90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
17. feb 2011

Ahojte - zajtra je spln - ja plánujem očistnú ryžovú kúru.... kupujete niekto inú ryžu ako bielu lúpanú? Chcela by som na zajtra.
Ani mne nešiel kôň 😝

nata_
17. feb 2011

@kubkovka mnam! das recept prosim? majonezu ides robit orginal s vajcami??

mimika4408
17. feb 2011

@ingridka22 tesim sa , ze tu mam " spolutrpitelku" 😉 , presne ako hovoris ingridka...niekedy vek nepusti a s tou mojou tridsiatkou to uz je tiez pekne davno 🙂 . ale vydrzime!!!!....a hlavne ked tu mame pokope tolko bojovnicok 🙂

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 o to viac držím palce a koľko máte rokov? neverím, že oveľa viac.... nie že sa budete na vek vyhovárať 😀

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ recept este nemam, zajtra budem skusat a majonezu som robila z nejakej stranky dietnu.....tzn. 50 kuskov mandli rozmiesas so 175 ml prevarenej vychladnutej vody, postupne pridas 250 ml oleja aky chces, lyzicku soli, ale pre mna je to velmi slane, takze nabuduce dam len 1/2 lyzicky a potom mozes dochutit cesnakom alebo bylinkami....ja som nedala nic, lebo ju chcem dat do salatu

mimika4408
17. feb 2011

@suezana ja sa nevyhovaram 😉 ale uz to nejde tak ako pred 10-15rokmi...teraz mam 39 ☹ ale urcite nieco sa mi podari spustit z tych kg....zatial to ide nad moje ocakavania a aj kazde pol kilecko potesi 🙂

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 nebuď smutná - na 40tku budeš kočica 😉 že ti aj dvadsiatky budú závidieť 🙂

mimika4408
17. feb 2011

@suezana ved taky je moj zamer 😀 ....ja som nechcela zacinat s dietou kym som maleho kojila a to bolo 2,5roka!!!!.....no a potom vianoce a tak.....ale na leto vyzerat lepsie to uz je najvyssi cas 😉 . velmi dakujem za moralnu podporu!!!!!

kubkovka
17. feb 2011

@mimika4408 no veru, ja chcem hlavne obliect veci, co mam na leto.......pre zaciatok a vidiet tie zavistlive pohlady

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 že morálnu podporu 😀 veď sme tu nato, aby sme sa povzbudzovali 😉 berme si príklad z Lucie 😵 musíme ísť naplno a bez prehreškov 😵 (to platí hlavne pre mňa 😅 )

mimika4408
17. feb 2011

@kubkovka ha ha ha aj ja chceeeeeem 🙂 a to ma tak strasne drzi a posuva stale dalej a dalej 😀

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 a gratulujem k takému dlhému kojeniu 🙂 ja som vyše roka, potom som sa jej začínala báť 😀

perla200
17. feb 2011

@kubkovka no tak to je fajn že to dopadlo u lekára fajn.... no ja dnes až na tú horalku v pohode.....večer fitdrink a len karfiol surový - kvôli tej horalke.....ale brucho mam nafučané ako v 6 mesiaci - asi bud z tolkej zeleniny alebo z menzesu???? neviem....ja zajtra idem gynde a už mam ritku stiahnutú že čo bude....

suezana
17. feb 2011

ja si plánujem na UHT namiesto zákusku kúpiť Linu keksík 😵 😵 😵 😵 😵 poznáte? alebo zlaté oplátky opavia a zjem celý balík 😀

mimika4408
17. feb 2011

@suezana to ten moj by cecal este aj teraz keby som si bradavky na 2tyzdne leukoplastom nezalepila 😀 😀 😀 ale proste inak to neslo, on ma vyzliekol hoci kde....no a obsluzil sa sam

suezana
17. feb 2011

nespomínajte mi tu horalky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😝

zuzkakach
17. feb 2011

@lucia99 wauuuuuuuuuuu 21kg aj ja chcem 🙂 fakt super vykon gratulujem. mozem sa opytat kolko kg si mala ked si zacinala a ci to islo postupne dole? mala si aj take obdobie ze ta vaha nechcela ani za nic ist dole 😠 ...dik tesim sa na tvoju odpoved

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 tohoto som sa ja bála - tejto vety - obslúžil sa sám 🤐 preto som prestala. Už som začínala byť alergická na moje bradavky v iných ústach 😅 😀 😀 😀 😀

zuzkakach
17. feb 2011

@suezana mnam Linu milujem ..... 🙂

suezana
17. feb 2011

@zuzkakach tak si dáme 😉 kedy máš uht? 😀

mimika4408
17. feb 2011

@suezana 😀 😀 😀 viem o com hovoris.......mne vadili aj akekolvek ruky 😉 ...a on mi bol schopny za noc aj 5-6krat sa pricucnut a to bolo uz nad ramec mojej trpezlivosti....2tyzdne sme prerevali ale vydrzali...takze teraz aj s touto dietou budem taka zasadova 😉

kubkovka
17. feb 2011

@suezana no esteze som ja dnes taka nazrata, som mala maso so zeleninou a zemlicku celozrnnu, ale jedla som to hodinu, lebo mala za mnou chodila, ze daj moje mňamiky 😀 😀

suezana
17. feb 2011

Mňa mm dnes celý deň otravuje, že urob pizzu 🙄 , urob štrúdľu 🙄 upeč koláčik 😅 a ja na každú prosbu: vydrž, v sobotu urobím 😅 Diéta nepustí 😝 😀

kubkovka
17. feb 2011

@mimika4408 no ja som pred par dnami dokojila ale uz som nemala mlieko, preto maly v noci stale reval, ale posledne dve noci kojenia som normalne mala chut ho niekam odhodit, nech ma pusti.....

kubkovka
17. feb 2011

@suezana ja neviem, co urobit na UH, ale mozno tarhonu s brokolicou na vine........

suezana
17. feb 2011

@mimika4408 my sme našťastie bez problémov - vždy keď chcela v noci, tak som ju presvedčila, že chce čistú vodu 😎 chúďatko - kukala na mňa tými rozospatými očkami o 5. ráno - napila sa vody a s takým neveriacim pohľadom si ľahla spinkať 😅

mimika4408
17. feb 2011

@kubkovka ☹ 😀 ...myslim, ze sme tu tym presli viacere a som rada , ze uz mam to obdobie za sebou.....ja som ho v rovnakom obdobi oducila od cicika a aj od plienok, takze my sme uz v pohode a od aprila nastupujeme do skolky...no to budu zase ine soky na psychiku ale ked som to prezila pri dcere tak aj pri nom musim, aj ked maly je taky moj cecok 😉

suezana
17. feb 2011

@kubkovka 😅 no...tak som rada, že my takto v pohode (ja som odstavila defitívne po prečítaní článku Ako sa Peťko v noci sám obslúži. 🤐 ) ale veľmi rada spomínam na to obdobie - kojenie je krásne, nádherné a som veľmi šťastná, že som mohla tak dlho a tak ľahko, aj keď iba z jedného...

kubkovka
17. feb 2011

@mimika4408 no my mame plienky v noci, chcem ju v lete oducit, lebo teraz by nemalo kde vsetko schnut, v lete to preperiem aj v rukach, dam von a za hodinku suche

mimika4408
17. feb 2011

@suezana ja som ho nezvykala ani na vodu ani na cajik ( pri dcere sme aj 2flase vypili za noc) a to som vlastne bola na tom potom rovnako ako s tym kojenim....takze vobec ziadna nahrada, to bol len zvyk proste cucat namiesto dudla co nikdy nemal....a v pohode prespime celu noc a dokonca ani cikat v noci sa nepyta