90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
23. sep 2013
cessy
23. sep 2013

@peggulka
ako som uz pisala ...z restiky som si bola zobrat, ale mensia polovica mi ostala na veceru

cessy
23. sep 2013

@peggulka no co zajtra???? Nemas neaky typ? Lebo ja si to musim dnes pripravit 😒

peggulka
23. sep 2013

@cessy vies co, rozmyslam nad tou plackou,ci osuchom abo ako to nazvat, co dala myslim ze magica do nasej skupiny fotku...to asi spravim, a vecer si pojdem kupit asi nanuk 🙂))

cessy
24. sep 2013

dobre ranko, ako sa dari, mne sa celu noc snivalo, ze sa prezieram, ze papam sladkosti a ze no a co...vobec mi to nevadilo.... 😕 aj sa budem bat stupit na vahu 😒

peggulka
24. sep 2013

@cessy no ahoj, akurat som kukala aky dobry obedik dnes mas, mnami...ja idem robit ten posuch 🙂) neboj sa nic, dobre si schudla urcite...a to bol len sen, nepapala si sladke 😀

lydka84
24. sep 2013

ahojte kocky, drzi vobec niekto dietku ??? nejako sa to tu zaseklo .... ak ano napiste ako vam to ide a ake su vysledky 🙂

peggulka
25. sep 2013

bre ranko kocky, tak dnes ovocny dnik 🙂)

cessy
25. sep 2013

@peggulka podobne......

cessy
25. sep 2013

@peggulka co dobre si dnes navarime??? jablko, nektarinku???? 😎

turandotta
25. sep 2013

@cessy
@peggulka ahojte kocky, ja som sa vcera vazila a mam -5kg, potesila som sa ale kedze na obed dosla mrcha, vecer som zhresila, jaj so salatikom a maskom padli aj tri toustiky celozrnne s masielkom a syrom...ach jo:( aspon ze boli bielkoviny...inak ja ked mam mrchu straaasne trpim, da sa to vtedy zvladat dietovanie? v sobotu mam vodovy den...neviem neviem ci dam:( este som chcela podakovac cessy za skvele fotorecepty, si mi velkou inspiraciou, ale tie mini porcie...ach, to ti fakt stacia? drzte sa!!!

cessy
25. sep 2013

@turandotta ahojky, kraaasne, ze 5 kg, si dobra...
Podla mna toto tvoje porusenie je uplne v pohode.....ja som vcera mala UH a na veceru som dala 2 MILA keksiky a 4 disko koliecka 😝 fuj, potom mi bolo pekne zle z tolko sladkeho. a ked cakas svoje dni, tak hadam aj vahu si mala o neake deko vyssiu, po mrche bude urcite este menej.
ja mam vodovy v nedelu 😨 😨 😨 som zvedava co napises, ako si to zvladla 😵

noo a tie moje porcie........ 😅 , tak pred papanim pijem velky pohar vody 3,5 dcl no a potom sa zaludok zaplni a veru stacia, vacsinou davam na maly tanierik, alebo misku

peggulka
25. sep 2013

@turandotta jeeej,no super, ved za mesiac dat dole 5 kg je super, aj ja som tolko dala, a nestazujem si...to je pekne cisielko 🙂 a nerob si starosti, aj ja som uz vela krat zhresila, ale idem dalej, a neriesim, hlavne ze sa potom na to nevykasles, a dietujes dalej...a kedze mas svoje dni, zasluzis si..aj ja viacej papam, ked mam dostat mrchu, heh 😀 neries, mame este 2 mesiace pred sebou, takze 7 kg, dame lavou zadnou, ciiii??? 🙂 🙂 🙂 🙂 ty mas tiez dokopy 12kg ciel, nemylim sa?? aaa citala som v knihe, je pisane, ze mozes akekolvek porcie, vobec nie mini, taku si daj, aby si nehladovala a bola spokojna...majme z toho radost, robime to pre seba, tak sa tesme, a nestresujme 😉

peggulka
25. sep 2013

@cessy no ja dnes zas len na surovo....akurat chrumam, banan, nektarinka, hruska, kiwi, zaliate citronovou stavou a troska hnedeho cukru a mandlove lupienky..mnamiky, hlavne tie mandle 😝 a ty??

peggulka
25. sep 2013

@cessy no nechci vediet co som ja spravila vcera v ramci UH dna 🙂 takze, nanuk z lidla / nieco podobne ako magnum / V Y N I K A J U C I a potom fidorka, a este take 2 mini mini cokoladky..heh...ale som si povedala ze dnes len ovocie a zajtra len voda, takze som sa musela troska predzasobit 😕 😕 😕 😕 😎

cessy
25. sep 2013

@peggulka no ja dnes len na hrozne zatial, ale mam tam k obedu akoze detsku vyzivku, mamina vcera stopila v hrnci broskyne a jablcka, tak to si ohrejem, ja to lubim take teple a to si dam. ale asi az doma.
no a veru super to vychadza, ked je ovocny a potom vodovy :/

peggulka
25. sep 2013

@cessy hehe, no otras to takto vyslo, ale to narokom, neva, aspon sa dobre precistime 🙂)) v piatok zjem asi aj klince...rozmyslam uz teraz co si spravim na bielkovinovy den ...

cessy
25. sep 2013

@peggulka zasoba je dolezita :D ja podobne, ale zajtra sa uz tesim na jedlo ☹

cessy
25. sep 2013

@peggulka ja by som si dala hadam aj vysmazany mastny karfiol, ale o tom teraz mozem len snivat 😀

turandotta
25. sep 2013

@peggulka dakujem, si ma pozbudila🙂 veru, 12kg, dame! som si ista🙂 ozaj, vy mate vodovy uz vo stvrtok? juj, ja v sobotu...drzim prsty!!! obcas sem nakuknem, aj by som rada castejsie, ale mam doma deti chore:(

peggulka
25. sep 2013

@cessy provokateeer jeden 😝

peggulka
25. sep 2013

@cessy inak ja robim karfiol v rure, surovy ho obalim a troska olej a do rury...je vyborny, na nerozoznanie od vyprazaneho...len neviem ci mozme ten trojobal...

cessy
25. sep 2013

@peggulka nooo ja len snivam...ved mame vitaminky 😝

peggulka
25. sep 2013

@turandotta hadam mi nevykas 🙂)) heh....ano zajtra mam, az sa toho desiiiim....no ja som tu len ked mi dieta spi 🙂)) ale chcela by som okna umyt,aspon v izbach kde sa da, aby som ju nezobudila...len vzdy tu skysnem skoro cely cas, kym spi...aaach ale idem uz ..

cessy
25. sep 2013

@peggulka noooo podla mna nie, ale ked budem mat chut, tak si ho spravim, nepapavam ani chleba, ani nezapijam vyvarom takze to minimum struhanky ma nezabije 😎

ale urcite sa nedoporucuje
inak v trube som este nerobila, dakujem za typ, urcite to nieje take mastne ako v panvici robene

peggulka
25. sep 2013

@cessy jaaaj, ved hej...ja som myslela na zajtra...ale to tiez vlastne nie je bielkovina...neviem uz...som nejaka zmagorena :-P

cessy
25. sep 2013

@peggulka nieje ale zelenina sa moze vzdy a ja masko moc nemusim, tak toto beriem ako alternativu

cessy
25. sep 2013

@peggulka utekaj umyvat okna, rychlejsie ti ubehne cas a nemyslime zas na jedenie 😠

peggulka
25. sep 2013

@cessy no fakt je to dobre, neverila som tomu, ale vyskusala som a od vtedy robim iba tak 😀