90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
24. feb 2011

@perla200 pripomen mi vecer, ze ti mam poslat tabulku 😉

ingridka22
24. feb 2011

@kubkovka, našťastie v tom nie si sama, ja som na tom presne ako ty, ani mne to nejde dole, ale neprestanem, do leta to nejako doklepem... naše organizmy asi potrebujú viac času... neboj, to sa naštartuje a potom predbehneme všetky naše "kolegyne" 😀 😉 dnes sa zatiaľ držím, ale čo bude večer netuším 😕 asi pôjdem skôr spať 😎 budem musieť, inak to nevidím 😎

perla200
24. feb 2011

@katulik22 presne tak pevnú vôlu - pred tehotenstvom som bola aj ja taká baba - stíhla, mala som 58-60kg, jedla som piate cez deviate vkuse stale nič som nepribrala - skôr som chudla....chodili sme na večere neskoro v noci aj o polnoci som sa vedela neskutočne nažrať🙂 a ja držím hlavne túto diétu preto, lebokaždý mi hovoril, že kedže som 35kg pribrala v tehotenstve už NIKDY nebudem taká ako predtým....a mna to ženie dopredu.... tá zlost, hnev ked simyslia že to nedokážem....

perla200
24. feb 2011

@ingridka22
@kubkovka ja osobne si myslím, že ked to zatial nejde dole to nie je tuk ale voda....sto percent!!!! ja som v tehotenstve mala strasné opuchy nôh, členkov.... a ked som porodila to mi ostalo...členky ako hovado.... a davala som si moduretic...vtedy 2kg dole vždy..... aj teraz som sa cítila taká opuchnutá ako hovado a tiež som si dala moduretic a nie dve kg ale jednokg

katulik22
24. feb 2011

@perla200 no ale mudruju....len nech si to vyskusaju drzat...jasne my mame pevnu volu a preto to dokazeme schudnut,bez sebazapretia to nejde...ale ved nezijeme preto,aby sme jedli ale jeme preto,aby sme zili :D a to my vieme....aj ja som stale pocuvala,dievca ty nikdy neschudnes,ty si taka postava,a bla bla.mas aj take kosti..vzdy budes pevna....same keci...len ma srali...a teraz len cumia a este len cumet budu....minule mi povedala suseda,ze nevyzeras o moc horsie ako ja....ja som skoro padla na zadok...a vypomstilo sa jej to cez vianoce pribrala vyse pat kil....a teraz vazi rovnako ako ja :D

ingridka22
24. feb 2011

dievčatá, ja si myslím, že môj metabolizmus úplne "zomrel", čo vlastne znamená, že ja žiadny už nemám 😀 😠 😀 a preto mi nespaľuje ☹ 😠 aaale čo, v utorok bude voda a možno, keď nič za celý deň nezjem, niečo sa stane (zázrak) a potom to už pôjde... mne je už zo mňa smiešne 😀 😀 😀

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 urcite sa zazrak stane a pojde to....ak ma ist z coho ovsem 🙂

ingridka22
24. feb 2011

@katulik22, že či má ísť z čoho 😀 😉 má... a koľko... aj 20 kíl 😵 teraz mám 80 a neviem to zlomiť 😠 ide ma rozpučiť od zlosti 😠 ach jaaaaj

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 tak sme na tom rovnako aj ja mam 79,8 a chcem 60 :D

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 ale pojde to....to nas len tie kilecka musia trosku nasrat a potrapit,aby sme potom mali na co spominat

ingridka22
24. feb 2011

@katulik22, ja budem šťastná aj so 70 kilami 😵 mala som 68, keď som maturovala (to bolo dááávno 😀 ) a vyzerala som celkom dobre 😉 takže do leta dať 10 kíl dole... 😎

katulik22
24. feb 2011

http://www.cas.sk/clanok/144660/jennifer-lopez-... verite tomuto? uz som o tom dost citala.....

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 no super takze to das urcite,potom to mam ja dvakrat tazsie :D ale neva co zeny nedokazu spravit...hehe

ingridka22
24. feb 2011

@katulik22, ja už som niekde čítala, že pikantné zrýchľuje metabolizmus... ale či to funguje, neviem 😕 žeby som začala jesť feferónky ? 😵 😀

ingridka22
24. feb 2011

@katulik22, som síce krpatá, čiže takých 60 by bolo ideálnych, ale to by som šla proti prírode - toľko som mala naposledy asi na ZŠ 😀 😀 😀

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 fuha ja ani nepamatam kedy....asi tiez na ZS :D no aj ja som o tom pikantnom uz pocula,ze rychlejsie spaluje

kubkovka
24. feb 2011

no dievcata, boli sme v obchode a nic som si nedala, teda sorry, kupila som si jablko.....a zatial sa drzim, az na dve kocky cokolady 😀 😀 😀 😀 ale aspon mi je lepsie a nechcem hodit flintu do zita.........ja to uz doklepem, to je jasne, a ked konecne domenzesujem, mozno odpadnem, ked sa postavim na vahu........dufam

kubkovka
24. feb 2011

inak papam zemlu.........a nejako mi to nevadi, jednoducho dnes fakt nemam sil, hlavne psychicky som na tom blbo, ale snad sa to coskoro vyriesi

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka nevadi.....pohodka...tu ti stravi jedna radost......zajtra zase pokracujes 🙂

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 no jasne, nemam teraz dobre obdobie, ale vsetko prejde, mne jedlo ani nechyba, ale ked mam menzes, zjedla by som prvy den dva aj slona a potom mi zas nic nechuti.........a ty ako?

perla200
24. feb 2011

@ingridka22 pozri si www.neera.sk

davajú sa tam chilli papričky a stojí to 25 eur a je to tri dni pijes len vodu specialne zarobenú a ja som s chudla za tri dni 4kg - ako potom dve isli hore ale zase organizmus sa neskutočne nastartoval.....

veronikale
24. feb 2011

@nata_ @suezana @ingridka22 - dakujem za odpovede baby 😉
dnes sa celkom držim, okrem tej polievky som len zjedla minikusok chleba s činskou kapustou. a pred chvilou kiwi. Ani už nie som nejak hladná /chvalabohu/, a dúfam že ani ma hlad neprepadne už dnes, bo sa asi nezdržim... 😀
@kubkovka - krizu zvladneš, ty si silná, si predsa naša "dietmama"... 😝

perla200
24. feb 2011

@kubkovka ja som si o 16.h dala syrečkové chleby - DVA!!!! a vôbec ma to nese.... no a čo? ale inak vitaminak ako sa patrí a držím sa🙂)))

veronikale
24. feb 2011

@perla200 - tuto som skusila aj ja. kupila som si hriešne drahy javorovy sirup, kayenske korenie, citrony... vraj - 10 dni, to v pohode zvladnem... ale po tretom dni som už odpadavala, a napinalo ma z tej hnusnej chute...

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka ja celkom fajn...na veceru som mala banan 🙂 dodrzane,dufam,ze uz nezhresim a zajtra sa tesim na zavinace 🙂 esteze to ovocie neranajkujem,bo mne dnes uz liezlo hore krkom......ved jasne menzes je svina.....to je cloveku uplne nanic

kubkovka
24. feb 2011

@perla200 no dnes bol den naprd, ale zivot je aj o inom, a ked som stale zavreta doma, tak co narobim, keby je aspon uz teplo, vezmem decka na dvor a den prejde ale takto? ale tak do leta to zvladnem, hlavne ked uz bude zelenina, co aj nejako chuti

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 ved ano, neriesim to, zly den, tak potom u mna vacsinou byvaju velmi dobre, tak uvidim.........

katulik22
24. feb 2011

@perla200 no o tomto som este nepocula

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka a co deturence?posluchaju?

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 no mladsie ano, dcera uz vymysla, kedze uz ma 2,5 roka