90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zebatox
10. apr 2014

@lydka84 na 99, 5 skoro 100ka strasne som sa citila bo tolko pribrat od leta 15kg :/ sme mali svadbu a ja som vsetky torty a kolace pozrala kazdy tyzden piekla detom a vsetko sama pozrala :/ joj strasne som to pokazila a uz tak som fajne schudla a dobre sa citila ale preplo mi do toho aj stresy mm ma zlosti vsetko zle... na nervy
@lydka84

matamisi
10. apr 2014

@lydka84 ked mi spia tak v tedy mozem cvicit inac nie a doobeda ked si zacvicim tak som plna energie a vecer to si davam len take rychle polhodinove 😉 inac dnes som este necvicila,lebo sme po obchodoch behaly a to s dvoma detskami sama som viac energie spalila nez pri cviveni 😀 podarilo sa mi kupit dvoje topanky a babam som tiez po jedny kupila 😵

matamisi
10. apr 2014

Tak ja uz v postely lezim,baby tiez 😵 dnes mam nedobrovolne vodny den 😝 po tom co som vam sem napisala poobede ma strasne rozbolela hlava a aj grcat som bola a teraz mi uz nic nechuti jest 😖 radsej budem telku pozerat 😀 inac ja si chcem dat v utorok vodny den kedze je spln teraz neviem ci si ho dam ked dnes som mala 😲

lovacka
10. apr 2014

ahojte,
ja dnes aj vcera somzhresila 😝 mali smev robote oslavu narodenin no nedaj si 😔
na zajtra ma uz caka cestovinka so zeleninkou...mnamka
ale dnes som este necvicila a sa mi uz ani moc nechce 😖

zebatox
11. apr 2014

Ahojte no vcerajsia voda sa mi podarila na 100% a ubytok -8, 3kg mohlo byt aj viac ale zevraj pomaly dalej zajdes 😀

petta87
11. apr 2014

ahojte baby tak ako? Ja dnes skrob tak mam stiahnuty zaludok ze sa tesim ale mam v supliku v praci piskoty a normalne ma to taha 😠
takže vravíte ze prve vysledky môzem vidiet zhruba cca dva týždne? Ja som mala v stredu týžden ale bojim sa ze neschudnem ani kilo ☹
nepotrebujem zas vela takych 6kg potrebujem dat dole aj kôli zdraviu
ked mate chut na niečo alebo hlad čo si take date?

petta87
11. apr 2014

@zebatox aj ja by som chcela ☹ len ja sem tam mam slabu vôlu a zhrešim sojovou tyčinkou ☹

petta87
11. apr 2014

ale mala by som začat aj cvičiť mozno by to slo lahsie a nie len na riti sediet 😀 ja lenoch 😀
dnes vyzera byt celkom fajn tak d umem či aj kus zabehat nepôjdem 😀 😉

catherrine
11. apr 2014

Noo cvicenie je 50% uspechu tak sup sup do toho😉

catherrine
11. apr 2014

@zebatox ja sa velkonocnych jedal nebojim myslim ze rozumne odolam ale ochutnam xi a vodicka mi vychadza v pondelok takze si ju dam 2x aj pondelok aj piatok tak drzte palcee....

zebatox
11. apr 2014

@catherrine no v piatok si asi aj ja zopakujem vodu a dost dobre som to zvladla vlastne do obedu dnes som mala vodu

jeinabe
11. apr 2014

@zebatox Ahoj...veď to si krásne schudla za mesiac....ja ani nepočítam, že toľko budem mať dole po mesiaci....a v cm si sa nemerala?

jeinabe
11. apr 2014

Ja dnes zemiaky s kyslou kapustou, keď budem mať viac času popridávam recepty....... 😉 ...dnes mám chuť spapať niečo sladkéééé...... 😝

catherrine
11. apr 2014

@jeinabe aj ja veru mam chut na sladke hmm skusme odolat xi idem si radsej zacvicit kym mi mala spinka 😀 😀 😀 😀

catherrine
11. apr 2014

Taak a uz mam odcvicene 😀 😀 😀 este vecer trochu brusaky a tuky traste saaaaaa 😀 😀 😀

lydka84
11. apr 2014

@zebatox tak len sa skludnit a pomaly ist za svojim cielkom, ja osm po 3 vode ale je t u mna zle zle zle ...tiez sa musim dat dokopy ....

lydka84
11. apr 2014

@matamisi no super takze ste mali nakupny den ....ja nevladzem rano cvicit mne sa ovela lepsie cvici poobede

lydka84
11. apr 2014

@zebatox blahozelaaaaaam krasny vysledok za 29 dniiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
11. apr 2014

@petta87 daj si oriesky (kesu, pistacia, arasidy, mandle, vlazske ...samozrejme mali by byt neprazene a nesolene ) zazenu chute aj hlad 😉

lydka84
11. apr 2014

@catherrine vraj len 20-30% ...o strave sa vravi ze je 70-80% uspechu 😉

lydka84
11. apr 2014

@jeinabe tesimmm sa na receptik

zebatox
11. apr 2014

@lydka84 ahoj no nemerala som sa nemam meter🙂 ale na veciach citim nejake cm... hej snazim sa ist dalej teraz chcem vydrzat tych 90dni co sa mi este nepodarilo ... mm ma zhadzuje lubo si mysli ze to nedam lebo on stale toci ze schudne a nic... mam jedny nohavice s vysackou v skrini ked ich po 90dnoch obleciem budem happy teraz ich na stehna nevytiahnem :/

lydka84
11. apr 2014

@zebatox ja som ju teraz tiez dala prvy krat ...do teraz sa mi to nepodarilo ..... a tak isto osm chudla do nohavic co som nezapla 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super motivacia

catherrine
11. apr 2014

@lydka84 ja by som dala cviceniu viac percent xi no zasa asi zalezi aj ako intenzivne clovek cvici xi

lydka84
11. apr 2014

@catherrine aj intenzivne a aj co a ako cvici .... tam je dolezita tepova frekvenca ci si v aerobnej alebo anairobnej zone a tym padom je tam rozdiel ci formujes alebo palis .....

lovacka
11. apr 2014

ahojte,
tak aj ja mam uz odcvicene 🙂

catherrine
11. apr 2014

@lydka84 tak tak no hlavne nechide ten tuk prec xi

jeinabe
11. apr 2014

@lydka84 a preco je to u teba zle? Ved si pekne schudla...

jeinabe
11. apr 2014

Dievcata ja mam od prvej 90 dnovky odlozendekratasy, ktore skusam kazde leto, ale vzdy ich davam naspat s velkym sklamanim, tak snad sa to toho roku podari a obleciem si ich... ale tentokrat sa mi dietuje akosi tazsie, vtedy som mala ciel schudnut do svadobnych siat 😀 a podarilo sa.

jeinabe
11. apr 2014

@zebatox neboj zvladnes to a oblecies si ich... 😎