90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
5. sep 2013

@peggulka ja tiez nemusim "lecovite" ale taka som bola hladna, ze normalne mi to chutilo 😉

peggulka
5. sep 2013

@cessy no ten salatik bych si spravila, ale nemam citrony, vidis, musim kupit aj to, si pisem pomaly zoznam co na vikendovy nakup...to iste mi aj vcera kamoska vravela ked som jej hovorila ako si robim ja zalievku na salat... ona ze robi tiez z citronu, oliv. oleja, dijonska horcica, cukor troska.. vyskusam...

walen
5. sep 2013

ja som si dala včera vitamínový deň dnes ráno zasa o ďalšie polkilo lahšia takže celkovo som schudla už 15,5 kg dnes varím ryžu a plátky mäska na šťave a k tomu zeleninku takže môj obed bude mäsko so zeleninkou vývar a celozrnná kaiserka a večera ryža so zeleninkou 🙂 ďalší ovocný deň budem mať budúci utorok 🙂

peggulka
5. sep 2013

@cessy juuj tak jablka nie su dobra volba, z tych len vyhladnes este viacej... ja jablka ani nejem, pretravia strasne... kks, len 1 hodina a do zajtra daleko... tazky bude dnes den... aaa ozaj zajtra vazime??

cessy
5. sep 2013

to na klasicky paprika, rajsina, uhorka salat????

walen
5. sep 2013

som zvedavá kolko schudnem počas týchto ďalších 90 dní či 3 kg alebo viacej alebo menej

peggulka
5. sep 2013

@walen no ty uz mozes lepsie veci papkavat, my sme len na zaciatku, som zvedava ako dlho to vydrzime... ale takto ma to bavi viacej, ked si tu mozem vymienat skusenosti,recepty, viem ze nie som sama v tom, a ze niekto ma taky isty den, a drzi ma to nejak viacej na vodou 🙂)))

cessy
5. sep 2013

@walen urcite kila pojdu dole, pravidelna vyvazena strava, vela zeleniny

cessy
5. sep 2013

@peggulka ja som na tom podobne

peggulka
5. sep 2013

@cessy co ten dressing?? ano tak mi vravela , ze na salat, ladovy salat a taaak??

cessy
5. sep 2013

@peggulka ano dresing. vyskusam 🙂

cessy
5. sep 2013

zajtra by som si aj rybu celkom dala 😝
uz dnes si robim chutky 😝

peggulka
5. sep 2013

@cessy no ze je to francuzky dressing, a ze je velmi dobry .. ja som robila minule tiez vlastne taky, tak ma teraz napadlo, ale mne to velmi nechutilo, kuk tu http://varecha.pravda.sk/recepty/moj-najobluben...
mne najviac chuti ten moj dressing : oliv. olej, balsamico, sol, korenie, salatove korenie, troska vody, horcica, med alebo cukor, bazalka alebo oregano.. poriadne vyslahat a podavat na salat...tento robim stale, je fakt dobry, no len treba vediet odhadnut pomery, tak musim stale skusat, robim to od oka 🙂))

peggulka
5. sep 2013

@cessy no u nas vo vedlajsej dedine su v sobotu hody, alebo den obce ci co.. no a robia tam uzasne cerstve hejky ( ryby ), tak si robim chute, len v ten den v sobotu mam skroby, tak neviem ako to spravim, mozno namiesto zemiakov si aj v sobotu spravim vynimku a dam rybu teda bielkovinu..no a v nedelu klasika pokracujem s tebou...

cessy
5. sep 2013

@peggulka ja moc dresing nerobim, lebo tiez mi to moc nechuti,
ja vacsinou nakrajam zeleninu, dam balkansky syr, ak treba trosku posolim, nie moc lebo syr je slany, +oliv. olej, dam odstat do chladnicky a salet je hotovy. pribadne trosku bazalky

mne vadi ked je salat sladky, taky nasladli olej, citron a dijon. horcicu by som skusila, ale bez cukru

cessy
5. sep 2013

@peggulka mnaaaaaaam to by som si dala, taku cersto urobenu rybycku 😕

kludne si vymen, podla mna sa nic nestane

peggulka
5. sep 2013

@cessy ja milujem dresingy, len musia byt fakt dobre..zila som v nemecku a tam ti v pizzerii alebo niekde dali taky uzasny salat s vynikajucim dressingom... potom som dosla do BA, dala si v restike salat a doniesli mi len zeleninu nakrajanu a na to kydli kyslu smotanu a hotovo..fuuuuj, nikdy viac.. mne nechuti len cista zelenina , ja ju potrebujem mat dobre ochutenu 🙂))

cessy
5. sep 2013

kazdemu nam chuti nieco ine a asi som este taky dobry dresing nejedla 😒

peggulka
5. sep 2013

@cessy no vidis, vymenim, to ma nenapadlo, ja som myslela ze by som mala dva dni po sebe bielkoviny.. 🙂)) ze zajtra mozzarelka a v sobotu ryba..by som teda skroby vynechala..hmm.. a kde byvas?? dojdi na rybu.. 🙂

peggulka
5. sep 2013

@cessy ja som nikdy nemala rada zeleninu, moja mama robila len taky klasicky sladko kysly dresing na salat, s klasickym octom a taaak, to mi velmi neslo..ale fakt odkedy som bola vonku tak tam som to okostovala, a od vtedy milujem salaty, len fakt dresing je zaklad.. ja si aj na mozarelu spravim ze nakrajam mozarellu na platky, paradajku tiez na platky, posolim, troska korenie, oliv. olej, balsamico, bazalka a hotovo.. k tomu chlebik alebo hrianku s maslom...mnaaaaaaaaaaaaam, ja som hladnaaaa

cessy
5. sep 2013

@peggulka 😀 😀

no to ma len tak napadlo, ved mozes mat aj 2 dni po sebe bielkoviny, to je tiez dobry napad, len aby si potom nepresla na Dukana 😀 😀 😀

peggulka
5. sep 2013

@cessy a co vazime sa teda zajtra? ja som si povedala ze sa budem vazit len raz za tyzden,ale po dnesku bude asi celkom dobry ubytok na vahe.. 🙂) ak sa smiem spytat z kolkych kg chudnes a kolko chces dat dole?

cessy
5. sep 2013

@peggulka jeda uz ani nepis, hladna som cim dalej, tym viac

peggulka
5. sep 2013

@cessy no to nehrozi, ja nie som velmi masova, takze mne dukan nic nehovori.. blee a tam nemozes asi ani zeleninu, len bielkovinu...to by som nevydrzala dlho 🙂) este uvidim ako to s tou sobotou spravim, ale rybu si dam urcite, boli sme tam aj teraz v sobotu, tiez tam piekli tie ryby, a bola vynikajuca, trosku som dobla muzovi do nej 🙂)))

cessy
5. sep 2013

@peggulka tiez by som sa zajta chcela odvazit 😕

peggulka
5. sep 2013

@cessy no a daj tie kg :-P kolko mas?

cessy
5. sep 2013

@peggulka az ked schudnem 😝

peggulka
5. sep 2013

@cessy oki doki, pochopila 🙂) inak pozerala som si trosku tvoj blog..to ty tak vypekas????? ako klobuk dole, mi len sanka padla.. sikovna, obdivujem take sikovne ruky 🙂

cessy
5. sep 2013

@peggulka uz nie, teraz po prazdninach som s tym uz uplne skoncila, uz ma to prestalo bavit a len kila z toho na mne ostavaju 😵

peggulka
5. sep 2013

@cessy no tak tomu verim ze ti kila stupli pri kostovani plniek..ako ja by som si dala hned povedat, ja milujem zakusky, torty, take maslove kolaciky.. no prestalo bavit?? no uz ked si to asi robila vela, sa ti to kopilo, robila si to na zakazku, si sa musela urcite do toho aj velakrat nutit aby si postihala, tak to z toho clovek uz nema velmi pozitok a hobby 🙂 takze chapem..