90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

paula80
18. aug 2011

@mango ďakujeme,dnes ten zákerný ovocný deň,ja ho prekonávam iba vdaka melónom,inak by som asi nevydržala,ale mám v zásobe aj nektarinky a jablká 😉

mango
18. aug 2011

Tak ja o chvilu odchadzam makat 😉
Ja sa vcelku tesim na zajtra, tiez mam ovocny den... mam pocit, ze po nom je najvacsi ubytok vahy...
Kedy sa budete vazit?? Radsej az po prvej vode?
Ja urcite az po vode... asi nie je dobre vazit sa kazdu chvilu...
Majte saaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

karolinka25
18. aug 2011

@mango ale jaska ze som nevydrzala, ale pri mne je to zatial len kvapka v mori....ale ide to,uvidime pri prvej vode...zacinam si to celkom zvykat, uz nemam take zachvaty hladu.....vcera vecer som vobec nebola hladna

llumka
18. aug 2011

babenky ja dnes zle,zle,zleeeeeeeee
drzte sa

paula80
18. aug 2011

@llumka no ja tiež ☹((((

borabora666
18. aug 2011

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....ja okrem toho ze som dala do ust omacku co som varila aby som zjistila ci treba dochutit sa drzim a snad to tak bude az do zajtra 😀

mango
18. aug 2011

Baby, tak ja mam dnes hrozny den... a to je este len pol dna za mnou...
Nezvladla som situaciu.... Myslela som si, ze si uz nic nerobim z reci druhych, ale bohuzial nie je to tak... Nielenze mi dnes najblizsi dali dnes najavo ze som riadne pribrala, ale skoncilo to aj rozoberanim mojich zacinajucich krcovych zil... ze vraj z tej vahy...
Tak som si dala pecivo a cokoladu na nervy a teraz ma z toho ide porazit 😢 😢 😢

mango
18. aug 2011

Idem si dat caj a nieco porobit...

mana85
18. aug 2011

@mango ahoj no tak to si mala teda den 😕 s takych ludi si nič nerob a nehovori sa mi lahko ! ja ešte ani deti nemam a mam hrozne nohy + moja vaha 😉 brala som hormony aby som mohla otehotniet tak som dost pribrala a ver že by som vzala aj tvoje kg. ak by to pomohlo k otehotneniu ale naopak teraz zase musim veela chudnuť . Ty si už vyhrala maš 2 anjelikov 😉 a určite schudneš hlavne vtedy ked Ti nebude zaležať na rečiach druhych ale ked to len Ty sama budeš chcieť .......

karolinka25
18. aug 2011

@mango no to poznam, ked cela rodina riesi moje kila ide ma z toho porazit...ale treba to hodit za hlavu, musime mysliet pozitivne 🙂 nenechaj sa znechutit....ale medzi nami dievcatami, tu cokosku ti zavidim 🙂

kaul
18. aug 2011

babule.....styri kila su dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bodaj by to takto aj dalej islo. Zajtra mam na veceru kolacik. uz ho mam v chladnicke a chodim sa na neho pozerat 😀 Jake trhnute, ze? 🙂

karolinka25
18. aug 2011

@kaul gratulujem a po kolkych dnoch?

kaul
18. aug 2011

@karolinka25 po 18 dnoch. Zacala som prveho augusta. Neviem ci je to vela al. malo, ale brutal ma to potesilo

mango
18. aug 2011

@mana85 dakujem 🤐
@karolinka25 nemas co zavidiet, ja som kvoli nej mala vycitky 😒
@kaul supeeeeeeeeeeer, blahozelaaaaaaam !!! podla mna je to dost, kazdy zhadzuje svojim tempom... hlavne, ze idu kila dole 😵

mango
18. aug 2011

@karolinka25 pripravena na zajtra? caka nas ovocny den 😉

mango
18. aug 2011

hlavne nebyt dlho v kuchyni a rano si uvarit hektolitre caju 😀

demkova
19. aug 2011

ahojte,ja som mala dnes ovocny den,ale som hladna ako pes.Este,ze existuju susene slivky..........

mango
19. aug 2011

@demkova ahoj, ktory den dnes mas za sebou?
Dnes som tiez mala ovocny den... snazila som sa vela pit, ale nejak mi to neslo... idem si uvarit caj 😉

mango
19. aug 2011

Baby, kde ste sa stratili? 😒 Dufam, ze ste to nevzdali 😖
Na zajtra mam uz vybrane masko a rano si idem kupit kyslu kapustu, mam chut na kapustovu polievku 😝

mango
19. aug 2011

@karolinka25 ako sa ti dnes darilo?
co si varis zajtra? 😉

demkova
19. aug 2011

@mango
ja len stvrty.Ale uz som ju drzala cca 3 mesiace dozadu.Drzala som ju len 3 tyzdne a schudla som cca 5 kg ale mne islo hlavne o brucho a v pase som schudla 9cm,tak som bola rada.A teraz mam tiez v plane take 3 tyzdne.Zacala som cvicit,tak uvidime.Take 4kg by este potesili.
Po porode mi ostalo 10kg.Tak takto som si to rozdelilo aby to tak nebolelo. 🙂
A ty ju kolko drzis?

mango
19. aug 2011

v pondelok budu dva tyzdne, ale tento tyzden som mala dva dni "nepodarky"... vies si predstavit, ako ma to stve... 😠

mango
19. aug 2011

Ale bojujem dalej, snazim sa 😉 Akurat clovek musi varit na dva krat a obed jem dost neskoro... az kym sa deti najedia a niekedy az ked spia 😕

demkova
19. aug 2011

Ja som robila zeleninove rizoto a malemu chutilo a dokonca nechcel ani syr,tak sucitil s maminkou 🙂

demkova
19. aug 2011

To nevadi tie prehresky,hlavne ze si to nevzdala uplne a kolko by si chcela zhodit???

mango
20. aug 2011

@demkova No urcite aspon 15kg, ale kazde zhodene kilo by ma potesilo... 🙂 🙂 🙂 Skoda, ze nemam momentalne cas chodit cvicit. 😒 😒 😒 islo by to rychlejsie...

paula80
20. aug 2011

Ahojte baby,no ja so smútkom oznamujem,že som to vzdala,nedokázala som to vydžať,ale pevne vám držím palce,aby ste to zvládali tak super ako doteraz a vydržali celé 3 mesiace,držte sa 🙂

mango
21. aug 2011

@paula80 tak to ma mrzi ☹
Pokracujem dalej a nech tu nerozpravam sama so sebou, tak sa ozvem po prvej vode 😉
Snad niekto novy naberie inspiraciu a dufam, ze aspon karolinka25 tiez vydrzi a ozve sa, ako sa jej dari 😉

suezana
21. aug 2011

@mango ahoj, ja som sem chodila od januára do asi mája, teraz nemám moc čas, ale neboj, neni si v tom sama, je tu viac kočiek, čo diétujú.... ak budeš potrebovať "kopnúť" tak sa ozvi 😉 držím palce

suezana
21. aug 2011

ja som po pôrode krásne schudla (neuveeriteľných 59kg 😵 😵 😵 ) ale ako som prestala kojiť, behávať za malou - váha išla hore na 74 kg v januári 🤐 🤐 🤐 mňa najviac vytáčalo, že sa mi každý na brucho pozeral a že: jéééé budeme mať bábätko? 😵 😵 😵 a ja: niéééé, žerieme 🙄 🙄 🙄 🙄
ja som diétu ani neplánovala držať, ale náhodou som natrafila na toto fórum a po nevinnej otázke ma baby vtiahli a išlo to 😎 😎 😎 ktovie, kde by som už bola, keby nie ich 😉