90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
17. mar 2010

veru hlavy hore, snad sa to pohne spravnym smerom 😕 inak u nas krasne slniecko, ako u vas ?, my cez vikend uz pomaly chystame jarnu brigadu v zahrade a garazi a smalym na korcule 😎

zuzanaca
17. mar 2010

aj my tu na východe máme slniečko 🙂 . Nám cez víkend zapoja elektriku na našej novej chate a budeme chatovat cely vikend 😉

mima
17. mar 2010

vsak ja sa uz neviem toho slniecka dockat, kedy sa budem mrvit v zahradke 😉

ejbyk
17. mar 2010

aké slniečko, kde je slniečko....aj ja chcem 😒

zuzanaca
17. mar 2010

aj nám treba takuto tabulku
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
lucijja, si šikulka! 😉

mima
17. mar 2010

snliecko zatial na zapade aj vychode 🙂

lubikaf
17. mar 2010

nam slniecko svieti tiez 🙂 uz sa tesim na vychadzku s malym, dufam ze je aj trochu teplo vonku.
uz som po obede, aj som dost najedena, tak dufam ze do vecere vydrzim, chcem si vecer nejake zemiaky spravit, mam tam este sampinony ktore treba minut, tak si nieco vymyslim co uvarit.
a cez vikend chcem umyt okna, dufam ze si najdem cas 😉

mima
17. mar 2010

no okna, aj moje by sa zisli, ale este pockam kym sa viac otepli, mame ich statocne a kym ich poumyvam tak by v dome pomrzli 😒

lubikaf
17. mar 2010

mima ja cakam na vikend, lebo hlasia celkom teplo, tak dufam ze malemu nebude zima ked budem umyvat.

lubikaf
17. mar 2010

no idem ja teda von, pridem este vecer trochu vas pocitat 😉

zuzanaca
17. mar 2010

Ja padám z prácičky domov, celkom dobre to dnes zvladam, stale len na tom banáne z rána, no do večera daleko... 😝 😀 😉 Ale ja som herkules! 😵 PAPA

ninny
17. mar 2010

jankabambulka, to je normálne, že pribrala, pretože ak človek nechce pribrať, tak by sa musel takto stravovať celý život... preto som radšej presedlala na racionálnu stravu a s 90-dňovkou som skončila... najprv sa mi páčila vidina rýchleho schudnutia, ale potom som to uvážila a nestojí mi to za to...
A som rada, chudnem ďalej a ide to ešte rýchlejšie 🙂 a takto sa chcem už stravovať nastálo, samozrejme výnimky budú... ale to patrí k tomu... 🙂

lubikaf
17. mar 2010

zuzanaca super len tak dalej, to vydrzis neboj, ja mam vodu v pondelok, no uz teraz sa tesim 😖

inak som prave dosla z vonku, super tam je, vobec nie je zima, konecne.

lucijja
17. mar 2010

zuzanaca - jeeej, dakujem. 🙂 Este stale vas sem chodim smirovat... 😀 S racionalnou stravou zatial super, konecne sa mi vaha po vyse mesacnom stagnovani hybe smerom dolu. A nehladujem! Jupiii... 😅

mima
17. mar 2010

lucijja a ty sa podla coho stravujes, mas daky link, a kolko sa ti podarilo zhodit zatial ???

lucijja
17. mar 2010

ahoj mima: no ja dodrziavam zasady zdraveho stravovania. Ratam kilojouly, pomer bielkovin, sacharidov a tukov. Idem podla stranky mira veseleho. 🙂 Vyse mesiaca mi vaha stala, ale teraz to ide dole cca 0,5kg tyzdenne.

mima
17. mar 2010

dakujem, pohladam na nete, tiez by som chcela presjt, lebo teraz mi to akosi , teda vaha, stoji, dodrzujem dietu aj cvicit chodim, neviem predtym som s touto dietou schudla 14kg a teraz akosi sa nie nie nastartovat moj metabolizmus ☹

ninny
17. mar 2010

lucija, tak to sme dve, tiež sa stravujem podľa stránok Mira Veselého 😉

zuzanaca
17. mar 2010

ahojte 😎
stratili ste reč po tých posledných príspevkoch? 😕 Aj ja, tak budem len písať..... 😀 😕

A hneď sa idem pochváliť, že som v dnešný vodový deň zjedla len jeden banán ráno a pomaranč poobede, žiadne dojedačky za malou, odjedačky z manželovej večere, ništ.... 😉 ....... vypila som zhruba 3 litre tekutín a ešte stale fungujem, no hlad už ani necitim, vzdal sa 😀

pre upresnenie....lucijja....90 dňovou diétou si schudla 12 kg, isto na ňu tiež nedáš dopustiť 😉.....a po skončení by som si aj ja zhodené kg-mi chcela udržat zdravým stravovaním 🙂

baby, neutekajte od diéty ☹

domyyy
19. mar 2010

ahojte kočky 🙂 konečne nová verzia 😉 ja sa posledný týždeň stravujem strašne 🙄 ako keby som tehu bola, a pritom nie som 😅 nechápem 😒 no váha sa drží 😵 a čo vy? 😉

lubikaf
19. mar 2010

zuzanaca tak to velka gratulka, ze si to tak zvladla. ja sa uz pripravujem na pondelok na vodu 😖

domyyy ja sa stale stravujem strasne 😀 😀 😀 ale stale sem chodim a stale si hovorim, ze uz budem dodrziavat na 100% a nikdy to nespravim, no teda v tyzdni sa mi podarili dva dni za sebou, ale inak... 😖

domyyy
19. mar 2010

lubikaf....držím palce pri tej vode 😅 je to o hubu 😝 a inak s tým stravovaním 😅 stále jem jogurty a hlavne sladkosti_3bit a také 🙄 no od zajtra sa chcem držáááť 😵 😀 ideme do toho spolu? 😉 🙂

zuzanaca
19. mar 2010

Ahojte po novom 😉
Ja vás idem motivovať mojimi úspechmi 😀
Moje výsledky po druhom vodovom dni (58.deň):
váha: -7kg
pás: -15 cm 😕
boky: -7 cm
hrudník: -9 cm
nadlaktie: -4 cm
stehná: -4 cm
U mňa tie centimetre idú dole skôr, ako kilá 😅 , to preto, že cvičím 😵 😀 🙂
Som spokojná a do posledného mesiaca som sa dobre rozbehla..... 😉

lubi, domy.....skúste sa znova nakopnúť, kedy, keď nie teraz!!!
Držte sa....dietne! 🙂

nadulici
19. mar 2010

jejda, baby....ja si asi musim kupit tu knihu a poriadne to nastudovat..ja som chcela mat vodny den kazdy piaty den diety 😀 😀 😀 .....to by sa chudlo rychlo a asi aj kratko... 😀 😀 😀

domyyy
20. mar 2010

zuzanaca....ach jaj, krásne výsledky moja 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujeeem 🙂 a veru od dnes sa snažím ako na začiatku diétky 😵

nadulici....ak nechceš tak si nemusíš kupovať knižku, kočky z témy ti to môžu poslať na mail 😉 🙂

ninny
20. mar 2010

zuzanaca, kráásne výsledky 😉

nadulici, to by pre telo nebolo tri krát najlepšie 😀

pekný víkend všetkým prajem 😉

nadulici
20. mar 2010

tak by ste mi tu knihu mohli niektora poslat, pjosim, pjosim... 😵 ....nech to zas s niecim nedopletiem.... 😀 😀
inak u nas prebehla crevna viroza, to vam poviem dieta ako vysita, 2 dni som bola na caji a dalsie 2 dni na suchom rozku.......
len skoda, ze neviem zistit ako bola ucinna, mam pokazenu vahu 😠 😀

ninimini
20. mar 2010

Ahojte! Tak ja sa pridávam opat sem 😀 už sa len neviem rozhodnút kedy či dnes alebo až zajtra 😒 ale ved uvidíme 😅 držím palce aby som aspon niečo dala dolu 🙂 i ked sa snažím otehotniet chem zopár kilogramov dat do nenávratného koša 😝 Zuzanaca to je krásny výsledok už aby som bola aj ja tam kde ty.

domyyy
20. mar 2010

nadulici...ja to už nemám 😅 som to omylom vymazala 😒 ale hádam ti to niekto pošle 😵

kočky čo dnes papáte?? 🙂 ja som mala na raňajky jahodový džús a teraz plnené papričky syrom 😵

lubikaf
20. mar 2010

zuzu krasny vysledok, veru motivacia velka.

domyyy jasne podme do toho, uz som dnes mala jeden banan a sice aj jednu bagetu, ale bola som v skole, tak som niecim musela nakrmit mozgove bunky 😀 ale na veceru ryza so zeleninou. inak papricky so syrom - mnamko, si to tiez doma robime, akurat ze to opekame na oleji a to asi moc dietne nie je.

nadulici no ty by si teda schudla raz dva, keby kazdy piaty den pijes iba vodu, to nerob 😀 😀 😀