch som strasne zacala priberat az som sa dostala na 82 no priznam sa ze padlo aj 400 g cokolady denne 😅 😅 .... teraz uz nepapam cokoladu som sa jej prejedla a snazim sa nemiesat jedla. No a v piatok idem cvicit s mm tak sa tesim chcem zajst aj za trenerom nech mi spravi nejaky paln aby som nechodila ako blb zo stroja na stroj 😕 a moj ciel 15 kg za 10 mesiacov a konfencnavelkost 40cat alebo M xexex ....

sedmolinka
15. sep 2010

Ahojte babenky,
chcela by som vyskúšať túto 90 dňovú dietu. Chcem dať dolu aspoň 10kg do konca roku a do budúceho leta sa dostať na 60 kg 😵
Po pôrode mám ešte nadváhu 15 kg, podarilo sa mi schudnúť 8 kg, ale nedržala som žiadnu dietu, len som si dala takú jarnú očistnú kúru, pila som Aloe vera gel asi 3 mesiace a išlo to samé dolu 🙂
Nie som typ na cvičenie, pri malom sa nabehám dosť 😝
Znovu si plánujem dať kúru z Aloe vera a popritom túto dietu.
Jedna známa držala asi túto dietu, dodržiavala delenú stravu a za 3 mes schudla 23 kg, skoro som ju nespoznala, keď sme sa náhodne stretli 🙂
Môžete mi poradiť ako na to, vobec nič o nej neviem.
Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

nikanika28
16. sep 2010

cafteee baby, ste tu este ? stalice nase? 😀 A Bea???
@idris toto si snad moj pribeh napisala 😕 😕 😕 ...to presne ako ja...ale uplne 😅 ...aj s kilami a aj s tou cokoladou 😅 😝
NO ja hlasim, ze vaha stale nestupla a to je vyse mesiaca dieta ukoncena (nastastie 😅 😀 😀 🤐 ) ... este by som chcela cosi zhodit...ked mne sa taaak nechce ist na to druhe kolo 🙄 ..baby, ktore idete na druhe kolo? a kedy?
@marianca jaj hviezdicka..tak ty uz mas tiez po??? gratulujeeeem 😵 😵 😵 dame stretko a pojdeme na kavicku a kolacik 😀 😀 😀
Inak sa teraz v sobotu chystame na jarmok do NMnV...ehhhm...tak...to budu vone, uz len z auta vystupim 😀

marianca
16. sep 2010

Čafte 😉

@nikanika28 véééééééru také stretko s kafíčkom a koláčikom, hmmm to by som si dala povedať 😉 a inak u mňa to bola skôr 60-dňovka, to som držala jak tak poctivo, ale ten posledný mesiac to išlo dolu vodou, každý deň som zožrala niečo navyše a mixovala 😝
nika a papáš úplne normálne, alebo sa obmedzuješ? To je supiš, že to nejde hore 😵
a na tom jarmoku si to uži, ja som si to užila na jarmoku v TT a so všetkým čo k tomu patrí 😝
A bea neviem čo a ako, sem tam ju vidím, že je na FB, ale inak ništa.....a yani tá dovolenkuje a tuším po dovče ste ísť na druhé kolo....
Ja sa na to dám možnóó, ale fakt len možno niekedy v novembri pred Vianocami, aby som mohla potom priberať 😝
Mne to už aj tak liezlo nejak hore krkom, ale svoj účinok táto diéta ako jediná splnila, oblečiem rifle čo som naposledy obliekla pred 10 rokmi 😉

cencula
16. sep 2010

no ja som od 1.9. schudla len 2,2kg dosť málo, ale hádam sa to pohne, baby ako to prebiehalo vám kedy ste chudli najviac? čo myslíte pôjde to dolu?

marianca
16. sep 2010

@cencula bóže nestresuj, veď to si schudla super, v podstate za dva týždne....a jasné, že to pôjde, niekomu to ide rýchlejšie, niekomu pomalšie, ale ide to a tebe to ide pekne, len vydržať 😉

magimary
16. sep 2010

@nikanika28
ja som tu! 😅 🙂
neviem síce, či stálica...
ale aktuálne (stále) čakám na "vypuknutie druhého kola", tak sa za stálicu považujem 😅 😀
len dúfam, že pokračujú aj baby, ktoré to navrhovali, lebo sama by som to nezvládla 😝 🙄 😅
len teraz nie som si istá, že na kedy to načasovali (@bea44, @yanni - tak odkedy? a kedy sa zjavíte??? 😕 😅 )...

marianca
16. sep 2010

@magimary nazďoš a ty ako s váhou, stojí to???
a neboj yani sa tu zachvíľu objaví s tými jej výživami a cvičením......ešte si užíva Slovenské krásy 😉

magimary
16. sep 2010

@marianca dík za odpoveď 😅 😉
veru, na moje OBROVSKÉ prekvapenie (!!!)-ja mám stále rovnakú váhu (!!!),
aj keď tomu stále nemôžem akosi uveriť... 😲 😨
keďže NIČ so sebou nerobím (v jedle sa neobmedzujem, v pohybe-necvičím 🤐 🤐 🤐 🤐 )...
práve preto chcem začať s tým ďalším kolom, aby sa to jedného dňa náhle "nezlomilo" a aby som v jedno ráno nemala o 10 kíl navyše ( 😨 🤐 )...
lebo to fakt nechápem 😲 🤐 😅

tak yanni je ešte stále na Slovesnku? 😨 😅 tak nech si ešte užíva... aj keď toto počasie ju asi moc neteší 😝 😅

lubikaf
16. sep 2010

ahojte 😉

@magimary ahoj, rada ta tu vidim 😉

@marianca, @nikanika28, vy byvate niekde blizko pri sebe, ked chcete ist na kafco a kolacik?? nika pozeram, ze ty si v okrese Nove Mesto, ja som povodne z Piestan 😉

a dnes mam bielkoviny, kurace prsia uz sa rozmrazuju, pojdem si ich za chvilu opiect a salat zeleninovy mam este od vcera, bo som si vcera na obed miesto ovocia dala zeleninku 😉