90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tiffanytheo
30. apr 2014

@lydka84 dakujem aa dukatove buchticky bez vajca s celozrnej muky s pudinkom to na aky den pada? dakujem za radu

lydka84
30. apr 2014

@tiffanytheo podla toho co do toho ide nepoznam to, napis ako to robis 😉

tiffanytheo
30. apr 2014

@lydka84 muka je z hnedej muky,,,drozdie,mlieko...to su buchticky a potom klasicky vanilkovy puding

lydka84
30. apr 2014

@tiffanytheo UH vecera ....mas tam mlieko co je bielkovina a muka je UH takze k normalnemu to nezaradis ...ale ako UH veceru mozes 😉

cukricek20
30. apr 2014

@lydka84 tak to by som bola rada keby ze aj pod60🙂

lydka84
30. apr 2014

@cukricek20 tak sa len svazit dodrziavat na 100% a cvicit a pojde to

cukricek20
30. apr 2014

@lydka84 a ake cviky?

lydka84
30. apr 2014
lydka84
30. apr 2014

@cukricek20 su pri nej super vysledky ale je to riadna makacka

cukricek20
30. apr 2014

@lydka84 TAK SA BUDEM SNAZIT 🙂 DO TEJ TABULKY AKO A ZAPISEM?

lydka84
30. apr 2014

@cukricek20 normalne ta to pusti nepotrebujes ziadne specialne pristupy otvoris a pises ...linky su na tej strane 1666

jeinabe
30. apr 2014

@tiffanytheo waaaaau super....len tak ďalej.....no druhý mesiac je trošku pomalší v ubúdaní kg aspoň u mňa.....ale závisí to určite od každého metabolizmu ináč....tak držím palce..... 😉

lydka84
1. máj 2014

@slavka86 ahoj dnes zacal ten rozprasovac na olej alebo ocot nezabudni !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
1. máj 2014

dobré ránko dievčatá, ako sa máme ???? ako ide dietka ???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som konecne vcera zacala zas 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

schiantii
1. máj 2014

@lydka84 Ahoj, ja mam za sebou prve 4 dni a vazenie minus 2,4kg 😀 , je mi jasne, ze to nie je tuk, ale hlavne voda, aaaale, aj tak potesi a motivuje. Dneska varim sojovy segedin 🙂 Dufam, ze mi to pekne pojde aj dalej...

jeinabe
1. máj 2014

@lydka84 Dobré ránko.....som už straaašne hladná, lebo som po nočnej 😒 ale pokračujem ďalej 😉 , dnes sa chystám na ten karfiol, niečo už vykuchtím 🙂.... potom pridám recept....a na večeru som si kúpila cotagge syr-jahodový 😝 , ten som ešte nemala, tak vyskúšam, lebo zbožňujem tento syr.....
A teraz si akú diétu začala? Detox, či pokračovanie 90dňovej 😉 ?

petta87
1. máj 2014

ahojte baby tak ja dnes začinam odznova mali sme same oslavy, svadby a podobne cele som to pokaslala 😠
nevadi. tak začnem dnes odznova aspon viem čo ma čaka 😀

lydka84
1. máj 2014

@schiantii ahoj to je super len tak dalej ...inak cim to zahustis ???? mas sojovu smotanu ? ci ??

lydka84
1. máj 2014

@jeinabe 90DD som zacala len sa neviem rozhodnut ci na 6 dni ako udrziavacku alebo na 4 ako klasicka ale asi dam teraz 6 a uvidim co to urobi ked nie pojdem spat na 4-dnovy cyklus ,,,, cas ukaze

lydka84
1. máj 2014

@petta87 ahoj odznovu celu 90 DD ????

schiantii
1. máj 2014

@lydka84 nezahustim, dam len tolko vody, co sa odpari a potom trochu mlieka,

@petta87 neviem, kolko si porusila, ale nemala by si len pokracovat, kde si skoncila?

lydka84
1. máj 2014

@schiantii teoreticky so sojovou smotanou by sa dalo rozmyslam ...hod potom prosim receptik do kucharskej knihy 😉

lovacka
1. máj 2014

ahojte kocky,
ja dnes skroby, tak u mna klasika zemiaky len tak narychlo neboo casu moc a na veceru si dam zeleninovy salatik. bola som vlidli dnes a kupila som si ten rozprasovac na olej a jeden maju nasi na ocot mi to veru netreba...a v lidli maju take zalievky na zeleninove salty,grecky,taliansky viete ake su uzasne?date olej a vodu a tu zmes...ciiii len na to ficime teraz...zajtra mam dovcu a mamka mi urobi domace fliacky s kapustou..sice do cesta ide jedno vajko ale to sa strati nie 😝 idem popratat niekto nam hodil bombu 🙄 ach jo ako by sa mne zisla jedna pani na vypomoc a mozno aj dve by mali co robit 😅

lovacka
1. máj 2014

@lydka84 a to kokosove mlieko sa moze kedykolvek?mohla by som si s tym robit kavu?a rozmyslam ze aj napr omacku zeleninovu s tym zaliat?mam jedno doma ale nic som s nim este nerobila 😀

lovacka
1. máj 2014

@lovacka este je aj nejaka rastlinna slahacka ktovi ci ta sa moze?a to sojove mlieko sa tiez moze kedykolvek?

lydka84
1. máj 2014

@lovacka ahoj, tak ten rozprasovac mam aj ja je to super vec na olej......a co sa tyka kokosoveho mlieka, zalezi ake je zlozenie ...nemam s nim skusenst ale ak ti to bude chutit do kavy tak podla mna mozes kludne 😉

lydka84
1. máj 2014

@lovacka ja sojove mlieko pijem denne v kave pises a to aj v knihe ze ak musite kavu s mliekom tak ju pite so sojovym ...a ta rastlina slahacka len aby to nemalo vela E a tuku ...bacha na to 😎

lovacka
1. máj 2014

@lydka84 no ja nepijem ziadne mlieko a ak si dam kavu s mliekom tak len v bielkovinovy den 😝 ale ak by bola povolena nahrada tak by som si dala kavu aj castejsie lebo ja bez mlieka jednoducho kavu nevypijem

lovacka
1. máj 2014

a soja ako taka patri k bielkovnam predsa nie?

lydka84
1. máj 2014

@lovacka soja je bielkovina