90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulka74
16. jan 2013

@katka26021974 vitaj,tak ja som po porode mala 4 kg na vyse....dnes ma maly16 mes a ja som pribrala +14 ☹,ale to ja po kazdom tehotenstve ☹

zuzu1104
16. jan 2013

@monka1011 46 teraz mám 40/42

zuzu1104
16. jan 2013

@katulka74 ahojky, banán si pokrájam na kolieska a mandle pokrájam na menšie kocky všetko opražím na troche masla a potom pridám lekvár a nechám trošku povariť. To je všetko

katulka74
16. jan 2013

@zuzu1104 mnam uz teraz sa tesiiiiiim 🙂

nitrankanr
16. jan 2013

Ahojte, potrebovala by som inspiraciu na VITAMINOVY DEN, nejake recepty. Moze sa jest aj zelenina alebo len ovocie. Dakujem

lucky14
16. jan 2013

@katka26021974 za 12dni to bolo presne 4kila. 🙂 Ale mne to skace hore dolu tak som si povedala ze uz sa chcem vazit az po kazdom vitaminovom dni. Aj ked to je tiez casto ja viem. Mozno si to upravim. Uvidim. Ked ja potrebujem vidiet cisielka na vahe klesat. 😒

lucky14
16. jan 2013

@nitrankanr mozes aj ovocie aj zeleninu. Nie v jednom jedle ale s odstupom 2hod. 😀 A ja milujem nastruhane jablcka posypane skoricou a potom na to si dam karamelizovane lieskove oriesky. Mnamka uzasna. A uz som to jedla aj s marhulovym kompotom ktory som si zohriala a tiez to bolo super. 😀

zuzu1104
16. jan 2013

@lucky14 Tánička, zas ťa tá váha zlomila, ach jaj. Ale už sa musíš polepšiť a nevážiť sa. Zbytočne sa potom rozladíš.
No tak to áno, viem sa rýchlo spamätať, tie moje nové miery a vždy navedú na dobrú cestu🙂

lucky14
16. jan 2013

@zuzu1104 ja viem moja. Co uz so mnou? 😒 Super receptik s tym dzemom. Zajtra skusim. 😀

zuzu1104
16. jan 2013

@lucky14 skús, je to veľmi chutné, oživí tie banániky🙂 Ja mám zajtra bielkoviny. Konečne, lebo som fakt hladná. Práve som poukladala na plech celozrné rožteky a idem ich upiecť, už sa teším na zajtra ako ich budem papať. Na obed som si skryla rezeň, čo som dnes robila a urobila som si aj šalátik z čerstvej zeleninky a zajtra sa chystám urobiť si ešte americký dresing, už sa tak teším 🙂

lucky14
16. jan 2013

@zuzu1104 tak u Teba to bude super rozvoniavat teraz. Si super ze im odolas takym chrumkavuckym. Zajtra ma cakaju vitaminky. Tie ja mozem. 😀

zuzu1104
16. jan 2013

@lucky14 noo až mi sliny tečú, ale musím odolať
zajtra skús tie banániky, určite ti to bude chutiť🙂a fajne ťa to zasýti

lucky14
16. jan 2013

@zuzu1104 isto skusim na obed. A uz si konecne musim kupit aj celozrnnu muku a upiect si tie rohlicky. Inak mozem sa spytat preco tam do cesta davas ocot? Co si niekde citala ze maju lepsiu chut? 😉

zuzu1104
16. jan 2013

@lucky14 normálne sa to dáva pri pečení chleba do cesta, tak preto to dávam aj do tých rohlíkov, sú také nadýchané potom

katka26021974
16. jan 2013

@lucky14 Ja ked som to držala prvý raz, tak som sa tiež stále vážila. mne sa moc nechce to držať, lebo si ešte dobre pamätám, ako som sa tešila na bielkovinový deň. Normálne mi večer sliny tiekli. Ale cez vitamínový deň som si urobila mix. šalát z ovocia a to som mala rada, alebo som jedla len dusenú zeleninu. A v Lildli majú takú zmes orechov, to som si kupovala a boli super. Za dva týždne som vtedy zhodila 6 kg. A potom to išlo už pomaličky. Ale pre mnňa to bola obrovská inšpirácia. Takže zajtra začíname aj s mojím mm.

katka26021974
16. jan 2013

@katulka74 a už to držíš Kati? alebo začneš.

lucky14
16. jan 2013

@katka26021974 no vidis. Pre mna je bielkovinovy den tan najhorsi. Ja nejem maso ani ryby a tofu nemam rada. Takze pre mna je ten den taky nijaky. 😒 Super ze zacinas aj s muzickom. Isto je to lepsie ako ked ten moj vecer vytiahne dobrotky a ja musim odolavat. 😀 Ved to je to. To vazenie mi niekedy prerasta cez hlavu. 😒

katka26021974
16. jan 2013

@lucky14 Keď som to začala držať, mm to nedržal, ale keď videl, ako som sa zaťala a bola disciplinovaná, tak sa pridal. tiež nevyzeral najlepšie a teraz my dvaja spolu - hotová pohroma. Nie,žeby som bola zaťažená na fyzickú krásu, ale čo je moc, je moc. Už zo zdravotného hľadiska. Lenže mm to po skončení diéty všetko pribral naspäť, ja asi3- 4 kg. Ale to som si už potom dávala pozor. Hlavne sa nevrátiť k starým návykom.

lucky14
16. jan 2013

@katka26021974 no vidis. mm moze jest aj o pol noci a sice ma trosku brucho akosi sa tie jeho kila na nom stracaju. Je ramenaty tak asi preto. Ale na mne veru nie. Je vidno vsetko. 😒

melj
16. jan 2013

@zuzu1104
@lucky14 baby už viem čo bude zajtra na obed,aj ja mám vitamíny,takže tie banány s lekvarom vyskúšam.......už sa mi slinky zbiehajú,najradšej by som si to urobila už na raňajky 🙂

xaga
16. jan 2013

caute chudulky,ako casto sa vazite?

lucky14
16. jan 2013

@melj ahoj. Ja si to urobim na obed ale nie s lekvarom ten nemusim ale s jahodovym dzemikom. MNAM. Ak na to budes mat chut uz na ranajky kludne si daj. 😀

melj
16. jan 2013

@xaga ahoj,najlepšie je hlavne nie často,ale ľahko sa to hovorí a ťažšie plní ☹

xaga
16. jan 2013

@melj to mi hovor,skoro kazde rano soom na vahe...teda kazde rano 😀 ale nemala by som ,vsak....nejak si neverim tak kontrolujem ci nenaberam spat 🙂)

zuzu1104
16. jan 2013

@lucky14 moja ja volám lekvár všetko aj džem aj marmeládu, mne to je jedno, ale dnes som mala džem v správnosti a jahodkový😀

melj
16. jan 2013

@lucky14 no veď ešte uvidím ako budem pri malej stíhať,ale už sa teším....mňaaaaaaaam

xaga
16. jan 2013

co teda na vitaminovy den? ak mozte nejake odporucanie...ja som kedysi skusala pecene ovocie,teda jablka,banany,susene ovocie,aj hrozienka a oriesky zmiesane spolu a posypane kokovou muckou a dala som to na par minut zapiect celkom to chutila a hlavne bolo to teple jedlo co mi v tento den asi bude chybat...uvitam ale dalsie recepty ak mate nejake ....vdaka

lucky14
16. jan 2013

@zuzu1104 no vidis. Znovu som sa dozvedela nieco nove. 😉 Ja volam lekvar iba slivkovy. Taky husty. 😉

lucky14
16. jan 2013

@xaga ahoj. To poznam. Aj ja mam tu chorobu. Asi by som si mala nasadit odvykaciu kuru od hopkania na vahu. 😀 😀 😀

jaja29
16. jan 2013

Caute baby no vy ste tu tohi dnes popisali 😉 nemala som dnes cas pisat tak az taz. Niektore mate tie ubytky akoze waw super gratulujem 😉. Ja som dnes mala pecene zemiaky s mrkvickou petrzelom a par sampionmi, plus provensalske korenie mnam to mozem 😉 tesim sa uz na zajtra urobim si pizzu mnam 😀 ale neviem co na veceru dajte nejakeho tipa 😕