90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

blazka24
18. feb 2010

zuzanaca neuveríš, mňa niekto tam hore má nesmierne rád 😀 normálne nemám krupicu 😕
tak dala som si z polievky vývar - chutil ale najedená syr a zelenina noooooooooooo vedela by som si predstaviť aj lepšiu stravu

😀

sisa2
18. feb 2010

blazka neboj, zvykneme si 🙂 ja som mala na obed kuracie masko so zeleninou a tiez som hladnaaaaa. a do vecere daleko 😖

blazka24
18. feb 2010

sisa tak mäsko a ako si robila len tak na vode zeleninu?

sisa2
18. feb 2010

bola som v restike 😀 cize maso na prirodno a k tomu cerstva zelenina - kapusta, uhorka, mrkva.

martinex
18. feb 2010

baby sak ja viem jak sa robi polievka 😀 mne sa len nechce,kvoli tej jednej porcii...to sa na to radsej vykaslem...

blazka ideeeees 😎

blazka24
18. feb 2010

sisa si inakšia herečka a ja doma žvachcem čo si pripravím..........
no už počujem hrkotať hračku buď má krpec tiky do ruky alebo už je hore 😉

sisa2
18. feb 2010

martinex - ja fungujem na sackovych polievkach. viem, ze to je chemia, ale mam ich rada 😔 takze aj teraz si obcas dam, ale teda len vypijem tu vodu, sliziky ostanu

blazka - no ja robim, takze cez tyzden mi ostava jedine stravovanie sa v restike 😀

martinex
18. feb 2010

sisa tato odpoved sa mi pacila 😀 ja ich tiez lubim...tak obcas si dam

sisa2
18. feb 2010

martinex 😀 😀 😀

olianko
18. feb 2010

jaj baby pomoc....taka som hladna , ze by som zjedla vsetko co neutecie 😠 😔 Este aj Saska stale vymysla a chce jest take veci ze pomoooooc 😨
AKo to ja vydrzim do vecere ? 😕 😅

andrejka77
18. feb 2010

aj ty olianko ja tiež a to som tusim rano zariekla ze štyri dni v poho a teraz hlad jak neviem co ... 😠 uz som si dala trosku čokoládky ☹ uz bola aj večera no co dalej asi ma bude hriat akurat taka predstava zajtrajšieho 🙂 rizota... 🙂 😀

janicca
18. feb 2010

čaute baby tak aj ja sa pridávam k vám teda ak môžem ??? ..... 😉 dnes mám prvý deň za sebou.....eee vlastne až keď zalahnem do postele tak potom si poviem že je úspešne za mnou.... 😅 trošku som to tu prebehla,prečítala naozaj sa vám darí a dufam že sa aj ja budem môcť za chvílu pochváliť úspechom....... 🙂 ))))

andrejka77
18. feb 2010

janicca vitaj 🙂 ja tiez som iba na začiatku tak pekne dietovanie 😀

lubikaf
18. feb 2010

janicca vitaj medzi nami a prajem uspesne chudnutie 😉

ja som mala na veceru vybornu zmrzku tiramisu, akurat ze som si ju trochu poliala javorovym sirupom, co sa asi nemoze. ci?

a od zajtra pre mna zacina tvrdy boj, najprv iba ovocie, potom iba voda....no uz teraz som zvedava, ako dopadnem 😀

zuzanaca
18. feb 2010

ahoj lubikaf.......tak my sme dopapali, najskôr si dáme až v nedeľu obed ☹ 😀 😝
Zajtra ovocko a v sobotu sa nalievame vodou - zvládneme, neboj 😕 😅 😀

janica vitaj medzi nami 🙂 - ty si snažíš o mimi a ideš chudnúť 😕 ?

janicca
19. feb 2010

dobré ránko prajem 🙂 )))dik za privítanie ...... 😉

zuzanaca a je v tom nejaký problém keď sa snažíme a chcem s chudnúť ??? veď jem päť krát denne a myslím že to nie je žiadny extrém keď sa budem obmädzovať jesť menšie porcie atď .....neboj moja keď moj oranizmus začne štrajkovať tak s tým praštím ..... 😵 😵

sisa2
19. feb 2010

janicca vitaj, aj ja som vcera zacala 🙂 a tiez sa budeme cochvila snazit o babo (dufam), tak budeme na tom velmi podobne 😉

lubikaf mnam zmrzka, by som si dala. ja som strasne zmrzlinova 😀
drzim tebe aj zuzane palce, aby ste to do nedele zvladli!!!

janicca
19. feb 2010

Sisa ahoj veď ja v tom snažení a chudnutí nevidím naozaj problém a možno keď dám nejaké to kilečko navyše dole hneď to pôjde lahšie.............. 🙂))))

sisa2
19. feb 2010

janicca mozne to je. ved velakrat sa hovori, ze to moze byt problem, preco sa nedari. tak nech sa zadari oboje 😉

janicca
19. feb 2010

zadariť sa musí ta ne ???? 😉 😉 je pravda že mám nejaké to kilo navyše ale nie je to až také strašné...... 😉

martinex
19. feb 2010

cafte kocky a chlap!
tak ja vcera jeden prehresok za druhym,ale mam to to odovodnenie 😀 maly bol zly jak cert,vobec nechcel spat,stale mrncal a jedoval sa...tak som trosku obalovala nervy v cokolade 😎

janica vitaj,drzim palce nech kilecka idu dole...

dnes mam UH,tesim sa na obed,dam si pizzu,tak sa konecne poriadne najem 🙂 inak musim si trosku dietu zmenit,lebo zacinam na sebe citit,ze mi nerobi moc dobre...byvam unavena, mavam kolapsove stavy-odpadavam... mm je napaleny a chce aby som prestala...tak to len trosku pozmenim.. ci myslite ze by to nemalo ten efekt?

zuzanaca
19. feb 2010

Ahojte 🙂
martinex....ako si to chceš obmeniť....chceš jesť častejšie, alebo ako? 😕

janicca.....nemyslím si, že by to mohol byť teraz problém, no potom, ak už budeš tehuľka 😀 , by som diétu nedržala 😅 a táto diéta je dlhodobá - tak preto som sa pýtala 😉

Ja dnes ovocie a zajtra voda - zatiaľ sa držím 😅

peterb
19. feb 2010

ahojte,
este jeden den a polovica za mnou 🙂

uz sa objavuje prvy problem, polovica oblekov zacina byt pomaly velka a tak zvazuje, ci pojdem dalej, lebo investicie by boli nemale ☹

martinex: skus jest castejsie, vymyslaj si veci, kde mas viac zivin - zeleninove polievky podla mna mozes kazdy den, kludne aj cez ovocny den, v bielkovinovy den viac zeleniny a jedz maso, kludne na veceru by som siel do nejakeho jogurtu a podobne, nech mas viac bielkovin z mliecnych vyrobkov, inak aj ja mam dnes UH, na obed spagety, aj ked stvrty krat za sebou, velmi mi chutia, tak zatial ani nemenim. Inak mna niekedy bolieva hlava, nie extra strasne, ale pocitil som to najviac cez vodovy den, tak uz je to zle, lebo ked som nepil bolela, teraz pijem vela a zasa pobolieva?

Zajtra ovocie, ale idem na velky nakup do metra do rakuska, co mi zabije tak pol dna, tak nejako to prezijem a potom v nedelu nieco dobre. Najhorsie su ovocne dni, ked ma clovek byt doma a este je vonku aj skaredo.

Obdivujem vsetky mamicky, ktore su doma a drzia tuto dietu, byt doma, tak to asi nevydrzim

martinex
19. feb 2010

zuzanaca no skorej kombinovat jedla..napr na obed skorby,vecera bielkoviny a podobne..s tym ze jeden den do tyzdna by som mala ovocko..

peterb mne sa ani neziada jest castejsie,skorej je pre mna problem jest to co v dany den mozem... a samozrejme maso,syry a vseobecne mliecne vyrobky mi brutal chybaju a je mi malo ich mat len raz za 4 dni 😠

lenca13
19. feb 2010

Ahojte tak som po obede cestoviny a hlivovo-rajcinova omacka 😉
Martinex to mne bolo vcera riadne blbo tiez som to chcela vzdat,no ale nakoniec som zhresila a dala som si komplet obed 😉
Inak ty maleho tusim kojis,ja ked som tuto dietu drzala pred dvomi rokmi tiez som malu kojila a jogurty som jedavala kazdy den a preto som schudla 😉
Peterb veru nech uz je krajsie pocasie mala sa chce stale bicyklovat tak cakam pokym sa otepli a vyrazime cela rodinka niekam na bicykloch 🙂

zuzanaca
19. feb 2010

martinex.....skús to a uvidíš, zdravie je prvoradé a keď ti to nevyhovuje, treba prestať. Nebude to mať ten efekt v chudnutí, ale bude to lepšie, ako keby si sa stravovala ako predtým 😉. Ty ešte aj kojíš, tak to s diétou nemôžeš preháňať, vidíš, ako telo reaguje ☹ . Veď si už aj pekne schudla 😀 😀 😀

martinex
19. feb 2010

zuzianaca skusim a dam potom vediet ci ide nieco dole alebo nie... 😉

peterb
19. feb 2010

netreba sa znasilnovat, len si clovek ublizi, podstatne je, aby to bolo prirodzene a relativne bezvolestne, nejake 3 kila dole naviac ti nedaju tolko aby sa ti potom oplatilo dat sa dokopy

lenca13: veru, ja zimu milujem, ale pre decka je lepsia jar a leto, konecne zasa tury v horach a bike. Uz aby to bolo

lucijja
19. feb 2010

martinex: ak sa citis zle a unavena, malatna - kasli radsej na to. Nestoji to zato, aby si si dohubila organizmus. Potrebujes vela sily pri malom. TAk ako radi Peterb - dopln hlavne bielkoviny, tie ta postavia na nohy - biele maso, ryby, tvaroh, biele jogurty. Kazdemu vyhovuje nieco ine. 😉

zuzanaca
19. feb 2010

lenca....a koľko si schudla predtým?

sisa, janicca, blazka....ako vám to ide? Ste velmi hladné? 🤐