90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
15. apr 2011

@perla200 ale skocila sem pred par dnami a asi nema co robit tak tu len mudrosti rozdava....a minule som si len tak citala niektore temy tu na MK a podobne prispievala aj do inych

adamko05
15. apr 2011

ahojte
prave kavičkujem

včera som den zabila čokoladovym konakom 😝 ... ale inak pohoda

dnes neviem, normálne mi rano došla chuť sa naranajkovať (ale tak že pečivo, či peník, čo sme mali napečeny), ale odolala som... na obed si isto urobím zemiaky... neviem, možno len pečene.. alebo v tej pare, ešte uvidím
ale rodinka si rozkazala (kedže som doma, treba ma využiť 😅 ).. palacinky... to bude tažkeeee

mimika4408
15. apr 2011

@adamko05 cauko, tak tvoj kakaovy konak zaradime na UHt 😉

adamko05
15. apr 2011

@suezana pozeram, že si mala podobne završenie bielkovin 😀 😀 ... ale ty si na tom lepšie, aspon nazvom to sedelo na bielkoviny 😀 😀

adamko05
15. apr 2011

@mimika4408 😀

mimika4408
15. apr 2011

ked kazda do tej diety dame nejaky ten zlepsovak 😉 tak hned to bude lepsie a budeme sa dokonca tesit na kazdy novy den 😀 😀

lucxy
15. apr 2011

😀

perla200
15. apr 2011

@mimika4408 dakujem....no malá už lepsie....tesím sa, ja už pracujem odvčera....no ja vas neviem opustit mne ste tak prirástli k srdcu že ja budem naozaj radsej diétovat len aby som bola s vami....fakt

mimika4408
15. apr 2011

@perla200 ty si zlataaaaa 🙂 , ale ved ozaj sme tu dobra partia cele tie mesiace tu nebol nikto "vyryvacny"..... ja mam do zasoby este dost kg, takze ja by som tu aj na dalsi rok este prezila 😀 😀 😀 😀
zajtra je uz sobota tak budes mat volno 😉 len pocasie by sa mohlo konecne umudrit 😒

kubkovka
15. apr 2011

no sla by som sa prejst, aspon na pol dna sama, niekam mozno do mesta, dat si sama kavicku, posediet na slniecku a nabrat energiu.......no veru som sa nejako vyspala do dietky, sa zas tesim........dnes kuracie stehna, ci stvrte su to, ani neviem, spravim aj nasim............zajtra budu asi pecene zemiaky alebo ryza, uvidim........no a v nedelu si urobim asi pizzu........a v pondelok ma byt spln, tak by som skusila len pitny den, nech sa aspon to polkilo, co schudnem pocas splnu, uz nikdy na mna nenalepi 😀 😀 😀

kubkovka
15. apr 2011

@perla200 no inak ja dietujem asi tiez nekonecne..........ale fakt sme tu super baby, sa tesim na pokec s vami

mimika4408
15. apr 2011

@kubkovka aj obed paradny 😉 ved ako sa na spravny start patri 🙂 , tie ribezle kedy dozrievaju????potom si skocime aj na tu kavicku 😉

petaboo
15. apr 2011

@mimika4408 😝

mimika4408
15. apr 2011

dievcata mate niektora deti zaockovane proti kliestovej encefalitide?? my sme to uz nestihli lebo to su nejak 3vakciny a nikdy som nemala ani dceru zaockovanu ale ked tak nad tym uvazujem toto moje "zihadlo" pobeha kade-tade po vonku, povala sa po trave tak aby sme nieco nechytili 😒 . chcela by som do arboreta v mlynanoch, tam je nadherne ale viem ze tam bolo dost kliestov 😒 , nemate skusenosti s nejakym dobrym a ucinnym sprayom?

perla200
15. apr 2011

@mimika4408 my sme neni zaočkovaní, ja som proti akémukolvek očkovaniu, proste sa mi to zdá neprirodzené a potom sú deti že aké casto choré a alergické na vsetko to vsetko z očkovania podla mna....
no kubkovka aj ja diétujem asi celý život🙂))) ale ako neviem začala som normalne ranajkovat rožky a tak a mne je normalne zle jednoducho sa zle cítim ak jem normalne.... asi mi začína vyhovovat tá diéta

kubkovka
15. apr 2011

@mimika4408 dam vediet, budem sa tesit............no ohladom obeda, uz som zistila, ze radsej zacat v spravnej kombinacii vo vacsom ako byt hned hrdinka, ze si dam prsicko a poobede zozeriem chleba s niecim.......zaludok sa mi zas stiahne, takze v pohodicke idem na to

kubkovka
15. apr 2011

@perla200 no u mna je problem hlavne to, ze sa neranajkuje.......ja by som skor nevecerala

mimika4408
15. apr 2011

@kubkovka spravne, aj ja som na zaciatku mala podstatne väcsie porcie ako teraz...telo si postupne zvykne

dajna11
15. apr 2011

baby poradťe čo na UHT???????,okrem cestovín?nejaký fajný receptík...

adamko05
15. apr 2011

@kubkovka ja ked som hladna, tiež si doprajem aj vačšiu porciu... presne ako pišeš, radšj viac povoleneho ako menej, nepovoleneho.... držím ti palce 😉

mimika4408
15. apr 2011

@dajna11 skus langose s cesnakom alebo pizzu

suezana
15. apr 2011

Ahojte 🙂
@dajna11 ja dnes robím lángoše, príde segra s rodinou a povedala, že moje sú najlepšie 😵 😵 😵 😵 Ja robím normálne - klasické, len si to nedám so syrom, tatarkou , ale len s cesnakom...

adamko05
15. apr 2011

@suezana tiež tak papavam langoše... že len s cesnakom cez dietku.. mnááám, 😝 ... si mi dala typ na zajtra
a ty nemaš dnes škoroby??

suezana
15. apr 2011

@dajna11 inak hocičo aj z lístkového cesta 😉 napr. osie hniezda, ...

kubkovka
15. apr 2011

@suezana no si ma inspirovala, v nedelu si urobim

suezana
15. apr 2011

@adamko05 mala by som mať, ale ja som už po diéte, a dnes keďže sestra to chcela, dávam UHT....ale ja už môžem aj tak, že na obed to a večer iné 😎 😎 😎 😎

suezana
15. apr 2011

@perla200 ja som tiež skôr proti očkovaniam - ja mám des aj z povinného....či nenastane nejaká reakcia 😔 😔 v poslednom čase sa všeličo stáva.... 😒 ťažko povedať...
...a si zlatá 😵 veď ja som už tiež po diéte a som tu a nemám v pláne zatiaľ odísť 😉

suezana
15. apr 2011

@kubkovka 🙂

adamko05
15. apr 2011

@suezana aha, jasne... ja stále zabudam, že ty si už iny "level" 😉 koľko si teda definitívne schudla za 9O dní?

suezana
15. apr 2011

@adamko05 inak dobre - ten likér 😀 mohli sme piť spolu, keby si sem mrkla večer 😀 😀 😀 😀