90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
3. dec 2012

@mysiatko aha prepáč mi to, teraz mám toho veľa a akosi to nestíham, nájdem to v konverzácii, lebo sa mi to zas nechce písať

zuzu1104
3. dec 2012

@mysiatko 200 g hladkej muky, 100 g polohrubej, 20 g droždia, 2 dcl mlieka, 1 lyžička cukru, 1 lyžička soli, 2 lyžice olivového oleja.
Kvasnice rozpustíme vo vlažnom mliečku zmiešaným s cukrom. Počkáme kým kvások vykysne, hneď pridáme do misky, kde sme si pred tým zmiešali hladkú a polohrubú múku + olej + soľ. Vypracujeme hladké, vláčne cesto, ktoré sa nelepí, rozdelíme na dva bochníky, posypeme múkou a zakryjeme utierkou alebo dáme do kysky misky. PO vykysnutí cesto trošku vyvaľkáme a vytvaruje od stredu, tak aby bolo v strede tenšie a po okrajoch hrubšie a pečieme na 200 stupňov 8-9 min.
Ja fakt dôležité, aby cesto dobre vykyslo, potom bude krásne mäkkučké. Z tejto dávky urobíš 2 pizze, ja robím okrúhle, lebo keď je cesto na celý pekáč, tak to nie je až také dobré. Dobrú chuť .)

cutty
3. dec 2012

@zuzu1104 Ahoj Zuzi, takze dnes uz voda? Super, zajtra cakam ake miery tu das 🙂 Ale uz teraz som si ista ze to bude ukazkove 😀

zuzx
3. dec 2012

Ahojte, tak sa statocne drzim s ovocim, uz si dam len za par minut hrncek ovocneho dzusu a na dnes som skoncila 🙂

Rozmyslala som nad tou vodou. Vychadza mi to 24.12. teda presne na stedry vecer. Napadlo ma urobit si vodu o ten jeden cyklus skor, teda 20.12. Nebude to 29ty den ale nejaky 25ty len. Co poviete?
Alebo na stedry den o vode a vecer sa najest? To asi nebude ono.

zuzu1104
3. dec 2012

@cutty Ahoj Katuška, aj ja sa už teším na miery, ale neviem ako to bude po mojom trodňovom žraní, uvidíme, ale isto viem, že som schudla, lebo už moje nohavice a aj veci sú mi beznádejne veľké, tak uvidíme, ako to bude.
Ty sa máš ako moja? Ide ti to dobre? Ty máš dnes ovocie však?

zuzu1104
3. dec 2012

@zuzx tak si to daj 23.12, deň pred štedrým dňom a hotovo, veď sa svet nezrúti alebo počkaj ešte ďalšie 4 dni a potom daj vodu

osemsmerovka
3. dec 2012

@zuzu1104 23.12. sa nezrúúúúúúúti svet,lebo už bude zrútený od 21.12. 😀 😀 do chudnutia 😉

kattulienka
3. dec 2012

Ja dneska prvy den a celkom v pohode.noc som neporusila aj ked mam doma vela pokusenia(vcera som piekla medovnicky, robila suhajdy a este aj otvorena bomboniera)ale vydrzim 🙂 idem si este zacvicit Jillian a budem na dnes spokojna.

zuzu1104
3. dec 2012

@osemsmerovka aaale jasné, také somariny, ani náhodou tomu neverím

zuzx
3. dec 2012

Den pred stedrym dnom moc nechcem, lebo to bude nedela a to si nemozem dovolit nejest na obed...byvame zatial s nasimi a moc by zazerali a frflali. Takze pekne asi cez tyzden v robote, to si nevsimnu 🙂 A po sviatkoch by sa dalo, ale to zas bude doma vela lakadiel 😀

zuzx
3. dec 2012

Sa citim uplne lahucko po tomto ovocnom dni. Muz mal na vecru plnene kuracie rezne, moje oblubene a ani ma nenapadlo dat si z toho 🙂 Ja si rozmrazujem moj kuraci rezen na zajtra, vecer uvarim a vezmem do roboty, lebo v nasej jedalni zase nic nie je.
V stredu mame vecierok, tak budem len o zemiakoch 😀

mysiatko
3. dec 2012

@zuzu1104 dakujem za receptik...ja som to hladala ale nemohla som najst kde si ho na ktorrej strane pridavaĺa.. 🙂

zuzu1104
3. dec 2012

@mysiatko to už neviem, ale našla som to hneď
za málo

strakoova
3. dec 2012

@kattulienka ahoj ,ty si dnes zacala dietu ?aj ja 🙂

kattulienka
3. dec 2012

Ano zase som sa dala nato.dufam, ze to vydrzim kym neschudnem kolko potrebujem.drzim ti palce

cutty
3. dec 2012

@zuzu1104 Jaj sa tak tesim moja, som bola dnes u sestry a zvazila som sa. A mam dole necelych 8kg 😀 nenormalne sa tesim, mozno do Vianoc ozaj bude tych 10 😀 Som zvedava zajtra na teba. Ale ty budes mat isto viac 🙂

zuzx
4. dec 2012

Dobre ranko dievcata 🙂 Takze dnes zacinam treti cyklus, mam bielkovinovy den, uz som zjedla banan a na obed tu mam varene kuracie maso so zeleninou 🙂 Na veceru si dam asi svoju oblubenu brokolicu s vela syrom a hribami.
Ja mam po dnesnom vazeni po ovocnom dni 5 kg dole, uplne neuveritelne po tyzdni. Ale mne to aj pred piatimi rokmi islo dole ako sproste 😀 Nechapem to, lebo nemam velku nadvahu a ani vtedy som nemala. Ale nedbam 😀 Chcem dat dole este 5 kg a ak by sa podarilo este dalsich 5, tak by to bolo super, len neviem ci by to moje telo pri mojej vyske zvladalo, asi skor nie.

Ozaj, co ak by som teraz zistila ze som tehotna? Je mi jasne ze by som musela skoncit, ale nemalo by to snad vplyv na babo...

lucky14
4. dec 2012

@zuzx Ahoj. Ako Ta tu citavam je to skvele ako rychlo Ti kila idu dolu. A som velmi rada ze tu vzdy pises co papas. Mozem tam najst inspiraciu a hlavne vidiet ze clovek nemusi hladovat a ide to. Ak sa smiem spytat z akej vahy ides dolu? Uz si to tu mozno spominala ale asi som to prehliadla. A Tie mnozstva jedla si asi ake davas? Dakujem este raz a tesim sa ako sa Ti dari. Pekny den. 😀 ......... a ohladom tehu isto sa nemusis bat....toto nie je ziadny drastak takze mozes pokracovat s kludnym svedomim. 🙂

zuzu1104
4. dec 2012

čaute kočky, takže odvážené 7,5 kg dole miery: cez prsia 6cm, pod 6,5 cm, pás 6 cm, boky 5 cm, stehná 7 cm. Myslím, že je to pekný výsledok.
@cutty moja tak to je fantastické, máš asi taký úbytok ako ja🙂 paráda

cutty
4. dec 2012

@zuzu1104 Zuzi ja si myslim, ze mame fantasticky vysledok 😀 a motivaciu ist dalej. Ako si zvladla tu vodu? V pohode?

zuzu1104
4. dec 2012

@cutty Kati, no zvládla som to celkom dobre, ale večer som si už musela dať trošku mrkvy, lebo mi už bolo zle a pisla som aj coldrex, lebo som chorá ako pes :(
Aj ja si myslím, že sme peckové 🙂 a to ja ani nedodržujem na 100%, takže je to super

lucky14
4. dec 2012

@zuzu1104 Uzasny vysledok Zuzka. Si sikula! 😀

zuzu1104
4. dec 2012

@lucky14 ďakujem moja za Tvoje skvelé povzbudzovanie 🙂 ja Ti moc držím palce, aby si to dotiahla do správneho konca 🙂

cutty
4. dec 2012

@zuzu1104 Musim sa priznat aj ja ze nie vzdy to je na 100%, ale hlavne ze to funguje. Jem ovela ovela menej ako kedysi, cvicim, dodrziavam pitny rezim co u mna niekedy bol straaasne velky problem. Takze som aj tak spokojna. A citim sa super, nenafuknuta, a plna energie 🙂 A aj manzel ma chvali 😀

zuzu1104
4. dec 2012

@cutty Katka to je fakt fantastické, teším sa z Teba 🙂

mysiatko
4. dec 2012

ahojte dievčata takze ja dnes bielkovinovy den...na ranajky som stihla len mandarinku akosi som popri malej nestihala, na obed mam sopsky salatik s roztekom a na veceru bez peciva. ja som sa dnes vazila tak mam dole 1,6 kila sice nic moc popri vas,, ale aj tak som rada lebo sa citim lahsia a spokojnesia, a kedze este kojim tak to nieje aj drasticke a mam 100 percentnu istotu ze ma blokuje v chudnuti aj toto. ale aspon uz nenaberam 🙂 ,manzel ubytok 4 kila sa tesim aj za neho 🙂 🙂 🙂

zujka2
4. dec 2012

@zuzu1104 super, gratulujem. tie stehná ti závidím 🙂

zuzu1104
4. dec 2012

@zujka2 Zuzi, stehná sa mi riadne zmenšili a všetky nohavice sú mi strašne veľké, ale tak už som si kúpila druhé a chudneme ďalej 🙂 Ako Ti to ide?

zuzx
4. dec 2012

@lucky14 ja som sa vyzrala na vahu asi 72 kg, az mi je zle to napisat...normalne mavam takych 62-63, ale ja mam vysku 175 cm,cize v pohode. Teraz som na 67 po tyzdni.
A porcie...ja neviem, take normalne. Ak mi je malo zemiakov, tak si prilozim. Riadim sa tym, ze mozem zjest akekolvek mnozstvo ale len v ramci dovolenych potravin 🙂 Dnes som si uvarila celu jednu brokolicu na veceru (500 g) a tu som si zastruhala syrom.

zujka2
4. dec 2012

@zuzu1104 mne stehná najmenej :( no ja som stabilizovaná a zatiaľ nepriberám. ale ani momentálne nechudnem. tak uvidíme. ešte som chcela 5 kg, ale nebudem to siliť 🙂