90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenca13
15. jan 2010

Morenka tiez ho robievam,aj ma v obchode presviedcali ze on smrdi rybacinou no ale mne sa nezdal,ale vratili mi prachy 😉
A lubi ho aj mladsia dcera,tak som nechcela riskovat

morenka
15. jan 2010

jasne este ze tak, ja som ho ani v mlieku nemocila ani s citronom nepoliala a nemala som pocit zeby smrdel...bol vyborny...🙂

lucijja
15. jan 2010

ejbyk... 😀 😀 😀 som sa zasmiala...jasne ze si kludne daj...to bola len taka provokacia odo mna... 😀 Ja som prave dorobila tri tacky jednohubiek a tiez sa tvarim ze som zo ziadnej neokostovala... 🤐 😀 😀

emimka
15. jan 2010

takuchuť ste mi zrobili včera na krupicu, hlavne ty morenka že som varila deťom plný hrniec samoška že aj sebe, mala som bielkoviny a z obeda už nič nezvyšilo. 😉 Dnes škroby koložvarska so sójou. 😝

morenka
15. jan 2010

juuj eminka prepac ale ja som si tiez velmi pochutila! ale dobre mi padla🙂

lemge
15. jan 2010

ahojte.jaaaj,konecne som ssa najedla masa 🙂 mala som strasnu noc.co som mala vcera tolko energie,preniesla som si ju aj vecer do postele.celu noc som sa prevalovala,a nie e nie zaspat 😠 k tomu sa pridal aj hlad,nevedela som sa rana dockat...asi som nemala pit pooobede tu kavicku 😖

podvecer sa chystam s kamoskou na aerobic,po sto rokoch.aaach,kde je ta vcerajsia energia,dnes by mi bodla,som ako matoha 🙄

inac na pangasia si davam uz bacha,ked ho kupujem.uz sa mi stalo ,ze u masiara mi ho predavacka vybrala spoza pulta,a doma rozbalim-no mastny jak fras 😝 a ako chutil,no fuuuj...

luciija,diki za infosky 😉

rinuska
15. jan 2010

ano lemge , pangas už dávno nie je čo býval , ja ho ppznám ešte z čias ked u nás stál 280 sk za kilo , ale v Poľsku sa dal už kúpiť za 140 s /kilo, ale ešte stál za to , žiadna voda =ľad - 100% kvalita
teraz ho síce majú už vľšade a za pá šupov , ale ani zdaleka to jie je ten pangas čo dakedy ☹ už ho ani nekupujem
sasilinka , ja mám dnes 15 . deň , začala som presne na Nový rok.
Dnes mám UH - na obed som mala cestoviny so španielskou omáčkou - nič moc bola kyslá , myslíte , že večer môžem cestoviny s makom namiesto tej čokolády , alebo už striktne len pol tabl. čokolády? 😅

xerikax2
15. jan 2010

ahojky chcem sa spytat ci sa moze vitaminovy den jest leco bez vajec 😝

morenka
15. jan 2010

xerikax2 neviem ti povedat....

no ja mam dnes ovocko a som dost nesvoja...minule ovocko bolo lepsie dnes nejak nemozem vydrzat...snazim sa vela pit aj pijem ale hlad ma premaha...a unava....neviem co mam robit ale nechcem zhresit! musim nieco podniknut...nieco si dat co ma zasyti...ufff...dnes je to nejaka drina🙂

nadka001
15. jan 2010

ja som stale chora..jedina vyhoda je, ze mi nechuti jest a za cely den som iba pila - caje a vyvar a jeden banan.. tak to je jedine pozitivum..inak mi je nanic.. 😢

ejbyk
15. jan 2010

...práve cmuuuulam horku cokoladku 😀DDDDD juuuj to je pocit! cely den som sa na to tesila. A ked som si dala na veceru to co na obed, nevadi? nevadi teda ze som si nedala ten kolacik alebo co? na sladke ja moc nie som, tak som si dala troska cestovin. Zajtra pri ovocnom dni mi drzte palce 😀

nadka001
15. jan 2010

urcite nevadi..dobre ze si si dala tu cokoladu, podla mna.. aby si mala dostatok cukru na dalsie dni 😉

lucijja
15. jan 2010

ejbyk, to je super ze si si dala to co si mala na obed. 😉 Myslim ze lepsie ako zakusok.

xerikax: A tiez si davam leco len take same cez vit. den. 🙂

Teda baby poviem vam, ja som dnes zhresila ako das...vypila som asi 8x tequillu. 😀 A celkovo, ja si skor odpustim sladkost ako ten alkohol. Ked pridem k nasim alebo k znamim, tak to je hned vinko, pivko, alkohol... 😀 Nuz co uz, ale posledny mesiac sa mi snad podari drzat riadny post... 😕

ejbyk
15. jan 2010

lucijja...juuuj tequilla je aj moj oblubeny alkohol!!! tiez by som neodolala urcite...ale tento vikend ziadne stretko s partiou /som si naordinovala domacu pohodu/, aj preto ze my uz ked sa stretneme, tiez to nie je nasucho 😀 a mne vtedy nie len chuti pit ale aj jest! Kamoska pride zajtra na nechty, tak jej ponuknem ovocny salat aspon 😉 kedze mam zajtra ovocie a celkom sa tesim som sa dnes zasobila na to! snad nebudem unavena a bez sil, kedze ste tu pisali ze to ovocie vas hodne vystavilo!

rinuska
15. jan 2010

juuj lucija 8 x tequila - a to si prišla po svojich , ja som už tak dávno nepila - bud som tehotná, alebo kojím 😀 , ale ked si predstavím opicu + starostlivosť o deti od 6.OO rána , tak ma hned prejde chuť 😝
ja som si dala na večeru cestoviny s makom, ale už bez čokolády, lebo ten mak bol taký sladký 🙂 kupujem takú masu makovú hotovú v plechovkách - sú tam aj hrozienka a pom. kôra , cukor , tak to bolo trošu mimo plán , ale zas veľa som si ho nedala
zajtra mám vitamíny , muž mi nakúpil všelijaké ovocie, tak to nejak prežijem - morenka! ty to už dnes nejak vydrž , tú slabotu poznám počas ovocia - žiadna energia
pa pa

olminka
15. jan 2010

Ahojte dievcata 🙂 mohla by som poprosit niektoru z vas o zaslanie knizky o 90 dnovej diete? Dlho som sa odhodlavala ale rozhodnutie padlo..takze sa chcem do toho pustit 😉 vopred dakujem

lenca13
15. jan 2010

Tak tiez som dnes zhresila,som na tom tak isto ako lucija 😀 😀 😀 radsej sa vzdam sladkosti ako dobreho vinka 😉 vypila som dva pohare ale aspon v jedle som sa zdrzala dala som si zeleninovy salat s kuracimi kuskami bol vyborny 😉
boli sme si s kamoskou sadnut tak preto 🙂

peterb
15. jan 2010

Mile damy, vsetky vas srdecne pozdravujem, asi ako jediny muzsky prispievatel a som rad, ze nie som sam, kto sa dal na tuto strastiplnu cestu.
Na dietu som sa dal pred deviatimi dnami (chcem sa zbavit tak 8 kil), dnes som po 2. ovocnom dni a zatial netrpim 🙂
Som vegetarian a tak som v podstate zvyknuty na vymyslanie roznych jedal bez masa, ale aj tak, toto chce fantaziu. Nepouzivam vsade rozsirenu knizku s receptmi, lebo si myslim, ze je v podstate len tazko pouzitelna, ked clovek chce mat pestru a chutnu stravu.
Zatial sa mi nepodarilo zhresit, jem na veceru to, co som mal na obed, polovicna porcia. Akurat som si povedal, ze v ramci trapenia sa zrieknem aj hocijakeho peciva, nedavam si ani ziadne zakusky (jedine jednu kocku dobrej horkej cokolady), dokonca nekombinujem ani strukoviny s ryzou alebo zemiakmi.
Po 2. ovocnom dni som sa odhodlal prvy krat odvazit (rano, za rovnakych podmienok ako prvy den) a velky usmev na tvari - 3,9 kila. Az neuveritelne som sa pozeral, ale aj po niekolkych zvazeniach stale ten isty vysledok.

Nehovoriac o tom, ze som nikdy neranajkov a nejedol pravidelne, strasne malo pil - teraz vela pijem (cca 2,5 litra vody denne), ranajkujem a stravujem sa pravidelne (po siestej sa snazim nejest). A zasa som sa vratil do kuchyne 🙂

Dnes bol bielkovinovy den, dal som si plneny baklazan zmesou vydlabaneho baklazanu, paradajok, cibule a udeneho syra (cca 10dkg) - dnes vynimocne vytvor mojej manzelky. Zajtra asi pecene zemiaky s grilovanou zeleninou a nejakym paradajkovym salatom.

Neviem, ci to vydrzim az do konca, ale budem rad, ak sa budem moct z casu na cas uchylit k vam a nacerpat novu energiu a vydrz

bystricanka
16. jan 2010

dobré ránečko 😵

ja mám dnes UH. Tak si asi spravíme s manželom špagety s kečupom. Pizza mi už lezie krkom 😝

čítala som len posledný príspevok od jediného chudnúceho chlapa v tejto diskusii 🙂 Peterb...gratulujem ti k úbytku. Pekne si zhodil a za rýchly čas. Len tak dalej a isto zhodíš viac ako si si naplánoval. 😉

a aj ja som sa dnes rozhodla odvážiť sa. Takže po 14dnoch mám dole 3,3kg. 🙂 Takže ešte takých 5kg dole a bude happy 😵

sloto
16. jan 2010

caute tak ja dneska ovocko, uff uz teraz som hladna a to den len zacal. tak ze tak. jedavate niektora v tento den aj zeleninu? mozem si uvarit na obed napr karfiol? len tak vareny karfiol....

lucijja
16. jan 2010

ahoj ahoj vsetci.
peterb: super, prispievaj medzi nas co najviac, aspon mame spestrenie. Gratulujem k vysledku, je to paradne motivujuce. 🙂

bystricanka tak isto - super, len tak dalej. 😉 Tesim sa s vami.

Ja dnes ovocie a zajtra druha voda. Tak som straaaasne zvedava na pondelok. Ak budem mat dve kg dole za mesiac prehreskov vianocnych a inych tak budem nadsena. 😔 Nuz, tak mi treba - nemala som hresit. 😝 Ale este mam mesiac pred sebou tak ho dam uplne bez prehreskov a uvidime. 🙂

lucijja
16. jan 2010

olminka: daj mailovu adresu do IP, ja ti ju poslem. 😉

morenka
16. jan 2010

Dobre ranko zelam vsetkym chudnucim zienkam...ja som po ovocnom a ledva zijem ale aspon mam dobry pocit ze nieco ide somna dole kedze citim hroznyyyy hlad...dala som si banan a teraz pijem caj ale ufff....musim vydrzat do obeda🙂

vydim ze su tu uz nejake výsledky! bystricanka to je supre!!!gratulujem ja sa idem vazit po dalsom ovoci....a citim na sebe zmenu tak som zvedava kolko to bude teraz🙂

peterb to je super ze je tu chlap! aspon vieme ake je to v muzskom podani a ako to vnimaju chlapi....a gratulujem k ubytku! to je neuveritelne! fakt super!

ja dnes bielkoviny a neviem co si dam na obed kedze som neskor vstala lebo o tretej idem na oslavu a tam budem papakat kuracinku!!! juj tak sa tesim konecne nejaka zmena....kazdopadne som dlho nejedla pecivo tak dneska si ho dam🙂a vcera som bola taka slaba ze som dala len 25minut na bycikly tak som trosku bola s toho smutna ale uz som fakt nevladala..zahmlievalo sa mi pred ocami! a este horsie k tomu nemohla som zaspat...bolo to krute kedze mi tak skvrkalo v zaludku ze konie🙂

livinka97
16. jan 2010

Ahojte🙂 kedy by som si mohla podla vas spravit paradajkovu polievku?🙂)

lucijja
16. jan 2010

livinka - podla toho co si chces do nej dat. Ak len syr tak v bielkovinovy, ak cestovinu tak v UH, ak ryzu tak v skrobovy. 😀

lucijja
16. jan 2010

tu sa dnes nechudne? 😕

ejbyk
16. jan 2010

ja mam dnes ovocko....zachranilo ma len to ze poobede prisla kamoska a robila som nechty a nemala som cas mysliet na jedenie...teraz vecer som urobila misu ovocneho salatu tak sme si seci dali do nosa...Inak sa asi citim ok da sa povedat i ked by to chcelo nieco slane asi, pohrabem nejake oriesky...ale zajtra sa uz tesim na vahu a na normalne jedlo...na masko a salat

nadka001
16. jan 2010

ja som dnes tiez zhresila.. na obed som si dala paprikas s cestovinou a potom uz iba banan a dva male suche kolaciky a to mam akoze ovocny den..aaaale vcera som za cely den zjedla iba banan a trosku krupicnej kase..tak som si povedala, ze to haadam mozem a este som aj chora 😒 ..zajtra mam bielkovinovy a zacinam zas tvrdo dodrziavat. Dnes som si uz dala kuracie masko do pacu, zajtra opeciem, pridam Wok zeleninku, udusim a na koniec trosku posekaneho cesnaku..mam to velmi rada 🙂..uz sa neviem dockat. 😉 ..akuraaat ze zajtra sa mamina chysta robit lekvarove buchty..tak to neviem ci odolam, ci si nedam aspon jednu..uff..to bude tazke 🙂

lemge
16. jan 2010

ahojte vsetci chudnuci....
tak aby nas nebolo malo,aj ja sa pridavam medzi dnesne zhresitelky 😅 zjedla som po malej asi 3lyzicky jogurtu 🙄
aj pred chvilou som dovarila fazulovu polievku,trebalo dochutit,a samoozrejme na lyzicku poochutnavat,
😅 ale ved to asi robime vsetky,ked varime jedla pre manzelov,ze ano??in 😅

inac, ja som taky zbabelec,este som sa nevazila,povedala som si ze az po vodnom dni. 😉 ale sa musim pochvalit-mam za sebou 2 aerobiky 🙂 tak som sa konecne odhodlala

na obed sme mali pecene zemiaky s kyslou kapustou,cely plech som povyskrabovala 😀 -to lubim najviac,tie ohorky.mnaaaam

emimka
16. jan 2010

dnes sa tu nechudne lucija ☹ to vieš najhoršie sú víkendy kedy ideš na návštevu a tu ťa núkaju, nám doniesla kamoška zo svadby koláče no nemohla som sa na nich dívať, dala som si aj keď som bola plná. Ale zajtra mam ovocie,takže už začínam zas dietovať. 😵