90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
2. sep 2008

aj naše deti keď boli mänšie protestovali,ale teraz si už samé vyberali túry

sjuzka
2. sep 2008

Ahojte dievčatá,
chcela by som sa vás opýtať na jednu vec. Tento týždeň končím s 90-dňovkou, na ktorú som si zvykla a chcela by som v tom naďalej pokračovať. Lenže v tej knihe je písané, že po diéte sa musí uvoľniť tempo a pokračovať sa môže až po ďalších 90-tich dňoch. Tak ako to je? Môžem pokračovať ďalej alebo nie?

sestri
2. sep 2008

ahoj...ak máš druhú knihu,pokračuj podľa nej,ak nie pošli mi mail na IP a ja ti ju pošlem.

sjuzka
2. sep 2008

Ahoj sestri, tú knihu mám, len ja by som chcela pokračovať v tej prvej, dať si znova tých prvých 90 dní, či sa to dá.

sestri
2. sep 2008

daj si chvíľu pauzu...tá dvojka nie je až taká zmenená...veď ostaň pri jednotke,len si daj ovocie len raz za týždeň,inú zmenu neurob...raz za týždeň to podľa mňa stačí.ostatné rob ako si si zvykla.

sjuzka
2. sep 2008

to som už lepšiu radu ani počuť nemohla 🙂 . . . to je jediný deň, ktorý mi vadí, ovocie už nemôžem ani vidieť, už mi lezie krkom. . . . asi dám na teba, dik. . . ty si teraz na dvojke?

sestri
2. sep 2008

rozhodni sa,ale nedrž to tak prísne...myslím,že telo si potrebuje oddýchnuť...je to ťažké radiť...ja som poľavila a prestrelila som...mám 2 kg naspäť...skús naozaj len zmenu v ovocí.

sestri
2. sep 2008

hej,ale začala som to flákať...našťastie nevážim veľa,ale aj tak mi vadí,že mám cez 60...nebola som na to zvyknutá...akurát som lenivá cvičiť a práve to by mi asi pomohlo...inak ma pri jednotke držal hlavne manžel...on ju držal so mnou a schudol 13kg...

sjuzka
2. sep 2008

tak 60 je méta, ku ktorej sa asi ja nikdy nedostanem, nemám na to proporcie. Ja som diétu porušila asi dva tri krát a tých 18 kg som schudla, ako to v tej knihe zaručujú. Schudla som z 98 na 80. Na 80-tke sa držím už asi tri týždne, nie a nie sa prehupnúť cez ňu. Ja posledné dva mesiace cvičím, podľa DVD-čka, každý deň, ale u mńa je to jednoduchšie v tom, že som slobodná, bezdetná a som "strojcom svojho času", takže na to cvičenie si vždy nájdem čas. Nikdy predtým som necvičila, dokonca som mala k cvičeniu odpor, ale zvykla som si a keď jeden deň necvičím, mám z toho zlý pocit.

sestri
2. sep 2008

tak to máš pravdu...ja sa musím prispôsobiť manželovi a dcére...tak mi ostáva,len keď idú spať a to sa mi už nechce... a tým,že sme druhý televízor dali babke,lebo sa jej pokazil je to ešte horšie...ale ak cvičím,tak pilatesa tiež z dvd....ale pekne si schudla...aj u nás na dvojke kočky stáli aj 3 týždne na tej istej váhe a potom sa im to pustilo zas dole...

sjuzka
2. sep 2008

A práve preto by som nechcela končiť, nech si moje telo nemyslí, že som to vzdala, keď som sa tri týždne z váhy nepohla. . . Ja mám dve DVD-čka pilatesu doma, ale vôbec ma to nebaví, je to príliš pomalé a pripadá mi to aj veľmi náročné. . . Ja cvičím podľa Cindy Crawford, veľmi dobré DVD, sú tam štyri samostatné cvičenia, takže to stále striedam. . . a ešte to máte ťažšie v tom, že musíte rodinke vyvárať, ja to mám naopak, rodinka (mama) vyvára mne 😀

sestri
2. sep 2008

poznám tie cvičenia,ale to zas nie je pre mňa...hold pre každého je niečo iné...mám doma orbitrek a ak sa chcem riadne zapotiť tak ten to istí...to varenie ma až tak veľmi netrápi,vždy sa to dá prispôsobiť aj mne aj rodine... 😉

gucz
2. sep 2008

čaute holky tak som dnes zistila, že sa na znovu začatie dietky aj teším. Naobed som si dala komplet obed, po obede mi MM priniesol koláčik a myslela som že zhyniem. Tak mi bolo ťažko ako už dávno nie. Tak som si dala na večeru už len kukuricu. K tomu ma nejak bolí mechúr a kríže, asi som dakde prechladla. Tak to mám veselé. Odzajtra zasa raňajkujem iba ovocie, tuším to bolo lepšie.

gucz
2. sep 2008

A závidím Vám všetkým pevnú vôľu na cvičenie, ja som sa k tomu nikdy nevedela dokopať ani za mladi, ani za vydata.... ☹
No už je dosť hodín, tak dobrú noc

lucxy
2. sep 2008

gucz ja som akurat docvicila 😀 tak dobruu 😔

anaret
2. sep 2008

aj ja všetkým závidím pevnú vôľu na cvičenie, ja aj niekedy začnem ale v tom nevytrvám... ale minulý školský rok som chodila na orientálne tance - to bol super relax, i keď o nejakej veľkej záťaži sa hovoriť nedá....

lucxy
2. sep 2008

na orientalnych tancoch som este nebola ale isla by som na brusne 😀

aniel
3. sep 2008

sjuzka-tak to si pekne schudla.Idet ti to pomalšie, lebo cvičíš.Ale zasa ,keď cvičíš sa ti vyformuje postava a budeš vyzerať lepšie ako keby si schudla 25kg.
Daj si chvíľu pauzu a poď s nami od 15.9. odznova.

lucxy-si dobrá,keď máš energiu večer cvičiť .Aj ja som voľakedy cvičila večer,ale teraz nemám vôbec energiu .Som rada ,že to zvládnem ráno 🙂

janetka
3. sep 2008

caute baby, ja mam dnes ovocny den, ale na obed si urobim asi listovy spenatik s cesnakom... ale uz teraz som hladna. Moj Jakubko zacal vcera chodit do skolky, tak to prezivam, ale zatial je to super, lebo sa tam tesi, tak som celkom v pohode... dnes ho uz viezol manzel sam a ja pojdem pre neho... 😉 jaksi nemam cas ani na ovocie...

veronkaj
3. sep 2008

ahojte
miresta - to máš super takto na chate, musíto byť fajn

anjel - viem si predstaviť aký máš kolotoč pri deťoch, ale ja síce končím v septembri až na konci s dietou ale budem pokračovať

lucxy klobúk dolu, ja nemám kedy cvičiť, akosi ma cvičí robota a domácnosť

janetka - aj ja mám dnes ovocný deň a zajtra vodu druhú no zbohom

luciap - ja som si aj poplakala trošičku ked som dávala dcéru prvý krát do školy

vy čo začínate od 15 znova máte aj nejakú pauzu medzi dietou či rovno pokračujete???

twins
3. sep 2008

ahojte vsetky konecne si vas citam teda luciap ty si ma riadne dostala naco ty chudnes ved ty mas super postavu klobuk dolu to ja by som o dietu na tvojom mieste ani nazavadila

twins
3. sep 2008

jesika budeme neboj ja sa sem nemozem dostat kazdy den chodim neskori domov dnes mam volno ale musim ist este nieco povybavovat

luciap
3. sep 2008

Twins - dakujem, take slova potesia, aj ked zdanie niekedy klame a ja sa este necitim najlepsie, este par kg a bude to dobre. Uz teraz je to vsak rozdiel oproti tym vyse 70 kg. Kamoska povedala, ze na vahu sa jej to ani nezda vela, ale ze tie cm vidno a ze v tvari som uzsia.

Veronkaj - je zaujimave, ze vcera ma chytila mierna depka, ked som syna odniesla po skole domov, ale dnes mi bolo akosi viacej luto. Zrazu som mala pocit, ze uz je velky a uz ma nebude tolko potrebovat (ved po nicom inom som netuzila, ale teraz je to zvlastny pocit).

Janetka - drzim palce, nech to malemu vydrzi. Moj syn nadseny nebol a plakal nejaku dobu. Zaujimave je, ze od neho som to necakala, lebo vzdy bol spolocensky. Ked som sa pri dcere bala uz preventivne, lebo ta bola na mne viac zavisla ako syn, ona ma vysokovala este viac - zvladla to uplne v pohode a neplakala asi ani raz, pritom bola v skolke od prveho dna cely den.

Aniel - mne uz vecer tiez nezostava sil na cvicenie. Rano nestiham, resp. sa mi nechce vstavat skor. Aj tak uz som dnes musela zmenit zvyky a budit deti o pol hodinu skor, aby sme to zvladli.

Ja mam dnes UH, na obed budu spagety a veceru som si samozrejme zabudla vybrat z mrazaku 😠 .

twins
3. sep 2008

luciap ked ja budem vyzerat ako ty tak to uz budem mrtva

twins
3. sep 2008

inak vitam vsetky nove a zdravim vsetky stare ale v uvodzovkach chudnuce ja musim utekat po vybavovackach tak caute zas o par dni 😉

gucz
3. sep 2008

ahojte dievky 🙂
zdravím všetky žienky aj nové. Baby podávajte si fotky do pasu, nech si Vás nemýlime.
Dnes som sa vážila a čo je super správa, zatiaľ som nič nepribrala späť (čo je úúúúúplne super) aj keď posledných pár dní bolo z hľadiska stravovania príšených.
Takže som veľmi šťastná. Už sa teším na to pokračovanie, som zvedavá, dokedy mi ten elán vydrží 😀
luciap podľa fotiek fakt vyzeráš skvele.
twins hoď nejaké novšie foto, povedz Karinke nech Ťa cvakne, aniela som videla naživo, vyzerá super 😉
miresta aj Ty hoď nejaké foto, ja som dala z Bojníc a ešte pridám. Na každej fotke však vyzerám inak, to ako sa mi preleje sádielko 😀

gucz
3. sep 2008

anaret, veronkaj aj Vy by ste sa už mohli odtajniť 😎 a pridať dačo do albumu

pampuliacik
3. sep 2008

ahojte babenky. nemozete mi poslat knihu podla ktorej chudnete? ak som to teda spravne pochopila... 😖 budem vdacna. dakujemmm.email poslem cez IP

catherine4
3. sep 2008

Ahojte bojovnicky, ako tu tak beham po nete a snazim sa nieco vymysliet na svoje neposlusne kila, tak som objavila vase forum. Na nete som nasla nieco o tej 90 dnovej diete a kedze uz som sa rozhodla ze takto to dalej nejde, chcela by som niektoru z vas poprosit, ci by mi neposlala tuto dietu mailom. snad sa uz aj mne podari nieco so sebou spravit. vdaka

helkas
3. sep 2008

ahojte všetky dievčence nie som na mená som už postaršia osôbka ...babka a tak si mená velmi nepamätám ..bojujem statočne prvé dni no hrôza ,ale teraz v pohode ide to pekne už aj baby v robote sa vypytujú čo a ako zajtra mam vitamíny tak sa teší ani neviem čo mi lepšie vyhovuje ....foto nemám.... kto by mi ho tu dal a ja... antitalent ??? zatial su dole za 6 dní asi 3 kg aj za to som vďačná...tak netreba sa báť a vydržať tie prvé dni a budete spokojné