90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

antdem
18. nov 2009

Ahojte. Aj ja som nemala čas. Deti už mám choré obe...
Krasulka-ty si ale šikovnica jedna, takto pekne schudnúť.
Dnes robím špagety s fazuľkou a sójou.

bea44
18. nov 2009

cawte,
Krasulka : S U P E R ! normalne teraz lutujem tie moje prehrešky / pri tvojom ubytku / ☹

Ivella: držim palec, nech sa to vyrieši aby si sa nemusela stahovat /predpokladam že na východ/.
a ak ano, neboj aspon ti sem, tam postražim deti , ak bude treba 😀 😀 😀

Ja stale rovnako , stojim na vahe, ako po vode, / 72 /.
ale skušam menšie porcie, / a menej prehreškov/ možno sa to pohne.
prvy krok: dnes mam rizoto s porom a s kvasenou zeleninou a nič k tomu ! 😠

ninimimi: určite to zvladneš 😉 , ale musiš mat dopredu nakupene a rozmyslene , že čo budeš papkat 😝

adamko05
18. nov 2009

ahojte...

no, ja dnes bielkoviny... rodinka mi nechala z nedele kuracie stehienko... tak sa teším... som uvarila kyslu kapustu k tomu, spolu to ešte podusím na panvici tesne pred obedom, nech je kapustička navonaná od kuriatka a bude to aj teplé... sa už na to teším..

.. na večeru si dám asi file.... robím to ostatným členom rodinky na obed... tak asi to.... a ešte maju gulášovu polievku... mnááám, ale o tej budem snivat 😉

... a na zajtra, neviem čo... no, ešte rozmyslím...

včera vitamíny iba tak za 70%, bo sme boli na tej návšteve, tak som mala dva zákusky a asi 4 očká.... 😎

ivella
18. nov 2009

ahojte,radsej som nepisala,lebo to by ostate dievcata nenakoplo ☹
ale dnes mam ovocie a musim vydrzat,aj ked som uz teraz hladna 🤐
zavidim tym,co ked maju problemy,chudnu.ja tucniem,ci sa mam dobre,ci zle.
no a mam 2kila hore 😠 😠 ,tak mi je luto za mojimi nadherne a rychlo zhodenymi kilami,,,ze sa musim prekonat a nezrat.
krasulka,naaadherne,pokracuj 😅 😅

krasulka
18. nov 2009

Caute baby,

ivella, ja tiez presne ako ty..ja ked mam problemi zerem a zaidne chudnutie sa nekona 😀 Ja dnes od rana serem, po tom vcerajsom obede (dusena kapusta) 😀 😀 😀 😀 po tej vode to asi nebola vhodna volba 😀 😀 😀 aaale neva 😀 😀 nieje to take strasne len 3 krat som bola, inak pohoda jahoda 😀 😀 😀 (sorry za uprimnost) 😅

Dnes mam zemiakovy salat s cibulkovym nalevom a ktomu hlavkovy salatik, a ten zemiakovy salat bude mat aj muz a on ma k nemu fasirku pecenu od vcera.

My vzdy cez vikend ideme na velky nakup a to kupime zemiaky, ryzu, zeleninu, ovocie, a nieco na varenie muzovi a mne, ale hlavne mam stale doma zemiaky a ryzu a ovocie a mrazenu zeleninu v mrazaku, z toho sa da vymyslet kopec veci 🙂 A moje stravovanie vyjde teda ovela lacnejsie ako Michalove co som prekvapena ze tato dieta nieje vobec financne narocna ( teda pokym niekto denne pozere kilo ovocia tak aj hej)

Tak sa drzte baby, tie prehresky nestoja za to, dobnut si rezna a potom mat vycitky pol dna, to za to nestoji veru, 🙂

chamuda
18. nov 2009

Ahojte baby,

som tu nebola dlhsie,ma premohla choroba. beriem antibiotika. no a plus tu mame neskutocnu horucavu- 40 stupnov 😝 ani k moru nemozem ist, len lezim.ani ziaden pohyb. dietu sa snazim dodrziavat ajked som chora. mozno vypotenim nieco schudnem 🙂 a ani jest mi nechuti. som mala co citat za tie dni 🙂 ivella kolko vazis? si schudla viac? super,sa mi zda ,ze tebe to ide najlepsie. ja od vody som dala dole este 2 kg. teraz stojim na 80kg. ked budem mat 79kg,budem strasne happy,uz nechcem vidiet tu hnusnu 80tku!!!
idem si spravit cajik,dobre ranko vam a pekny den-a baby-ziadne prehresky dnes!!! 😠

chamuda
19. nov 2009

sorry ivella som myslela ze si dala 2 kg dole,ale hore. nevzdavaj to, vsak ty si prvy mesiac dala najviac z nas. drz sa!!!
dievcata predsa chudneme!!!,raz za mesiac sa moze nieco stat, ale nemozme robit prehresky opakovane,aj ked su len male!!!! ivella hlavu hore, ako citam mas toho vela teraz. drzim ti palce...

zuzkad
19. nov 2009

Dobre ranko 🙂 🙂

dnes sa mi to tu zda take smutne ☹ ☹ nemozete sa trapit a vycitat si ak sa stane prehresok...lebo k diete treba pristupovat s dobrym pocitom a nie ako nanutene...potom sa aj horsie chudne ....ja sa napriklad dnes tesim, lebo na veceru mam zakusky mnaaaaaaaam...aj uz teraz rano rozmyslam, ake si kupim 😉 😉 na vahu som sa rozhodla postavit az na konci mesiaca, lebo prve dni som na nej stala denne a bola som na nervy ked som jeden den videla kg dole a na druhe den zas kg hore 😠 😠 😠 tak sa nepozeram a pockam si na koniec mesiaca...no a ak to nebude nejaka velka slava nevadiiiii mame aj dalsi mesiac, aj ked na vianoce urcite zhresim 😝 😝 😝 😝

Drzim vam kocky paste...urcite to zvladneme...len niektorej to pojde pomalsie a niektorej rychlejsie.... 😉 😉 😉

bea44
19. nov 2009

ahojte,
asi to počasie vplyva na vsetkych,alebo ako keby nadšenie z chudnutia ustupilo.
hlavy hore " deti moje " pokračujeme dalej aj ked s maliččččkymi prehreškami 😝 .
ved sme už za polovicou, teraz už nesmieme popustit !!!!! ideme dalej 😉

Chamuda: skoré uzdravenie, ja podobne po vode stojím s vahou ale citim že objem ide dole, určite sa to pohne.

Zuzkad: s tym váženim máš pravdu, aj ja to tak praktizujem. Na vianoce si myslim že každa bude mat nejaky ten prehrešok, ale nevadi ved potom to dame dole.
ja mam dnes tiež cestoviny na obed, a večer niečo S L A D K E E E E 😀 😀 😀 😀
a teším sa jak male decko 😵 . zajtra vitaminy/ na obed ovocie a večer zeleninka/.
aj som si už zvykla, už mi to nič nerobí.
včera večer som robila tomu mojmu masožravcovi hemendex / slaninka, cibulka, salamka , syr /
čakala som ča to so mnou urobí , 😔 A NIČ 😝 . ani som neovonala 😀 😀 😀

ivella
19. nov 2009

ahojte,,ja hadzem vsetko za hlavu a chcem aby zo mna bola kocka,tie dve kila smerom nahor ma tak nastartovali,ze som vcera mala po cely den len grepy..(normalka,vitaminovy den)
a rano som bola na vahe,kilo dole 😀
takze dnes dusene kuracie so zeleninou..
chamuda,to je hrozne,ze ani k moru nemozes,brrrrr,v takej zime 😀 😀 😀 vyliec sa,zapni ventilator alebo klimu a daj si k tomu nejaky sexi koktail 😉 😉
bea,,ze malicke prehresky 😀 😀

krasulka
19. nov 2009

Dobre ranko,

chamuda tak sa rychlo uzdrav, teda leto v plnom prude a ty marodis 😖 ☹ dufam ze ti bude cim skor lepsie 🙂

Ja mam dnes opat makove cestoviny juchuuuuu vecer jablkovy kolac juchuuuu 😀 😀 😀

Ja ked do Vianoc schudnem na tych 55 kil tak na Vianoce mam pauzu a pozerem co vidim 😀 😀 😀

Baby vy ste hriesnice z hladu 😀 ( to ma napadlo podla jednej knihy, Hriesnicou z lasky)

Baby uz kupujete Jeziska?

bea44
19. nov 2009

krasulka: kukam, že po vode mame zas rovnake dni. normalne si mi urobila chut na špinave rezance 😀 😀 .
ako deti sme ich tak volali. nejedla som to možno 15-20 rokov 😢 .
Ivella : no konecne, stara 😀 😀 dobra hercovníčka, čo nas hecuje k pokračovaniu 😀 😀 .
dufam ze sa nehnevaš za tu staru 😉 .

adamko05
19. nov 2009

čaute, čaute.....

... ja ani nepíšem, čo som včera po večeri všetko mala... bože... no ale čo už... došli mi "moje dni" a fakt som bola aj tehula, chvílka chut na sladké, potom slané... no otras.. hnbím sa ☹.... ale to je možno aj tým, že som si na večeru nechala dost málo (na obed som nedojedla, tak že na večeru mi bude stačiť, ale to som sa mýlila ☹) a asi aj preto som mala kade čo ☹

no nič, dnes mám škroby, fakt neviem, čo si dám, asi zemiaky... tie môžem stále... teraz som mala pár kuskov ananasu.... dám si kávu... dáky ten čaj som už vypila.... no, snád dnes bude lepšie, ako včera.... ale zas, hlava ma bolí...

idem makať, už som stihla umyt jedno okno, upiect perník (to zas budem pokušenie, ale snád vydržím do zajtra... chlapci budu mať olovrat, aj tatino do práce chcel dačo... )... trocha kvetinky obriadit a idem ešte na jedno okno

krasul.. ja som už čo to pozerala na Vianoce, ale my iba deckám ... sebe si nič, kupili sme tu obyvku, z tej sa teším, tá je pre všetkých... možno pre tatina pozriem tašku do práce, sa mu rozpadáva... ale to sa ešte uvidí, ako bude posluchať 😀 😀 ... a pre deti mám už pre každého "mini" hračku.... ešte bude veľký zhon 😀

ivella
19. nov 2009

vy kupujete jeziska?k nam chodi on sam 😀 😀 😀

ivella
19. nov 2009

adamko,ty vkuse pecies...no ako sa poznam,moje vylizovanie misiek by asi neskoncilo 😀
bea,v poho,sak my sme tu tusim naj naj najzrelsie? 😉

antdem
19. nov 2009

ahojte. Ja dnes vitamíny. Dnes som sa postavila na váhu, no a na to, že som aj hriešnica mám po 2 týždňoch dole 2,5 kg.
Len ma tiež chytajú také jesenné debky, že neviem neviem, ako vydržím s dietkou....

ivella-vidím, že už máš lepšiu náladu. Som rada. My s manželom sme tiež z východu a aha, kde nás to zavialo pred 6 rokmi. Nemám tu ani mamu, ani sestru, nikoho z rodiny, kamarátky a všetci zostali tam. A zvykla som si. Občas si pomyslím, že je to aj lepšie, občas príde tak smutno, hlavne teraz, keď som na MD. A ak sa chystáte bývať na východ-tak sú tam super ľudia.... 🙂 😉

markiza
19. nov 2009

ahojte, pozeram, ze ste vsetky tak pozitivne naladene... tak snad naladite aj mna. ja mam dnes ovocny den, inak tie tri predtym boli ok. mala ma od vcera chripku, podla pediatricky a-ckovu, hrozne ju bolela hlava... no des, plakali sme obe.

darceky uz kupujem, ale zatial len na detoch som sa vyblaznila 😅 😀

ivella
19. nov 2009

tak ja moc pozitivne naladena ani nie som,len to sem nechcem tahat-akoze od rana vymyslam inzerat na predaj bytu-aby zabral 😀
antdem,no keby sme isli do mesta,tak to prezijem,ale to je total diera-kusok od brezna-no okres RS 😖
markiza,daj si nejake super ovocicko na povzbudenie 😉 😉 ,bananik s kokosom,,mnamky 😝
ja som uz po obede,no akosi som ani nepostrehla ze som jedla ☹

bea44
19. nov 2009

ja som sa prave napukala cestovinami, a rozmyslam ze som si nechala aj na večeru.
to mozem večer aj cestoviny aj sladke ? 😀 , alebo len jedno z toho 😖 , alebo pol na pol 😒

ivella: tak to potom sa ti nečudujem, že si bez nalady, ja som si myslela ze mesto.
ale pred rokom sme boli v lete: rožnava, revuca, tisovec, a tam je neskutočne krasne prostredie ! 😉
ozaj ako z rozpravky, krasne lesy, hory.
Určite budeš mat okolo seba blizkych ludí, ktorí ta maju radi. A vtedy je jedno kde sa nachadzaš, aj ked v irsku. /nie tak krasulka ?/

bea44
19. nov 2009

antdem: ake jesenne dopky ??? ved už len to že si pri prehreškoch dala tolko dole ti musí uribit radost 😉
príklad ja: žiadne prehrešky 😀 😀 😀 😀 😀 . a po 45 dni cca 4 kg . 😢 😢
a mám depky ??? nemám !!!!!
/ kua kua , prečo ja menej zhadzujem/ 😲 😔 ☹ 😉

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

- ozaj darčeky, ježisko ... čo to je ?????/ ja už piaty rok platim hypoteku na byt/ - to je moj ježiško na 15 rokov do predu 😵 . ale nejake ponožky pod stromčekom určite budu, bola som dobrá ! 😀 😀

krasulka
19. nov 2009

caute zeny 😎

aj mne nosi darceky jezisko 😅 len ja musim kupovat 😠 😠 😠

M´Ja mam dnes otras den, od rana tu leje a leje a leje, a to aj vcera bolo, mala mi doobeda spala 10 minut akoze bomba, a poobede 20, este vacsia bomba. Nemozem odist ani na zachod, ma dnes hrozny den mala, hned spusti katatrofalny plac ako nahle ma nevidi, a to nepomoze ani ked vykrikujem na nu. A to je inak ona velmi dobre dieta ze sa vie prehrat, neviem co jej je chudiatku ☹

Ja dnes makove spagety 😀 😀 😀 😀 a vecer jablkovy kolac, klasika 😎

potom napisem viacej vecer, mala uz mi tu tuka 🙂

zuzanat
19. nov 2009

ahojte, ja som sa dnes inspirovala susedkou a upiekla som si zemiaky s cibulou. bolo to super, akurat, ze som akosi hladna 😅 tak neviem ako to do vecera prezijem, asi budem zase chrumat oriesky?
neviete kedy sa mozu jest cornflakes?

zajtra mam uhlohydraty, ale netusim co budem mat, nemam zase chut na spagety so zeleninou 😝

zuzanat
19. nov 2009

ahojte, ja som sa dnes inspirovala susedkou a upiekla som si zemiaky s cibulou. bolo to super, akurat, ze som akosi hladna 😅 tak neviem ako to do vecera prezijem, asi budem zase chrumat oriesky 😅
neviete kedy sa mozu jest cornflakes?

zajtra mam uhlohydraty, ale netusim co budem mat, nemam zase chut na spagety so zeleninou 😝

ivella
19. nov 2009

zuzi 😀 😀
veru aj ja som uvazovala uz nad cornami,no musela by som to prestudovat ☹ neviem
krasul,sak po malej nevykrikuj,posad ju pred zachod a basta 😀 tak som to robila aj ja,vlastne aj teraz si dam maleho do lehatka,polozim pred kupelku a mozem si veselo aj hlavu fukat 😀 😀
ja som dnes na 100%,mam zo seba radost,,sice mi chcel krpec zjest veceru,no ubranila som si ju a on mal jogurt 😅 no pitny rezim mi moc nejde,ledva som so seba dostala liter caju a koniec..(to kavu by som mohla pit stale 😀)
a som hladnaaaa,ale este studujem na nete kadeco,,,teda dala som si malinky inzerat a neubehla ani pol hodina a uz mi volali tri realitky(tak zvazujem co mam robit)

ivella
20. nov 2009

caukooo 😉
uz si vegetim pri prvej kavicke,drobcek cmula macika a je nam dobre.no v noci som bola x-krat hore,uz som mala na male vojst do chladnicky..ale odolala som,dopila som vsetku zameskanu vodu zo dna 😅 😅
idem do mesta s mamou o hodinku,chcem si kupit novy kabat(len neviem kto mi ho zuzi ked schudnem na 50kil)
dnes bude ryza a salatik.nastruhana kapusta s mrkvou a petrzlenom-total vitaminova bomba a navyse fakt chutna..viem ze ten petrzlen znie divne,ale to predavaju v pohari uz v naleve,je to mnamky(to len tak na inspiraaaciu)

zuzanat
20. nov 2009

dobre ranko, som si az dnes vsimla, ze mi dva krat pridalo ten isty prispevok 😅 no jedeni orieskov sa vcera nekonalo, lebo som zalahla s malym a aj som zaspala, lepsie pre mna 😀 suseda mi doniesla teraz syry, samozrejme som uz musela dat synovi a ja som tiez neodolala 😔
na obed si dam asi slize so struhankou a na veceru upeciem pernik 😝

ivella aj robis nejaky nalev,alebo to nechas len odlezat? ja mam strasne rada take salatiky 🙂

ivella
20. nov 2009

vacsinou to dam len s tou stavou z petrzlena +vegeta,no uz som aj trosku dusila kapustu a mrkvu,potom na chvilu na panvicu,tak mi to chutilo najlepsie,ako z cinskej restiky,mnam...inak lyzicka olivoveho je v pohode..
no uplne naj je to s majonezou,ktoru bohuzial teraz nemozem 😀 😀

bea44
20. nov 2009

ahojte,
tak ja dnes vitaminy. klasika do obeda a na obed ovocie a vecer nejaka zeleninka. uz to ani neriešim, ze co.
dam si co chladnička da. 😀 😀 .
ivela: dobry napad s tym petrzlenom. vyskušam

robite mi tu chutky na tie sladke sliže, budem musiet nabuduce vyskusat. 😅 ja doteraz na slano. 🙄

idem makat, nech mam ten piatok čim skor za sebou
- este nakuknem . ahojte

ninimimi
20. nov 2009

ahojte,
takže začala dnes celkom to ide i ked mi už okolo bruška chodí hlad tak sa teším na rybičku 🙂)).želám všetkým dobrú chut. 🙂

ivella
20. nov 2009

tak ja si idem robit ryzu a az ked je hrniec horuci,zistim,ze mi dosla 😒 a to som sa prave vratila z nakupu 😖
takze opekam zemiaky,nevadi.
bea,ja sa uz dlho chystam,ze si na vitaminy kupim nejaku zmes orieskov,ale vzdy zabudnem.
a vymyslela som si ze zajtra miesto cestovin bude tarhona,so stavou neviem akou..
zuzovat kabat nebudem musiet,na moju veeeelkost maju len take babkovske,nic moderne.takze najprv kila dole a mozno o rok aj kabat ☹ 😀
nini,aby ti rybka neuplavala 😀 ale ty ju uz mas asi v bruchu 😉