90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
11. feb 2010

Ahojte 🙂
Chválim vás, ako vám to super ide 🙂 . Ja práve obedujem - pijem kávu 😀 - to je môj vrchol ovocného dňa - niečo teplé a chutné 😀 (samozrejme bez cukru a mlieka 😝 )

lucijja
11. feb 2010

xerikax: no preratavam podla nutricnych hodnot na obale, pripadne to hodim do e-kalkulacky na nete. Buduci tyzden sa vazim tak vam poviem ci sa nieco zmenilo... 🙂

xerikax2
11. feb 2010

O.K. 🙂

zuzanaca
11. feb 2010

lucijja, ďakujem za dvojku. Prečítaním som sa znovuzrodila 😀

nikush
11. feb 2010

ok, tak ja pockam, z tak zle zasa nevyzeram 😉

inuska79
11. feb 2010

Ahojte..staré bojovníčky, no i nové odhodlankyne!
Nikush,tiez by som počkala ešte...Moja malá mala 29.12. pol roka a pediatricka mi 30.12.povedala, že uz mam asi veľmi malo mliečka, lebo aj napriek nadmernej pohyblivosti u malej je 300G za mesiac málo, kt. pribrala...
Tak som sa 4.1.dala na túto dietu...Malú plnohodnotne prikrmujem Sunarikom....a maskom, jablckami...a inymi chutnymi mixovanymi jedlami...

Dieta sa da zvladnut, no myslim, ze tak ako sa 9mes.naše telo pripravovalo na pôrod, tak isto veľa času potrebuje aj na svoju upravu do normalu...Samozrejme treba mu dopomôcť, ale pomaly.....
Tiež potrebujem ešte aspoň 8kg dať dolu, 6už odišlo...., ale radšej pomaly, ako s jojo efektom...

Ja som dnes jedla ryžu /zo včera, čo mali chalani ku číne/ s vareným hraškom /mraz./ a kečupom...rano dzus, teraz pijem 2.kavu a mineralku....paaa

domyyy
11. feb 2010

ahojte 🙂 vítam nové tváre 😉

ja som dnes mala cestovinky s rajčinovou omáčkou a bazalkou! 😵 mňam 🙂 neviete mi povedať či to môžem mať aj na večeru? 😕 namiesto koláča a dala by som si potom čokoládu ešte 🙂

olianko
11. feb 2010

domyyy myslim, ze to mozes mat na veceru.
Ja mam zajtra UH den a tak som rozmyslala, ze na veceru by bol chlieb vo vajci.Co mysliet ? je to o.k.? a ja cokoladu nemozem lebo maleho zapeka ☹ 😠

domyyy
11. feb 2010

olianko...ďakujem 🙂

lemge
11. feb 2010

olijanko,mozes ten chlieb vo vajci na veceru.ved ked sa moze kus pizze namiesto kolaca 😉 dobry napad-uz som tiez rozmyslala nad topenickou.ked nebudem mat chut na kolac-urobim si tiez 🙂 ale kedy jaaa nebudem mat chut na sladke 😀 😕 ???

zitaje
11. feb 2010

Ahojte, druhy den za mnou. 🙂 Nestihla som sa navecerat, takze som jedla: ranajky: jablko a banan. Obed: celozrnna ryza + brokolica a mrva na pare + sosovicove a mungo klicky, pokvapkane olivacom, dobre to bolo. Veceru som nestihla, tak som si cestou kupila kukuricne chrumky 😅 , bez soli a cukru, som si povedala, ze aj keby to nebolo moc vhodne, tak toho vela nebolo a aspon som mala pocit, ze nieco jem.
Cely den mam hlad, ale mne sa to paci 😅 zvlastne. Asi mam pocit, ze cim som hladnejsia, tym viac schudnem. 😀 😀 A zajtra mam UH den, vobec nemam chut na nic sladke, je to zvlastne, inak som bezne zjedla na posedenie tabulku cokolady a teraz po dvoch dnoch ma to vobec nelaka. Musim tu cokoladu? Asi hej, aby som potom nemala chut o dalsie dva dni, nie?

zitaje
11. feb 2010

A este - je mi stale zima. 😖 Dost neprijemne, v tomto rocnom obdobi. To sa casom zmeni, alebo si na to mam zvyknut?

domyyy
12. feb 2010

zitaje 🙂 skús si dať dnes aspoň kúsok čokolády 😉 🙂 tá je povinná 😀 a nemyslím si, že zima ti je kvôli zmene stravovania 😅 možno ti baby poradia 😉

ja si dám dnes asi špenát s vajíčkami 😵 mňam 😝 🙂

zuzanaca
12. feb 2010

babyyyyyyy....ono to funguje, len treba byť 100%-ný!!!!! 🙂 😀 😵
Včera ovocie na 100% zvládnuté a ďalšie kilo dole! Tak som čumela ráno na váhu 😕 😕 😕 😕 😕 😀
Dnes si dám studený obed - mozarela so šalátikom a celozrným chlebíkom, mňam.
Pekný deň. 🙂

monikabe
12. feb 2010

Ahojte, skor nez zacnem sa chcem este opytat a nechybaju vam mliecne vyrobky? Ja jem jogurt kazdy den a mlieko do kavy musi byt. Da sa aj bez toho alebo zhresite? 😝

zuzanaca
12. feb 2010

Mne chýbajú - tiež som bola zvyknutá, no odopieram si. Jogurt a mlieko v káve som celý mesiac nemala 😝 😉 a to kojím ešte 😅

ejbyk
12. feb 2010

ahoje bojovniícky...ja prave obedujem. dnes piatok pohodka v praci, tak som si zasla k šikmáčikom našim v meste, dala som si naložiť do misky a teraz obedujem...robia tam snád najlepsie zeleninu na svete. mam dusenu zeleninku, mierne pikantnu s ryzou...hotový zázrak...milujem tu ich kuchyňu no už tak moc nechodim lebo som sa tam vzdy vedela tak dojest. teraz len obcas a s rozumom. myslela som ze mi z toho zostane aj na vecer ale miska sa nejak vyzprazdnuje 😀 😀

...jogurty som mala rada, jedavala som len acriviu, denne, robila mi dobre na travenie. ako som zacala s dietou nemala som ani jednu ☹ zial. ale bez mlieka do kávy sa nezaobidem...ale pssssst 🤐 😉

ejbyk
12. feb 2010

zuzanca...tiez som na sebe videla, ze ked som dodrziavala poctivo, kg isli dole viditelne..ako som dietovala, tak som pekne chudla...teraz ked sem tam hresim, zobnem nieco aj mimo povoleneho...tak kg sice nestupaju ale ani nejdu nadol 😒 !čize...lahká rovnica 😀

monikabe
12. feb 2010

OK, pochopila som, bude to boj

peterb
12. feb 2010

ahojte,
dnes ovocny (zeleninovy) den. Zatial len par kuskov zeleniny na obed, a popri tom asi 6 orieskov ☹

Nevydrzal som a po 35 dnoch som sa odvazil -8,5 kg 😀

Povodne som chcel len 8, teraz vidim, ze takych 12 bude idealne, tak sa snazim. Zatial ziadne prehresky. Ale uz to ide viditelnejsie pomalsie. Velmi ma tesi, ze opasok uz je na poslednej dierke a dnes mam na sebe oblek, ktory som uz dlho nenosil a zacina mi byt volny huhuuu.

Uz len vydrzat, este nie je ani polovica 🙄

drzte sa, ide vikend a to je vzdy vacsi napor na volu

lenka3007
12. feb 2010

ajjte kočky, tak toto je žhava tema, ja som nikdy dietu nedržala, ja sa snažím skor pribrat, ale moja maminka a moja svokra to poznaju... ja pracujem v štúdiu zdravia, kde okrem zdravia a kozmetiky riešime s ludmi hlavne to chudnutie a verte mi čo stretávam ženy a mužov ktorý skúšali rozne diety okrem ineho aj tuto, tak nemali nikdy požadovane výsledky, koža ostala ovisnuta, urobili sa strie a hlavne prišiel jojo efekt, čo je horši stav ako ten povodný... preto viem že telu netreba odoberať živiny, lebo p čase si ich zacne pýtať späť a to je jojo efekt...

domyyy
12. feb 2010

ahojte, nebudem tu asi celý víkend tak píšem vopred 😅 ja som sa dnes vážila a 6,5 kg dole za 33dní 😵 vytešujem sa 😅 a dnes si idem kúpiť nové nohavice 😅 😵 nemôžem už nič nosiť 🙄 všetko mi padá 😝 a jogurty chýbajú aj mne veru 😒

peterb.....gratulujem 😵 krásny úbytok 😵 😅

inuska79
12. feb 2010

Ahojte...tiež mám po 4O.dňoch /aj s prehreškami/ -7kg dolu, no riešim pomaly problem, o kt.piše Lenka3007.,a to ovisnutu kožu...pretože z bruška som krasne schudla , ostala tam však dosť hrubá vrstva kože.....
Asi aktivne cvicenie uz len ostava....vsak?

lenka3007
12. feb 2010

cvičením už asi nič nezachránite, tam je to už potom zložite, to naše telíčko dietou nedostávalo dostatok proteinu v strave a začne si spalovať vlastný protein zo svalov, lebo ho potrebuje, znížil sa aj príjem nenasýtených mastných kyselín, ktoré su velmi doležité pri stavbe kože čo pri takomto chudnutí sposobuje to spomínané ovisnutie kože...

zuzanaca
12. feb 2010

lenka3007....toto nie je diéta ako všetky ostatné, kedy sa chudne tak, že sa nič neje, alebo sa je iba jednostranná strava. Tu sa učíme stravovať zdravo - jesť veľa ovocia a zeleniny, nejesť tučné jedlá a hlavne neprejedať sa. My papáme všetko, len nie všetko naraz 😀 😀 😀 , ako sme boli zvyknuté 😀 😝 .
Chcela si nám svojimi príspevkami niečo naznačiť, že sa dá aj inak chudnúť, podľa teba lepšie...... 😒

zitaje
12. feb 2010

Caute,
treti den za mnou a dnes som bola desne hladna. Na veceru (UH) som si kupila taky maly makovnik - az ked som ho dojedala, som si uvedomila, ze to malo byt nekysnute cesto, ale co uz. Dala som si nakoniec aj tu cokoladu a dobre padla - dobre je vymyslena ta dietka! Ja mam za tri dni -2kg, ale to je aj obsahom criev urcite. Zajtra ma caka ovocny den, mam v zasobe sacok mandli, keby bolo najhorsie, inak sa tesim.
Lenka, k tomu, ze diety su nezdrave - myslim si, ze to je kazdemu jasne, ale zas na druhej strane si myslim, mat nadvahu je urcite nezdravsie, ako par mesiacov drzat dietu aby isla vaha dole a potom sa snazit uz len sa udrzat pri zdravej strave. Keby som chcela schudnut len nejakych 5-10kg, mozno by bolo realne riesit to len zmenou zivotospravy, nie dietou, ale ja by som chcela dat dole aspon 20 (mohla by som aj 30, aj tak nebudem ako prutik). Ja verim tomu, ze ked vydrzim tych 90 dni a ozaj dobre schudnem, uz mi bude luto pribrat - o to viac, ze ja som pribrala hlavne po detoch, cize nie len tak.

lemge
12. feb 2010

mne tiez pride tato "dieta"zdravsia ako tie jednostranne ako napr ryzova-brrrr 😔
keby sme chceli mat napnutu kožu-asi musime priberat 😀 😀

ale ja si naopak myslim ze cvicenie ma svoj vyznam 😉

lucijja
12. feb 2010

peto: a ty kolko chces mat kil, haa? 😨 😨 😨 VEd mne sa zda ze uz musis mat podvahu. 😕 Ci? 😀

lenka3007
12. feb 2010

ved o tom všetko je to čo robim ja, ale to že si vy dáte celozrnný chlieb miesto obyčajného, dietnu šunku miesto salámu, klasické maslo miesto ramy na ranajky, to všetko su jednoduche cukry ktoré sa okamžite premienaju na krátkodobú energiu, naruší to chod slinivky brušnej a o chvilu sa dostaví únava, malátnosť, a strata energie... ale to je na dlho, ja som chcela len pomocť lebo sa tomu venujem...

zuzanaca
12. feb 2010

lenka3007....nechápem ťa 😒 Škoda rečí 😖

Ja dnešný deň taktiež 100% - lepším sa, a vy? 😀