90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sloto
20. jan 2010

ahojte tak ja som dnes opat na ovocku, uff. do toho som este dostala menzes, takze dnesok bude zaujimavy.som zvedava ci budem vladat. inak ja sa furt s vahou nehybem dokelu! akze vsetkym vam to ide dole a mne preco nie?? a to idem z vysokej vahy zhadzovat. uz zacinam byt nastvata ☹

lenca13
20. jan 2010

ahojte ja mam dnes skrobovy,dam si asi fazulovu polievku 😉

Inak tie co kojite,ja ked som ju drzala pred dvomi rokmi tiez som malu kojila,a myslim si ze tato dieta nema na mliecko vplyv,aspon u nas to bolo do pohody 😉

sloto
20. jan 2010

na moje kojenie to tiez zatial nema asi nejaky vyznamny vplyv, aj ked som si vsimla ze pocas ovocneho dna mam mliecka menej, ale po ostatne dni je to rovnake

lemge
20. jan 2010

dobre ranko!
ja som dnes 18 den,kojim stale a nebadam ziadnu zmenu 😉

lenca dnes mame rovnaky obed 🙂 ja uz ju mam asi 4 dni v chladnicke,dufam,ze bude este chutna...

sloto,na kolkych kiloch si zacinala?ak nechces-nepis 😉 a ktory si den dnes?

sloto
20. jan 2010

ahoj lemge ja zacinam s vakou 70 kg/165 cm - viem hroza, ale to je zrovna tych 10 kil co mi zostalo po porode. no a som zrovna na 12 dni a vaha sa nehybe....

morenka
20. jan 2010

dobre ranko dievcata! juchu! bielkovinovy🙂 uz sa mi rozmrazuuju prsia a planujem si orestovat mrazenu zeleninku a naplnim si tie prsia a dam s k tomu marhulovy kompot! vcera ked som zaspavala ma to napadlo tak uz teraz mam slinky...ale zatial len cajik pred sebou a mozno potom jablcko...

uz len 72dni🙂)))))))...

lucijja
20. jan 2010

sloto, to je vysoka vaha??? prosiiim ta, urcite sa to pohne. Slubujeeeem! 😉 😀

peterb
20. jan 2010

Ahojte,
dnes moj 14 den, takze prve dva tyzdne za mnou. Pernicky a ostatne veci, ktore si moj krpec po veceroch vytahuje este stale vedia vyludit zavistilivy pohlad v mojich ociach 🙂

Vcera zasa bike, poctivych 40 minut intenzivneho slapania do kopca, zosadol som uplne mokry, ale hned ma presla chut na hocijake jedlo a aj na varenie (kedze som sa zatal a povedal som si, ze manzelka nebude varit este aj na moju dietu), takze dnes sa budem spoliehat na to, ze v nasom bufete v praci bude aspon nejaka ryza a zeleninovy salat.

Mam pocit, ze sa mi vaha nijako nehybe, vazit sa budem v piatok, tak uvidim, s akym (ne)usmevom pojdem do vikendu.

Co sa tyka nejakeho chudnutia, zo svojho okolia viem, ze niektori prve tri tyzdne nic, potom sa to spustilo rychlo, na druhej strane moj svagor, ktory ma na to nahovoril, schudol celkovo 25 kg a to jedol celu cokoladu zo zaciatku, alebo pol kila syra alebo masa na obed a polovicu z toho na veceru, takze podla mna len vydrzat a pojde to urcite. Netreba sa vzdavat, ten vysledok za to bude stat.

Idem sa pozriet, ci nas "fantasticky bufet" bude aspon troska privetivy. Dobru chut 😅

lucijja
20. jan 2010

peto - ja mam dnes uz 61vy den a tiez stale zavidim. Ale dnes mam UH a vecer budu fornetti... 😀

ejbyk
20. jan 2010

aj ja uz chcem mat aspon 60 dni za sebou 😖!! klobuk dole pred vytrvalostou! tiez ma fascinuje ze aj muzi sa snazia pre seba nieco robit...nie len ze my zeny sa snazime byt pekne 😉 a dobre sa citit 🙂 !

...nechutí mi pit! nebiem prečo?! tak som si urobila čas a snad mi teda pojde krkom.
mam dnes ovocko a zvladam fajn...no chcem sa opytat?! nemohla by som si dat na vecer pohar horuceho vyvaru?

peterb
20. jan 2010

ejbyk: nemohla 😀 (podla mna lepsie ako nejaky horsi prehresok), inak toto je moja prva dieta v zivote a aj to s heslom, ze lepsie chudnut teraz 8 kil ako neskor 16. Ale bike mi snad pomoze. Ja aj keby som nic neschudol, tak to ma pre mna jeden zasadny vyznam: namiesto 2dcl tekutin denne pijem 2,5 litra, zo zaciatku som sa normalne s odporom nutil, teraz to uz beriem ako folklor a k tomu zvyk kazdy vecer si poriadne dat na bicykli a som spokojny.

luci: 61. den, to si ani neviem predstavit. Ja mam tajnu nadej, ze po dvoch mesiacoch schudnem tych 8 kil a potom to uz budem len tak udrziavat ten treti mesiac, ale obavam sa, ze moj optimisticky plan nevyjde.

No na obed boli tri kopky ryze a maly zeleninovy salat. Uprimne, nebolo to na michelinsku hviezdu, ale aspon nehladujem

lucijja
20. jan 2010

peto: len aby si nebol prekvapeny ked ti pojdu kila hore - to vies, pri takom makani ked sa tuk meni na svaly tak to je inaaaa vaaaha... 😀 😀 😀 Som ta potesila co? Ale u mna to ten efekt ma, preto som sa pomerala. 🙂 Ale ved na veciach najlepsie spoznas ci chudnes. 😉 A to by teda BOLO aby si neschudol! 😀

peterb
20. jan 2010

luci: na veciach je to super, uz je jedna dierka na opasku viac a uz zasa zacinaju nohavice vraviet, ze uz sme volne
co sa tyka vahy, je mi to jedno, skor ide o to, ako clovek vyzera, nie kolko vazi, takze ja kludne aj 120 kg, ale nech to vyzera.

Teraz mam 190 cm a 89 kil a nevyzera to dobre 🙂

lucijja
20. jan 2010

peto: presne tak - clovek sa musi hlavne citit dobre aj fyzicky aj pri pohlade do zrkadla..Potom je to ok. 🙂 Ja som uz prestala zazmurovat oci zakazdym ked som prechadzala okolo zrkadla. 😀 Este 7 kil a budem sa pred nim aj vykrucat. 😀

lemge
20. jan 2010

peter ale ved pri tvojej vyske nemas moc nadvahu 😕 ked schudnes,bude z teba manekyn 😉 😀

sloto-ja mam tiez 165cm,ale idem z 80 😖 mavala som tych 68-70kg-ked sa k takemuto cislu dopracujem,budem skakat ako blcha 😀 ja mam taku pevnejsiu stavbu tela,aj chrbat,neviem si seba predstavit so 60kilami.nikdy som ich nemala.mozno by mi to pristalo 😎 ale ty ked si ich ich mala,urcite to pojde dole,bud trpezliva 😉 kazdy mame ine telo,iny metabolizmus,niekto pomalsi,niekto rychlejsi.....

morenka
20. jan 2010

No ja mam normalne vycitky...tak som sa najedla! spravila som si tie prsia tak ako som pisala plnene a ktomu kompotik ale ledva som to zjedla...ufff...mam dost fakt...po tom ovocnom tazko vojde tolko dnu🙂

juuj 61den luci to je super!

peterb verim tomu ze 8kg zojde ani sa nenazdas! 🙂

lucijja
20. jan 2010

ja mam zajtra vitaminy a v knihe je tento den ze: "nechuti vam ovocie? pite cely den len ovocne a zeleninove dzusy. Vase telo vam bude vdacne." Tak idem na to, ked kazali. 😀 Hadam sa mi telo podakuje aspon pol kilom dole. 😀

morenka
20. jan 2010

ijha tak to si asi aj ja na dalsie ovocie podstupim...lebo potom sa idem vazit aby to bolo pozitivnejsie🙂

peterb
20. jan 2010

luci: ja som knihu raz prebehol ocami a povedal som si, ze tak toto nie, to nie je dieta, to je hladovka aj pre vegetariana, to musel pisat clovek bez realnej skusenosti s varenim takejto stravy. Ja som vegetarian 17 rokov a za ten cas si clovek navymysla vela jedla a to co je v tej knihe je fakt aj na vegetariana silna kava. Takze z knizky som si vytlacil tu stranu, kde sa pisalo o kombinacii stravy a to bolo vsetko.

morenka
20. jan 2010

peterb ty si vegetarian? ako sa zije takemu vegetarianovi? pytam sa ako debil ale ja ako clovek ktory ma rad mäso si to neviem predstavit...a koly comu si sa stal vegetarianom?

blazka24
20. jan 2010

tak ľudkovia, napíšte teda základy tejto diéty, vypadám jak reklama na traktorové kolesá a po pôrode potrebujem zhodiť lebo obuvákom sa do všetkého tlačiť nemienim celý život a vyhodiť tie veci to snáď nie 😀

lucijja
20. jan 2010

peto: ja tiez nejdem podla knizky - tie recepty vobec nevyzeraju vabne. 😀 Jedine co ma laka z toho vyskusat su pekingske placky a posuch. Ale ja som si na zaciatku diety knihu vytlacila, popisala si datumy na kazdy den a kazdy den si k tomu dnu pisem co som v skutocnosti jedla, ci som cvicila a tak. A ked mam bez prehresku den tak si tam dam smajlika a ked zhresim tak si tam dam hnevajlika. 😀 Detinske, co? 😀 Ale aspon ma to motivuje. Ked mam chut zhresit tak si vzdy poviem: chces to tam dat po tolkych smajlikoch pokazit hnevajlikom? 😀 😀 😀 Takze zato mam prehlad. A niekde okolo 45teho dna je vecera ze: nechuti vam? ak vam naozaj nechuti zhreste a chodte na pizzu. 😀

sloto
20. jan 2010

lucijka, no tak je to vysoka vaha veru. ja som nikdy nebola ze stihla vyslovene - vzdy som bola skor ritnata 😀 mam totiz typicku hruskovsku postavu takze hore som vzdy schudla a zadok a stehna zostali tlste, ale aj tak som vzdy vazila tych 60-63 kil no a teraz 70 a nie a nie sa pohnut dole. mne by stacilo aj na tych 63 ist, alebo aspon daco, lebo ved leto je tu coby dup a ja by som rada aspon trosku ako tak vyzerala

lucijja
20. jan 2010

sloto: ved jasne, to chapem. Aj ja by som chcela 62. 🙂 A preto tento mesiac bez prehreskuuuuu.... 😀 😀 😀

baby, sorry ze to taham do tejto temy, ale nemali ste niektora problem s dietatkom ze malo okolo ustociek take cervene flaky? Doktorka vravela ze je to od dudla a mam jej to natierat kalciovkou alebo modrou indulonou. Lenze nam nic nepomaha. Niekedy to ma len trosku a niekedy viac... 😒

ejbyk
20. jan 2010

ja som sa tiez prave pri tejto diete dokopala k tomu, viac pit, pit viac caju, dokonca viac jest ovocie aj zeleninu (zeleninu som niekedy nejdela vobec...(az neskor som si uvedomila o co som sa cele roky uberala...takaaaa brokolicaaaaaaaa juuj mnam) Obdivujem vegetarianov...ale tiez si to dost dobre neviem predstavit...čo by som robila bez gulasu uvareneho v prirode (z troch druhov maska 😀), obloženého chlebíčka, sviečkovej...
Inak stravu kombinujem tiez hlavne po svojom, nie podla knihy a tiez podla toho co dom dal a na co mam chut 😀

martinex
20. jan 2010

blazka aj ty sa pridavas??? sak som ti posielala na mail,nie nahodou?

morenka
20. jan 2010

len dve hodiny po obede som a uz by som si nieco dala...mna urve! tak som si dala karo kavicku s mliekom kedze bielkovina dnes...ale neviem co na vecer...ked ja nemusim na veceru mäso...och co zase vymyslim...:.(

markiza
20. jan 2010

lucija, mojmu malemu na to iste pomohol tento krem od biodermy http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma-abcderm-p... , dava sa 2-3 x denne. maly to mal velmi nepekne, ale tento krem to pekne stiahol. teraz ju mam vzdy po ruke.

lucijja
20. jan 2010

markiza: super, si zlata, hned to idem zohnat... 😵 Vdakaaaa

markiza
20. jan 2010

lucija, za malo. dufam, ze Emke pomoze 😵