90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
16. jún 2014

@zebatox a kde si bola na biku?a na korculiach?sa mozeme niekedy aj dohodnut....
ja som si dnes dala 60 minut na orbitreku......za odmenu za prezieranie dnesne 😀 zajtra ovocicko a streda voda stvrtok dam zase ovocie a piatok asi zase vodu a v sobotu bielkoviny 😅

lovacka
16. jún 2014

a v praci ako darcek som dostala koliesko na brusne svalstvo musim este prist na to ako sa s nim cvici a 15kg cinky 😝 😀 😀

lovacka
16. jún 2014

dievcata pridavam vam fotku teraz verzus august 2013 😝 😅

matamisi
16. jún 2014

@zebatox gratulujem krasne si zhodila 😉
@jeinabe diky 😉 aj ja som teraz na udrziavacke,ale nie uplne podla knihy ... hlavne je ,ze nemiesam jedla...na stvrtok ti prajem silnu volu a pevne nervy nech vydzis len na vode a v piatok sa urcite potesis ked sa budes vazit 😉
@lovacka diky,nebodaj mas aj ty dnes kristove roky?inac dokopy mam uz aj ja prec 15kilov 😀

matamisi
16. jún 2014

@lovacka super pekne si sa scvrkla 😉
Ja sa budem o dva tyzdne fotit ,to bude uz 6mesiacov co sa stravujem podla delenej a cvicim Jill 😵

lovacka
16. jún 2014

@matamisi este mam co robit...viac menej potrebujem formovat a dat dole tyhc mojich 5-6kg este....aj ked neviem neviem ci ak dosiahnem moj ciel 65 ci nebudem chciet 60 😀 😀 😀

lovacka
16. jún 2014

@matamisi nie nie 31 dnes 😀 😀 😀

zebatox
17. jún 2014

@majkushka no za tych 90dni ale ja som z velkej vahy isla dole a zacala som 13.3. ?

zebatox
17. jún 2014

@lovacka nabuduce s usmevom fotku 😀 pekna zmena

zebatox
17. jún 2014

@lovacka no s mm sme boli na jazere rano korculovat na hradzi a super tam je len este nejaku mp3 do usi musim dat lebo som sa nudila 🙂 a na biku som bola cez drienov ploske SB... a citim fajne nohy mozme ist aj spolu len mne nikto deti nechce strazit tak je s tym problem 😒

matamisi
17. jún 2014

@lovacka nie,nie spokojna nebudes,budes chciet viac a viac formovat,lebo my sme uz zavislacky 😀 takze si o par rokovmladsia 😉 ja som mala vcera ovocny den a dnes asi znova budem mat kedze mame plnu chladnicku ovocia-melon,ceresne,marhule,ananas,jahody a jablka 😵 😵 😵 milujem leto 😵 😵 😵

majkushka
17. jún 2014

@matamisi ešte stale dojčíš ?

majkushka
17. jún 2014

@zebatox že krasne wau

matamisi
17. jún 2014

@majkushka ano a mlieka mam na rozdavanie 😀

majkushka
17. jún 2014

@matamisi ja som po vianociach dala nieco dolea zostala som stat na vahe ale od pondelka znova idem na 100% a stale sa dojcime tak ma to zaujimalo dakujem 🙂

zebatox
17. jún 2014

ahojte ja dnes vyprazany karfiol a zemiaky 🙂 mnamka ale som si dala 7km na korculiach a bike k tomu vecer 🙂 zajtra chcem skusit behat bude sranda 😀

matamisi
17. jún 2014

@majkushka neboj zas sa to rozbehne len treba makat... ja som dnes plna motivacie,lebo dala som jednu fotku na fb co som v plavkach a uz mi strasne vela kamaratiek do ip pisalo ,ze perfektne vyzeram,aby som im recept dala,ze po dvoch porodoch taku postavu aj oni chcu 😀 a to som este neni v cieli.este potrebujem par cm dole dat.... doobeda som si dnes 6w6p zacvicila a teraz idem konecne svihadlo vyskusat 😲 dufam,ze sa pri nom nezabijem 😅 a dnes som jedla len melon,ceresne a par jahod... 😝

matamisi
17. jún 2014

Tak uz som to odskakala 740 preskokov na to ,ze prvy krat som drzala v ruke svihadlo som spokojna 😀

nikushka2521
18. jún 2014

babeny chem zacat s touto dietou je tu niektora taka co mi to cele blizsie vysvetli..? mozem si varit aj svoje veci nie podl receptou na stranke ? da sa tat dieta dodosziavat aj cez 3smennu prevadzku vo firme ? dakujem

majkushka
18. jún 2014

@matamisi ked ja a cvicit fuuu maly vobec nechodi on proste uteka a ja v kuse za nim fu tak vecer padam mrtva ale asi budem musiet zacat

zebatox
18. jún 2014

@nikushka2521 vyssie je kniha v linku na stiahnutie si nastuduj co ktory den mozes a varit si mozes co chces ale len z toho co je dovolene a je tu skupina aj na kucharsku knihu k 90dd co su nase recepty ...

nikushka2521
18. jún 2014

@zebatox tu knihu mam stiahnuu ale nikde nevidim napr ci mozem jest vuprazane alebo majonezu ci polievky

nikushka2521
18. jún 2014

ako si mám nastavit dietu ked pracujem na 3 smeny..ranna a poobedna v poho ale nocná moze byt takto ? o 15:00 ranajky o 18:00 desiata o 20:30obed o 22:00olovrant a o 1:00 vecera? a do rana uz len pit vodu alebo vynechat 22:00 a olovrant o 1:00 a vecera o 4:00 ?

zebatox
18. jún 2014

@nikushka2521 vyprazane by sa nemalo jest a polievky ano msovu ked je maso a zeleninovu ostatne dni

nikushka2521
18. jún 2014

@zebatox a take ze sapionov kysla sosovicova aleb tak ?tie mliecne abo rajciova brokolicova ?

zebatox
18. jún 2014

@nikushka2521 mliecne len v bielkovinovy den a bez zaprasky a strukovin!! Potom uz ale nesmies jest maso na obed... mala by si si vypisat na papier co v ktory sen mozesca z toho budes vediet co uvaris

matamisi
18. jún 2014

@majkushka musis sa premoct a uvidis za par mesiacov budes mat perfektnu postavu.skus sa v plavkach odfotit a vzdy po mesiaci cvicenia si budes porovnavat fotky a uvidis,ze to ta bude pohanat dopredu ked budes vydiet ako sa cvrkavas 😉 staci ked budes denne 25 minut cvicit ... netreba sa vyhovarat... ja som cele dni doma s dvoma detmi sama,nikdo mi s nima nepomoze,lebo starych rodicov mam 200 km a mm je cele dni az do 23.00 v robote,ale vzdy ked ich ulozim o 19.30 tak si rychlo zacvicim a hned sa citim lepsie 😉 takze sup,sup ziadne vyhovorky a ked ti budu detska spat zober cinky do ruky a daj podlozku na zem a cvic 🤐 !

majkushka
18. jún 2014

@matamisi Agáta vďaka aj ja som sama na detská manžel chodí na trojtýždňové cesty tak ja teda začnem hneď po víkende lebo príde domov a to by som po dnešku asi nezvládla vikend 😀

majkushka
18. jún 2014

@matamisi hhups sorry tablet opravil aaaaaaa na Agáta 😀

matamisi
18. jún 2014

@majkushka 😀 len ziadne vyhovorky a od pondelka sa tu budes pekne hlasit ,ze si uz odcvicila 😀 ja uz mam za sebou 774preskokov 😵 a teraz pozeram telku 😝 dnes mi svihadlo islo lepsie,ale lytka citim perfektne,dufam,ze sa mi s nich podari schudnut 😅