90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
1. máj 2011

@suezana uf tak to by som pukla 😉 😉 ......

suezana
1. máj 2011

@dajna11 no ja teda nie ☹ ja môžem ....veď to potom tak aj vyzerá 😲

mimika4408
1. máj 2011

caute baby 😉
tak ja teraz zujem korku z chlebika co mol maly nedojedol 😉

cessy
1. máj 2011

@dorothy77 urcite sa to da vydrzat, ocista organizmu je dolezita

cessy
1. máj 2011

@tutifruti placky so nerobila, lebo rano mi bolo tak zle asi som mala nizky tlak ze len ma motalo a bola som rada ze som spravila tu ryzu a rezniky. ale urcite ich budem na buduce robit, lebo ja placky milujem

cessy
1. máj 2011

@suezana 3 mily??? fiha 😀 😀 😀 ale co ked ti chutili 😀 😀 😀

ja som tiez mala jeden prehresok, poobede som si dala jeden medovnicek co robievam malemu, taky bol maly a taky výýýýýborny, normalne som si ho uzila...a v dnesny den ho mam zakazany ☹

suezana
1. máj 2011

@cessy no, to bolo len obrazne povedané - aby množstvo vystihlo 😉 mily to neboli 🤐 ale tak dala by som si 😅

mimika4408
1. máj 2011

@suezana pocuvaj moja, ty tu robis zlu krv 😉 tu mas na zdravu stravu nabadat a nie chutky robit 😉 😀 😀 😀

dajna11
1. máj 2011

@suezana no tak nieže by som nenatlačila do seba....ale teda nikdy som dve tri mily či horalky po sebe nedala 😉 😉 ..ale zasa zobkať kade tade to mi ide 😉

dajna11
1. máj 2011

a dnes som si kupila vela kvietiniek na balkon a chodím sa na ne pozerať ako sa vytešujem.....zajtra mám vit.den a nemám doma ovocíčko ☹

cessy
1. máj 2011

@suezana len tu chutky robis 🤐 😀

suezana
1. máj 2011

no, čo, máte ma vyhrešiť, motivovať svojimi úspechmi, nech sa hanbím 😀 pijem teraz sennu - odolala som čerstvému chlebu s maslom - mm vyžiera 😝 😉

cessy
1. máj 2011

@suezana sennu????to akoze caj list senny???? na precistenie???nepije sa to nahodou pri zapche?

suezana
1. máj 2011

@cessy áno presne - už dva dni som nebola 😝

mimika4408
1. máj 2011

@suezana ty mas teda divne travenie 😲 no mozno si uz tvoje telo zvyklo, ze sa vyprazdnuje iba po caji 😕

dajna11
2. máj 2011

dobré ránečko. ja mám dnes vitaminky....a doma mám 3jablká 😒

suezana
2. máj 2011

@mimika4408 to zas ja ho pijem za túto diétu asi 3.x 😉 myslím, že to nebude v tom. Inak raz si dám a tri dni účinkuje 😀

suezana
2. máj 2011

@dajna11 dobré ráno 🙂 ja rozmýšľam nad cestovinami s kapustičkou 😒

dajna11
2. máj 2011

@suezana no tie som si dala včera v čínskej....mnm. ale bolo tam mc vela kapusty ☹

suezana
2. máj 2011

@dajna11 no, ja by som si dala aj rezance - tie čisté z pandy, ale aj na kapustové mám chuť a s cukrom....dúfam, že potom nedostanem poobede záchvaty žravosti sladkostí a dnes sa mi podarí celý deň zvládnuť 😒

dajna11
2. máj 2011

@suezana ja som si minule robila zapekané rezance s orechami a slivkovým lekvárom...ani som to necukrila,ten lekvár bol sladký dosť a bola som presladená na rok do predu 😀

tutifruti
2. máj 2011

Caute baby, tak ja mám nehoráznu chut na sladké.... 😝 To je moja slabosť....
@dajna11 daj recept.... aj ja chcem byt presladená na rok dopredu 😅

perla200
2. máj 2011

čaute baby....takže dnes bielkoviny konečne....pribrala som 4kg takže musím so sebou niečo robit....ale zatial v pohode....uvidíme čo bude dalej....

perla200
2. máj 2011

čaute baby....takže dnes bielkoviny konečne....pribrala som 4kg takže musím so sebou niečo robit....ale zatial v pohode....uvidíme čo bude dalej....

borabora666
2. máj 2011

ahojte babulky....tAK OPET SOM NA DRUHOM DNI,ALE POHODICKA.....som zvedava,co dalej,lebo sa hanbim vylezt von
chcela by som mat este len februar a nosit zimny kabat:/

cessy
2. máj 2011

@borabora666 jaaj ani nehovor, ja stale nosim nieco na vrch aby som sa trochu maskovala, lebo tak jak som pribrala za posledny rok.....no coment 😒

cessy
2. máj 2011

@dajna11 aj ja chcem recept, lebo ja by som sladke mohla celyden a stale nemam dost 😝

cessy
2. máj 2011

ja som si dnes robila toto, lebo som mala neskutocnu chut na sladke, ale struhanky som si dala len ale za lyzicu, medu este menej, takze to bohvie co nebolo 😝 😝 😝 , cakala som ze si viac na tom viac pochutim 😝 😝 😝 😝

http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=33&t=18...

dajna11
2. máj 2011

@tutifruti
@cessy no kočenky....uvaríte si nejaké širšie rezance,popr.domáce...ak sa vám chce gúlať.....vymastíte trošku nejakú zapekaciu formu..uvarené rezance premiešajte s troškou masla....ak možete....a do misy dajte trochu rezancov,na to pomelté orechy,možete posypať trochou cukru,ja som nedala a aj tak to bolo sladké koli lekváru...na orechy dajte slivkový lekvár.....ak je hustý možete ho zriediť teplou vodou....a na lekvár znovu orechy,možete to posypať pokrájanými sušenými slivkami....a na to všetko znovu dajte rezance....a zapiecť....mne to velmi chutilo,hlavne tá zmes orechov s lekvárom.

mimika4408
2. máj 2011

@suezana mne staci menzes a to som vyprazdnena na dalsie 3tyzdne 😉 😀
inak ahojte dievcata, ja dnes vitaminky 😉 ...rano som si dala zlty melon a bol vyyyyborny sladucky, az som zostala prekvapena lebo sme 2kupili a teda ten 1.bol uplne o nicom 😒 , obed som este ani nemala lebo na 13-tu som isla na UP podpisat a bolo tam kopec ludi a len pred chvilou som domov dorazila

suezana
2. máj 2011

Ahojky 🙂
Tak ja dnes nakoniec škroby- ryža so zeleninkou, potom vývar a poobede sme dostali za tácku zákuskov a tortu výbornú ☹ z krstín...no dala som si asi 5 kúskov - to je dnes zatiaľ všetko....najlepšie by bolo, keby som už dnes nič... uvidím, či to zvládnem, lebo nejaké sú ešte v chladničke 😝 a teraz mm robil húrky/jaternice a krásne to tu vonia, aj pečené zemiaky pomedzi 😒

@perla200 no ja sa bojím odvážiť 🤐 ešte po veľkej noci som sa ... bolo to v pohode, bez pribratia, ale teraz neviem.... cítim na gaťach, že budem v pluse 😔 a ani sa nečudujem 😒