90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

krasulka
3. nov 2009

kuk 🙂

ivella vsak to je super ze prve rit a boky, kozy nehaj kozami, nech ti ma co potom trcat z tela von ked uz budes sexi kost 😀 A co si mala dobre na obec? si nechcem predstavit keby ta niekto vyrusil pocas obeda asi by si aj vrazdila co? 😀

Jaj u je otras cas, bola som len v obchode a tak sluha dazd fuj 😠 Idem robit moravske kolace ale len ,muzovi, ale musim cosi robit ked sa nam ani von neda ist ☹ A on uz chudak nemal nic sladke dlho odkedy dietujem tak nech mu spravim radost 🙂

adamko05
3. nov 2009

.... ja tiež chcem, aby šli boky, STEHNA, rit, BRUCHO... ivella.... bud radáááááááá.... 😉

.. práve kávičkujem, ale vôbec netuším, čo budem večerat.... mám tie pagáčiky, ale mám chut na sladké, ale čoooooo?... nechce sa mi už piect, kto to poje, pagáčov je ešte plná doza... to manžel za nezvládze, ešte k tomu aj plech koláčka 😀 😀 😀

asi dám do rozhlasu, že každý 4 den predávam čerstvé domáce koláčiky, zákusky... "ješte videlám" 😀 😀

adamko05
3. nov 2009

krasul... hod ale 3 moravské... 😝 😝

ja odkedy dietujem, je u nás sladké každý 4 den... 😀 😀 😀 😀 ... ale nie, ale dost často... tak ale aj pred tým bývalo.... u nás sa bežne pečie aj 3krát do týždna, dva minimálne... to mám z domu, aj moja mama tak... a stále tak pečie... 😝 😝 (a to moja mama má cca 65 kg, nohy ma, ako sa vraví "tenším koncom co riti" 😀 😀 , akrát bruško trocha a prsia... 🙂...)

adamko05
3. nov 2009

halooo.. dietovačky... myslíte, že si na večeru môžem dat dukátové buchtičky... šak iba troškáááá... 🙂

ved torta, koláč... všetko tam je, mlieko, muka, kvások...??? hmm? radte...!!!!!!!!!!!

ivella
3. nov 2009

adamko,,no dukatky ..to nemyslis vazne?taku chut maaam 😉 mozes 😀 a sucheee?
inak ja mam rit a boky uz skoro mensi obvod ako pas a kozy,tak si to viete predstavit 😒 ziadna sumerna postavicka alá hruska
maly bud vrieska alebo spi,pichanice ho bolia,tak sa tesim,ze v noci spalim nejake tie kaloorie 😝
obed bol mnamky,kuracinka na cinskej zeleninke zalievana paradajkami 😅
maly skolkar mi bohuzial zjedol veceru--chutilo mu..no nevadi,aj tak sa da chudnut...

krasulka
3. nov 2009

Adamko no neviem neviem ci prave to sa rovna tomu kusu torty 😀

Ivela asi som prehliadla ste boli na ockovai? no nezavidim, mne mala po tom druhom 3 dni teplotovala a v noci kazdu odinu s revom bola hore. Dufam ze ste na tom lepsie

adamko05
3. nov 2009

.. no , ved ked mám kysnutý závin niekedy a dnu varený puding??.. tuto bol na vrchu... no smola, zjedla som.. 😝
a chutili... 😵

adamko05
3. nov 2009

veru... ivella.. to poznám, dačo si urobím a jeden alebo druhý mi pomáha s jedením 😀

pog
3. nov 2009

ahoj....
gratuluji ke shozeným kilečkům,
já budu mít vodu v sobotu, už se těším 😝

ivella
3. nov 2009

jezisi kriste,dala som bobacikovi cipok-teda snazila som sa,,sak mi to cele vkuse vytlacal naspat,pomaly sa to rozpustilo kym som mu dala plienku..ako mam teraz vediet ci to bude mat nejaky ucinok...nemam mu dat este aj sirup od teploty?hori riadne,prehadzuje sa vkuse..ako naschval sa mi chce spat 😒
na veceru bola varena mrkva,maly nechcel..
vidim ze rad radom sa vystriedame vsetky na vodicke 😀 😀

pog
3. nov 2009

ivella s cipky nemam zkusenost, my pouzivame sirup, kdyz mel maly vysoke horecky, tak jsem co dve hodiny stridala sirupy panadol a nurofen, kazdy ma jinou latku ktera zabira - jinak kazdy se muze davat myslim co 4 hod

ivella
3. nov 2009

no akurat to tu studujem na konovi,tu sa clovek dozvie vsetko 😉
inak tebe ta voda vysla nic moc na sobotu,to by som urcite nezvladla(muza mam doma len na vikendy-takze vyvaram)

pog
3. nov 2009

no u nas to je jedno jestli je vikend nebo pracovni tyden nebo svatek, uz jsem to psala vyse, manzel ma jeden den smenu 24 hod (zrovna dnes) a pak je dva dny doma, tak musim varit,
ale uz u mne vidi vysledky a podporuje me 🙂 dnes jsem vyhrabala ze skrine stare obleceni a zkousela jsem jestli oblecu a joooo 😀 😀 😀

ivella
3. nov 2009

tak paraaaaada,aj ja sa tesim,az konecne vytiahnem nieco moderne a nie len vytahane veeeelikanska tricka,na ktorych sa pocet XXXXXL ani neda zratat..no a potom vsetky velike veci chytim a smarim k sudaku,nech maju bezdomovci z coho vyberat 😀 😀 a najprv s nimi vytriem zem 😀 😀 😀

pog
3. nov 2009

u me na obleceni je tech XXXX taky hodne - mam o par kilo mene nez ty, takze musim na sobe poradne zamakat, zatim to jde, ale závidim teda ten tvuj vysledek, jsem zvedava co budu mit na vaze ja v nedeli

chamuda
4. nov 2009

Ahojte BOJOVNICKY!!!!

dakujem za pozvzbudenie kazdej z Vas. ivella,tak ty si fakt krasne schudla. parada. Ja mam dnes vodovy den. je 11.30 doobedu a je mi tazko, ale vydrzim to . vy vsetky spinkate a ked uz budete na forum ja ho uz budem mat skoro za sebou. Som teda v Australiia a tu mame 10 hodinovy rozdiel. je mi tazko, som slaba, plus tu v Australii zacalo leto a je moc horuco. musim vydrzat a zajtra sa odvazim. dam vam vediet kolko som schudla za tych 29 dni. 😵 Baby mam obrovsku vyhodu. cez sviatky nebudem doma. vratim sa az v january na slovensko, takze ziadne kolace a prejednanie sa. samo ze mi to bude chybat ale aspon dokoncim dietu ako sa ma 🙂 Plus nikomu som nepovedla ,ze j udrzim okrem mami, tak bude aj prekvapko 🙂 tetsim sa ked citam ako mate vysledky. je to pre mna povzbudenie. ak budem mat pristup k netu urcite napisem ako dopadol moj vodovy den a kolko som schudla.
zatial sa majte.

ivella
4. nov 2009

chamuda,ked tak pocitam,tak mas 6hodin vecer,dufam ze bojujes statocne,za to prekvapko to stojiiii..aspon nebudes banovat tie vianoce..pre povzbudenie,ja som dva roky po sebe nebola doma na vianoce..alebo skor cele dva roky som sa neukazala a to som bola len tot v londyne--ale zato som dosla vypasena jak prasa,ako ked sa kazdy den clovek trikrat stravuje v mekaci a v pizzerke 😠 fuuuj,to som mala len o nejakych 5kil menej nez teraz po dvoch detoch.
ja mam teraz isto o kilo menej zase,celu noc som pochodovala po byte s malym na rukach,nedalo sa mu spinkat,tak som ho aspon udrziavala bez placu,nech nemam urevancov dvoch 😨
no on sa teraz velice tvari ze spal celu noc a to som myslela ze to nejako spolu dospime 😠

adamko05
4. nov 2009

ahojky....

no teda, ste sa dáko "rozvodneli" 😀 😀 .... ja by som mala mat v pondelok... no teda.. neviem... ale MOZNO, ked vidím, aké ste motivované....

dnes mám vitamíny, práve jem banán s jablkom .... 😝 na obed si uvarím karfiol a opečiem na troške masla... (decentne maslo, viem 🙂)

... a poobede dáky banán, oriešky, snád prežijem...

na zajtra uvažujem o kuracej pečienke na cibulke... ale ešte uvidím...

ivella... chudatko malé, ako ho to vzalo, to očkovanie.. to sme my nemali našťastie ani z jedným až takéto zlé znášanie... 😒

bea44
4. nov 2009

ahojte
ja si v robote do obeda stale prečitam čo ste večer popisali,
Ivela- zobrala som si tvoje slova k srdcu, dnes len voda a čaj a kava s mliekom/ nie smotana/ 😀
držim palčeky nech sa malemu čim skor ulavi, 🙂 .

baby , neverila som, ale ozaj to ma niečo do seba že si tu možem prečitat ako to ide vám,
myslim, že by som už davno prestala 😎 . takže piste , piste piste... 😀

moja neter akurat v septembri prestala kojit /maly ma dva roky/ a nabrala 5 kg./ma 85kg/
je neštastna, lebo si nevie na seba nic kupit, co by sa jej aj pačilo.
včera som je povedala o diete, ale este odolava / že to nezvladne/. 😖
- ale verim že ked uvidi mna po 90 dnoch tak to skusi 😀 😀 😀
. Idem makat, ma prist BIG SEEF, tak nech ma nenachyta 😀 😀

antdem
4. nov 2009

Ahojte kočky. Dnes sa k Vám pridávam aj ja. Už som tu raz bola, iba mesiac 😔 , niečo sa podarilo spustiť, potom ešte dalších XY diet a bolo dole 20 kg. No po lete-dovolenkách a tak, mám 3 kg hore, ktoré musím dať dole 😉 ešte aspoň 10 kg. Tak sa budeme spoločne motivovať.
ivella je šikulka, toľko dala dole hneď prvý mesiac.
Zatial mám v sebe grep a kávu s mliekom a na obed varím morčiaciu polievku-tak bude mäsko.
Občas tu nakuknem a napíšem. pa

chamuda
4. nov 2009

Ahojte,
moj vodovy den prezivam statocne. bojujem. mam uz sice 19.00 ,ale este musim zvladnut vecer, ja nechodim spat skor nez po polnoci. inac doobedu bola neskutocna kriza. poobede som sla do kina aby mi nejak presiel cas. da sa to!!! no nie je to lahke. Dnes som vypila asi najviac vody od kedy si pamatam 🙂) Ivella mala si teda tazku noc. ja ta fakt obdivujem, ze zvladas aj takto drzat tuto dietu. Ja uz snivam o zajtrajsku- rybke a kopec fajneho salatu, mnam 😵

zatial...

bea44
4. nov 2009

kuk,
😉
pol dna mam za sebou
mam v sebe 4 pohare vody, a 3 hrnčeky čaju, ide obed asi si sam kavu. 😵
škrči po mne neskutočne, ale ked ste vydzžali vy, musim aj ja 😉
horšie bude večer, ked pridem domov, asi bude večierka o 20,00 😀 😀

krasulka
4. nov 2009

Beaaa ty vodujes? drziim drziiiim 😵 😵 😵

Chamuda dobraa sii, myslim ze podobne ako ty to budem prezivat aj ja tu vodu, ale treba zabojovat, ja este niesom uplnepresvedcena ze ju dodrzim, ale est emam nejaky tyzden k dobru zabojovat a psychicky sa na to pripravit 🙂

Ivella, akoze to vzdy vytlaci ten cipok? ja malej dvihnem nohy, supnem ho tam a hned jej stisnem polovicky poriadne k sebe a drzim to tak hodnu chvilu a potom uz to nevybehne aj ked mala skusa 🙂 Ale ked mas pocit ze cipok vysiel nanivoc kludne daj aj sirup. Dufam ze malemu uz je lepsie, chudatko ☹

Ja som sa dnes vazila a mam 61,1 takze rovne 3 kila dole za 16 dniii 😵 😵 😵 😵 😵 juchuuuuuuuuuu

Muzik je dnes doma, bolelo ho brucho v robote tak prisiel dom 😀 😀 😀 a pozral co videl tak silno pochybujem ze mu cosi bolo 😀 Akurat pijeme kavu, inak aj ja pijem s mliekom a aj trocha cukru si obcas dam 🙂 Ja dnes bielkoviny a spravila som si Grecky salat a je fantastickyyyy..vecer uz tradicne si dam len jogurt, pretoze ja som jogurtova takze aspon takto si to nahradzam v ten bielkovinovy den 🙂

Drzte sa babule, ozaj zajtra si cchem spravit tie pecene zemiaky, to ich mam najprv uvarit v supke a potm len zapiect? ci mozem hned surove supnut na pekaaac 😅

silvikay
4. nov 2009

Cau Ivella, tak som sa sem konecne dostala 😉 ked citam tie prispevky, tak to fakt trochu pomoze.gratulujem k prvemu mesiacu za sebou a zhodeným kilám. ja som teda uplne na zaciatku, som zvedava ako to pojde. Jozinko sa sice netvari-lebo on ako trener by mi predpisal inu dietu, ale ja ju drzat neviem.a nem na to ani cas.
tak sa zatial baby drzte, ja idem upratovat bordel po detoch ☹

adamko05
4. nov 2009

krasul.... supeeer... to si na tom tak ako ja.. ale ja mám dole za 16 dní len dáke 2 a niečo... tak ale ja som mala aj prehrešky... dokelu.. už NESMIEM....

dnes vitamíny, zatiaľ sa držím, večer dám ešte dáke jablko, či banán pri TV a velááá čajuuu... ked bude veľká kríza...

zajtra si udusím kuraciu pečienku a upiekla som si čierny chlebík, len sa dáko zle dvihol, neviem čo to, vždy sa doteraz podaril... uvidím zajtra, ako bude chutiť, ale myslím, že po vitamínovom dni bude SUPER 😵 😵 😵

s tou vodou ma dráždite... možno sa v pondelok na to dám, skusim... ked bude veľký hlad, šupnem bielkovinu a ideme dalej ako keby nič 😀 😀

uff, idem to tu šupnut do vane... nech mi to zalahne, tata na poobednej, tak to tu musí fičať na povel.. nech aj ja mám troška kľudu...

inak, moji obaja fičia na čipkách...a v pohode, šupnem a je tam...zaberaju lepšie a rychlejšie, teda aspon u mojich krpcov.... prvý mal reflux, tak sirup veľmi nemalo zmysel dávat.... a čipok aj v spánku som sem-tam šupla 😅

adamko05
4. nov 2009

krasul.. a ja robím zemiaky (a chutia aj nedietovačom, manželovi, aj obom krpatým)... tak, umyjem, ked su maličké, pokrájam na polovičky, ked vačšie, na štvrtky... a šup na pomastený pekáč upiect... pred tým ich troška omastim v miske a pokorením koreninami, aby sa to na ne nalepilo a šupnem na plech s olejom.... 😝 😝 😝 .... juj, asi si v škroby zas urobím.. ja zemiaky a strukoviny mooožeeeeem.... 😝

krasulka
4. nov 2009

Ahojte,

adamko diiik za recept zajtra si to spravim, pocuj skusime tu vodu nie? a ked ot nepojde tak si dame akoze ovocny den..cize dva vitaminove po sebe a potom normalne bielkovina..Inak to nevidim 😀 😀 😀 😀

chamuda
5. nov 2009

Cauky zeny,
tak vodovy den je za mnou. vydrzala som cely den 🙂 som na seba pysna.aj som sa vazila 😅 za 29 dni som dala dole 5kg 🙂 celkom okay nie? je to super pocit.
tak bujujeme dalej, drzim palce vsetkym, vydrzat!!!

markiza
5. nov 2009

dobre rano 90-dnovky, mozete mi prosim poslat co mate ohladne tejto diety na moj mail matenka32@gmail.com?
dakujem. rada by som sa k vam pridala.

bea44
5. nov 2009

tak som tu , 😉 , voda za mnou, ale večer so to nezvladla / som myslela ze odpadnem/padol za obet 1 banan a 1 jablko 🙄 🙄 .
ale som spokojna aj tak 😎 . postavila som sa na vahu a za 29 dni dole 3,5 kg 😝 mne stačí mam teraz 72 a citim sa OK. este by som chcela cca 5 kg a budem spokojna. 😝 😝
v mojom veku to uz tak lahko nejde ako u vas deti moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Chamuda super !!!!!!! ideme dalej za tu námahu to stojí, ked si mozes obliect to čo sa ti páči a nie
do čoho ledva vojdeš 😠 . 🙂

Adamko aj ja som chcela vodu obist ale ivella ma naštartovala 😅 / Ivela DAKUJEM/ 🙂

- ja robim zemiaky tak isto ako ty. / mnam zajtra si dam/ 😵