90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
3. feb 2011

@luciaanna pisala som, ze co tak posuchy?

luciaanna
3. feb 2011

@kubkovka ahoj, už ste mi tu s borabora chýbali 😅 , kde ste sa stratili? Pozerám, že samé nové tváre a akosi som stratila prehľad o tom, že kto je kto... 😅
Priznám sa, že ani poriadne neviem, čo sú to tie posúchy, doma sme to nikdy nerobili, a tak ani neviem, ako na ne... 😝
Hodíš nejaký recept? (ale taký, ako pre blbečkov 😀 ). Vďaka 🙂 .

dietgirl
3. feb 2011

@kubkovka no aj mne treba schudnut na 70kg 🙂 ale este mi treba 15 kg. Ja viem , ze baby maju decka a maju viac problemov, ale no musim sa niekedy i ja polutovat 😒 ale uz je trochu lepsie 🙂

dietgirl
3. feb 2011

@kubkovka juuj dakujem, dobry typ 😉

kubkovka
3. feb 2011

@dietgirl no niekedy sa aj ja polutujem, to je jasne, to kazdy, aj ked sa bude mat neviem ako dobre..........ale zivot ma naucil jedno a toho sa drzim: ak mas problem, ries ho, ak sa vyriesit neda, nie je to problem, je to dany stav alebo zivotna situacia..........a velmi mi to pomaha

nata_
3. feb 2011

@dietgirl zajtra mam ovocny, no rozhodnem sa rano, ze co dam do seba...ja varim aj malej extra prikrmy plus priatelovi extra nejake masite...cista vyvarovna u nas bude teraz🙂

nata_
3. feb 2011

@dietgirl nastruhana mrkva je dobra aj s ananasom 🙂 uz asi viem, co bude zajtra 🙂))

kubkovka
3. feb 2011

@luciaanna 1 kg hladkej muky special 00 extra, 5 dcl teplej vody, 2 kav. lyz. soli, kvasok (drozdie, 1,5 dcl teplej vody, 4 kav. lyz. prask. cukru ale recept si prisposobte, ja som robila za stvrt kila dnes, ostalo aj manzelovi........

luciaanna
3. feb 2011

@kubkovka , ďakujem 🙂 .

kubkovka
3. feb 2011

@luciaanna postup: do misy das muku, sol, vlaznu vodu a kvasok, ktory si urobis z vlaznej vody, pras. cukru a kvasnic, a to tak, ze das do vlaznej vody cukor, potom kvasnice a nechas to stat tak 5-10 minut....vsetko miesis a miesis, az kym sa cesto prestane lepit na varechu, das kysnut..........takych 20-30 minut.........potom si naolejujes podlozku ak mas drevenu dosku, tak pomucis, cesto tam kydnes a roztlacis tak na cca 0,5 cm a vykrajujes napr. poharom kruhy, ktore potom natahujes a das na panvicu na rozohriaty olej........

kubkovka
3. feb 2011

@luciaanna poslala som aj postup, dufam, ze ta neurazi, ale tak chcela si tak ako pre blbeckov, tak ho mas 😀 😀 😀

kubkovka
3. feb 2011

@dietgirl no a nasa nadvaha je problem, ale my ho riesime, zazraky robit nevieme, takze vydrzime a do leta budeme spokojne schudnute a krajsie ako teraz 😉

luciaanna
3. feb 2011

@kubkovka , presne taký popis postupu som potrebovala 😀 , hádam to zvládnem 😀 .

celi
3. feb 2011

Ahojte kočky,
nebola som tu týždeň, tak mi trvalo, kým som to všetko prečítala 🙂 popísali ste toho dosť 😀
vidím aj nové tváre...
dnes škrobový deň, dala som si ryžu s Uncle Bens domácim...mňam...ako rizoto...
včera som zhrešila sladkým ☹ cez bielkoviny, fuuuj....ale dobre mi to padlo...no čo už, idem ďalej...
18 dní diéty a mám dole 3,5 kg... 🙂 som rada

dietgirl
3. feb 2011

Kocence najviac sa tesim na letne nakupy-zas do svojich starych cisiel- kratke sukne a nove plavky 🙂

Zajtra idem na zumbu. po dlhom case zacinam sportovat, tak mi drzte palce, lebo viem ze prve kila idu dole lahko, ale potom uz treba aj cvicit.

dietgirl
3. feb 2011

@nata_ to som neskusala.. urcite si spravim.

suezana
3. feb 2011

@dietgirl dúfam, že depka je už preč a ideš s chuťou do toho 😉
Ja sa sem nejako neviem dostať, tak asi až zajtra... držte sa.

perla200
3. feb 2011

@nata_ aj jaj mam ovocný den tak som zvedavá ako to dopadne....ale dnes tá sladkost na večeru mnam 😝

suezana
3. feb 2011

@celi super 🙂

kubkovka
3. feb 2011

Tak dievčatá, zajtra vitaminák, takže vitaminom zdar a dobru noc

suezana
4. feb 2011

Dobré ráno 😝
....ako ja toto dnes vydržím do obeda? ☹ Už teraz som hladná 🤐 😝

marketka1
4. feb 2011

Dobré ránko ja mám dnes vitamínky ale vypila som asi pol pohára šťavy a zvyšok do mňa nejde a ani na ovocie zatiaľ moc chuť nemám .
Nič to ideme sa poobliekať a hor sa k mudre. 😖

kubkovka
4. feb 2011

@marketka1 no ja tiez vitaminak, ale tak zatial nemam na nic chut ☹

perla200
4. feb 2011

@kubkovka podobne dobré ránko dievčatá.....ani ja nemam chut na žiadne ovocie....no uvidíme

kubkovka
4. feb 2011

@perla200 aj tebe dobre ranko, ja dnes nemam chut na nic, co sa tyka jedla a aj vsetkeho, najradsej by tom tento den prespala..........co je samozrejme pri dvoch malych detoch nemozne

suezana
4. feb 2011

@kubkovka kubi, čo je? Prečo prespala? ak vám nechutí ovocie, tak si urobte ten grécky šalát ale bez syra (sopský podľa borky) je to výborné a ak máte radi olivy a pizové korenie - tak to budete mať ako obed. Alebo uvariť karfiol v slanej vode, alebo kukuričku si dajte - vymýšľajte si odmeny...napr. taký jahodový džús 😉

borabora666
4. feb 2011

dobre ranko...vcera som nemala sil sa zastavit.....vcerajsik den bol hrozny...maly ked nebol na vrukach tak len reval....a to na ruky zvyknuty nieje.... ☹ ☹ ☹ nemozu mu uz ist zuby....stupnuje sa to tak poslednych 5dni.....me vcera nervy zposobili najhorsi den diety...stale som nieco zobkala....chipsy,cokinu,jogurt....no dnes zase nanovo...bez priehreskov....dufam.....zajtra sopsky salat spravim a dneska len ovocie...

kubkovka
4. feb 2011

@suezana ahoj, ani nejde o jedlo, mne vitaminak vobec nevadi, asi som vstala zlou nohou z postele, ale tak par hodin s deckami a snad bude lepsie.......a vidis, ten karfiol si asi uvarim, ak ma pochyti hlad.......ale neviem, tesim sa aj na grep, tak dufam, ze na obed aspon pojdu naraz spat.......

kubkovka
4. feb 2011

@borabora666 chuda, to nemas lahke byt na deti sama........

suezana
4. feb 2011

@borabora666 to ti veru nezávidím ☹ navyše, keď ti nemá ani kto pomôcť....držkajte sa a nerob si výčitky, určite to tvoje telo potrebovalo, veď si musela byť vyčerpaná 😔