90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zebatox
8. máj 2014

@slavka86 inac vcera som skusala aj kalerabove hranolky a chutne su 🙂

lydka84
8. máj 2014

@zebatox blahozelam

lydka84
8. máj 2014

@slavka86 katastrofalne 😠 😠

lovacka
8. máj 2014

@zebatox urcite si rob ja vlastne vo vitaminovy den jem rano ovocie nejaky banan jablko potom na desiatu nejaky kus ovocia este alebo rozmixovane ovocie na dzus na obed polievka alebo salat olovrant ovocie vecera salat.a v pohode nemam pocit vobec hladu ....
zajtra ideme na oslavu...a bude grilovacka,torta a fajnoty tak som velmi zvedava musim sa najest asi pred odchodom 😅
dnes som mala bielkoviny a na veceru som si dala syr a jogurt 😝 uz som dlhsie mala chut na jogurt a nikdy som ho nevedela skombinovat 😕
zajtra si urobim rizotko mam mladu tekvicu a sampiony.a mam cesnacku so zemiakmi tak mozno aj z tej si dam aspon vodu ak uz nie zemiaky.uvidim este

catherrine
8. máj 2014

NO ja dnes vitaminy celkom ok len jeden prehresok jena masova gulka z paradajkovej omacky co som varila deckam jednoducho som si ju musela dat mnamkaaa....ale vecer poctivo som dala pol hodku s Jiil 😀 😀 😀 😀

catherrine
8. máj 2014

Ozaj je tu vobec este niekto kto cvici Jill? ci uz cvicim len sama??? 😉 😉 😉 😉

lovacka
8. máj 2014

@catherrine ja cvicim teda necvicila som asi tyzden mozno aj viac som bola kade tade mimo ale hadam som uz nabehla...zajtra hned rano odcvicim lebo vecer nebudem moct.dnes som dala len 30 minut na orbitreku a asi 250 brusacikov ale zajtra pridam aj jill

catherrine
8. máj 2014

a co teraz od dnes budes cvicit?

lovacka
8. máj 2014

@catherrine no jill uvidim ci nezacnem bud od znova alebo level tri a k tomu cvicim este stale plus brusaky a plus orbitrek aspon 20 minut

catherrine
8. máj 2014

ja tiez cvicim level3 celkom sa mi pozdava 😀

matamisi
8. máj 2014

@lydka84
Ach skoda,tak strasne som ju chcela 😝
@zebatox gratulujem k zvladnutej vode a citron neni prehresok 😉

matamisi
8. máj 2014

@catherrine aj ja este stale cvicim uz piaty mesiac a zboznujem ju 😵

zebatox
9. máj 2014

@lovacka no ja nezvyknem uz ranajkovat nejak mi to nechyba staci ked si dam obed a ja mam na zajtra navarenu fazulovu polievku tak sa na nu tesim 🙂 a pecivo nejem vobec ale asi si uz kupim nejaky celozrnný chlieb

zebatox
9. máj 2014

Ahojte no po vcerajsej vode vaha -3, 8 a celkovo za 2 mesiace -12kg celkom spokojna aj ked mohlo byt aj lepsie keby som nemala prehresky posledne dni 🙂

petta87
9. máj 2014

@lydka84 uz som mala byt davno po vodovom dni 01.05. lenze tie dni mi to vôbec nevyhovovalo 😠 najpr dni, potom v praci oslavy potom svadba kamoskina 😖

montinka
9. máj 2014

Ahoj.Prosim Vas kam patria vlocky?

jeinabe
9. máj 2014

@zebatox waaaauuuu...blahoželám, môžeš byť len a len spokojná...ešte máš ďalší mesiac za sebou....super..len tak ďalej... 😉

jeinabe
9. máj 2014

Čaute baby....tak v stredu sme boli mimo, mala som UH, ale zaplatila som si tam obed a viete čo podávali? No dusenú kuraciu nohu, ryžu a zeleninu...achhh s výčitkami svedomia som zjedla nohu so zeleninou a potom nám núkali koláče, tak som zjedla 2 ks....a večer keď som prišla domov, som bola straaaašne hladná, tak som si ešte dala menšiu čokoládku....včera vitamíny, bola som veľmi hladná, tak som aj viac zjedla toho ovocia....takže už sa teším na dnešný obedík.....v stredu som prvýkrát takto zhrešila a normálne som mala výčitky....tak som mala bielkovinovo-UH deň... 😀 ...ale už idem ďalej.... 😝

lovacka
9. máj 2014

@zebatox ja jem tiez velmi malo peciva ale zase obcas si dam.aj to len preto, aby potom ked nahodou zjem to neznamenalo brutal sok pre telo.tiez neocakavam ziadne ubytky tento esiac a ked tak minimalne lebo som necvicila a aj jedla kadeco ako lupienky a sladke obcas 🙄 ale ja zase idem dalej, neprestanem po troch mesiacoch 🙂

slavka86
9. máj 2014

@zebatox no parada, tak ich nabuduce vyskusam aj ja. A robila si ich v rure ci na panvici?

slavka86
9. máj 2014

Baby, na ktorej strane boli linky na cvicenie s Jill? Tolko ju tu ospevujete, ze mam chut to vyskusat.

lydka84
9. máj 2014

@montinka ahoj, vlocky su UH .... ako vsetky vyrobky z obilnin a muky 😉

matamisi
10. máj 2014

Ahojte...dobre ranko,ja len tak na rychlo 🙂 dnes je presne rok co sa mi moja druha princeznicka narodila 😵 tuje foto ako som vyzerala pred rokom a teraz 😵 este trochu brucho sfuknut a budem vcelku spokojna 😵 od pondelka budem uz konecne doma tak sa vam budem viac venivat 😀 inac medzi tymi fotkami je 30kilov rozdiel !!! 😲

zebatox
10. máj 2014

@slavka86 na panvici ale rozmyslala som ze v rure by mohli byt dobre posypane korenim 😀

zebatox
10. máj 2014

@lovacka no aj ja by som chcela ist dalej ja som mala povodne az sa hambim napisat 😔 nejakych 110 po prvom porode a za 5 rokov aj s dalsim porodom som isla dole s tym ze som si 90 dnovku striedala tak s mesacnymi pauzami a teraz mam 88 no chcela by som sa dostat na 75 keby sa mi podarilo to by mi stacilo pri mojej stavbe tela uz teraz ma chvalia ze dobre som schudla 🙂 tak snad sa podari ja viem ze sa zda byt moja vaha aj tak vysoka ale tak viem ze zazraky sa nedeju a treba nieco robit ten mesiac asi zacnem aj cvicit nech niesom mlandrava 😀

lydka84
10. máj 2014

@matamisi waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau úžastná zmena 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
10. máj 2014

@zebatox ja som zacinala na vahe 85kg, ktoru som si vyzrala poctivo v kancli u nas...pohyb ziadny ranajocky vianocky a podobne hluposti.uz som nevosla do nicoho ale fakt ze do nicoho.vsetky vec co som mala mi boli male a hlavne tie co som nosila pred porodom 🤐
dnes som sa vazila a vaha mi ukazala 74.6 cize som uz pod 75kg comu sa strasne prestrasne tesim.
prehresky nejako n 🤐riesim,nepriberam to je zaklad tento mesiac ze som jedla aj to co netrebalo no a co idem dalej a verim tomu ze este za mesiac dva sa dostanem pod 70kg.leto je s 🤐ale narocne tym ze su grilovacky a tak ale zase je vela ovocia ja sa uz neviem dockat ovocia jahody,maliny,slivky,marhule,a melony to je moja srdcovka.
a slivky a marhule to su take brutalne laxativa ze dovi dopo, to idem za dej aj 5x na wcko 😀 😀 😀 to vtedy sa len bude chudnut a hrozno detto.
@lydka84 som rozmyslala ci by si mi nepozicala tu knihu ze by som si trebars len ofotila to co by ma zaujalo 😅

lovacka
10. máj 2014

dnes mam Uh a robila som cestovinu so zeleninovou omackou(sampiony,cubulka,cesnak.brokolica,karfiol a cuketa v paradajkovej omacke) jedli vsetci dnes proste vegetariansky obed 😀 nemusela sa na dvakrat varit ako zvycajne varim
na veceru mam maffiny som vcera piekla tak si dam trosku🙂

lovacka
10. máj 2014

@matamisi super premena🙂chvalim chvalim..musim vam pridat aj ja nejake foto aj ked ja sa este stale nemam cim chvalit

jeinabe
10. máj 2014

@matamisi Super zmena......len tak ďalej.....síce si myslím, že už aj tak máš super postavu..... 😉

@lovacka paráda, už sa aj ja teším na to, keď mi váha ukáže pod 75kg a potom pod 70kg 😉 ......