90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dietgirl
3. feb 2011

dnes mi ani jest nechuti , mam depky baby. tucnota ma zoziera , odrezat zo seba by bolo najlepsie ☹

perla200
3. feb 2011

@dietgirl neblázni čo si ....ved pís čo ta trápi myslím že to tu funguje aj ako psychoterapia🙂

@ingridka22 no niečo mi hovor - ja na ranajky to zvládnem ten banan a mandarinka ale na obed som sa rozhodla že si spravím ananas a mandarinky a jahody z kompotu, kde vylejem tu stavu resp. ju zmiesam s vodou a vypijem. Inak pijem aj dosť žihlavového čaju a mätového, ale musím ist do bio obchodu tam majú sennu - je to rastlinné prehanadlo a pomaha pri diétach pričom ta tak setrne prečistí....

juli71
3. feb 2011

@kubkovka ahoj tak ako postupujes, ja uz mam kontakt na lekara este musim hodit nejake konzultacie 😀

juli71
3. feb 2011

@perla200 zdravim mozem sa spytat vidim ze pises ze v bio maju sennu? co sennu vdaka za odpoved

nata_
3. feb 2011

@ingridka22 noooo horka cokolada 90% kakao tiez zasyti 😀 😀 staci jedna pidi kocka 🙂

perla200
3. feb 2011

@juli71 senna je čaj - rastlinné prehánadlo....a ma vybornú chut a sú to bylinky.... ja ho kupujem v bio obchode.... neni taký agresívny ako tie ostatné čaje na diéty. Je to taká mini očistná kúra ked pijes sennu, on ten čaj ti vyčistí na črevách tie zbytky bordelu - teda sorry ale inak to neviem vysvetlit

juli71
3. feb 2011

@perla200 dakujeeeem 😅

juli71
3. feb 2011

@perla200 este jedna otazka a je tam aj navod ako a kolko krat sa ma pit

luciaanna
3. feb 2011

Ahojte. Tak ja som dnes na zemiakoch a ako čítam, som v tom sama 😨 , všetky ste cestovinové 🙂...

perla200
3. feb 2011

@juli71 hej určite je.... stojí asi 2 eury🙂

kubkovka
3. feb 2011

@juli71 no ja postupujem vcelku fajn, zatial dole 6,5 kg za mesiac, vcelku som spokojna a ty aky lekar?

dietgirl
3. feb 2011

@luciaanna ja som mala ryzu, zajtra cestoviny. ktory den dietujes?
@perla200 ale len tak ti ma depka chytila ked som sa videla rano v zrkadle, ze aka som tucna a ze aka dlha cesta ma caka aby som schudla a tak nejak ma to chytilo dnes ☹ ani som sex nemala uz asi 2 mesiace. to uz nie je vobec sranda ☹ vyzeram otrasne, aj vidim ako kazdemu ide chudnutie dobre a ja poctivo drzim bez prehreskov a za 2 tyzdne som schudla iba porazene 3 kg ☹ ani chlieb uz nejem nic!!!!

nata_
3. feb 2011

varite si niekto aj cervene sladke zemiaky??

perla200
3. feb 2011

@dietgirl no ved to je super tie 3kg....čo si nemôžes sa takto opustat, vsetky čo sme tu sme tlsté resp. chceme s tým niečo urobit a to je dôležité....najlahsie je utapat sa vo svojom žiali a žrať ako po nebohom🙂))) ale dôležitejsie je začať so sebou niečo robit. tak hlavu hore a bude dobre....
a ten sex ako - mas priatela?

dietgirl
3. feb 2011

@nata_ ja ano, zboznujem ich,bud ako pire, alebo v rure.

@perla200 ja viem ze to nie je zle, 3 kg je ok, ale proste dnes mam depku 😖 mam taky den. Priatela mam, ale sex nie. nemam na neho chut.necitim sa atraktivna a ani on sa nejak nezenie do neho-sa mu necudujem-ked som mu tak rozkisla za pol roka ☹
sorry, ze vas tu depkam, ale co uz.chcela som sa trochu vyrozpravat, ale ty si jedina baba ktora mi odpise a este ta suszie . dik.

perla200
3. feb 2011

@dietgirl nedeptás nas čo si....kludne pís.... no a ? aj ja som rozkysnutá a nevadí mi to....práveže si ten sex nejako viac užívam a MM mi hovorí že ma má aspon za čo chytit....ja mam depky len ked sa vidím na fotkách 😅
no neboj sa s nami ti kilá pôjdu dole a sebavedomie hore🙂))

nata_
3. feb 2011

@dietgirl vdakaaa! vidisstuchane by ma ani nenapadlo, ze sa daju mnaaam,si spravim potom....citam, ze dnes depkujes, deticky mas? lebo podla mna su deti dobry liek na depku 😉

luciaanna
3. feb 2011

@dietgirl , no ja mám za sebou 15 dní a tiež iba 3 a pol kilečka dole, tak sa netráp, váha sa hýbe smerom dole a to je dôležité, takže neboj, bude dobre, len vydrž 😉 .
A koľko vážiš pri akej výške, keď sa smiem opýtať?

dietgirl
3. feb 2011

@perla200 tak ti dakujem za slova utechy 😉 to je len taky cierny den. urcite zajtra zas bude dobre. hovor mi nieco o fotkach 😒 horza.
@nata_ ja rada experimentujem a robim si ine jedla ako nase klasicke. rada si robim aj polievku zo sladkych zemiakov - taku hustu- alebo zboznujem pumpkin soup, kukuricovu. Casto robievame doma sushi. Ja mam rada indicke a thajske jedla, takze ryzove noodles so zeleninou, mnam. Skoda, ze na slovensku nie je dost takych vyrobkov, alebo su drahe. Inac ak mas rada sladke zemiaky, su bohovske v rure zapecene so zeleninou,cuketou- trochu olivovy olej a temian . mnam.

dietgirl
3. feb 2011

nemam rada zajtrajsi den, nebavi ma cestoviny stale jest a pizzu nechcem jest. vobec na zajtra neviem co uvarit 😖

ingridka22
3. feb 2011

@perla200, sennu poznám, ale mne nejak nechutí. kúpila som si ju v lekárni, čaj som vypila, črevá mi poprekrúcalo, to boli lietačky na wecko! funguje, to áno, ale ja celkovo nemám rada bylinkové čaje, najviac mi chutí len mätový a rôzne ovocné... zajtrajšok nejako prežijeme 😎 @dietgirl, ja som tiež tučná, a zakomplexovaná, navyše veľmi netrpezlivá a hneď zajtra by som chcela byť chudá, ale keď som sa tri roky, čo som doma s malou, vykrmovala, tak musím nejakú dobu počkať, kým sa zmenším.. a keď si ty nabrala za pol roka, tak za tri mesiace- po 90 dňovke- už budeš zase hviezda 😉 😵 len si na to treba počkať, nedá sa to zmeniť z večera do rána. a tu sú fajn baby, ktoré ťa povzbudia a podporia 😉 a 3 kg za dva týždne je krásne číslo, teš sa, že ti kilá ubúdajú 😵 tak hlavu hore, bude dobre 😵 @nata, horkú čokinu doma mám, keď príde kríza, vyberiem ju zo skrýše 😵

dietgirl
3. feb 2011

@luciaanna ahojko. dakujem za povzbudenie. Meriam 174 cm a po 14 dnoch diety vazim 86 kg. Akoze vraj mam vazit 67kg, ale to zas neriesim. 70 kg- 73kg chcem dosiahnut a ustalit. Za posledne roky som vazila 75kg. ja som sa nemerala, asi by som mala. .. dnes mam cierny den. Viem, ze len tvrdou a poctivou pracou to zvladnem, ale asi kazdy ma slabe chvilky....

nata_
3. feb 2011

@dietgirl mnaam tolko inspiracii naraz 🙂 maslovu tekvicu som piekla v pondelok, od utorka dieta 🙂 ale tak hadam si ju dam aj v ovocny den, tiez neviem jest stale len ovocie v tie dni, zjem aj spenat alebo inu zeleninu....sushi robis ake? aj s rybou?

dietgirl
3. feb 2011

Keby som mala volno z prace a trochu penazi navyse sla by som aj na mesiac do nejakeho hotela na odtucnovaciu kuru, zamakat, zacvicit, sauny, relax, zabaly 😵 achh to by bolo super. postarat sa o svoje telicko 🙂

Co mam zajtra papaaaaaaaaaaaaaaat 😕

luciaanna
3. feb 2011

@dietgirl , hm, to máš pravdu, každý máme dobré a zlé dni, dnešok rýchlo prejde a zajtra ti bude určite lepšie 😉 .

luciaanna
3. feb 2011

@dietgirl , a tiež neviem, čo zajtra na obed, na cestoviny ani pizzu chuť nemám ☹ ....

Baby, poraďte niečo fajnové na UH, okrem pizze a cestovín.... 😒

dietgirl
3. feb 2011

@nata_ sushi robim s rybou, tuniak a losos, ale kedze dietujem tak priatel s rybou a ja zeleninka-mrkva,uhorky , mnaaam. Tekvicova polievka je pecka a pridaj sladke zemiaky-mnam 🙂
Ovocny den je tazky i pre mna-ale jem vela pomela, co je zdrave a vyborne na dietu. Plus si robim kasu, ako male dieta 😅 ale tak mi viac chuti-nastruham mrkvu, jablko,pomaranc a banan. to jem skoro kazdy ovocny den na obed.

dietgirl
3. feb 2011

@nata_ co si zajtra varis?

kubkovka
3. feb 2011

@dietgirl no ahoj, konecne som si sadla poriadne ku kave aj pc.........neuveris, ale taketo stavy velmi dobre poznam, ale ver mi, da sa to prekonat, ja si pomyslim len na to ako niektore babenky tu maju chore deti a pod a poviem si, ze sa mam dobre, no mam nadvahu, ale viem, ze do leta schudnem na tych svojich vysnivanych 70 kg......a to som za mesiac schudla 6,5 kg, este mi treba 13,5, ale casu dost.........jednoducho nepribrala si za dva tyzdne, tak ich tak rychlo ani neschudnes.........

kubkovka
3. feb 2011

@dietgirl ja som mala dnes posuchy, tie klasicke s cesnakom a kecupom a zeleninka