90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
29. júl 2010

Bre ranko klebetnice,

no mne sa obcas tiez zda ze odbocujeme od temy. Ale co budeme furt len o zeleninke, treba aj o kolacikoch a slahackach a obcas aj o plienkach a nevychovanych chlapoch, o sexe a stretkach o dovolenka atd. 😀

Inak ja sa rychlo ucim Bei, viem odovodnovat az az 😀

Ozaj a s tymi chlapmi mate pravdu, moj oted a brasko stale vyzrali salonky a nechali na stromceku vysiet papieriky a este ich tak upravili aby nebolo vidno ze su prazdne. Chodili na ne v noci aby ich mama nevidela 😀 😀 😀

Mimochodom ked uz sme pri chlapoch. Nemate niektora zeneniachtiveho brata alebo tak? 😀 😀 😀 😀 Mne uz tyto nemcuri idu totalne na zuzik. A turka, rusa ci poliaka si na krk nezavesim. To je haved prvej triedy.

Juuuuuuuuuj j ja by som si dala marlenkuuuuuuuuuu. Len piect sa mi ju nechceeeeee. A kupit sa tu nedaaaaaaa 😠
@marianca no ja slahackove a kremove nemusim, ale teraz by som si aj taku dala, ked nic doma nemam 😀 😀
ale dala som si vcera cappuccinovu kavenku a trochu z tej zmrlinky. Na cestociny som vecer nemala chut, lebo mi na obed nejak nepadli dobre. Volako som ich stale sitila.

Dnes ovocnickovia, tak mam zase melon, nektarinky nakrajane a mam este banan hrozno a ceresnicky so sebou. to budu hody 😕 A este sa mi tu povaluje aj hruska a jablko ale to eeee. jabko mam uz 3 tyzdne v sufliku a tu hrusku od predvsera, ta je uz urcite znita 🙄

No neviem neviem ale vyzera to tak, ze ja sa tejto diety nezbavim. Uz po diete aj "normalka" by som mohla jest a ja stale este aj tie dni dodrzujem. No nie som ja truba jerichova? 😠 A ako som ja chcela delit klasicky, no neviem kedy sa k tomu dostanem.

Inak kolegyna je uz sase v kancli. No krava nemoze byt aspon tyzden na chorej?

yanni
29. júl 2010

kde ste ktooooooooooooooo. drichmete este ci co? 😠

yanni
29. júl 2010

no baby kukla som ten recept. no nic nebude z marlenky, ten postup sa mi nechce ani len citat a nie to este podla toho piest. straaaaaaaaaaaasne dlhe. ja ostanem radsej pri "kratkych" kolacoch 😀 😀

augustovamonika
29. júl 2010

Bre raaaaano 😔 😔 😔 😔
Yanni ja by som ti pozicala aj toho mojho, to ti je chlap!!! V stredy je doma, tak poupratuje, kazdy den poumyva riad, chodi pre maleho do skolky... no co vam budem hovorit, od zaciatku treba trenovat! Aj oku lahodi 😀
Vcera bol zatial vrchol celeho tyzdna ked chlapci papkali veceru a ja som si nakrajala kolacik a cokoradku a oznamila som im, ze som na diete 😀 😀 😀 😀 😀
Dnes rano to bolo o nieco horsie, ked som si na obed varila zeleninku a cistila som si mango a balila pol kila dalsieho ovocia. V sufliku uz mam ale orechy dva mechy, tak tie to istia.
Praci cest

bea44
29. júl 2010

čest praci 😀 😀 😀 si mi pripomenula stare časy 😀 😅
@augustovamonika - aj u mna orechy to istia 😝

@yanni - ak si spomenieš ked som končila ja tak som hovorila to iste , že zo dna na den sa po 90 - tke neda prestat, ja som este tyzden isla podla postupu a potom som zacala menit večere. 😨 a aj teraz este satle robim tie iste jedla 😅
/ vacsinou/ sem tam zmena , ale uz mi to ani tak nepride, že dieta, lebo si varim na čo mam prave chut, a nie čo musim, a to je velikáánsky rozdiel 😉

dnes som akasi hladna od rana mi chodi po rozume niečo sladke ku káve. 😕 musim vydržat 🤐
na obed mam rybky a chlebik a zeleninu
a o chlapoch - zbytočne písat - vačsina su na jedno kopyto - s menšími odchylkami 😖
nie nadarmo sa hovorí: že chlapy su z marsu a ženy z venuše.

yanni
29. júl 2010

joj baby mne sa tak nic nechce, Uz by som aj domov isla. Neviem ako to tu do 4 vydrzim- A prsi ako zdivene.

@augustovamonika no to mas fajn chlapa. ale to asi len ten jeden den, co? a ostatne uz je len ozajstny chlap 😀 😀

Inak aj ja mam dnes volaky hlad. Uz som aj hrozno a ceresne zozrala, na obed bude melon a nektarinky a este mam aj banan ale ja by som radsej do nejakeho chleba zahryzla. A orechy som doma zabudla tak tie budu uz len na veceru. Boooooze ja chcem chleba s maslom a cibulou 😕

augustovamonika
29. júl 2010

No, orechy su v cudu. Ale hadam to dnes nejako prezujem. Doma ma uz na obed caka varena zeleninka...

nikanika28
29. júl 2010

nazdaaarek, tak ja som melon srotila na ranaky, jaaj, taky je dobryyyyy 😵 .
No a co sa chlapov tyka, tak sme uz s monikou dve, co maju vynimocneho asi 😵 . Ja sa tiez nestazujem, samozrejme su tam dake vynimky 😀 , ale je to v norme. Tiez vodi kazde rano Lukaska do skolky aj zo skolky, poupratuje, uvari ... 😵 . No a herecka sa zobudila, pravdepodobne tlacila do plienky, lebo bola podozrivo ticho... 😀 ...tak idem sa venovat, paaaaaaaaacek

bea44
29. júl 2010

tak som nevydržala a ku kave - horkej - bolo sladke : milka. ale je mi teraz fasa 😀 😀 😀
šak raz za 10 dni možem 😕 😕 ale nie srandujem . nemožem, ale mam zdovodnenie: dostala som mrchu ako to vy nazyvate 😅 tak preto tie chute 😲

yanni
29. júl 2010

@bea44 bei aj ja som dnes kramy dostala atiez by som si nieco fajnove dala ale tu v kancli nic nemam, tak mi ostava len to ovocicko. Juuuuuj aka som hladna. Prave som s vytiahla, tak zujem nektarinky a melon.

baby ja uz ch´cem byt chudaaaaaaaaaaaa 😠

danyelituska2
29. júl 2010

ahojte, tak ja som sa rozhodla zase že to idem skusiť, po veľa neuspešných pokusoch, iba prvý bol uspešný ked som vydržala 2 týždne a schudla 6 kg, a potom som sa vykašlala a už som aj všetko priblrala 😝 , no ale už sa nakopujem, a nakopujem a som sa rozhodla že od zajtra začnem poctivo. tak uvidíme čo z toho bude, tak sa idem odmerať a tak.
tak mi držte palce 🙂 🙂 🙂

nikanika28
29. júl 2010

JAAAAJ, babyyy, aj ja som dnes dostala mrchandu 😀 .... To je dake znamenie 😀

yanni
29. júl 2010

@danyelituska2 vitaj, pridaj sa, nam je tu strasne veselo 😀 😀 😀

@nikanika28 jeeezis ty tiez? no uz sme ako baby na intraku. Tam po nejakom case vsetky naraz dostavali 😀 😀 😀
No ja som uz zastoplovana, len ma chce nejakobrucho pobolievat. A skvrka mi v zaludku. Volaka som dnes hladna. No ovocnickov u nikdyyyyyyyyyyy. bleeeeeeeeeeeeeeeeee. ale vecer si dam salat a paklik orieskov 😀 😀 😀

ninimini
29. júl 2010

ahooojte!!! hlásim príchod a yanni o chvílku odchod z práce 😀 😀 fúúúha poviem vám že to ovocie je krutost sama o sebe teraz idem hami papi melonik ale už mi z očí aj zrnká vyskakujú 😀 😀 😀 a ked vidím že moji majú ešte v skrinke štastie t.j. chladnička rezníky tak sa zalizujem 😝 😝 😝 .Malá dnes vyvádza celý den tak nemám ani čas sem napísat.a vítam novú dietárku aspon viem že nie som poslednáááá 😀 😀 😀 danny ty si schudla za dva týždne 6 kg? ja si odpadnem ☹ to ja dúfam že budem mat aspon po mesiaci papa 😅 😅 a kde ste čo máte poobednajší spánok?že to ja práve hovorím čo celý den sem nanakukla 🙂 🙂 🙂

yanni
29. júl 2010

@ninimini no ja som tu len som bola od pol 3 na skoleni. a zdrhla som odtial, lebo nuda a bude sa to hadam tahat az do 6. tak idem radsej domov.

mi nevravte ze 6 kg za 2 tyzdne. no to ja som nemala za cele 3 mesiace. no hanbim sa. aj ja ceeeeeeem. este 3 kg. a potom mozno este tri gramy 😀 😀 😀 😀

No idem ja domkov. zase prsi, hroza. Uz sa salat trasie v chladnicke. taka som hladna, ani vyziva nepomohla.

ninimini
29. júl 2010

to mi ani nehovor že ešte chceš 3 kg a samozrejme tri gramy 😀 😀 júúj keby som si to mohla povedat ja 😨 😨 aj tu začalo ale až teraz celý den bolo pekne až na ten moj ovocný den 😀 😀 ale už to ani obloha nezvládla 😀 😀 ja som úplne zabudla že sa možu oriešky to by som si dala mám doma ale tie sú solené a pražené takže budem dalej čumiet na obal 🙂 🙂 júúj tak sa teším zajtra a masko celú kravu by som zjedla keby tu bola 😀 😀 😀

yanni
29. júl 2010

@ninimini ze vraj kravu. no ja aj byvola 😀 😀 😀 😀 Ja tiez zajtra mäsko. ale nemam nic vybrate. bude len jogurt a pooobede na brigade v pekarni si hadam chlieb odkrojim a sunku nan hodim. No uvidim. Ale tam mi vzdy staci praclik s horcicou 😀 😀 😀 😀 Bea nerehoc saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Nist tehotnos. Vilko sa este nepristavil 😀 😀 😀

No ja som si uz dala salat a aj za hrst vlasskych orechov. Uz som nakotena az az. Ale teraz mi po rozume sladke chodi. No nemozem, ved som vcera mala, musi staci na tyzden.

Inak fakt este take 3 kg by som chcela. nebolo by od veci. A to este ani zdaleka by som nemala vahu ako pred 5 roky. Booooze som sa ja rozkysla na tych studiach. A cely august nam sport odpadne a behat sa neda v tom dazdi, dufam ze nepride ujo jojo na taku dlhsiu navstevu 😠

chamuda
29. júl 2010

Cafte,

Ja som len tento tyzden zacala. zajtra mam prvy ovocny den. no este mi je tazko,som dost hladna,snazim sa vela pit. dnes nam pride navsteva a chcu ist do restiky 😒 Budem pri salate, ale zvladnem to. ja som pri tejto diete schudla 10 kg za 2 mesiace, potom som sa na to vybodla a pribrala 2 kg spat. Potrebujem este 10 dole ☹ Dala som sa na airobic a plavam 2 krat do tyzdna,snad to pojde rychlejsie. Brusaky sa donutit neviem. Je tu niekto kto je na zaciatku?

chamuda
29. júl 2010

Inac ako som citala prispevky o chlapoch,nie su vsetci na jedno kopyto. Ja na svojho nedopustim. Sme spolu 2 roky a nezmenil sa od prveho dna, je zabavny, milujuci, rozmaznava ma,nenudi ma a v posteli je hmmm 😵 No fakt nedovoli mi vela varit a pratat. casto obedujeme vonku,hoci ja rada varim,ale podla neho zena sa nema motat cely den v kuchyni. Ked som sa stazovala na umyvanie riadov, hned na druhy den mi kupil mycku a plus ma podporuje v diete a nakupujeme mi on sam stale co mi treba. Zenske- dobri chlapi nevymreli.

P.S este som chcela ci by ste mi napisali vase vysledky diety,kolko za ako dlho ste pochudli.dik Povzbudi to.

danyelituska2
29. júl 2010

@ninimini , no schudla som to presne podľa predpisov žiadne prehrešky no potom bola veľká noc a už bol koniec 😀

ninimini
29. júl 2010

chamuda ja som tiež staro nová 🙂 lepšie povedané to čo čaká teba zajtra som mala ja dnes 😀 😀 😀 takže pevné nervy prvý ovocný den je hádam nahorší.Takže ja mám dnes 4 den no baby ktoré skončili povedzte aké je to velké už číslo 😀 😀 😀 a ja ked som ju držala prvýkrát tak som išla 10kg za mesiac a pol alebo mesiac ale tuším mesiac 😀 už ani klamat neviem 🙂 🙂 ale vtedy som mala vačšiu váhu takže to išlo rýchlejšie .tak ti želámmmm vellla úspechov a pevné nervy 😀 😀 😀
Všetky tu mrchujete a ja ovulujem ked bude mrchovat ja tak vy ovulovat aké pekné 😀 😀 bože zase píšem kraviny hudneme,hudneme,hudneme a čo ste všetky zmizli pred TV 🙂 🙂

danyelituska2
29. júl 2010

@danyelituska2 no a ešte som vtedy dosť veľa cvičila, a chodila na dvojhodinové prechádzky, ale to bol malý trochu menší ako je teraz, no a dnes bude asi rušná noc, lebo zavislák na na cumli my rozhrýzol už všetky a akurát odhryzol aj tu poslednú čo mal dneska na spanie, a hned spustil rev, no tak uvidíme už sa možno odnaučí

ninimini
29. júl 2010

dany sviatky robia divy aj s mojou váhou 😀 vždy po sviatkoch som mala pocit že váha mi ukáže radšej o pár gramov menej len preto aby som na nu nevstávala už aj tá sa ma bojí 😀 😀

ninimini
29. júl 2010

jééj to robí aj moja ale jej je to jedno ona spí aj s takým a odnačut tak na to by som potrebovala pevné nervy a za gatami asi 6 balení čokolád 😀

danyelituska2
29. júl 2010

@ninimini no lenže on ju uplne odhryzol že ten cicuľ už bol zahodiť do koša a ten vrch ešte obhrýza, a akurát plače a kričí gugu gugu, ale to neni možné som mu minule kúpila dva cumle a už po jednom dni boli rozhryzené a ešte nespal bez cumľa 😢

danyelituska2
29. júl 2010

tak idem ja ešte pocvičiť trochu tak dobrú noc a zajtra ideme na to 😅

marianca
29. júl 2010

Čafte, no dnes som sa sem ani nedostala, nejaký som mala rušný deň 😝
@chamuda ja chudnem nejaká 35. deň a mám dole okolo 4 kíl. Nie je to síce veľa, ale ja potrebujem zhodiť tak do 7 kg takže v pohodke a zdá sa mi, že ja na váhe stojím a idú mi dolu skôr cm. Aj dnes mi baby hovorili, že vypadám, že som schudla omnoho viac ako štyri kilá, takže pohodka, som v podstate aj spokojná a podobne ako aj ostatné babuly úspešne prehreškujem 😝 😀
A čo sa týka tých chlapov, my sa nesťažujeme, ja by som tiež toho môjho nevymenila za celý svet, lebo je super po všetkých stránkach, ale niekedy spraví niečo nad čím sa mi pozastavuje rozum. Napr. mám biely a čierny kôš na prádlo a on tam špinavé prádlo hádže zásadne naopak. naraz musí mať rozšpinené asi 4 tričká, necháva pri jedení na tanieri vždy raz do pusy....a takéto maličkosti, ale je to niekedy na nervy 😀 ale inak pohodka 😉
@danyelituska2 môj krpec začal dudlovať ako ročný, keď som sa ho snažila ako bábatko naučiť tak ani za svatého, doma som mala asi 20 dudlov a keď som prestala kojiť, on si dal ako náhradu za prso dudel a tak tiež teraz dudluje, aj keby už nemusel 😝
A kde sa flákajú zvyšné baby yani, bea atď????sa prežierate? no no 😀
ja mám zajtra ovocie a nejak mi už toto jedenie lezie hore krkom, zrovna dnes mama robila domáci vlašský šalát, že daj si...no môžem???hovno môžem, veď to je mix všetkého možného, ale chuť som mala, ale odolala som 😉
A inak leje tu jak besné.......
Tak brú nocku baby 😉

nikanika28
29. júl 2010

@ninimini ooo, aka chutna myslienka 😀 😀 😀 😀 😀 ......no mna boli bruch... 😝 😝 a uz som v ramci kramov ochutnala cokoladu, ci sa nepokazila 😝 😝 😝 ...no a nepokazila 😵 😀

ninimini
29. júl 2010

júúúj baby ani nehovorte o čokoládkach moj drahý povedal že odkedy držím diétu šuflík štastia ja tak volám zásuvku so sladkostami je stále plný 🙂 🙂

yanni
30. júl 2010

Dobre ranko babizne 😀 ,

viete cooooooooooo, ja uz nemam chut a chcem ist domoooooooov.

Inak sladkosti, no tka ja som si dala vcera na ovocnickov akoze na veceru salat a oriesky a bola som napukana. Len neshor prisla kriza, nieco sladkeeeeeeeeee. Chodila som ako furia. Ale nedala som si, ae straaaaasne som chcela. Mohla som to odovodnit kramamy ale nejak ma zacalo hryzt svedomie. Dufam ze dnes jogurt a neskor praclik s horcicou zaberie. Budem asi cez vikend daco piect, lebo uz je to neunosne, co ja mam chute na sladke. Mam sice este slovenske zasoby, margotku, perniky, nejake horalky ci co to je, ale predsa, kolac je zdravsi. Baby so mna sa stava nejaka zdravotetka. Uz si pripadam ako debil ked v obchode citam na obale ci tam dake ecka nie su. Na posledne bielkoviny som si upiekla zemlu a dala na nu syrokrem. Taky volaky este zo slovenskeho kauflandu. Ked som ho cely zozrala zbadala som na obale ze same ecka. No koniec, a este ma 5 v chladnicke. Ale su dobreeeeeee. No co uz, zozeriem aj take, ved co sa budem robit fajnovejsou ako uz som 😀 😀 😀 😀