90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suzi81
2. jan 2014

Ja mam otazku pre skusene, strukoviny patria k comu s cim ich mozem kombinovat?

petra53
2. jan 2014

@aduss
@lydka84 ďakujem kočky, takže idem 🙂 snáď to zvládnem tak ako vy 😵 😵 😵

lydka84
2. jan 2014

@suzi81 strukoviny su skroby a kombinovat ich mozes medzi sebou alebo s ryzou, zemiakmi a zeleninou
pozri link rozdelenia
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?h=90dd

lydka84
2. jan 2014

@petra53 tak sup napis sa nam do tabuliek nech vieme aj o tebe ze drzis s nami ak chces pridat aj vahu a miery, k tomu nikoho nenutime a hura do toho 😎 😎 😎 😎

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a recepty mozes pridavat tu:

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

lydka84
2. jan 2014

babenkyyyy, kto poradí ako sa da chutne pripravit udene tofu ??? mam ho doma v chladnicke a neviem co s nim
recept prosim pridat pod #bielkoviny tu :
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

ďakujem 🙂 🙂

kaciatkom
2. jan 2014

Ahojte dievčatá. Tiež sa rada ku vám pridám. 26.12. som sa postavila na váhu a skoro som odpadla. Takže od 27.12. sa snažím ísť podľa 90 dňovky. Síce nie tak striktne (doprajem si aj vínečko, aj oriešky o 22hodine, keď na mňa príde pažravosť). Minulý rok som s týmto stravovaním schudla za 2 mesiace 12 kg. Potom prišiel stres, starosti a opäť som sa vyžrala. Takže teraz radšej pomalšie, ale na trvalo.

andrea1516
2. jan 2014

@kaciatkom ahojky vitaj medzi nami najdes link napis sa tam aby sme vedeli kolko nas chce byt o tri mesiace kocka ak chces napis si aj kg a na druhom linu su mieri a aky mas zajtra den?

kaciatkom
2. jan 2014

Ďakujem za privítanie. Zajtra mám ovocný deň. Toto je pre mňa najťažší deň. Toho 27.12 som sa neodmerala. Môžem tam dať dnešné miery.... Síce to tentokrát nedodržiavam tak prísne, cítim sa lepšie.

misena741
2. jan 2014

Pridala som recepty na UH 🙂

@kaciatkom aj ja mam zajtra ovocny.uz sa tesim

kaciatkom
2. jan 2014

@misena741 ovocný deň je pre mňa najťažší. Uvidím, ako pôjdu tentokrát kilečká dole. Nechcem ísť úplne striktne, aby som vydržala a nedopadla ako predtým. Keď som skončila dietku, a okúsila sladké a normálne jedlo, nevedela som sa dožrať!!!!!!!

beani
2. jan 2014

Ahojte žienky, túto dietku som držala pred dvomi rokmi po prvom porode. Schudla som vtedy 13 kg a bola som max. spokojná . Teraz som po druhom porode 🙂 potrebujem a hlavne chcem schudnúť. S dietou som začala dnes. Môžem sa k vám pridať?

zuzmag
2. jan 2014

Ahojte mohla by som vas poprosiť o recepty na tých 90 dni chcela by som to skúsiť.Dakujem pekne a držím vam všetkým palce ...

nika185
2. jan 2014

ahojte, aj ja sa pripájam, napísala som sa už do tabulky, idem na to po prvý krát, začnem 5.1.,zatial si niečo o tom naštudujem u vás, čo píšete, nejaké recepty. Poteším sa každej rade. 🙂

eliza78
2. jan 2014

baby, ja som tiež strašne smädná a aj hlava ma parádne bolí, mám pocit, že od obeda nerobím nič iné, len pijem a cikám...... 🙂

andrea1516
2. jan 2014

@eliza78 to iste mam aj ja 🙂

beruska64
2. jan 2014

kolegyňky dietacky, prosim vas ten vyvar, je mysleny vyvar z bujonu? Ja som sa na to dnes tiez dala, takze na ranajky pomaranc a mandarinka, na obed pecena kacka (bola od včera tak co s nou) a zelenina a vecer sosovicova polievka. Cely den vela vody,kafe ziadne. A o 21.30 kusok cokoladky 😉

andrea1516
3. jan 2014

@beruska64 ahoj šošovica je škrobb na to si daj pozor nechaj si racej s tej kacice na veceru.a ano vyvar z bujonu ale len na obed a ked nechces emusis je to preto aby sa nebola hladna.a vitaj medzi nami

perla200
3. jan 2014

dobre ranko.... zapísana som do tabulky...dnes mam UHT.... to mam celkom rada tieto dni🙂 baby tak sa tesím strasne že som sa do toho dokopala🙂

babatenko77
3. jan 2014

@lydka84 nemôžeš ma vidieť, keď som si tam dala iné meno 😀 😀 😀 Už opravené 😵

andula123
3. jan 2014

Ahojte, som tu nová, ale s diétou mám už skúsenosti. A dobré. Po prvom dieťati som pekne schudla a teraz mám už druhé a akosi sa nedarí dostať jedlo pod kontrolu... Od dnes začínam s vami a som rada, že v tom nebudem sama... 🙂

aduss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkapramukova
3. jan 2014

Ahojte,pozeram kolko vas tu pribudlo od vcera vecera.Super aspon je nas zase viac.Ja vcerajsom uspesne za sebou a dnes zase super obed za mnou.Tak pekny den

babatenko77
3. jan 2014

tak žienky čo dnes papkáte? ja mám rizoto a kyslé uhorky. ráno pomaranč a jabĺčko 🙂 Ešte sa večer prinútiť si zacvičiť a bude to super 😉

andrea1516
3. jan 2014

Ahoj žienky ranajky jablko nastruhane z medom a škoricou,obed sa my vari ryža z lečom bez vajicka tesim sa lebo som hladna ,,,ja som pohode len velmi unavena lebo posledny dni neviem v noci spat a rano vstavam skoro...ako sa mate?

andula123
3. jan 2014

Tak aj ja už mám obed za sebou. Ja dnes len začínam, takže mam bielkoviny... Mäso po sviatkoch už nemôžem ani vidieť, tak som si urobila vajíčka, šalátik, kaiserku a vývar... A celkom mi to stačilo a aj chutilo 😀 😀 😀 😀

eliza78
3. jan 2014

ja som si dala ráno dve jabĺčka so škoricou, pijem citrónovú vodu, kávu so stéviou, na obed som mala šošovicový perkelt s čiernym chlebom, mimochodom, lydka, dík za perfektný rýchly a jednoduchý recept, ja som taká najedená, baby, z tochto akože schudnem???

perla200
3. jan 2014

ja mam UHT tak špagety s rajčinovou omačkou...som zvedavá na zajtrajsie ovocie🙂

babatenko77
3. jan 2014

my čo sme začali včera, tak nám vychádza ovocie na nedeľu. to bude kruté 😀

lydka84
3. jan 2014

@eliza78 podakuj walen, ona sa o par dni prida , ten recept je od nej a aj co sosovicu nejem asi 10 rokov som si toto zamilovala.....je to syte a predstav si ze od toho chudneme 🙂 tomu sa hovori ze dietka , ze? 😝 😝 😝 😝